17 dôvodov navyše prečo si nenechám aplikovať vakcínu na Covid

13/12/2021

Veľa ľudí ma požiadalo o aktualizáciu môjho pôvodného článku 18 dôvodov. Mnohí sa ma pýtali, či som zmenil svoj postoj teraz, keď sú očkovacie látky k dispozícii už dlhšie.

Chcel by som povedať, že za sedem mesiacov od napísania tohto príspevku ma udalosti vo svete (a účinnosť vakcín) presvedčili, že som sa mýlil. To sa však rozhodne nestalo. Stojím si za všetkými svojimi pôvodnými 18 dôvodmi.

Teraz mám v súvislosti s týmito očkovacími látkami ďalšie obavy… mnohé z nich považujem za ešte znepokojujúcejšie. Krátko na okraj: Pre všetkých, ktorí vidia názov tohto článku a majú pocit, že to nie je dôležité, pretože ste sa už nechali zaočkovať… …môžete mi dať jednu minútu?

Sľubujem:

 • Nie som váš nepriateľ.
 • Tento článok sa vás týka.
 • Vážne sa snažím pochopiť aj váš pohľad na vec.
 • Poviem aspoň dve dôležité veci, s ktorými budete silne súhlasiť.

Ak to dotiahnete do konca a stále so mnou nesúhlasíte, nevadí.

Možno pri čítaní nižšie uvedeného pochopíte, prečo sa toľko ľudí obáva týchto vakcín. Ešte lepšie je, že možno vy a ja môžeme spolu namodelovať nejaký konštruktívny dialóg – na konci tohto príspevku dokonca ponúknem pozvanie na rozhovor priamo so mnou, ak si myslíte, že mi niečo uniká. S ohľadom na to mi dovoľte pokúsiť sa začať tento príspevok niekoľkými vecami, na ktorých sa zhodneme…

1) Všetci chceme, aby Covid odišiel!

Rovnako ako vy som už unavený z tejto témy. Neznášam rozdelenie, ktoré to prináša, životy, ktoré si berie a politický futbal, ktorým sa stal.

2) Všetci chceme návrat našich slobôd.

Ako to vidím ja, problémom s ukončením covidu je, že sa tak zásadne líšime v tom, čo si to bude vyžadovať. Tam, kde jedna strana vidí  súlad  ako cestu späť k slobode, druhá strana vidí  odpor  ako jediný spôsob, ako byť skutočne opäť slobodný. Nie je prekvapením, že obe strany sú mimoriadne frustrované z toho, že druhá strana „to nechápe“. Hovoríme s pohŕdaním: „Ak by ste len urobili svoju časť (teda mysleli ako ja), toto všetko zmizne.

Moji priatelia (na oboch stranách tejto diskusie), myšlienka, že jedna strana sa vzdá, sa neuskutoční. Takže namiesto hnevu, vyhýbania sa alebo posmešných komentárov na sociálnych sieťach… Poďte, povedzme si to spolu. Preklenutie priepasti rôznej perspektívy si bude vyžadovať  veľa  zložitých rozhovorov a pravdepodobne aj herkulovskú úroveň milosti, úcty a ochoty hľadať, kde by sme sa mohli mýliť.

To je naša priepasť, tak si to povedzme smelo a s pokorou. Dnes môže začať lepší spôsob.

ZÁKLADNÉ PRAVIDLÁ DISKUSIE

Dúfam, že tento príspevok budete považovať za ďalší krok v prebiehajúcej konverzácii. Za týmto účelom, ak chcete komentovať, urobte to.

Pravidlá zapojenia sú rovnaké ako pre ostatné moje príspevky: 

 1. Ste úctivý a správate sa ku mne tak, ako by ste chceli, aby sa správali k vám.
 2. Kladiete skutočne premyslené otázky o tom, čo vám dáva zmysel.
 3. Svoje body uvádzate pomocou triezvej logiky a neskrývate sa za odkazy alebo slovo „veda“. Inými slovami, argumentujte láskavo a na rovinu (odkazy sú vítané), ale nezverejňujte len odkaz a povedzte „čítaj vedu“. To je intelektuálna lenivosť.

Ak odpoviete a porušíte niektoré z týchto pravidiel, vaše komentáre budú ignorované/vymazané. Dobre, dosť dlhého úvodu. Bez ďalších okolkov, tu je dôvod, prečo som viac proti týmto takzvaným „vakcínam“ ako kedykoľvek predtým.

#1: „VAKCÍNY“ SÚ MASÍVNYM ZLYHANÍM

Ak niekedy existoval zjavný príklad úmyselného odhodlania našich predstaviteľov verejného zdravotníctva veriť v niečo napriek všetkým dôkazom o opaku, sú to tieto injekcie. Pamätáte si ten príbeh o „účinnosti 95 %“, ktorý nám predávali? Ukázalo sa to ako falošná nádej. Aj keď by sme sa mohli pozrieť na presvedčivé dôkazy o zlyhaní od najočkovanejších národov a štátov sveta ( Vermont, Maine ,  Colorado ,  Spojené kráľovstvo, Wales, Čile, Seychely, Írsko alebo Mongolsko ), zostaňme len pri najjasnejšom príklade úplné zlyhanie týchto vakcín — Izrael .

S vierou, že Izrael bude žiarivým príkladom toho, ako sa vrátiť do normálu, Netanjahu predal  celú svoju krajinu  v  exkluzívnej zmluve so spoločnosťou Pfizer. Izrael je žiarivým príkladom , ale nie pre účinnosť vakcín.

O čom to hovorím?

Prenechám to Dr. Petrovi Doshimu (editorovi  British Medical Journal —BMJ) za článok o tomto smiešnom podvode s účinnosťou. Tu sú nepohodlné údaje o tom, čo Doshi nazýva „slon s názvom „ubúdajúca imunita“.

 • Začiatkom júla 2021 Izrael oznámil, že vakcína bola  účinná na 64 % .
 • Koncom júla 2021 Izrael oznámil, že vakcína bola  účinná na 39 % .

To je výrazný pokles za menej ako mesiac. Zaujíma vás potom miera účinnosti? Mňa tiež…ale Pfizer údajne nemá žiadne údaje za posledných šesť mesiacov od ich skúšobného obdobia – t.j marec 2021. Hm…ako dlho trvajú tieto skúšky?

A to vyvoláva ďalšiu dôležitú otázku:

Ako by mohli jasné signály dramaticky slabnúcej imunity viesť k „úplnému schváleniu FDA“? Vedľajšia poznámka: Čoskoro preberiem lesť „plného schválenia“. Nateraz nechajme bokom tú otázku schválenia…

(a  ponechajme bokom 1. Skutočnosť, že ľudský imunitný systém bez injekcie zostáva na  99,9 % účinný pri porážke covidu, a 2. Článok v časopise Lancet,  ktorý hovorí, že absolútne zníženie rizika spôsobeného očkovaním predstavuje  v najlepšom prípade obrovské zníženie rizika o 1,3 %.).

Aký zmysel majú tieto vakcíny vzhľadom na slabnúcu účinnosť a prečo sú vo svete  jedinou  cestou späť do normálu? Človek by si myslel (vo svetle takýchto údajov), že svetoví lídri pripustia, že zvolili nesprávnu (exkluzívnu) stratégiu a dali by nám aspoň viac možností  okrem nariadenia čoraz bezcennejších očkovaní pre verziu vírusu, ktorý už takmer neexistuje. Nezadržiavajte dych. Tu je dôvod, prečo…

Ako sa dalo predpokladať, Izrael ( a teraz CDC ) namiesto priznania bolestne zjavného  a ukončenia programu očkovania alebo prechodu na iné spôsoby liečby robí opak: Teraz sa dvakrát očkovaní môžu znova pripojiť k „neočkovanej“ skupine. Čo? áno…

Štvrté! Prvé a druhé očkovanie nevyšlo, tretie tiež nefunguje, takže plánujeme štyri? Hm…pripomeňte mi ešte raz definíciu šialenstva. “ Toto je zatiaľ náš život, vo vlnách, “ povedal Salman Zarka, izraelský hlavný úradník pre Covid-19. Tu je moja otázka: Kde končí tento bežiaci pás? Naozaj si myslíme, že dokážu prekabátiť prírodu a „posilniť“ našu cestu k nulovému počtu covid prípadov? A čo je ešte viac znepokojujúce, naozaj si myslíme, že rýchlym (povinným, univerzálnym, bez zodpovednosti) očkovaním každých pár mesiacov nikdy nehrozí vznik (ďalšieho) škodlivého produktu?

Zabudli sme, aké extrémne neúčinné (často len  10 % ) je každoročné očkovanie proti chrípke? Zabudli sme, že „úplne schválené“ lieky (ktoré boli v skutočnosti roky skúmané) sa často sťahujú z trhu – ahoj Vioxx, Celebrex, opioidy atď.? Naozaj prijmeme myšlienku bezvýnimkového, dvojročného (alebo viacročného) „členstva v imunite“ v tejto sviatosti, myslím pas, aby sme mohli žiť svoj život?

Ale tu je znepokojivá situácia a super-nepohodlná realita, ktorej musíme čeliť…

#2: PANDÉMIA OČKOVANÝCH

Je možné, že v skutočnosti sú to  očkovaní, ktorí udržujú covid v chode? Pre tých, ktorí sa chcú hrabať v štatistikách každej krajiny, nech sa páči (existuje 68 krajín v  tejto štúdii ), ale nezapadnite tam, poďme sledovať ten na vysokej úrovni sa opakujúci vzor. Čím viac je krajina (alebo štát) zaočkovaná, tým väčší je zodpovedajúci nárast úmrtí na covid  a nárast je zvyčajne vyšší ako prirodzený vrchol pred očkovaním. Mohol by som na vás hodiť kopu grafov a nadpisov, ale stačí povedať, že rozprávajú tento príbeh…

úmrtia - Izrael vs Švédsko

Bez ohľadu na to, ako sa chcete na údaje pozerať, základ je tento:

Vpichom sa úplne nedarí dosiahnuť kvantifikovateľný rozdiel v COVID v porovnaní s krajinami s nízkou mierou absorpcie. Hádanka, ktorú vidím pre každého, kto chce týmto záberom stále veriť, je, že buď:

 1. Musím prehltnúť disonanciu, že vakcíny sú neúčinné  a  nevyhnutné…
 2. Vysvetlite údaje tým, že povedzte, že vakcíny fungujú a dôvod, prečo je počet úmrtí taký vysoký, je ten, že príliš veľa úmrtí je nesprávne označených ako úmrtia na covid, alebo…
 3. Verte, že sa nám nepodarilo zaočkovať každého na svete dostatočne rýchlo – čo (aj keby to každý chcel) by bolo logisticky nemožné vzhľadom na to, ako rýchlo vírus mutuje.

Nech sa vydáte ktorýmkoľvek smerom, riešenie naratív/vakcína nefunguje. A čo je horšie, zdá sa, že z tých, ktorí strieľajú, sa stávajú super šíritelia. Niet divu, že nás CDC znova zarúškovalo a dokonca pozmenilo definíciu vakcíny. Niet divu, že iné národy zakazujú Izraelčanom vstup do ich krajiny. Ako sa to mohlo stať?

Poďme sa na chvíľu venovať vede…

#3: VAKCÍNY TLAČIA NA VÍRUS, ABY ZMUTOVAL A OBCHÁDZAL NAŠE IMUNITNÉ SYSTÉMY

Nielenže pribúdajú údaje o tom, aké neúčinné sú tieto vakcíny, ale zdá sa, že v skutočnosti tlačia na vírus, aby zmutoval. Nie je to tak, že by veda o vakcínach nevidela, že to prichádza. Ak ste čítali môj pôvodný  článok o 18 dôvodoch , možno si spomeniete, že som spomenul  Dr. Geerta Vandena Bosscheho — jedného z najuznávanejších vedcov v oblasti vakcín na planéte. Celú svoju (pôsobivú) povesť ohrozil, keď vyvolal poplach, vyzval na okamžité pozastavenie programu vakcíny proti ochoreniu a požiadal o verejné diskusie medzi svojimi rovesníkmi.

Zachytili ste tie debaty? Samozrejme, že nie – Geerta znevažovali a debaty sa nikdy nekonali. Napriek tomu Dr. Vanden Bossche začína vyzerať ako prorok alebo prinajmenšom ako bystrý a osviežujúco čestný vedec.

Tu je krátka rekapitulácia troch jeho doterajších predpovedí. Povedal nám, že očkovanie ľudí uprostred epidémie:

 1. Urýchli schopnosť vírusu mutovať: Alpha, Beta, Gamma, Delta atď.
 2. Nevyhnutne sa produkujú kmene odolné voči vakcíne: Dobrý deň, nový nárast infekcií.
 3. Trénuje imunitný systém, aby sa zafixoval na JEDEN špecifický kúsok  pôvodného  vírusu SARS CoV-2 (špičkový proteín), a tak  nereagoval  na budúce varianty.

Nemusíte brať do úvahy prvé dva problémy…vidíte význam Geertovho tretieho bodu?

Imunitný systém, ktorý nereaguje na budúce varianty, je telo, ktoré môže byť porazené budúcimi verziami prechladnutia – teda jeho varovaním pred potenciálnou udalosťou s hromadnými obeťami. Zmenil Geert svoju melódiu teraz, keď máme niekoľkomesačné údaje? Nie… zdvojnásobuje sa.

V inom nedávnom rozhovore (s  Robertom Malonom , vynálezcom vakcíny mRNA) sa Geert podrobnejšie venoval vede o tom, prečo sú tieto očkovania také potenciálne smrteľné.

Rozhovor s Robertom Malonem

Môžete  tu  sledovať tento rozhovor. Na chvíľu oceňte, že títo muži sú na vrchole svojho odboru. Sú titánmi očkovacieho sveta a obaja muži volajú po ukončení programu „vakcíny“ proti COVID, nielen preto, že je matematicky nemožné dostať sa z covidu injekciou , ale pretože vedia, že pokusy sú čoraz smrteľnejšie.

Stavte sa, že ste to od Fauciho nepočuli. Posledné slovo v tomto nechám na Dr. Vanden Bossche. Povedal, že to, čo robíme, je pre ľudstvo také nebezpečné, že nás vyzval, aby sme „ Tvorte lásku, nie vojnu. “

Volá tým po novom baby boome, ktorý by  doplnil zem o rezervoár neočkovaných ľudí,  ktorí môžu skutočne bojovať proti budúcim koronavírusom a zachrániť náš druh. Ak sa vám táto perspektíva nepáči, porozprávajte sa s Dr. Vandenom Bosscheom alebo Dr.  Robertom Maloneom alebo  týmto nositeľom Nobelovej ceny — všetci traja muži hovoria to isté. Ja som len posol.

Ak vás táto perspektíva trochu vydesila, čítajte ďalej…nenechám vás tam, ale musíme vidieť, ako hlboko táto králičia diera siaha.

#4: JASNE STANOVENÉ VYSOKO ZNEPOKOJIVÉ RIZIKÁ „VAKCÍN“

Nielenže majú potenciál spôsobiť, že imunitný systém nebude reagovať na budúce varianty koronavírusu, existujú najmenej tri ďalšie hlavné problémy.

PRVÝ , teraz je už jasné, že aspoň dočasne vypnú schopnosť vášho imunitného systému rozoznať priateľa od nepriateľa. Súčasťou mechanizmu účinku ( za ktorý bola udelená Nobelova cena ) je to, že tieto injekcie spôsobujú, že receptory nášho imunitného systému neútočia na cudziu mRNA.

Tieto receptory sú vrátnikmi, ktoré umožňujú imunitnému systému robiť veci ako:

 1. Rozpoznať natívnu verzus cudziu mRNA
 2. Rozlišovať zdravé bunky od rakovinových
 3. Dostať vírusy pod kontrolu, aby zostali nečinné

Vidíte, prečo by to mohol byť problém? Pozdravte možnosť návratu agresívnej rakoviny a možnosť opätovného objavenia sa spiacich vírusov. Možno dokonca poznáte ľudí, ktorým sa to stalo?

DRUHÝ , bolo nám povedané, že injekčné spike proteíny zostanú hyper-lokálne v ramene a tak imunitný systém obklopí nepriateľa, naučí sa svoje cesty, vyčistí miesto vpichu a humorálna (pamäťová) imunita poskytne ochranu. Ako sa ukázalo, logika tohto prvého predpokladu dáva rovnaký zmysel ako močenie v bazéne.

V takzvanej „ štúdii biologickej distribúcie “ japonskí vedci zistili, že spike proteín (ktorý je toxický) bol schopný prechádzať celým telom – vrátane vysoko citlivej hematoencefalickej bariéry. Najvyššia koncentrácia týchto vrcholových proteínov bola skutočne nájdená vo vaječníkoch.

Možno to vysvetľuje, prečo vo  vlastnej štúdii spoločnosti Pfizer  (pozri stranu 67) uznali, že existuje riziko pre tehotné ženy (prostredníctvom „vdýchnutia a kontaktu s pokožkou“), ak sú vystavené niekomu, kto mal vakcínu.

Môže to vysvetliť správy o problémoch s menštruáciou , plodnosťou a potratmi u žien?

PO TRETIE , tieto vpichy obsahujú aj pokyny, ako premeniť vaše bunky na továrne na bielkoviny. Spike proteín nie je len to, čo otvára bunkovú stenu, aby mohol vírus preniknúť dovnútra, ale tieto kúsky (či už z covidu alebo z bodnutia) spôsobujú, že vaše bunky začnú produkovať proteín, ktorý môže spôsobiť zlepenie krvných doštičiek – ahoj krvné zrazeniny.

Vidíte zjavný problém s tým, že tieto dávky nezostali vo vašej paži – t.j unikli zachyteniu imunitným systémom a replikovali sa po celom tele?

So správnym spúšťačom sa bunky v celom tele človeka, ktorému bola podaná injekcia, môžu nielen súčasne stať továrňou na bielkoviny, ktorá zahusťuje krv, ale môžu tiež spôsobiť, že imunitný systém začne útočiť na všetky bunky, ktoré tvoria bielkovinu. Dobrý deň, potenciálne mikro zrazeniny ako aj potenciálna autoimunita.

Poznámka na okraj: Ako som podrobne uviedol v  18 dôvodoch, veda  už vedela o tomto fenoméne  (celotelového zápalu) zo všetkých štúdií na zvieratách v predchádzajúcich 20 rokoch pokusov o výrobu vakcín proti koronavírusu.

Tieto experimenty skončili celotelovým zápalom, ktorý prekonal testované zvieratá. Ak by nás potom prekvapilo, že pri prvej pitve  (človeka, ktorý zomrel po tom, čo dostal očkovanie), sa presne zistil tento istý jav. Vzhľadom na to, že toto bol známy potenciálny vedľajší účinok, kde sú peniaze na vykonanie toľkých pitiev, koľko je potrebné na potvrdenie, či sa toto deje s tými, ktorí zomrú po injekcii? Prečo je ponechané na súkromných, statočných patológov, ako je tento v Nemecku a tento v Idahu alebo tento  v Michigane (ktorí riskujú svoju kariéru), aby vykonali pitvy a informovali o svojich (znepokojujúcich) zisteniach.

Už vidíte, prečo Geert Vanden Bossche a viac ako 12 000 ďalších lekárov a vedcov podpísali  túto petíciu  za zastavenie programu bodnutia a viac ako 59 000 podpísalo túto ?

Ak sú všetci títo lekári ochotní poraziť systém, možno je to preto, že vidia…

#5: DRAMATICKÝ POČET ÚMRTÍ MEDZI OČKOVANÝMI

Jedna vec by bola, keby tieto vakcíny boli len veľký, neúčinný produkt, ale bohužiaľ to nie je to, s čím sa zaoberáme. Ako si viete predstaviť, vzhľadom na vyššie uvedené mechanizmy sú tieto injekcie rádovo najškodlivejšie produkty, aké kedy boli označené ako vakcína. V skutočnosti by to malo niekoho pozastaviť nad tým, že všetky poškodenia zdravia spôsobené očkovaním za posledných 30 rokov dohromady  sa nevyrovnajú masakru, ktoré sme videli len v roku 2021.

Tento graf hovorí za všetko…

Úmrtia VAERS od roku 1990

Ale počkajte, (môžete) protestovať, nie sú tieto čísla skreslené, pretože žiadna iná vakcína nebola použitá v takej miere? Dobrá otázka. Odpoveď je nie. Tu je upravený graf zohľadňujúci túto námietku.

Úmrtia VAERS od roku 2010

Bez ohľadu na to, akým spôsobom chcete údaje otáčať, graf vyzerá tvrdohlavo rovnako. To by vysvetľovalo, prečo očkovanie na covid zabilo viac aktívnych vojakov ako Covid. To by vysvetľovalo, prečo riaditelia pohrebných ústavov hlásia nadmernú úmrtnosť v rodinách, ktorých blízki boli očkovaní. Stručne povedané, prípady a úmrtia na covid výrazne navyšujeme a výrazne, úmyselne, odmietavo, podceňujeme úmrtia a nežiaduce reakcie. O čom to hovorím?

čestnom prehlásení informátor CDC uviedol, že počty nežiaducich reakcií na covid očko sú hlásené najmenej päťkrát pod reálne čísla. V súvislosti s tým, aké je to hrozné, USA v roku 1976 po niekoľkých desiatkach hlásených úmrtí stiahli rýchle vakcíny proti H1N1. Niekoľko desiatok. Koľko úmrtí ešte musíme vidieť, kým ukončíme tento program očkovania? A nie sú to len počty úmrtí, ktoré sa ignorujú, ale aj…

#6: ZNAČNÉ NESNAŽENIE A NEZÁUJEM O INÉ BEZPEČNOSTNÉ SIGNÁLY

Z nespočetných príkladov, ktoré by som mohol použiť pre tento, zostanem pri troch.

NAJPRV si pozrite túto webovú stránku pre Vax Long Haulers. Toto nie je stránka ľudí, ktorí sú proti očkovaniu. Je to stránka ľudí opustených zdravotníckym zariadením, ktorí len „chcú byť vypočutí“. S viac ako 800 000 nežiaducimi udalosťami hlásenými VAERS toto znamená, že ak ešte nepoznáte niekoho poškodného, ​​chorého alebo zabitého týmito vakcínami, pravdepodobne čoskoro budete.

V názornom príklade kognitívnej disonancie však pravdepodobne tiež poznáte (alebo budete poznať) ľudí (vrátane odborníkov v medicíne), ktorí odmietajú overené, oslabujúce nežiaduce reakcie, pretože by to bolo buď príliš nepríjemné na uvažovanie, alebo ich nikdy nenapadlo si to dať do súvisu.

Ak ste za tieto injekcie, pomôžte mi pochopiť, prečo by sme mali dôverovať účinnosti a odmietať škodlivosť, keď sú produkty stále v klinických skúškach? Vyzerá to ako opak rozumného prístupu.

PO DRUHÉ , niektorí chcú tvrdiť, že databáza VAERS jednoducho hlási súvisiace prípady, nie potvrdené poškodenia alebo úmrtia. Kde je vôľa „urýchliť“ prijímanie toľkých ľudí, koľko je potrebné na prekonanie zaostávania v evidencii a potvrdení bezpečnostných údajov, pri viac ako 18 000 súvisiacich úmrtiach a 800 000 súvisiacich zraneniach?

Na propagáciu  vakcín sme vynaložili viac ako 4 miliardy dolárov – bez ohľadu na náklady na ich vytvorenie. Kde je efektívny systém sledovania? Prečo OSHA potichu povedal firmám (ktoré vyžadujú od svojich zamestnancov, aby dostali očko), že  OSHA nebude presadzovať zákon,  ktorý od spoločností vyžaduje, aby hlásili nežiaduce reakcie?

Premýšľajte o tom… sme bombardovaní titulkami o prípadoch a smrti, ale zámerne zatvárame oči pred všetkými informáciami o škodách spôsobených očkovaním? Prečo?

PO TRETIE , možno nič nie je viac typické pre toto flagrantné ignorovanie bezpečnosti ako smiešne a bezohľadné používanie týchto vakcín pre deti. Ak máte radi zoznamy, tu je 10 červených vlajok, ktoré odhaľujú pochybnú a „absurdnú vedu“, ktorú FDA používa pri schvaľovaní liekov pre deti.

Tu je krátka verzia:

Deti sú vystavené  vyššiemu riziku  zranení a smrti v dôsledku vakcín ako v prípade covidu. Pre stručnosť sa budem držať najjednoduchšieho príkladu blikajúceho červeného svetla medzi deťmi, myokarditídy – t.j opuchu srdca, ktorý spôsobuje trvalé poškodenie srdca a niekedy aj smrť. To nie je niečo, čo zdraví adolescenti náhodne zažijú. Napriek tomu sa to deje u šokujúco vysokého počtu detí, ktoré dostali tieto očkovania, najmä chlapcov (vo veku 12-17 rokov), u ktorých je  štyri až šesťkrát vyššia pravdepodobnosť, že budú hospitalizovaní pre myokarditídu ako v prípade covidu.

Pozrite si očakávaný verzus pozorovaný (červený) výskyt myokarditídy po injekciách covidu.

Tabuľka srdcových stavov CDC

Pozrite sa bližšie a všimnete si, že tento  zber údajov sa skončí na konci 6. dňa! Ktovie, koľko zranení zostalo nenahlásených, pretože sa objavili po týždni? Je to informácia, ktorá spôsobila, že  Švédsko, Dánsko a  Island  zastavili Modernu. Napriek tomu FDA práve  schválila  injekciu pre deti vo veku 5-11 rokov?

Vážne…kto sleduje vedu a kto nie?

Človek by si myslel, že ak by si vláda USA chcela vybudovať dôveru v tieto injekcie (a celý očkovací program), stiahli by aspoň injekcie pre deti. Namiesto toho, napriek čiernobielym dôkazom o väčšej škode ako úžitku, CDC bezostyšne hovorí: „ potenciálne výhody prevažujú nad rizikami. 

Podľa akých údajov CDC? Sprosto klameš, ste neschopní alebo oboje?

Jediné, čím sa môžeme riadiť, sú peniaze, pretože neexistuje žiadna dobrá logika ani veda, ktorá by ospravedlňovala prebiehajúcu urážkovú kampaň a vo svetle vyššie uvedeného nemôže byť pochopiteľné brať ľuďom slobody a živobytie, ak odmietajú neúčinný, rizikový produkt.

Ak potrebujete ďalšie dôkazy o agende, nehľadajte ďalej ako…

#7: PODVOD „PLNÉHO SCHVÁLENIA FDA“ VAKCÍNY PFIZER

Ak ste sa pokúšali utešiť z bezpečia vakcíny kvôli stavu „úplného schválenia“, pripravte sa. Toto môže byť najškaredší monokel, aký kedy FDA mala. Na začiatok nikde na svete nie je k dispozícii žiadny úplne schválená vakcína na covid. Počkaj čo?

Áno, schválená dávka „Comirnaty“  bude k dispozícii až v roku 2023 alebo 2024. Počkajte, ale nie je povolenie na núdzové použitie (EUA) rovnaké ako schválené vakcíny? Nie.

Sú rovnaké…ale odlišné  (pozri poznámku pod čiarou 8 na strane 2). Ako odlišné? Nevieme.Dokonca ani americkí senátori nedokážu prinútiť FDA, aby odpovedala na túto otázku .

Zmätení? Dobre, myslím, že o to presne ide. Nevenujte pozornosť tomu mužovi za oponou, len si už konečne dajte tú prekliatu (starú) injekciu! No tak… za schválením musia byť strany a strany verejne dostupných údajov.

Nie. FDA je momentálne postavená pred súd,  pretože porušila zákon a neukáže údaje, na ktoré sa spoliehala pri schvaľovaní vakcíny. Tieto veci si nevymyslíš. Ak sa chcete prehrabať tým, čo sa zdá byť zámerne mätúcou sémantikou, prečítajte si  toto .

Rád by som týmto bodom veril, ale niekto mi prosím vysvetlite:

 1. Ako sakra Pfizer vie, aký kmeň covidu  by mohol  byť približne o dva alebo viac rokov, keď už môže mať pripravený plne schválenú vakcínu?
 2. Prečo spoločnosť Pfizer zredukovala 22 % zložiek  (pozrite si strany 6 a nasledujúce) vo svojej novej „schválenej“ vakcíne a FDA musela mať FOIA, aby túto zložku zverejnila.
 3. Prečo spoločnosť Pfizer pred verejnosťou  zatajila,  že pri výrobe svojich vakcín použila bunky potratených plodov, a to sme zistili len vďaka  informátorovi spoločnosti Pfizer .
 4. Prečo FDA pri schvaľovaní preskočila verejné komentáre  a  pravidelné zasadnutie VRBPAC – viete, tá údajná tretia strana, dozorná, hodnotiaca komisia, ktorá má váhu pri úplnom schválení. Meh…to je príliš veľa byrokracie na niečo, čo chceme násilne podať každému.

Toľko k vedeckému prísľubu transparentnosti,  o ktorom nám povedala FDA. Informovaný súhlas? Ha! Líšky strážia kurník? Pomôžte mi, nepoznám iný spôsob, ako to vidieť. Zdá sa, že úplné schválenie bola jednoducho lesť na zakrytie mandátov… a samozrejme umožnila spoločnosti Pfizer prejsť zásobou všetkých expirujúcich fľaštičiek, ktoré sa bez nátlaku stratia. Och, ale bude to horšie…

#8: BOOSTER DEBAKEL

Potom je tu toto. Namiesto vynechania ďalšieho stretnutia poradnej rady na preskúmanie rizika/prínosu schválenia boosterov – posilňovacej dávky (tretia dávka toho istého sajrajtu), sa tentoraz stretol výbor ACIP.

Po celodennom období otvorenom pre verejnosť a po tom, čo si vypočuli slová jedného lekára za druhým, hlasovali drvivou väčšinou (16:2) za neschválenie posilňovacieho očkovania. Nechaj však na roztržitom Joeovi Bidenovi, aby potom povedal, že posilňovací program pokračuje „ podľa plánu “ (ehm… vážna otázka, Joe…plán plánovaný kým?). O čom to Joe hovoril?

Krátko po hlasovaní 16-2 riaditeľ CDC zrušil poradný výbor FDA  (ACIP) a schválil posilňovaciu dávku pre „vysoko rizikových a starších ľudí“. Som to len ja, alebo je „ rizikové základné zdravotné problémy “ patologicky vágna kategória. „Áno, sledujeme vedu a v podstate hovoríme, že kto si myslí, že potrebuje posilňovač, môže ho dostať.“ Skvelé…milujem tvrdú vedu, CDC. Nevadí, že boostery zlyhávajú v Izraeli, alebo že Európska únia  WHO  odporúča proti posilňovacím očkovaniam, som si istý, že Americkí ľudia sú odlišní.

Vidíte, čo sa tu deje?

Žiadajú nás všetkých, aby sme zaujali svoje miesto na očkovacom páse zastaraných, všetkých rizikových a výhod neprinášajúcich injekcií, ktoré, ako sa zdá, šíria covid, poškodzujú nás, ničia náš imunitný systém, zabíjajú niektorých z nás a vytvárajú budúce verzie vírusu. Vírus, ktorý v súčasnosti neexistuje. Úžasné. Čo by sa mohlo pokaziť?

Je to čistá náhoda, že dvaja najvyšší predstavitelia FDA odstúpili po debakli? Po prečítaní tohto článku sa vám to určite ako náhoda zdať nebude. Možno existujú ľudia, ktorí majú svedomie stále pracujúci na vrchole FDA.

Možno nie? Moja obava je…kto nám zostane po týchto rezignáciách? Prisluhovači Tonyho Fauciho? Vzhľadom na zjavné zlyhanie očkovania by ste si mysleli, že lekárske zriadenie bude prinajmenšom otvorené akejkoľvek liečbe, ktorá sa môže ukázať ako sľubná. Mýlili by ste sa.

#9: ŤAŽKÉ POTLÁČANIE VYSOKOÚČINNÝCH OŠETRENÍ

Pamätáte si pred niekoľkými mesiacmi, keď médiá nemohli prestať hovoriť o tom, aký zlý bol Covid v Indii a ako sme na nich všetci potrebovali hľadieť ako na dôvod na to, aby sme sa očkovali? Všimli ste si, že už nehovoria o Indii? Zaujíma vás prečo?

Je to preto, že India prijala Ivermektín a vyhladila covid. To isté sa stalo v Japonsku a vo viacerých krajinách Afriky. Prečo neoslavujeme (a neopakujeme) tento úžasný úspech? Prečo  nám hovoria, že Ivermektín (liek používaný u ľudí po desaťročia,  bezpečný vo viac ako 63 štúdiách , liek, ktorý  dokonca získal Nobelovu cenu ), už nie je bezpečný – teraz je to riskantný „odčervovač koní“?

FDA twitter po ivermektíne

Prečo nie sú verejne odvolané  vymyslené príbehy (v Rolling Stone a na MSNBC ) o tom, že pohotovosti sú preplnené ľuďmi, ktorí sa predávkovali Ivermektínom?

Prečo je  Dr. Peter McCollough,  ktorý 1) má nenapadnuteľnú povesť, 2) veril týmto vakcínam, 3) úspešne liečil stovky pacientov s covidom mnohostranným prístupom a 4) je najviac publikovaným lekárom na svete o covide… ignorovaný, pošpinený, žalovaný a cenzurovaný lekárskymi a technickými zariadeniami?

Prečo nie je akýkoľvek počet liečebných postupov, ktoré sú v priemere asi 85-90 % účinné pri prekonávaní kovidu, štandardným protokolom vo všetkých nemocniciach v USA?

Prečo odopierame včasnú (čítaj „akúkoľvek“) liečbu potvrdených prípadov covidu a tých, ktorí sa neliečení nezlepšujú, prijímame do nemocníc (kde sa baktérie zhromažďujú) a potom používame vysoko neúčinné a smrteľné liečby, ako je Remdesivir a ventilátory? Nebolo by skvelé, keby sme namiesto CDC alebo FDA mali lekárov,  ktorí skutočne liečia pacientov s covidom, ktorí by vydávali odporúčania?

Ľudia, to, čo sa deje, má NULOVÝ zmysel…iba doláre, úmrtia a strach. Aby ste si nemysleli, že počúvam iba lekárov, ktorí kedysi verili týmto „vakcínam“, ale už im neverila…dovoľte mi predstaviť vám  Dr. Hoomana Noorchasma. Pokiaľ viem, stále verí týmto vakcínam. Mimochodom, je to jediný lekár, ktorého som videl vysloviť úctivý a  rešpektujúci argument. Napriek tomu, že verí, že tieto vakcíny majú svoje miesto, uznáva:

#10: PRIRODZENÁ IMUNITA VOČI COVIDU JE ĎALEJ NADRADENÁ IMUNITE VYVOLANEJ VAKCÍNOU

Zatiaľ čo sa ukázalo, že účinnosť očko Pfizer za dva mesiace klesá , prirodzená imunita je rovnaká alebo lepšia vo všetkých štúdiách, ktoré som našiel. V prípade, že mi neveríte, tu je  zoznam 81 štúdií s odkazmi…príjemné rolovanie. Noorchasm hovorí, že musíme uznať, že prirodzená imunita je nielen lepšia ako imunita vyvolaná očkovaním, ale je jasným dôvodom na to, aby sme sa tomuto očkovaniu úplne vyhli.

Premýšľajte o tom…neočkujeme proti žiadnej inej infekcii, z ktorej sa človek vyliečil. Prečo potom vnucujeme tieto vakcíny prirodzene zotaveným? Noorchasm nie je jediný, koho ohromuje ingorácia prirodzenej imunity.

Scott Gottlieb, bývalý šéf FDA (v súčasnosti je členom rady poradcov spoločnosti Pfizer), hovorí, že musíme do rovnice,  kto potrebuje tieto vakcíny, vniesť prirodzenú imunitu. Prirodzená imunita je a vždy bola lepšia. Akokoľvek je veda skvelá, nemôže zlepšiť prírodu. Prečo sa potom prirodzene infikovaní (ako ja) nemôžu neočkovať? Existuje však ďalší dôvod, prečo sa prirodzene infikovaným ľuďom umožňuje odhlásiť sa.

11: TIETO „VAKCÍNY“ OSLABUJÚ IMUNITNÝ SYSTÉM

Pokiaľ ide konkrétne o covid, podľa tejto štúdie v časopise Science :

Prirodzene infikovaní „odstraňujú svoje B-bunky a T-bunky“, keď sa nechajú očkovať.

Jednoduchou angličtinou (pozrite sa, či to znie povedome), očkovanie spôsobí, že imunitný systém predtým prirodzene infikovaných ľudí sa stane slepým voči akejkoľvek verzii covidu, ktorá nemá originál, nezmutovaný, spike proteín. Vo vyššie uvedenom rozhovore Dr. Geert Vanden Bossche hovoril o rovnakom probléme.

Potom by dávalo zmysel, že izraelská štúdia potvrdila, že ak dostanete očkovanie, máte 13-krát vyššiu pravdepodobnosť, že dostanete prelomovú infekciu. To by tiež vysvetľovalo, prečo iná izraelská štúdia ukázala, že 40 % nových pacientov s covidom bolo zaočkovaných – v porovnaní s iba 1 % predtým infikovaných.

Ale dovoľte mi vrátiť sa k dôležitému bodu. Nejde len o to, že prirodzená imunita je lepšia. Hlbším problémom je, že tieto vakcíny vykazujú známky poškodzovania imunitného systému. Podľa tejto štúdie sa zdá , že očkovaní majú „úplnú degradáciu imunitného systému o 40 %“. Inými slovami, injekcie  výrazne znižujú celkovú imunitnú funkciu. Uf… nič z toho neznie ako argument, aby ste sa postavili do radu na tieto očkovania.

Aj keď by som mohol uviesť niekoľko vedeckých dôvodov, prečo odmietam bodnutie, dúfam, že som v tomto smere vyjadril svoj názor. Namiesto toho, aby som sa venoval vede, chcem sa opýtať… Položil som doteraz nejaké férové ​​otázky? Zniem ako blázon? Pre každého, kto stále lipne na mainstreamovom naratíve o COVID, mám na vás úprimnú otázku:

Nikto (s akoukoľvek integritou) netvrdí, že vakcíny (alebo lieky) nie sú bez rizika poškodenia. Morálny hlavolam, ktorý vidím u ľudí, ktorí veria v nariaďovanie týchto očkovaní, je toto…

…kde je prijateľná hranica „ubližovania menšinám“?

Je nevyhnutné, aby tieto vakcíny poškodili určitú menšinu ľudí. Koľko škody je príliš veľa a kto o tom rozhoduje?

Vzhľadom na to, že sú spojené s dramatickými dôkazmi poškodení, nie je fér  tvrdiť , že tam, kde existuje riziko, musí byť aspoň možnosť voľby? Viem, že nepresvedčím každého, že CDC úmyselne hyper-nafúklo čísla COVID alebo že vakcíny sú nebezpečné – takže tu je dohoda: Som plne pripravený prehrať tieto argumenty.

Dúfam, že existuje jedna vec, na ktorej sa zhodneme – nemali by existovať žiadne mandáty. Ak niekto chce dostať očko po tom, čo vedel všetko, čo som uviedol vyššie, som s tým v poriadku. Nie som  v  poriadku s nátlakom, „očkovacími pasmi“ alebo diskrimináciou ľudí na základe ich zdravotných informácií – to je segregácia, nie? Môžeme sa tu dohodnúť? Ak nie, aký je váš etický alternatívny návrh?

Ak môžete uznať, že som sa spýtal pár spravodlivých otázok, doprajte mi niekoľko nasledujúcich dôvodov.

Dovoľte mi teraz odvrátiť pozornosť od vedy a zamerať sa na nedávnu, ľahko overiteľnú históriu, ktorá dáva tento nezmysel o COVID do kontextu.

#12: SKUTEČNÝ PRÍBEH COVID-19 – KRÁTKA VERZIA

Povedať, že na tejto pandémii sa už nejaký čas pracuje, je slabé slovo – v tomto príspevku som sa veľmi podrobne venoval niektorým čarodejníkom za oponou covid. Dnes, kvôli stručnosti, nemusíme hľadať nič iné, ako citát z roku 2016.

Peter Daszak , šéf aliancie EcoHealth Alliance a navrhovateľ strašných  vecí,  ako je…

„ Uvoľňovanie nanočastíc a aerosólov  „nových, chimérických, vrcholových proteínov“ prenikajúcich pokožkou “

…toto hovorí o tom, ako zarobiť peniaze vytvorením masívneho zavádzania vakcín:

Kým kríza infekčnej choroby nie je veľmi reálna, prítomná a na prahu núdze, často sa vo veľkej miere ignoruje.

Aby sme udržali finančnú základňu aj po kríze… musíme zvýšiť povedomie verejnosti o potrebe lekárskych protiopatrení (MCM), ako je vakcína proti pan-chrípke alebo pan-koronavírusu.

„Kľúčovou hybnou silou sú médiá a ekonomika nasleduje humbuk. Musíme tento humbuk využiť vo svoj prospech, aby sme sa dostali k skutočným problémom. Investori budú reagovať, ak na konci procesu uvidia zisk .“

… citované na webovej stránke NIH – 12. februára 2016

Mohli by sme pokračovať v nasledovaní „vedy“, ale poďme za peniazmi. Ako som sa dotkol v mojom pôvodnom článku 18 dôvodov , väčšina ľudí už počula, že…

 1. V Číne prebiehal nezákonný výskum „zisk funkcie“ pomocou netopierích koronavírusov.
 2. Najpravdepodobnejším pôvodom vírusu SARS-CoV-2 je laboratórium vo Wu-chane – to znamená, že unikol náhodne alebo bol uvoľnený úmyselne.

Predovšetkým vďaka FOIA výpisu e-mailov Anthonyho Fauciho a teraz v tomto liste dokonca aj NIH pripúšťa, že Fauci nielenže nezákonne financoval tento výskum  prostredníctvom Petra Dazsaka (citovaného vyššie), ale že Fauci o tom klamal aj Kongresu. Aby zakryli stopy, Blbec a blbší (myslím Fauciho a Dazsaka) vytvorili podvodnú štúdiu, aby šírili naratív, že vírus bol prírodného pôvodu, nie vytvorený v laboratóriu.

Tento príbeh chvíľu vydržal, ale nakoniec ani mainstreamové médiá nedokázali skryť pravdepodobnosť úniku z laboratória, keď bývalý šéf CDC (Robert Redfield) povedal, že verí, že to prišlo z laboratória – krok, ktorý zrejme viedol k vyhrážkam smrti. Prečo Tony a Peter nie sú vo väzení? Sústreďme sa zatiaľ na nejaké tvrdé dôkazy?

Nehľadajte ďalej ako…

#13: ZÁZNAM PATENTOV

Ďalší kus overiteľného, ​​šokujúceho a usvedčujúceho dôkazu o Fauciho zločinoch možno nájsť v patentovom zázname. Od roku 1999 bolo podaných viac ako 4000 patentov na koronavírusy.

123 z týchto patentov  pokrýva každý aspekt  toho, čo je údajne „nové“ o SARS-CoV-2. Celý vírus (ako aj protilátky a  prostriedky na detekciu vírusu) dostal patenty dávno pred COVID-19. Počkať, možno si poviete…ako si môže niekto patentovať živý organizmus, nie je to nezákonné? To je správne.

Patentovaný spike proteín, na ktorom sú tieto vakcíny založené, je syntetická, počítačom vytvorená, chimérická (DNA kombinovaná z rôznych druhov), laboratórne vytvorená zmes. A počkajte…existuje nespočetné množstvo ďalších variantov, ktoré sa dajú použiť. fuj…

Som príliš cynický na to, aby som sa pýtal, či je plánom jednoducho nás všetkých unaviť nekonečným prúdom variantov, kým tí, ktorí sú pri moci, nedosiahnu cieľ? Určite to tak vyzerá.

Ak sa vám to zdá príliš ťažké na uverenie, kliknite  sem alebo  sem  a sledujte, ako  Dr. David Martin  z  M-CAM International  rozpráva o celej tejto patentovej histórii, ktorý financoval patenty, úlohu Fauciho a všetky relevantné čísla patentov, ktoré si môžete vyhľadať sami. Ak radšej čítate túto históriu, môžete si ju pozrieť celú  tu . Môžete si tiež pozrieť  túto knihu ,  túto knihu ,  túto knihu alebo  túto knihu,  kde nájdete oveľa hlbšiu podrobnú históriu týchto zločinov proti ľudskosti. #ArrestFauci

Tvoj deň sa blíži, Tony. Nateraz je tu ďalšia znepokojivá informácia, ktorá vyšla najavo…

#14: ĎALŠIE ZLOŽKY, KTORÉ SA NACHÁDZAJÚ VO „VAKCÍNÁCH“

Prepáčte, ak som príliš skeptický, ale zvážte to, o čom sme hovorili vyššie:

 1. FDA aktívne odrádza ľudí od užívania Ivermektínu.
 2. FDA nezverejní údaje, na ktoré sa spoliehali pri schvaľovaní Pfizer vakcíny.
 3. Pfizer a FDA majú v týchto produktoch nehanebne zredigované zložky.
 4. Patentové záznamy nás informujú o rôznych druhoch nanotechnológií, ktoré boli vytvorené na použitie vo vakcínach – vrátane bizarných samorozširujúcich sa vakcín alebo vakcín, ktoré sa šíria ako choroba.

Ako si viete predstaviť, každého vedca kvalifikovaného na pohľad cez mikroskop by zaujímalo, či dokáže nájsť ďalšie zložky, ktoré sa v týchto záberoch skrývajú. Pozrite sa, čo ešte bolo opakovane identifikované v týchto vakcínach:

Vážne…prečítajte si vyššie uvedený patent a zistite, či nechať si prečítať informácie z tela a poslať ich na server neznie príliš ako „veľký brat“. Možno nás môže utešiť skutočnosť, že v dôsledku kontaminácie došlo k masívnemu stiahnutiu 1,6 milióna dávok očkovaní proti covidu – podobne ako kontaminácia v non-covid vakcínach? Možno (dúfajme), že to, čo sa nachádza v týchto vakcínach, je jednoducho vysvetlené ako kontaminácia? …Alebo možno toto je niečo, čo sme nemali nájsť?

Ak ste si ešte nedali dokopy, kam by tento druh technológií mohol smerovať, zvážte, že existuje masívne organizované, dobre financované hnutie transhumanizmu (čerstvo po trojdňovej konferencii v Španielsku – október 2021), ktoré je odhodlané „budovať späť lepšie“ integráciou a ovládaním ľudí prostredníctvom technológie.

Možno to nie je to, čo sa zdá, ale nech sa deje čokoľvek, nespôsobuje mi to hrejivé pocity…

Bez ohľadu na to, nakoľko sú nanotechnológie v týchto vakcínach prítomné, vzhľadom na to, aká pochybná bola FDA, tvrdím, že nie je čas „veriť v najlepšie“ alebo slepo dôverovať týmto injekciám bez zodpovednosti? Budem sa držať tvrdého nie týmto takzvaným „vakcínam“. Dobre, odstúpme od mikroskopu a patentov a pozrime sa na iný opakujúci sa vzor…

č. 15: HRUBÉ NEREŠPEKTOVANIE ZÁKONOV A ĽUDSKÝCH PRÁV

Ak stále lipnete na mainstreamovom príbehu o covide, vysvetlite…

 1. Prečo takmer každý národ pristupoval k Covidu rovnakým spôsobom – s pozastavením ich príslušných zákonov alebo ústav?
 2. Prečo sa koordinovaným spôsobom masívne potláča sloboda prejavu a „dezinformácie“ sú teraz eufemizmom pre „všetko, čo je v rozpore s Tonym Faucim“.
 3. Prečo boli podniky a bohoslužby nútené zavrieť bez riadneho zákonného procesu, ako to vyžaduje  14. dodatok ?
 4. Ako sa  Norimberský kódex , ktorý zakazuje nátlak, stal irelevantným a teraz čelíme  vládou sponzorovaným ultimátam, ktoré  od nás vyžadujú, aby sme sa vzdali svojej suverenity tela?
 5. Prečo sú výkonné príkazy, alebo by som mal povedať, výkonné príkazy na tlačovej konferencii (tj  neexistuje mandát zamestnávateľa ) považované za zákony, keď nie sú?
 6. Je to čistá náhoda, že päť svetových lídrov (Haiti, Kolumbia, Čad, Uganda, Maledivy), ktorí odmietli príbeh o COVID, bolo v priebehu niekoľkých mesiacov cieľom atentátu ?

Mám podozrenie, že mám väčšiu šancu vyhrať v lotérii každý deň ako to, že všetky tieto veci sa dejú bez bábkarenia… a to si ani nekupujem žreby do lotérie. Ak nás naši volení „lídri“ môžu prinútiť vzdať sa svojich práv a prinútiť nás, aby sme brali neúčinný a nebezpečný produkt…aké ďalšie neetické hranice sú ochotní prekročiť?

Čo ak niekto so zlým úmyslom je (alebo sa stane) zodpovedný za to, že nás prinúti vziať si ďalší posilňovač, ďalší a ďalší? Naozaj si myslíme, že Big Pharma je imúnna voči organizovanému zločinu? Budú spoločnosti niekedy akceptovať zodpovednosť za budúce vakcíny alebo budú navždy bez zodpovednosti?

Napriek tomu, čo sa doteraz stalo, ma v skutočnosti viac znepokojuje…

#16: DYSTOPIA, KTORÁ SA ZHORŠUJE

Ak vás nedokážem presvedčiť, že etika alebo skutočná veda nie sú v prospech týchto vakcín, možno nás pohľad na to, ako rýchlo sa šíri tyrania, môže dostať na rovnakú vlnu?

Tu je dystopia, ktorá sa šíri ako požiar:

Žijeme vo svete, kde :

teroristické hrozby pre vnútornú bezpečnosť

Premýšľajte o tom, ak je všetko sledovateľné, všetko je okamžite cenzurovateľné alebo potrestané. Žijeme vo svete, kde vás vaša vláda môže prinútiť prihlásiť sa do piatich minút od odoslania textovej správy, aby mohla použiť rozpoznávanie tváre a geolokáciu, aby sa uistila, že ste tam, kde máte byť. Mimochodom, aj to sa už deje.

Žijeme vo svete, kde nemocničné systémy a  jedna krajina  za  druhou  priznáva, že  používa covid na testovanie účinnosti propagandy na svojich občanoch.

Žijeme vo svete, kde  vám celá krajina môže  vziať schopnosť cestovať,  ak sa nepodvolíte účasti na týchto experimentálnych vakcínach.

Žijeme vo svete, kde vaša vláda môže svojvoľne vytýčiť nové,  nezmyselné karanténne hranice, v ktorých  sa musíte držať a prinútiť vás cestovať do (napríklad) schváleného obchodu s potravinami, ktorý je na míle ďaleko, aj keď je jeden cez ulicu.

Žijeme vo svete, kde nečistí ľudia, myslím neočkovaní, sú tak neznesiteľní, že im nie je dovolené kupovať jedlo.

Žijeme vo svete, kde polícia v „slobodnej krajine“ môže:

 • Priplížiť sa za vami a na uliciach vás zbiť za to, že nemáte masku
 • Strčiť staršie ženy k zemi a postriekať ich slzným sprejom.
 • Na pokojné protesty použiť slzný plyn a gumené projektily.

Nemyslíte si, že sa to deje, pozrite si toto:

highwire Austrália

Žijeme vo svete, kde si  niektorí myslia, že je v poriadku, ak sú  rodičia  kvôli Covidu násilne oddelení od svojich detí. Žijeme vo svete (minimálne vo Washingtone DC ), kde sa deti môžu dať zaočkovať bez toho, aby o tom ich rodičia vedeli …a  žijeme vo svete, kde  naši lídri môžu zdanlivo robiť tieto veci bez následkov.

Dokonca aj publikácia The Atlantic, ktorá je prijateľná pre covid,  hovorí, že vývoj, ako je ten vyššie, je predajom prílišnej slobody. Môžem položiť úprimnú otázku…Vyzerá to ako pokrok, alebo to možno vyzerá ako šmykľavý svah k tyranii? Je toto svet, v ktorom chcete ďalej žiť? Nemyslite si, že by mohlo byť ešte temnejšie, pripravte sa. Tu je ďalšia otázka, ktorú považujem za spravodlivú…

Nemali by sme byť znepokojení tým, že vlády v USA, Veľkej Británii a Austrálii majú veci ako:

Chceme slepo veriť, že toto je naozaj len o víruse a o ničom inom? Alebo že by sa táto infraštruktúra nedala použiť na zlo? Mne to znie ako… VITAJTE V COVID 1984.

Teraz počujem, ako niektorí z vás hovoria:

 • „Ach, no tak, oni by nikdy…“
 • „Som si istý, že existuje dobrý dôvod…“
 • „Nemôžem uveriť, že by…“
 • „Prečo by…“

Priznávam, možno (dúfam) spájam nesprávne body…ale je tu nejaká šanca, že ste príliš dôverčiví? Premýšľali ste niekedy (rovnako ako ja), ako Nemci dovolili, aby sa holokaust odohral priamo pod ich nosom? Koľkokrát si myslíte, že racionalizovali a zatvárali oči pred tým, čo videli? Je možné, že vaša neschopnosť predstaviť si zlo je vaším obmedzením?

Poďme sa pozrieť úplne z diaľky…

Stanfordský profesor John Ioannidis, možno najuznávanejší epidemiológ na planéte, skontroloval všetky čísla  z celého sveta  a zistil, že miera prežitia infekcie spôsobenej covidom je výrazne vyššia ako 99 %.

Tu sú miery prežitia podľa veku:

 • Vek 0-19:  99,9973 %
 • Vek 20 – 29:  99,986 %
 • Vek 30 – 39:  99,969 %
 • Vek 40 – 49:  99,918 %
 • Vek 50 – 59:  99,73 %
 • Vek 60 – 69:  99,41 %
 • Vek 70+:  97,6 % (neinštitucionalizované)
 • Vek 70+:  94,5 % (inštitucionalizovaní a neinštitucionalizovaní)

Ľudia, takto vyzerá každé prechladnutie a chrípkové obdobie. Čudujeme sa, že ľudia, ktorí na konci života prechladnú, môžu zomrieť? Viem, že pre niektorých ľudí (vrátane môjho vlastného otca) môže byť covid drsný, dokonca smrteľný, ale rovnako tak aj mnoho iných typov chorôb. Budeme akceptovať, že budeme každý rok zamknutí a očkovaní do nekonečna?

Koľko presahov sa musí stať, kým si všetci povieme „dosť“? Ak sa dohodneme na slobode výberu…môžem vás požiadať o pomoc pri rozhovore s vašimi priateľmi? Ak váhate povedať áno, môžem túto záležitosť posunúť o kúsok ďalej? „Ak niečo nepovieš, stávaš sa spoluvinníkom toho, čo sa deje.“

Či už ste dostali očko alebo nie, potrebujeme vás. Môžete osloviť svojich priateľov a rodinu spôsobmi, ktoré ja nedokážem. Na čo by ste sa chceli pozrieť o desať rokov späť a byť na seba hrdí, že ste to urobili? Pozrite, viem, že tieto rozhovory sú ťažké. Tieto blogové príspevky sú ťažké. Stále by som radšej písal o niečom inom, ale som odhodlaný bojovať. Nemôžem bojovať v každej bitke, ale môžem bojovať svojimi slovami a tým sa snažím čo najlepšie pomôcť vám nájsť tú vašu. A čo vy…kde sa môžete zapojiť do boja za slobodu?

A to ma vedie k môjmu poslednému dôvodu…

#17: CHCEM ŽIŤ V SLOBODNEJ KRAJINE

Nechcem žiť vo svete, kde sú ľudské práva pošliapané tými, ktorí túžia po moci. Nechcem, aby moje deti vyrastali v strachu alebo bez základných slobôd. Odmietam nové náboženstvo verejného zdravia. Nebudem dodržiavať tieto príkazy na očkovanie… nikdy.

Ako povedal Patrick Henry: „Daj mi slobodu alebo mi daj smrť.“ Amen Patrick…ďakujem, že si za nás pred toľkými rokmi bojoval. Teraz je rad na nás, aby sme sa postavili. Budem bojovať za svoju slobodu, slobodu svojich vzácnych detí a vašu slobodu. Kto je so mnou?

CESTA VPRED

Jednoduchá matematika je, že túto bitku vyhráme, ak sa dosť z nás postaví a povie „nie“. Mierové nedodržiavanie je stále cestou vpred. Nevzdávame sa. Nemôžu pochodovať po každej ulici a všetkých nás zatknúť. Priznajme si to, najbližších niekoľko mesiacov to bude hrboľatá jazda, ale…

Tu sú skvelé veci, ktoré sa môžu stať, keď sa odhodláte ozvať sa a povedať nie:

 1. Namiesto toho, aby ste sa báli, začnete hľadať riešenia.
 2. Začnete si uvedomovať, že nie ste sami.
 3. Cítite zmysel života.

Naozaj verím, že tento boj za slobodu vyhráme. Dozrel čas na prebudovanie etickej verzie všetkých systémov, ktoré sa nás v súčasnosti snažia zotročiť – vládnutie, bankovníctvo, školstvo, žurnalistika, sociálne médiá, zdravotníctvo, medicína, výroba potravín, zábava, energetika… to všetko!

Budovaním lepších systémov, lokálnych systémov, robíme nástroje globálnych predátorov nepodstatnými. Ak všetci odídeme z Facebooku alebo vypneme hlavné spravodajské siete, zmiznú. Ak ste inovátor, začnite inovovať.

Ak ste podpornou osobou, začnite podporovať ľudí a spoločnosti, ktoré potrebujú podporu. Ak chcete (alebo potrebujete) novú prácu, pozrite si tabuľu pracovných ponúk  – kde sa nevyžaduje žiadna vakcína.

Aby konverzácia pokračovala, v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch plánujem blogovať o:

 1. Čo som sa dozvedel o tom, ako pomôcť poškodeným očkovaním.
 2. Čo sa učím o systémoch, do ktorých sme sa narodili a ktoré nás zotročujú.
 3. Moja snaha odhlásiť sa z týchto systémov a kam namiesto toho idem.

KONEČNÉ POVZBUDENIE

Odvaha nie je absencia strachu – je to cítiť strach a aj tak robiť správnu vec. Odvaha je tiež nákazlivá. Choďte narobiť rozruch, kde môžete, a sledujte, ako to priťahuje nových priateľov a bojovníkov za slobodu do vášho sveta – vaša nová komunita je od vás len jeden odvážny krok. Keď je tma, urobte si pauzu, objímte niekoho a choďte von do prírody. Nájdi si aspoň niečo, čo ťa rozosmeje – páči sa mi  toto  a  toto .

Premýšľajte o tom…aký úžasný čas byť nažive! Budeme bojovať v najepickejšej bitke v histórii…a dostaneme sa do víťazného tímu. Pravdu máme na svojej strane. Máme víťazné argumenty. Nech všetci nájdeme odvahu žiť a hovoriť pravdu. Poďme získať nejaké srdcia a mysle. Zvládneme to.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Vakcinácia ako smrť duše: Krv a DNA tvoria most pre pôsobenie ducha v hmote na Zemi!Spomenuli sme veľmi reálnu možnosť, že plánované pravidelné očkovanie môže zmeniť ľudskú DNA, a tým aj genetické zloženie krvi, a tak prerušiť spojenie medzi ľudskou dušou a Božskou iskrou! Áno, má to biblický presah… Mnohé stopy spájajú tieto udalosti so satanským znamením šelmy, pred ktorým varuje biblická kniha Zjavenie Jána!…
  Tags: a, sa, v, že, je, na
 • 10000
  Ako vakcína zmení náš energetický status?Urobila som energetické náhľady niekoľkých ľudí, ktorí sa rozhodli chrániť svoje zdravie a kolektívnu imunitu injekčným podaním tejto látky. A zdá sa, že jej účinky sú oveľa hlbšie, než si mnohí myslia… Vysvetlenie: Obrázok - pôvodný energetický stav zdravej bytosti, ktorá nemá žiadne zablokované oblasti a prijíma energiu Zeme (červená…
  Tags: a, je, sa, na, v, že, ako, to, zdravie
 • 10000
  Covidové vakcíny znemožnia kontakt s dušouČo sa stane s energetickými telami a najmä vo vašej duši po injekcii „mRNA vakcíny“? Marec 2021, skúsenosť terapeuta (zostávajúceho v anonymite), ktorý dlhé roky pracuje s energiou, s liečením energie, s jemnými telami a predovšetkým so žiarením svetla a frekvenciou vibrácií srdca, sídlom našej duše, dosiahnuť hlboký kontakt s…
  Tags: a, sa, že, to, v, je, na, zdravie
Subscribe
Notify of
guest
9 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Ingrid
Ingrid
2 years ago

Srdečná vďaka za povzbudivé slová 🙏Budem bojovať a ďalej šíriť tieto slova👍👏🍀😘

rudo
rudo
2 years ago

a ked niekto nicomu z toho nerozumie, tak by mu malo stacit, ze:

co odporuca CAPUTOVA nemoze byt dobre pre ludi

co ocporuca HEGER MATOVIC NAD SULIK KOLLAR REMIS KRCMERY LENGVARSKY….

NEMOZE byt dobre pre ludi

a ani pripravovany pokus, ked CAPUTOVA ma vymenit MATOVICA za PELLEGRINIHO a jeho 11 zradcov, ani to nemeni situciu

co odporuca PELLEGRINI< NEMOZE byt dobre pre ludi

este pred oficialnym spustenim akcie COVID, v roku 2019, PELLEGRINI< (dosadeny fasistickym rezimom cez KUCIAKIADU-MILNIK), podpisal ze SK zapichne do obcanov vsetky vakciny ktore budu do SK dodane.

Soldier 17
Soldier 17
Reply to  rudo
2 years ago

17🔥🔥🔥🙏❤️🙏 skvělé a zcela jasně, děkuji

mikes
mikes
2 years ago

jsem to sem už jednou dával, myslým, že se to teď taky hodí připomenout:
Tento svět je PRO VĚTŠINU LIDÍ TAKOVEJ JAKEJ JE PROTOŽE TI ŘEKLI!!! ŽE JE TAKOVEJ JAKEJ JE!!! (škola, tv, rodiče atd.)
Nikdo si sám nic neověřuje a nezjišťuje, nikdo po ničem nepátrá, nikdo nad ničím nepřemýšlí, nikdo se sám o nic nezajímá… A ani se nepočítá s tím, že byste to někdo někdy dělal.
Když se pak takový člověk něco dozví nebo mu někdo něco řekne tak se to snaží zařadit či napasovat do toho co mu ŘEKLI!!!
No a když mu to tam nepasuje tak to označí za nepravdu, lež, či výmysl a dál už se tím nezaobírá.
A toto je JEDINÝ ZPŮSOB PŘEMÝŠLENÍ většiny lidí na téhle planetě. A I VÁŠ. A dotyčného pak označí za podivína nebo nějakou jinou nálepkou, která je zrovna v kursu. Tj. syndrom bílé vrány. A to vás naučily ve škole. To je úkol školy. Paní uči-telku pak vystřídá telka, která vám říká (seriály, filmy, dokumenty) jak se máte chovat a co si máte myslet. TV vytváří falešnou realitu a veřejné mínění. Ne naopak, jak si myslíte.
A jen každý tisící, a to kdoví jestli, se zeptá: a jak jsi na to přišel????
No a tohle není přemýšlení, TAKHLE SE NEDÁ přijít vůbec na nic.
Tak tady máme zmanipulované obyvatelstvo, kterému stávající či jakýkoliv režim může navykládat kdykoliv cokoliv a taky to samozřejmě dělají. A vy tomu věříte a ty lži ještě bráníte!!!
Jak říkal Michael Jackson, než zinscenoval svoji smrt: „se stane nějaká událost. Oni na každou událost dokážou vymyslet tisíc důvodů. Ty každému uvěříš“
A to všechno proto, že nás, zkrátka nikoho, nenaučily přemýšlet a dávat si věci a události do souvislostí. Pak máte termíny jako náhoda, štěstí či smůla páč nechápete, že vše co se vám děje jsou následky vašich činů a ne-činů. A hlavně ve škole tam je přemýšlení zakázáno. Tam je povoleno jenom opakovat bez přemýšlení.
Cílem školství je aby všichni říkaly totéž, myslely si totéž, chovali se stejně a aby se potlačila jakákoliv individualita. No a to si lidé přetahujte i do života. Jak má někdo jiný názor, než právě vyžadovaný stává se terčem posměchu a zažívá syndrom bílé vrány. A tímhle způsob se navzájem podporujete v nevědomosti. Neexistují dědičné nemoci, existují jen dědičné zlonávyky a to výchovné, stravovací, hygienické, sexuální, duševní a další.
Např. CO TŘEBA: Egypt a pyramidy:
Že prý to stavěly 20 let přitom je tam bylo víc jak 4 mil. mnohotunových kvádrů. A 4 mil. děleno 20 let je 2 minuty!!!! Tzn., že aby to stihly, tak by musely každý kvádr položit každých 2 minuty!!! Ve dne v noci. A tomu vy věříte což je vážně směšné, legrační a zároveň tragické.
K vzhledem k tomu že jsem naprosto nejjednodušším možným způsobem rozklíčoval, že to co se učí a čemu věříte, není pravda. Je to přímý důkaz že se absolutně ale absolutně nepočítá s tím, že si budete něco ověřovat nebo dokonce sami zjišťovat. Taky to znamená, že ty „vaše názory“ nejsou vaše, ale jsou toho, kdo vám to řekl. Tzn. zmanipulované obyvatelstvo bez vlastního názoru. Každá událost má spousty důvodů, příčin a souvislostí. Vám řeknou jeden důvod z poloviny vylhaný, souvislosti žádné. A to je vaše informační výbava ke každému problému.
A kdo neodhalil tuto lež, nedá se moc počítat s tím, že by odhalil jakoukoliv jinou lež
A takhle bych hodně dlouho mohl pokračovat. Takhle nějak vypadá přemýšlení.
A když to začnete dělat zjistíte každý, že všechno je úplně jinak
A ani vám neřekli jak se správně a zodpovědně rozmnožovat. Jak dodržovat čistotu krve. Nebo snad víte co je telegonie?
A pozor na rtuť. Cokoliv si dokážete představit, to dokážete zrealizovat. Ale z rtuťe, která je ve vakcínách a v amalgámových plombách se pořád uvolňují výpary a ty vás o představivost připravují a pak si neumíte představit nic jiného než chodit do práce a děláte jenom to co vám řeknou aby jste dělaly. A to bude asi i důvod proč nejste schopni přijmout, že někdo může být tak strašně zlý. Nejdůležitější pro toto a chytření je číst. Se domnívám, že když čtete to, co vám oni říkají, tak mají pod kontrolou vaše myšlení. Stejně je to i s hudbou.

Petuny
Petuny
Reply to  mikes
2 years ago

Diky za takovy komentar. Presne mi to zapadlo.

Juraj
Juraj
Reply to  mikes
2 years ago

Vynikajúci a hlavne výstižný postreh.Presne takto funguje ľudstvo už tisícročia.Je načase sa zobudiť.Teraz alebo nikdy.

posol
posol
2 years ago

Ockovani ludia odporne zapachaju. Citite to aj vy? Je to nieco medzi otrasnou chemiou az hnilobou. Pri ich pritomnosti sa tazko dycha, stipu oci a nos. Neda sa to vydrzat. Ci je to clovek mlady, ci stary, je to jedno. Ak je ockovani, vypudzuje telo otrasny neznesitelny zapach…

rudo
rudo
2 years ago
Daniel
Reply to  rudo
2 years ago

Hej, je to žiaľ krutá pravda! Ja z nich cítim niečo čo mi pripomína chlór . . .

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK