8 skutočných udalostí, ktoré dokazujú, že cestovatelia v čase existujú

02/06/2021
 1. Film Charlieho Chaplina – Mobilný telefón zo 6. januára 1928
  Na DVD v časti extra k Chaplinovmu filmu „Cirkus“, dostali ľudia prístup ku krátkemu filmu a fotografiám z premiéry filmu v Graumanovom čínskom divadle v roku 1928.… v ktorých sa zdá, že osoba hovorí do mobilného telefónu. Toto presvedčilo mnohých ľudí, že cestovanie v čase je skutočné, pretože v roku 1928 neboli žiadne mobilné telefóny. Niektorí ľudia navrhovali, že táto osoba skutočne používa ušnú trúbku, ale to nevysvetľuje, prečo sa zdá, že sa žena smeje a hovorí do toho prístroja.
 1. Obal na CD v 18. storočí

Maľba z 19. storočia ukazuje muža, ktorý drží niečo, čo vyzerá ako moderná krabica s CD.
Najskoršia forma plastu bola vynájdená až v polovici 18. storočia. Kompaktné disky sa (samozrejme) nepoužívali až do 80. rokov.

 1. Obeť zrážky autom z minulosti

V polovici júna 1950 bol muž okolo tridsiatky menom Rudolf Fentz v oblečení z 19. storočia zrazený automa zabitý ho na newyorskom námestí Time Square. Následné vyšetrovanie policajta z NYPD odhalilo, že muž bez stopy zmizol v roku 1876 vo veku 29 rokov.

Predmety, ktoré vlastnil, boli
• medený žetón na pivo
• účet za starostlivosť o koňa a umývanie koča
• list z roku 1876
• 70 dolárov a vizitky

všetko bez známok starnutia, ktoré poukazujú na to, že muž prešiel časom priamo z roku 1876 do 1950 .

 1. Sprisahanie projektu Montauk

Stanica vzdušných síl Montauk má vo svojom podzemnom laboratóriu údajne interdimenzionálny tunel, ktorý vedcom umožňoval cestu späť do roku 1943.

Toto sprisahanie kolovalo s dvoma mužmi, autorom Prestonom B. Nicholsom a Al Bielekom v 80. rokoch, keď sa im začali „obnovovať potlačené spomienky na prácu v laboratóriu“.

 1. Hipster cestujúci v čase

Fotografia z roku 1941 počas opätovného otvárania mosta South Fork Bridge v kanadskom Gold Bridge mala údajne ukazovať cestovateľa v čase.
Tvrdilo sa, že jeho oblečenie, tričko s potlačou loga, slnečné okuliare a držanie prenosného fotoaparátu, boli moderné a nie v štýle, ktoré sa nosili v 40. rokoch. V priebehu rokov sa stal známym ako „hipster cestujúci v čase“

 1. Filadelfský experiment, 1943

Filadelfský experiment je vojenský vojenský experiment, ktorý údajne uskutočnilo americké námorníctvo v námornej lodenici vo Philadelphii vo Filadelfii v Pensylvánii niekedy okolo 28. októbra 1943.

Údajne mal byť sprievod torpédoborca ​​amerického námorníctva USS Eldridge neviditeľným pre nepriateľské zariadenia a teleportované z Pensylvánie do Virgínie. Niektoré správy tvrdia, že vojnová loď cestovala späť v čase asi 10 sekúnd. Populárna kultúra však predstavuje oveľa väčšie časové skoky.

 1. Sir Victor Goddard let do budúcnosti

v roku 1935 letel sir Victor Goddard, dôstojník britského kráľovského letectva, lietadlom nad opusteným letiskom v Edinburghu v Dreme.

Počas svojej spiatočnej cesty nad letiskom Drem bol šokovaný, keď sa pozrel dole, aby zistil, že letisko bolo kompletne zrekonštruované a bolo teraz v prevádzke a okolo išli mechanici v modrých kombinézach a na dráhe zaparkované štyri žlté lietadlá.

O štyri roky neskôr, v roku 1939, začalo Kráľovské letectvo maľovať svoje lietadlá žltou farbou a uniformy mechanikov prešli na modrú farbu.

 1. Dôkazy o cestovaní v čase v čínskej hrobke?

V decembri 2008 čínski archeológovia údajne odstránili kryt obrovskej rakvy, ktorá sa považovala za ničím nerušenú, 400 rokov starú hrobku Si Qing v okrese Shangsi.

Keď odstraňovali pôdu okolo rakvy, boli však šokovaní a ohromení, keď našli malý kúsok kovu v tvare hodiniek, ktorého čas zamrzol o 10:06. „Švajčiarske“ bol vyrytý na zadnej strane.

Ak bola hrobka skutočne nerušená 400 rokov, čo by mohlo vysvetliť existenciu tohto moderného artefaktu? Roztržitý cestovateľ v čase !!!

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 93
  Zakázaná históriaCelá história, ale aj súčasnosť je pretkaná vzťahmi s entitami z iných planét. V starých spisoch a EPOS je zaznamenaných plno veľmi dôležitých informácií o dejinách ľudstva, ktoré oficiálne história tají, ignoruje alebo znevažuje. Okrem iného sa v rôznych spisoch opisuje, ako sa bohovia Anunnaki Nefilimovia pred 200 tisíc rokmi podieľali na…
  Tags: a, v, sa, zaujímavosti
 • 93
  Prečo sa strácajú tisíce ľudí?V národných parkoch a lesoch v Spojených štátoch a na celom svete sa vyskytujú tisíce nevyriešených prípadov nezvestných osôb. Jeden z výskumníkov sa touto témou aktívne zaoberá. David Paulides, bývalý príslušník orgánov činných v trestnom konaní a súčasný súkromný detektív, vydal štyri knihy, v ktorých podrobne opisuje tieto znepokojujúce zmiznutia…
  Tags: a, sa, v, že, zaujímavosti
 • 92
  Nikotín a kokaín sa našli v egyptských múmiáchOd Vikingov po Číňanov sa ukázalo, že americká história sa veľmi líši od toho, čo nás školy naučili. V skutočnosti si veda za posledné desaťročie takmer denne odporovala. Nedávno nám rôzne štúdie a nové indície ukazujú, že Egypťania mali kontakt s Amerikou už v roku 1 000 pred n. L. Ako…
  Tags: v, že, a, sa, zaujímavosti

3 komentáre

 1. Pavel "Papež"

  A k bodu 1 je záhada, jak osoba mohla s někým hovořit, když kromě mobilů nebyly ani vysílače…ledaže by se jednalo o krátkovlnnou vysílačku. Druhá možnost je pak, že stála v časoprostorové anomálii, ve které sice měla signál ze svého časoprostoru, ale současně mohla být spatřena v jiném.

  Odpovedať
 2. polarexplorer

  Ďakujem Ivy.

  Odpovedať
 3. Raamil

  toto je všetko nič, naprosté nič

  kto chce naozaj vedieť ta TU – https://www.youtube.com/LifeBlissFoundation/videos
  pozrite si pár stoviek hodín videí za posledných 10 rokov a budete očami prevracať, jak ste pozadu spolu so 7 mld. ostaných

  Až porozumiete, slzy budú tryskať do konca života…!!

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here