10 vecí, ktoré sme sa naučili počas covid šialenstva

18/05/2021

Jedným z potenciálnych pozitív z celého debaklu Covid-19 je, že sme sa dozvedeli neskutočne veľa o spoločnosti, v ktorej žijeme. To je rozhodujúce, aby sa nám podarilo odvrátiť zostup do nočnej mory budúcnosti technofašistického otroctva.

Získali sme nové pochopenie toho, čím sa náš svet stal a aký by sme ho chceli mať v nasledujúcich desaťročiach a storočiach. Zatiaľ čo sa väčšina zjavne nepoučila z toho, čo sa stalo, nakoniec sa chytia.

Nie je možné, aby vedomosti získané široko prebudenými 15% alebo 20% populácie neskončili zdieľaním medzi všetkými. Akonáhle je pravda vonku, má tendenciu zostať vonku. Ako múdro to povedal HR Haldeman: „zubnú pastu nemôžete vložiť späť do tuby“.

Tu je 10 vecí, ktoré sme sa naučili počas covid šialenstva:

1. Náš politický systém je beznádejne skorumpovaný. Prakticky všetci politici sú beznádejne skorumpovaní. Nedá sa dôverovať žiadnej politickej strane. Všetci môžu byť a boli kúpení.

2. Demokracia je fingovaná. Bol to podvod veľmi dlho. Skutočná demokracia nikdy nebude existovať, keď sa peniaze a moc budú rovnať tomu istému.

3. Systém sa nezastaví pred ničím, aby si udržal svoju moc, a pokiaľ je to možné, zvýši svoju úroveň kontroly a vykorisťovania. Nemá žiadne zábrany. Žiadna lož nie je príliš poburujúca, žiadne pokrytectvo nie je príliš zlé, nijaká ľudská obeť nie je príliš veľká.

4. Takzvané radikálne hnutia zvyčajne nič také nepredstavujú. Bez ohľadu na to, z ktorej strany tvrdia, že útočia na systém, len to predstierajú a slúžia na usmerňovanie nespokojnosti smerom, ktorý je pre mocenskú kliku neškodný a dokonca užitočný pre jej agendy.

5. Akýkoľvek „disidentský“ hlas, ktorý ste kedy počuli prostredníctvom podnikových médií, je pravdepodobne falošný. Systém neposkytuje bezplatnú reklamu svojim skutočným nepriateľom.

6. Väčšina ľudí v našej spoločnosti sú zbabelci. Zrieknu sa všetkých hodnôt a zásad, ktorými sa celý život hlasno chvália, iba aby sa vyhli najmenšej šanci verejnej kritiky, nepríjemností alebo dokonca menších finančných strát.

7. Mainstreamové médiá nie sú ničím iným ako propagandistickým mechanizmom systému a tí novinári, ktorí preň pracujú, predali svoje ľútostivé duše a svoje (často minimálne) spisovateľské schopnosti dali úplne do dispozície moci.

8. Polícia nie je zamestnancom verejnosti, ale zamestnancom mocnej a mimoriadne bohatej menšiny, ktorá sa snaží ovládať a využívať verejnosť na svoje úzke a chamtivé záujmy.

9. Vedcom sa nedá dôverovaťVyužijú hypnotickú silu svojich bielych plášťov a autoritatívne postavenie v prospech kohokoľvek, kto financuje ich prácu a životný štýl.

10. Pokrok je klamlivá ilúzia. „Pokrok“ zvyšovania automatizácie a industrializácie nejde ruka v ruke s pokrokom v kvalite ľudského života, ale v skutočnosti ho „progresívne“ znižuje až do úplného zániku.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 94
  Karanténne tábory Corona v Kanade, Švajčiarsku, Nemecku a mnohých ďalších západných krajináchBuďme ostražití! Táto informácia pripomína najtemnejšie hodiny histórie: 1,3 milióna deportovaných skončilo vo vyhladzovacom tábore Osvienčim. Iba naivní ľudia veria, že mučenie a vyhladzovacie tábory, ako sú tábory v Abu Ghraib, môžu existovať iba v zlom Iraku, ale nikdy nie v Európe a Amerike. Veriť, že sme nad týmito vecami, je nedostatok pokory - a…
  Tags: a, v, zo, sveta, zdravie, covid, tyrania
 • 93
  Nemecký úradník zverejnil správu ministerstva vnútra, ktorá Covid zamietla ako „globálny planý poplach“Nemecká spolková vláda a médiá hlavného prúdu sa zaoberajú kontrolou škôd po tom, čo unikla správa z ministerstva vnútra, ktorá spochybňuje príbeh Covidu Niektoré kľúčové pasáže správy sú: Nebezpečenstvo Covidu bolo mimoriadne preceňované: v žiadnom prípade neprekročila normálnu úroveň.Ľudia, ktorí zomierajú na Covid, sú v podstate ľudia, ktorí by tento…
  Tags: v, a, sa, to, zo, sveta, zdravie, covid, tyrania
 • 87
  Johns Hopkins: COVID nemal žiadny vplyv na úmrtnosť v USAPo načítaní údajov na webovej stránke CDC Briand zostavila graf predstavujúci percentá z celkového počtu úmrtí na vekovú kategóriu od začiatku februára do začiatku septembra. Podľa nových údajov sú USA v súčasnosti na prvom mieste v celkovom počte prípadov COVID-19, nových prípadoch za deň a úmrtí. Genevieve Briand, asistentka programového…
  Tags: v, covid, je, sa, a, to, zdravie, zo, sveta, tyrania
Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Pravda, ďakujem za pripomenutie.

Ivan Turek
Ivan Turek
2 years ago

Škoda, že poznanie nie je ako zubná pasta a v posledných rokoch sa dalo dokonca viac krát zatačené naspäť „do tuby“:

Počas „nežnej revolúcie sme si sľúbili pavdu.
Po vražde Jána Kuciaka sme sa vzbúrili proti svojvôli „našich ľudí“.
V psledných voľbách sme porazili vládu korupcie.
A dnes väčšina z tých 20% prebudených je opäť zatláčaná „do tuby“. A „lož a nenávisť“ nás opäť zaplavuje.

Musí prísť tretia vlna Covidu aby sme sa naozaj poučili?

Raamil
Raamil
2 years ago

Vskutku toto všetko je len prípravka.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK