260-krát viac mladých ľudí umiera z vakcín, ako na samotný COVID-19

20/03/2021

Americké centrá pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) vyšetrujú smrť muža z Nebrasky, ktorý zomrel krátko po podaní vakcíny na koronavírus (Covid-19).

Muž žil v zariadení dlhodobej starostlivosti a mainstream médiá si rýchlo všimli, že má „niekoľko súčasne prebiehajúcich chorôb“. Keby mal muž iba „pozitívny“ test, médiá by tieto koexistujúce choroby a stavy ignorovali a z jeho „pozitívneho“ testu by obviňovali z ľudí, ktorí nenosia rúška.

„Úmrtia na vakcínu Covid-19 možno typicky pripísať anafylaxii a vyskytujú sa v relatívne krátkom období po podaní vakcíny, a preto sa vykonáva monitorovanie,“ uviedol Dr. Gary Anthone, hlavný lekár Nebrasky.

„Aj keď nemôžem špekulovať o tomto prípade, keď jednotlivci zomierajú dni, alebo týždne po podaní vakcíny je to pravdepodobnejšie z dôvodu iných základných faktorov,“ dodal.

Inými slovami, Anthone hrá hru politickej korektnosti, pokiaľ ide o očkovanie proti Covid-19. Dávka je bezpečná a efektívna, tvrdí organizácia, čo znamená, že akékoľvek hlásené úmrtia v dôsledku nej museli byť spôsobené niečím iným. Smrť muža zaznamenali vo vládnom systéme hlásenia nežiaducich účinkov vakcín (VAERS), ktorý sleduje následky a úmrtia spôsobené vakcínami.

Predpokladá sa, že VAERS zachytí iba menej ako jedno percento všetkých následkov a úmrtí spôsobených vakcínami.

„Tento proces umožňuje CDC a FDA dôsledne monitorovať a hodnotiť akékoľvek nežiaduce udalosti pre účely priebežného hodnotenia bezpečnosti,“ vysvetlilo ministerstvo zdravotníctva v Nebraske.

Na očkovanie proti koronavírusu zomiera 260-Krát viac mladých ľudí, ako by boli na koronavírus

Podľa očakávania sa CDC snaží presvedčiť verejnosť, že vakcíny proti vírusu Wuhan nesúvisia s týmito typmi úmrtí. Súkromná spoločnosť, ktorá sa vydáva za vládnu agentúru, tvrdí, že s dávkami nie je spojený žiadny vzor smrti.

Anthone medzitým varuje ľudí s „vysokorizikovými stavmi“, aby sa najskôr poradili so svojimi poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti predtým, ako sa dohodnú na očkovaní.

Teraz zosnulý muž z Nebrasky spadal do mladšej vekovej kategórie, teda do 65 rokov, čo podľa izraelského ministerstva zdravotníctva nedávno predstavovalo mimoriadne nízke riziko úmrtia na samotný vírus.

Dáta v skutočnosti ukazujú, že 260krát viac mladých ľudí zomiera na vakcíny, ako by to bolo na vírus, čo robí tieto vakcíny úplne zbytočnými a mimoriadne nebezpečnými.

Ľudia by sa mali oveľa lepšie, keby len žili svoj život, prirodzene posilňovali svoj imunitný systém a vypli televíziu a sociálne médiá. Týmto spôsobom zabránia tomu, aby prepadli nekonečnému šíreniu strachu z vírusu v médiách a údajnej potrebe okamžitého očkovania, aby sa vírus zastavil.

„Dnešné bláznivé odôvodnenie navrhuje: Podajte si „liek“, ktorý je oveľa horší ako „choroba“,“ napísal jeden z našich bystrých komentátorov. „Pozrite sa o čo im v dnešnej dobe ide: Invazívne očkovanie jedov spôsobujúcich celý život akútne a chronické choroby.“ „A ovce nosia svoje masky v tichej, hoci idiotskej podpore pre túto zlovestnú zápletku.“ Je skutočne nebezpečné hovoriť izolovane, ale my ľudia hromadne zvíťazíme, pretože sme dobrí, ktorí zvíťazia nad zlom. “

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 93
  Po očkovaní: Počet úmrtí v domovoch dôchodcov explodujeA opäť sa potvrdzuje „konšpiračná teória“ „popieračov Corony“: Očkovanie proti vírusu je nebezpečné. Toto „žiadni„ covidioti “nenárokujú, ale dokazujú to štatistické údaje. Ako ukazujú nižšie uvedené štatistiky, v domovoch dôchodcov sa úmrtnosť dramaticky znásobila v týždňoch po začiatku očkovania. Tento reportér informuje o časopise „Our Central Europe“ s odkazom na čísla…
  Tags: v, je, a, sa, že, na, zo, sveta, zdravie, covid
 • 93
  V Izraeli znamená odmietnutie očkovania na COVID-19, že „Váš život je v podstate preč“Mnoho ľudí o tom nevie, ale na opačnej polovici sveta v Izraeli je odmietnutie očkovania proti Wuhanskému koronavírusu (Covid-19) teraz rozsudkom smrti. Aj keď zatiaľ izraelská vláda nestrháva hlavy ľuďom za to, že odmietli vakcínu (pozri Zjavenie 20:4), stanovila požiadavku očkovania, aby mohli viesť „nový normálny“ život . „Keď vakcínu nevezmete, váš život sa…
  Tags: v, a, sa, na, že, je, vakcíny, ľudí, covid, ako
 • 91
  CDC prinútená súdnym sporom odstrániť tvrdenia, že „vakcíny nespôsobujú autizmus“ zo svojej webovej stránkyCentrum pre kontrolu a prevenciu chorôb čelí žalobe zo strany siete ICAN (Informed Consent Action Network). Del Bigtree, zakladateľ organizácie ICAN, sa rozhodol vyzvať federálnu agentúru, aby zrušila vyhlásenie na svojej webovej stránke, ktoré tvrdí, že očkovanie nikdy nespôsobuje autizmus u detí . Podľa Bigtreeho bolo vyhlásenie stiahnuté z webovej stránky CDC 27. augusta…
  Tags: že, na, a, sa, vakcíny, v, ako, z, zo, sveta
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK