18 dôvodov, prečo si nenechám aplikovať vakcínu na Covid

11/12/2021

Pár priateľov žiadalo moje myšlienky na covid vakcínu, takže som si myslel, že je čas napísať článok na túto tému.

Všetci moji priatelia nepočuli väčšinu podrobností, o ktoré som sa podelil, a tak som si myslel, že by ste možno ocenili, keby ste počuli niečo z toho, čo som im povedal. Keďže viem, aká je táto otázka sporná, časť mňa by radšej písala o niečom inom, ale mám pocit, že diskusia/správy sú také jednostranné, že by som sa mal ozvať.

Ako sa vždy snažím, sľubujem, že urobím všetko pre to, aby som bol vyrovnaný a nehysterický.

Nie som tu na to, aby som sa s niekým pohádal, len aby som vás previedol niektorým z toho, čo som čítal, svojimi pretrvávajúcimi otázkami a vysvetlil, prečo nerozumiem týmto vakcínam proti covidu.

TRI ZÁKLADNÉ PRAVIDLÁ PRE DISKUSIU

Ak sa chcete so mnou venovať tejto téme, skvelé.

Tu sú pravidlá…

Som viac než rád, že si s vami môžem dopisovať, ak…

 1. Ste úctivý a správate sa ku mne tak, ako by ste chceli, aby sa správali k vám.
 2. Kladiete skutočne premyslené otázky o tom, čo vám dáva zmysel.
 3. Svoje body uvádzate pomocou triezvej logiky a neskrývate sa za odkazy alebo slovo „veda“. Inými slovami, argumentujte láskavo a na rovinu (odkazy sú vítané), ale nezverejňujte len odkaz a povedzte „čítaj vedu“. To je intelektuálna lenivosť.

Ak odpoviete a porušíte niektoré z týchto pravidiel, vaše komentáre budú ignorované/vymazané.

S tým za nami, dovoľte mi povedať toto…

Neviem všetko, ale na nižšie uvedené námietky mi doteraz nikto nevedel odpovedať.

Takže tu sú dôvody, pre ktoré som sa rozhodol proti vakcíne proti covidu.

#1: VÝROBCOVIA VAKCÍN SÚ IMUNITNÍ VOČI ZODPOVEDNOSTI

Jediným odvetvím na svete, ktoré nenesie žiadnu zodpovednosť za zranenia alebo úmrtia spôsobené ich produktmi, sú výrobcovia vakcín.

Prvýkrát ustanovený v roku 1986  národným zákonom o úrazoch spôsobených očkovaním detí a posilnený zákonom  PREP Act nemožno žalovať výrobcov vakcín, aj keď sa preukáže, že sa dopustili nedbanlivosti.

Výrobcovia vakcín proti covidu môžu vytvoriť univerzálny produkt bez testovania na subpopuláciách (t. j. na ľuďoch so špecifickými zdravotnými problémami), a napriek tomu nie sú ochotní prijať žiadnu zodpovednosť za akékoľvek nežiaduce udalosti alebo úmrtia, ktoré ich produkty spôsobujú.

Ak spoločnosť nie je ochotná stáť za svojim produktom ako bezpečným, najmä za tým, ktorý sa ponáhľala na trh a preskočila pokusy na zvieratách, nie som ochotný riskovať ich produkt.

Žiadna zodpovednosť. Žiadna dôvera.

Tu je dôvod, prečo…

#2: PROBLEMATICKÁ MINULOSŤ SPOLOČNOSTÍ NA VÝROBU VAKCÍN

Štyri hlavné spoločnosti, ktoré vyrábajú tieto vakcíny proti covidu:

 1. Nikdy pred Covidom nebola uvedená ich vakcína na trh (Moderna a Johnson & Johnson).
 2. Sú to sérioví zločinci (Pfizer a Astra Zeneca).
 3. Sú obobje (Johnson & Johnson).

Moderna sa snažila „ modernizovať našu RNA “ (teda názov spoločnosti) – už roky, ale nikdy nedokázala úspešne uviesť ŽIADNY produkt na trh – aké milé je pre nich získať od vlády veľkú infúziu peňazí, aby sa ďalej pokúšali.

V skutočnosti všetci veľkí výrobcovia vakcín (okrem Moderny) zaplatili desiatky miliárd dolárov ako škody za iné produkty, ktoré uviedli na trh, keď vedeli, že tieto produkty spôsobia zranenia a smrť – pozri  Vioxx ,  Bextra ,  Celebrex ,  Thalidomid a  opioidy.  ako pár príkladov.

Ak sa farmaceutické spoločnosti zámerne rozhodnú uviesť na trh škodlivé produkty, keď ich možno žalovať, prečo by sme verili akémukoľvek produktu, za ktorý nemajú ŽIADNU zodpovednosť?

V prípade, že som sa nevyjadril jasne, dovoľte mi zopakovať… 3 zo 4 výrobcov vakcín na covid boli žalovaní za produkty, ktoré uviedli na trh, aj keď vedeli, že výsledkom budú poškodenia zdravia a úmrtia.

Dovoľte mi zopakovať tento bod:

Ak tieto spoločnosti nie sú zodpovedné za svoje výrobky a vzhľadom na ich problematickú históriu, prečo by sme mali predpokladať, že všetky ich vakcíny sú úplne bezpečné? V ktorých iných oblastiach života by ste dôverovali niekomu s takouto povesťou?

Podľa mňa to má asi taký zmysel, ako očakávať, že partner, ktorý vás podvádza, zneužíva a necíti žiadnu vinu, sa zmení len preto, že sudca povedal, že je v srdci dobrý človek. Nie, tomu neverím. Absencia zodpovednosti – absencia dôvery.

Tu je ďalší dôvod, prečo im neverím.

#3: ŠKAREDÁ HISTÓRIA POKUSOV VYROBIŤ VAKCÍNY PROTI KORONAVÍRUSOM

V minulosti bolo veľa pokusov vyrobiť vírusové vakcíny, ktoré skončili úplným zlyhaním, a preto sme v roku 2020 nemali vakcínu proti koronavírusu. V 60. rokoch sa vedci pokúsili vyrobiť vakcínu proti RSV (respiračný syncyciálny vírus) pre dojčatá. V tejto štúdii vynechali pokusy na zvieratách, pretože vtedy neboli potrebné.

Nakoniec, očkované deti ochoreli oveľa viac ako neočkované deti, keď boli vystavené vírusu v prírode, pričom 80 % očkovaných detí potrebovalo hospitalizáciu a  dve z nich zomreli .

Po roku 2000 vedci urobili veľa pokusov o vytvorenie vakcín proti koronavírusu.

Za posledných 20 rokov sa všetko skončilo neúspechom, pretože zvieratá v klinických testoch veľmi ochoreli a mnohé zomreli, rovnako ako deti v 60. rokoch.

Zhrnutie tejto histórie/vedy si môžete prečítať tu:

Alebo ak si chcete prečítať jednotlivé štúdie, môžete si pozrieť tieto odkazy.

 • V roku 2004 pokus o vakcínu vyvolal  u fretiek hepatitídu
 • V roku 2005  myši  a  cibetky  po očkovaní ochoreli a boli náchylnejšie na koronavírusy
 • V roku 2012  fretky  ochoreli a zomreli. A v  tejto štúdii sa  u myší a fretiek vyvinulo ochorenie pľúc.
 • V roku 2016  táto štúdia  tiež vyvolala ochorenie pľúc u myší.

Typickým vzorom vo vyššie uvedených štúdiách je, že deti a zvieratá po očkovaní produkovali krásne protilátkové reakcie. Výrobcovia si mysleli, že dosiahli jackpot. Problém nastal, keď boli deti a zvieratá vystavené divokej verzii vírusu.

Keď sa to stalo, došlo k  nevysvetliteľnému javu  nazývanému Antibody Dependent Enhancement (ADE), tiež známym ako  Vaccine Enhanced Disease  (VED), kedy imunitný systém vyvolal „ cytokínovú búrku “ (tj drvivá väčšina zaútočila na telo) a deti/zvieratá zomreli. Tu je pretrvávajúci problém…

Výrobcovia vakcín nemajú žiadne údaje, ktoré by naznačovali, že ich urýchlené vakcíny tento problém prekonali.

Inými slovami, nikdy predtým nebol úspešný žiadny pokus vyrobiť vakcínu proti koronavírusu, ani technológia génovej terapie, ktorou sú „vakcíny“ mRNA, nebola bezpečne uvedená na trh, ale hej, keďže mali vládne financovanie vo výške miliárd dolárov , som si istý, že na to prišli. Ibaže to nevedia…

#4: „MEDZERY V ÚDAJOCH“, KTORÉ PREDLOŽILI FDA Výrobcovia VAKCÍN

Keď výrobcovia vakcín predložili svoje dokumenty FDA na schválenie  núdzového použitia  (poznámka: EUA nie je to isté ako úplné schválenie FDA), medzi mnohými „chybami v údajoch“, ktoré uviedli, bolo, že vo svojich skúškach nemajú nič, čo by naznačovalo, že prekonali problém VED (choroba zosilnená vakcínou).

Jednoducho nevedia – nemajú potuchy, či vakcíny, ktoré vyrobili, tiež vyvolajú rovnakú cytokínovú búrku (a úmrtia) ako predchádzajúce pokusy o takéto produkty. Dr. Joseph Mercola  upozorňuje:

„Predchádzajúce pokusy o vývoj lieku na báze mRNA pomocou lipidových nanočastíc zlyhali a museli byť zrušené, pretože keď bola dávka lieku príliš nízka, liek nemal žiadny účinok; keď bola príliš vysoká, liek bol príliš toxický. Otázka znie: čo sa zmenilo, že sa táto technológia teraz považuje za bezpečnú na masové použitie?“

Ak to nie je dostatočne alarmujúce, tu sú ďalšie medzery v údajoch – tj  neexistujú žiadne údaje, ktoré by naznačovali bezpečnosť alebo účinnosť, pokiaľ ide o:

 • Kohokoľvek mladšieho ako 18 rokov alebo staršieho ako 55 rokov
 • Tehotné alebo dojčiace matky
 • Autoimunitné stavy
 • Imunokompromitovaní jedinci
 • Žiadne údaje o  prenose  covidu
 • Žiadne údaje o prevencii  úmrtnosti  na covid
 • Žiadne údaje o trvaní ochrany pred covidom

Ťažko uveriť, že?

V prípade, že si myslíte, že si to vymýšľam, alebo chcete vidieť skutočné dokumenty odoslané FDA spoločnosťami Pfizer a Moderna na účely ich oprávnenia na núdzové použitie, môžete si pozrieť  toto alebo  toto  . Medzery v údajoch možno nájsť od strany 46 a 48.

Teraz sa pozrime na nespracované údaje, ktoré výrobcovia vakcín použili na predloženie povolenia na núdzové použitie.

#5: NESPRACOVANÉ ÚDAJE ZO ŠTÚDIÍ NIE SÚ K DISPOZÍCII

Chceli by ste vidieť nespracované údaje, ktoré vytvorili tvrdenia „90 % a 95 % efektívnosť“ ponúkané v správach?

Ja tiež… Ale nedovolia nám vidieť tieto údaje. Ako bolo zdôraznené v  BMJ , tvrdenia o účinnosti liekov Moderna a Pfizer sú zvláštne. Celkovo sa vyskytlo 3 410 prípadov podozrenia, ​​ale nepotvrdeného COVID-19 v celkovej populácii štúdie, 1 594 sa vyskytlo v skupine s vakcínou oproti 1 816 v skupine s placebom.

V celkovej skupine štúdie „bolo celkovo 3 410 prípadov podozrenia na COVID-19, ale nepotvrdených, pričom 1 594 prípadov bolo v skupine s vakcínou v porovnaní s 1 816 prípadmi v skupine s placebom.“ Počkať, čo? Nezlyhali vo svojej štúdii tým, že neoverili hlavnú premennú? Nemohli otestovať tie „nepotvrdené podozrenia na Covid“? Pravdepodobne nie. Prečo netestovať všetkých 3410 účastníkov na presnosť? Môžeme sa teraz len domnievať, že testovanie nevykonali, pretože by to podkopalo ich tvrdenie o „90-95% účinnosti“? Kde je FDA?

Nebolo by rozumné, aby FDA očakával/požadoval od výrobcov vakcín, aby testovali ľudí, ktorí majú „príznaky podobné COVID“, a aby zverejnili ich prvotné údaje, aby tretie strany mohli preskúmať, ako výrobcovia tieto čísla odôvodňujú? O tieto experimentálne vakcíny sa snaží „len“ každý občan sveta. Prečo to FDA nevyžaduje? Nie je práve toto cieľom úradu FDA? To je dobrá otázka. Vlci strážia stádo oviec? Vyzerá to tak. Žiadna zodpovednosť, preto žiadna dôvera.

#6: ŽIADNE DLHODOBÉ TESTOVANIE BEZPEČNOSTI

Je zrejmé, že pri produktoch, ktoré sú na trhu len niekoľko mesiacov, nemáme žiadne dlhodobé údaje o bezpečnosti. Inými slovami, nemáme tušenie, čo tento produkt urobí v tele mesiace alebo roky – pre AKÚKOĽVEK populáciu. Vzhľadom na všetky vyššie uvedené riziká (riziká, ktoré majú VŠETKY farmaceutické výrobky), nebolo by rozumné počkať, či sa skutočne vyhli najhorším scenárom?

Nemalo by zmysel chcieť vyplniť tie otravné „medzery v údajoch“ skôr, ako sa to pokúsime dať každému mužovi, žene a dieťaťu na planéte? No…to by dávalo zmysel, ale aby mali tieto údaje, musia ich otestovať na ľuďoch, čo ma vedie k ďalšiemu bodu…

#7: ŽIADNY INFORMOVANÝ SÚHLAS

Väčšina tých, ktorí užívajú vakcínu, nevie, že keďže tieto produkty sú stále v klinických skúškach, každý, kto dostane injekciu, je teraz súčasťou klinického skúšania. Sú súčasťou experimentu. Tí (ako ja), ktorí to neberú, sú súčasťou kontrolnej skupiny. Čas ukáže, ako tento experiment dopadne.

Ale možno sa pýtate, ak vakcíny spôsobujú škody, nevideli by sme to vo všetkých správach? FDA by určite zakročila a pozastavila distribúciu? Ak by fungoval systém hlásenia nežiaducich účinkov, možno by to bolo inak.

#8: NEDOSTATOČNÉ HLÁSENIE NEŽIADUCICH REAKCIÍ A SMRTI

Podľa  štúdie vykonanej Harvardom  (na komisii našej vlastnej vlády) sa menej ako 1 % všetkých nežiaducich reakcií na vakcíny v skutočnosti odovzdá Národnému systému hlásení o nežiaducich udalostiach vakcín (VAERS) – prečítajte si stranu 6 na vyššie uvedenom odkaze.

Zatiaľ čo problémy s VAERS neboli vyriešené (ako sa o tom môžete dočítať v tomto liste CDC ), v čase písania tohto článku VAERS hlási  viac ako 2 200 úmrtí v dôsledku súčasných vakcín proti covidu, ako aj takmer 60 000 nežiaducich reakcií. „Dnes zverejnené údaje VAERS ukázali 50 861 hlásení o nežiaducich udalostiach po očkovaní proti COVID, vrátane 2 249 úmrtí a 7 726 vážnych zranení v období od 14. decembra 2020 do 26. marca 2021.“

A tieto čísla nezahŕňajú (čo je v súčasnosti)  578 prípadov Bellovej obrny .

Ak sú tieto čísla stále iba 1 % z celkových nežiaducich reakcií (alebo 0,8 až 2 % toho, čo  zistila táto štúdia  nedávno publikovaná v JAMA), môžete si to spočítať, ale to sa rovná niekde okolo 110 000 až 220 000 úmrtí doterajších vakcín a smiešny počet nežiaducich reakcií. Stavte sa, že ste to v správach nevideli.

Tento počet úmrtí by bol v súčasnosti stále nižší ako 424 000 úmrtí v dôsledku lekárskych chýb, ku ktorým dochádza každý rok (o ktorých ste pravdepodobne tiež nepočuli), ale ešte nie sme ani šesť mesiacov od zavedenia týchto vakcín. Ak sa chcete hlbšie ponoriť do problémov s ohlasovacím systémom VAERS, môžete si  pozrieť toto alebo toto. Ale potom je tu môj ďalší bod, o ktorom by sa dalo tvrdiť, že tieto vakcíny proti covid sa zdajú zbytočné…

#9: VAKCÍNY NEZASTAVUJÚ PRENOS ALEBO INFEKCIU

Počkaj čo? Nemali by byť tieto vakcíny tým, na čo sme čakali, aby sme sa „vrátili do normálu“? Nie.

Prečo si myslíte, že dostávame všetky tieto  protichodné správy  o potrebe dodržiavať sociálny odstup a nosiť masky PO očkovaní? Dôvodom je, že tieto vakcíny neboli nikdy navrhnuté na zastavenie prenosu ALEBO infekcie.

Ak mi neveríte, znova vás odkazujem na dokumenty predložené FDA, na ktoré som odkazoval vyššie. Primárnym koncovým bodom (čo majú vakcíny dosiahnuť) je  zmiernenie príznakov. Znie to ako každý iný liek na trhu, však? To je ono…zníženie príznakov je veľká odmena, na ktorú sme čakali.

Zdá sa to úplne zbytočné ešte niekomu okrem mňa?

 1. Nemôže nám to zabrániť v šírení vírusu.
 2. Nemôže zabrániť tomu, aby nás vírus infikoval, keď ho už máme.
 3. Očkovať sa touto vakcínou znamená prijať všetky riziká týchto experimentálnych prípravkov a to najlepšie, čo dokážu, je zmierniť príznaky ochorenia?

Sakra, existuje veľa ďalších vecí, ktoré môžem urobiť, aby som znížil svoje príznaky, ktoré nezahŕňajú užívanie toho, čo sa zdá byť skutočne riskantným produktom. Teraz k ďalšej logickej otázke: Ak sa obávame asymptomatických šíriteľov, nezvýšila by vakcína pravdepodobnosť, že vytvárame asymptomatické šírenie? Ak skutočne znižuje príznaky, každý, kto to dostane, nemusí ani vedieť, že je chorý, a preto je pravdepodobnejšie, že rozšíri vírus, však? Za čo to stojí, počul som veľa ľudí povedať, že vedľajšie účinky vakcíny (najmä druhej dávky) sú horšie ako chytenie covidu. Ani ja tomu nerozumiem. Riskujete a aj tak nezískate žiadnu ochranu. Potom trpíte vedľajšími účinkami vakcíny. Stále musíte nosiť masku na tvári a dodržiavať odstupy. A stále môžete šíriť vírus. A je to ešte horšie.

#10: ĽUDIA DOSTÁVAJÚ COVID AJ PO ÚPLNOM OČKOVANÍ

Porozprávajte sa o problémoch.  Dáte sa zaočkovať a  stále chytíte covid.

V skutočnosti sa tento jav pravdepodobne deje všade, ale práve o nich sa teraz píše. Vzhľadom na vyššie uvedené dôvody (a tie, ktoré sú uvedené nižšie) vás to už možno neprekvapí, ale ak ste si mysleli, že vakcína je ako štít, ktorý vás ochráni, máte smolu. Nie je. O to nikdy nešlo. Ak 66 % zdravotníckych pracovníkov v L.A. odkladá podanie vakcíny (alebo sa o to vôbec nezaujíma), možno ani oni nie sú ohromení uponáhľanou vedou. Možno je to aj preto, že vidia podozrivý spôsob nahlasovania úmrtí a prípadov infekcie.

#11: CELKOVÁ ÚMRTNOSŤ Z COVIDU

Podľa vlastných čísel CDC má Covid  99,74 % mieru prežitia.

Prečo by som mal riskovať produkt, ktorý nezastaví infekciu alebo prenos, aby mi pomohol prekonať prechladnutie, pri ktorom je 0,26 % šanca, že ma zabije – v skutočnosti v mojom vekovom rozmedzí má asi 0,1 % šancu (a a 0,01% pravdepodobnosť, že zabije moje deti), ale nebudeme sa tu hádať o detailoch. Pri takej nízkej úmrtnosti budeme každý rok pod zámkom – teda navždy. Ale počkajte, čo tých viac ako 500 000 úmrtí – to je znepokojujúce, však? Som rád, že sa pýtate.

#12: NAFÚKNUTÉ ČÍSLA ÚMRTIA na COVID

Niečo na tomto naozaj páchne. Nikdy predtým v histórii úmrtných listov naša vlastná vláda nezmenila spôsob oznamovania úmrtí. Prečo teraz  hlásime každého, kto zomrel  s covidom v tele, ako toho, kto zomrel na covid, a nie na sprievodné ochorenia, ktoré im skutočne vzali život? Až do doby covidu neboli všetky koronavírusy (bežné prechladnutia) nikdy uvedené ako primárna príčina smrti, keď niekto zomrel na srdcové choroby, rakovinu, cukrovku, autoimunitné stavy alebo akúkoľvek inú závažnú komorbiditu. Choroba  bola uvedená ako príčina smrti a faktor ako je chrípka či zápal pľúc bol uvedený na samostatnom riadku.

Aby sa toto číslo ešte viac  nafúklo, WHO aj CDC zmenili svoje usmernenia tak, že do počtu úmrtí sú zahrnutí aj tí, ktorí sú podozriví alebo je pravdepodobné (ale nikdy sa to nepotvrdilo), že zomreli na covid. Vážne?

Ak to urobíme, nemali by sme sa vrátiť a zmeniť čísla všetkých minulých období prechladnutia a chrípky, aby sme mohli porovnávať jablká s jablkami, pokiaľ ide o úmrtnosť? Podľa  vlastných čísel CDC (prejdite nadol do časti „Komorbidity a iné stavy“) len 6 % úmrtí pripisovaných covidu sú prípady, kedy sa zdá, že covid je jediným problémom, ktorý máme na dosah ruky.

Inými slovami, znížte počty úmrtí, ktoré vidíte v správach, o 94 % a máte pravdepodobné skutočné počty úmrtí len na covid. A ak má bývalý riaditeľ CDC  pravdu a covid-19 bol vírusom vylepšeným v laboratóriu  (pozri dôvod č. 14 nižšie), miera úmrtnosti 0,26 % je stále v súlade s mierou úmrtnosti vírusov, ktorá každoročne obíde planétu. Potom je tu Fauci. Naozaj by som mu rád dôveroval, ale okrem toho, že neliečil ani jedného pacienta s covidom…asi by ste mali vedieť…

#13: FAUCI A ŠESŤ ĎALŠÍCH VLASTNIA PATENY NIAID VO VAKCÍNE Moderna

Vďaka zákonu Bayh-Dole Act môžu vládni pracovníci prihlasovať  patenty na akýkoľvek výskum, ktorý robia pomocou financií daňových poplatníkov. Tony Fauci vlastní viac ako 1 000 patentov (ďalšie podrobnosti nájdete v tomto videu ), vrátane patentov používaných na vakcínu Moderna, na ktorú schválil vládne financovanie.

V skutočnosti si NIH (ktorého je NIAID súčasťou)  nárokuje spoločné vlastníctvo vakcíny Moderna. Vníma to ešte niekto ako VEĽKÝ konflikt záujmov alebo dokonca trestný čin? Hovorím zločin, pretože je tu tiež problém, kvôli ktorému ešte viac nedôverujem Faucimu, NIAD a NIH vo všeobecnosti.

#14: FAUCI JE NA HORÚCOM KRESLE ZA NEZÁKONNÝ VÝSKUM PRIDANÝCH FUNKCIÍ

Čo je výskum „zisk funkcie“? V tomto prípade sa vedci snažia, aby vírusy získali funkčnosť – to znamená, aby boli prenosnejšie a smrteľnejšie. Znie to prinajmenšom neeticky, však? Ako by to mohlo byť užitočné? Naša vláda súhlasila a zakázala tieto praktiky. Čo teda urobil NIAID pod vedením Fauciho? Výskum pridanej funkčnosti (plus koronavírusov!) zamerali a zadali Číne – v hodnote grantu 600 000 dolárov. Viac informácií vrátane dôležitej časovej osi týchto udalostí nájdete v tomto fantasticky spracovanom dokumente.

Doktor Fauci, máte čo vysvetľovať a dúfam, že keď budete musieť obhajovať svoje činy, kamery budú pri tom. Teraz sa vráťme k vírusu.

#15: VÍRUS NAĎALEJ MUTUJE

Vírus nielenže (ako všetky vírusy) naďalej mutuje, ale podľa svetoznámeho vývojára vakcín  Geerta Vandena Bosscheho  (s ktorým sa stretnete nižšie, ak ho nepoznáte) mutuje približne každých 10 hodín. Ako preboha budeme pokračovať vo vytváraní vakcín, aby sme držali krok s takou úrovňou mutácií? Nebudeme.

Mohlo by to tiež vysvetliť, prečo plne zaočkovaní ľudia pokračujú v dostávaní covidu? Prečo, vzhľadom na to, že prirodzená imunita ľudstvo v konečnom dôsledku nikdy nezlyhala, jej zrazu neveríme?

Prečo, ak položím otázky, ako sú uvedené vyššie, alebo uverejním odkazy, ako sú tie, ktoré nájdete vyššie, budú moje myšlienky odstránené zo všetkých hlavných platforiem sociálnych médií? To ma privádza k ďalšiemu znepokojujúcemu problému, ktorý mám s týmito vakcínami.

#16: CENZÚRA…A ÚPLNÁ NEPRÍTOMNOSŤ VEDECKEJ DISKUSIE

Ako sa vám páčili všetky tie národné a celosvetové televízne debaty, ktoré viedli predstavitelia verejného zdravotníctva a ktoré súčasne vysielali všetky hlavné spravodajské stanice? Nebolo skvelé počúvať tie najlepšie mozgy v oblasti medicíny, virológie, epidemiológie, ekonómie a vakcinológie z celého sveta, ktoré energicky a s rešpektom diskutovali o veciach ako:

 • Lockdown
 • Nosenie rúšok
 • Rozostupy
 • Štúdie účinnosti a bezpečnosti vakcín
 • Ako testovať náchylnosť na poškodenie zdravia očkovacou látkou
 • Terapia (t. j. možnosti liečby bez vakcín)

Nebolo skvelé vidieť, ako boli spochybnené názory úradníkov verejného zdravotníctva (ktorí nikdy nikoho neliečili na Covid)? Nebolo skvelé vidieť, ako komisia FDA v hlavnom vysielacom čase verejne grilovala výrobcov vakcín, ktorí stáli v horúcom kresle a boli vystavení ťažkým otázkam o prípravkoch, za ktoré nenesú žiadnu zodpovednosť? Počkajte, vy ste tieto debaty nevideli? Nie, nie – pretože sa nikdy nestali. Namiesto toho došlo k tvrdej cenzúre celého príbehu okrem jedného. Je ironické, že Mark Zuckerberg môže spochybňovať bezpečnosť vakcín, ale ja nie? Pokrytec? Kedy sa prvý dodatok (k Ústave USA) stal návrhom? Je to PRVÝ dodatok – to, čo naši otcovia zakladatelia považovali za najdôležitejšie. Prečo sa nám pri takom veľkom riziku podáva len jedna strana príbehu – nemali by sme si vypočuť viacero pohľadov a odborne o nich diskutovať? Čo sa stalo s vedou? Čo sa stalo s vedeckou metódou, ktorá vždy spochybňuje naše predpoklady? Kam sa podela živá diskusia v tejto krajine alebo aspoň v západnej spoločnosti? Prečo je každý, kto nesúhlasí s WHO alebo CDC, tak silno cenzurovaný? Je dnes veda o verejnom zdraví náboženstvom, alebo má byť vedou o diskusii? Ak niekto povie „veda (v súvislosti s Covidom) bola dokázaná“, viem, že mám do činenia s niekým, kto má uzavretú myseľ.

Veda (najmä biologická) sa podľa definície nikdy nekončí. Ak by to tak bolo, bola by to dogma, nie veda. Skôr než sa do toho pustím, poviem vám toto: Chcem byť dobrým občanom. Skutočne. Ak nevychádzanie z domu funguje, chcem sa o to postarať a zostať doma. Ak rúška fungujú, chcem ich nosiť. Ak sú sociálne odstupy/rozchody účinné, chcem ich dodržiavať. Ale ak existujú dôkazy, že tieto metódy nefungujú (napríklad závesy), chcem to tiež počuť. Ak majú vysoko dôveryhodní vedci odlišné názory, chcem vedieť, čo si myslia. Chcem mať možnosť vypočuť si ich argumenty a rozhodnúť sa sám. Nemyslím si, že som najinteligentnejší človek na svete, ale myslím si, že dokážem myslieť. Možno som divný, ale ak je niekto cenzurovaný, chcem naozaj počuť, čo si myslí. Vy nie? Pre všetkých mojich priateľov, ktorí nemajú problém s cenzúrou, budete mať rovnaký názor, ak sa bude cenzurovať to, čo si myslíte? Nie je cenzúra technikou diktátorov, tyranov a chamtivých ľudí bažiacich po moci? Nie je to znamenie, že tí, ktorí cenzurujú, vedia, že je to jediný spôsob, ako môžu vyhrať? Čo keby bol človek, ktorý celý život venoval vývoju vakcín, ochotný odložiť celú svoju povesť a vyzvať všetkých svetových lídrov, aby okamžite zastavili aplikáciu vakcín COVID kvôli problémom s ich vedou? Čo keby požiadal o otvorenú vedeckú diskusiu na celosvetovej scéne? Chceli by ste si vypočuť, čo vám chce povedať? Chcete vidieť diskusiu, o ktorú žiada?

#17: VEDÚCI SVETOVÝ VAKINOLÓG BIJE NA POPLACH…

Tu je to, čo môže byť najväčším dôvodom, prečo mi táto vakcína proti covidu nedáva zmysel. Keď niekto, kto je veľmi zástancom očkovania, ktorý celú svoju profesionálnu kariéru dohliadal na vývoj vakcín, kričí z vrcholkov hôr, že máme veľký problém, myslím si, že toho človeka treba vypočuť.

Ak ste to zmeškali a ak by ste si to chceli pozrieť,  tu je Geert Vanden Bossche , ktorý vysvetľuje:

 1. Prečo vakcína proti covidu môže vyvíjať taký tlak na vírus, že zrýchľujeme jeho schopnosť mutovať a stať sa smrteľnejším.
 2. Prečo vakcíny Covid môžu vytvárať vírusy odolné voči vakcínam (podobne ako baktérie odolné voči antibiotikám).
 3. Vzhľadom na predchádzajúce problémy s amplifikáciou závislou od protilátok sa môžeme v najbližších mesiacoch/rokoch pripraviť na udalosť s hromadnými obeťami.
Geert-Vanden-Bossche

Ak chcete vidieť/čítať druhom, dlhšom rozhovore s Vandenom Bosscheom, kde mu boli položené ťažké otázky, môžete si pozrieť toto. Ak sa polovica z toho, čo hovorí, naplní, tieto vakcíny by mohli byť najhorším vynálezom všetkých čias. Ak sa vám nepáči jeho veda, prediskutujte si to s ním. Ja som len posol. Ale o covide môžem hovoriť aj osobne.

#18: UŽ SOM MAL COVID

Nebavilo ma to. Dva dni mi bola nepríjemná zima:

Neutíchajúce bolesti zadku / krížov.
Veľmi málo energie.
Mierna horúčka.

Bolo zvláštne, že som niekoľko dní nič necítil. Aj po týždni káva chutila trochu zvláštne. Ale prežil som. Teraz sa zdá (ako to bolo vždy), že mám prirodzenú a celoživotnú imunitu – čo nie je niečo, čo by sa dostavilo po niekoľkých mesiacoch, ak by som dostal vakcínu. V mojom tele a v mojej domácnosti sa COVID skončil. Teraz, keď som ho dostal, existujú dôkazy, že vakcína COVID môže byť pre mňa ešte nebezpečnejšia. To nie je riziko, ktoré som ochotný podstúpiť.

ZÁVER

Vyššie uvedené sú len moje dôvody, prečo nechcem vakcínu. Možno vám moje dôvody dávajú zmysel, možno nie. Čokoľvek vám dáva zmysel, dúfam, že môžeme byť stále priateľmi. Na jednej strane si myslím, že toho máme oveľa viac spoločného, ​​než toho, čo nás rozdeľuje.

 • Všetci chceme žiť vo svete slobody.
 • Všetci sa chceme podieľať na tom, aby sme pomáhali druhým a aby sa nám dobre žilo.
 • Všetci chceme právo vyjadriť svoje názory bez toho, aby sme sa museli báť, že budeme cenzurovaní alebo kruto napadnutí.
 • Všetci si zaslúžime mať prístup k faktom, aby sme mohli robiť informované rozhodnutia.

Súhlasíte alebo nesúhlasíte so mnou; Nebudem sa k vám správať inak. Ste človek, ktorý si rovnako zaslúži lásku a úctu ako ktokoľvek iný. Za to Vás pozdravujem a prajem Vám všetko najlepšie. Dúfam, že vám to pomohlo. Ak áno, pokojne zdieľajte. Ak nie, pokojne mi (láskavo) dajte vedieť, čo vám nedávalo zmysel a rád si vypočujem aj váš názor. Zostaňte zvedaví a zostaňte pokorní. Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  17 dôvodov navyše prečo si nenechám aplikovať vakcínu na CovidVeľa ľudí ma požiadalo o aktualizáciu môjho pôvodného článku 18 dôvodov. Mnohí sa ma pýtali, či som zmenil svoj postoj teraz, keď sú očkovacie látky k dispozícii už dlhšie. Chcel by som povedať, že za sedem mesiacov od napísania tohto príspevku ma udalosti vo svete (a účinnosť vakcín) presvedčili, že…
  Tags: sa, a, že, je, na, to, v, ako, o, si
 • 10000
  Expert na neurobiológiu CIA o tom, ako RNA vakcíny riadia ľudský mozogPoužitie vakcín RNA na kontrolu ľudského mozgu vysvetlil odborník na neurobiológiu CIA na konferencii vo Vojenskej akadémii West Point. Nezávislý novinár Guy Boulianne objavil veľmi dôležitú informáciu o možnosti použitia RNA vakcín na manipuláciu s našim mozgom. Táto hypotéza nepochádzala od významného konšpiračného teoretika: bol to expert na neurobiológiu CIA, ktorý ju predstavil…
  Tags: na, a, sa, v, s, zdravie
 • 10000
  Imunologička prof. Dolores Cahill: Prečo ľudia očkovaní na COVID-19 zomrú mesiace po očkovaní mRNA vakcínouAktualizácia 14. decembra 2020 - Vo videu írska imunologička a molekulárna biologička prof. Dr. Dolores Chahill používa štúdiu „ Imunizácia pomocou vakcín proti koronavírusom SARS vedie k pľúcnej imunopatológii pri výzve vírusu SARS “, aby vysvetlila, prečo sú vakcíny mRNA spojené s extrémnymi rizikami . Keď očkovaní jedinci prídu do styku s divokým koronavírusom niekoľko mesiacov…
  Tags: a, v, s, ako, na, je, sa, o, zdravie
Subscribe
Notify of
guest
32 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
rudo
rudo
2 years ago

slovaci maju dalsie jednoduche dovody:

1- lebo vakcinu odporuca CAPUTOVA

2- lebo vakcinu odporuca MATOVIC, HEGER LENGVARSKY KRCMERY…..

3- lebo Caputovej ciel je: aby sa obcania nebali zomierat a dali sa napichat

4- lebo KOLIK to chce prikazat povinne a REMIS ho do toho pohana

Soldier 17
Soldier 17
2 years ago

Naprostý souhlas s tebou, ve všech bodech! Děkuji mnohokrát za perfektní souhrn.

trackback
2 years ago

[…] 18 dôvodov, prečo si nenechám aplikovať vakcínu na Covid […]

mavida9
mavida9
2 years ago

Precízna práca👏 Ďakujem za odborné odôvodnenie.
U mňa zafungoval len zdravý “sedliacky” rozum (alebo intuícia?) prečo NIE!

카지노사이트
3 months ago

Excellent blog here! Also your website loads up very fast! What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host? I wish my web site loaded up as quickly as yours lol

Maya
3 months ago

ASSISTIR Godzilla e Kong: O Novo Império COMPLETO,

Valentina
3 months ago

Ver Godzilla e Kong: O Novo Império 1080p Fulla hd Online,

Alícia
3 months ago

VER Godzilla e Kong: O Novo Império legendado,

Fred Kim
3 months ago

Somebody essentially lend a hand to make significantly articles I’d state. That is the very first time I frequented your website page and up to now? I surprised with the research you made to make this actual submit amazing. Wonderful task!

Colin Wright
3 months ago

Hi, Neat post. There’s an issue together with your web site in internet explorer, may test this텶E still is the marketplace chief and a good component of people will pass over your fantastic writing due to this problem.

Ver Filmes Online
3 months ago

Ver Godzilla e Kong: O Novo Império 4k Online,

Rosalie Carlson
3 months ago

Wow, amazing blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your web site is magnificent, as well as the content!

Tanya Lyons
3 months ago

Hello, Neat post. There’s an issue together with your site in internet explorer, would check this텶E still is the marketplace chief and a large element of other folks will leave out your magnificent writing due to this problem.

Leon Vasquez
3 months ago

My brother suggested I might like this blog. He was totally right. This post actually made my day. You can not imagine simply how much time I had spent for this info! Thanks!

Leslie Haynes
2 months ago

My brother recommended I might like this web site. He was totally right. This post actually made my day. You cann’t imagine just how much time I had spent for this information! Thanks!

Marjorie Watkins
2 months ago

hi!,I like your writing so much! share we be in contact more approximately your article on AOL? I need a specialist in this area to resolve my problem. Maybe that is you! Looking ahead to see you.

Mersin Okul Temizliği
2 months ago

Mersin temizlik şirketleri bir yerde temizlik yaparken önce nelere dikkat eder? Birçok kişi temizlik yaparken etrafa hiç bakmadan doğrudan olarak temizliği başlar fakat önce bir etrafa bakıp keşif yapmak gerekir. Hangi kısımların daha kirli, hangi kısımların tozu alınacak bu keşifte her şey belirlenir. Çünkü ona göre bir temizlik sıra belirlenir. Önce tozlar alınmaz. Çünkü toz alındıktan sonra yerleri süpürüp silerseniz tozunu aldığınız yerler yeniden tozlanır. Bu nedenle tüm işin belirli bir sıra yapılması gerekir. Ayrıca bu sırada halılarda veya koltuklarda olan lekeler için uygun olan deterjanlar tespit edilmelidir.

Luther Paul
2 months ago

Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to more added agreeable from you! By the way, how could we communicate?

Lisa Gill
1 month ago

My brother recommended I might like this web site. He was totally right. This post actually made my day. You cann’t imagine just how much time I had spent for this information! Thanks!

Anita Sims
1 month ago

I simply could not go away your web site prior to suggesting that I really enjoyed the standard info a person supply on your guests? Is going to be back incessantly to investigate cross-check new posts.

Ana Dixon
1 month ago

you are in reality a just right webmaster. The site loading velocity is incredible. It seems that you are doing any unique trick. In addition, The contents are masterwork. you have performed a wonderful task on this topic!

Franklin Evans
1 month ago

Wow, amazing blog layout! How long have you been blogging for? you made blogging look easy. The overall look of your web site is magnificent, as well as the content!

Larry Young
29 days ago

Its like you read my mind! You appear to know so much about this, like you wrote the book in it or something. I think that you can do with a few pics to drive the message home a little bit, but other than that, this is fantastic blog. A great read. I’ll certainly be back.

insurance
24 days ago

dental insuranceI think that you could do with some pics to drive the message home a little bit,

Gujarati Lyrics
23 days ago

Hi, Neat post. There is a problem along with your website in internet explorer, would test this텶E still is the market chief and a good section of other folks will pass over your magnificent writing due to this problem.

Abel Carter
18 days ago

Thank you for the good writeup. It in fact was a amusement account it. Look advanced to far added agreeable from you! However, how could we communicate?

ap land records fmb
16 days ago

insurance quotesyour authored material stylish. nonetheless,

study finds
16 days ago

car insurance quotesI loved as much as you’ll receive carried out right here. The sketch is attractive,

geico car insurance
15 days ago

insurance companiesyour authored material stylish. nonetheless,

insurance auto
14 days ago

insurance agent salaryI think that you could do with some pics to drive the message home a little bit,

insurance in spanish
2 days ago

home insuranceI think that you could do with some pics to drive the message home a little bit,

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK