35 927 detí zachránených z obrovského termonukleárneho podzemného zariadenia

04/01/2022

Pre všetkých ľudí, ktorí ešte nechápu, čo sa v súčasnosti deje a v akej asymetrickej vojne sa ľudstvo nachádza. Vojna sa odohráva na celej planéte Zem v tuneloch a podzemných mestách, ktoré nainštalovala CABALA…

Satanizmus v podzemí, tajné základne a tunely

Aj keď tomu možno neveríte, prevŕtaná je celá Zem!

Ak si prečítate celý článok, zistíte, že sa na Zemi deje veľa vecí. Chcem sa s vami o ne podeliť, aby sme vedeli, s čím máme my ľudia do činenia. Koniec koncov, „dobré“ vedomosti sa musia zdieľať pre dobro celku!

Podzemné zariadenia a tunely vlády USA

Ako sa príbeh vyvíja, v niekoľkých slovách.
Keď bol Trump zvolený za prezidenta Spojených štátov, spustil rozsiahlu operáciu na vyhladenie svetovej mafie, všetkých tých, ktorí škodia ľudstvu, a to neustále a na mnoho rokov. Nehovoríme o bežných zločincoch. Hovoríme o špinavom kruhu, bezohľadnom, satanistickom, ktorý existuje na celom svete. Tento špinavý kruh, to je Cabala. Podrobnejšie (a celý príbeh) som o Cabale napísal v predchádzajúcom článku. (odkaz)

572 miliónov dolárov na výcvik armády v asymetrickej vojne

Trump vedel, že sa to deje, a s pomocou vyšších dôstojníkov vyhral voľby a začal boj proti zlu. Vycvičil tisíce vojakov na špeciálne misie, na pozemný boj. V článkoch sa uvádza, že náklady boli najmenej pol milióna dolárov.
Samozrejme, väčšina dostupných informácií na túto tému hovorí, že išlo len o výcvik, o prípravu na boje s rôznymi krajinami. Dôvod nie je jasne uvedený. Podzemné bitky v tuneloch v podzemných základniach. Samozrejme, mohlo ísť aj o pozemné boje, ale Trump mal iný zámer. Vyčistiť planétu od špiny a oslobodiť ľudstvo.

To je dôvod, prečo boli takmer všetci politici na svete otrávení jeho volebným víťazstvom. Oni ten dôvod veľmi dobre poznajú, ale my ho už poznáme tiež. Všetci politickí predstavitelia vedia, čo sa deje, ale nikto o tom nehovorí. Trumpovou hlavnou starosťou je oslobodenie všetkých malých detí, ktoré sú uväznené vo všetkých týchto tajných základniach. Väčšina detí mladších ako 10 rokov, ktoré boli unesené z nášho sveta.

Len v Spojených štátoch amerických sa každoročne stratí 800 000 detí. Existuje obrovská distribúcia obchodovania s orgánmi, lekárske experimenty, pri ktorých sa využívajú všetky tieto deti. Využívajú ich dokonca na prostitúciu, ako ľudské obete a mnoho iného. Najzákladnejším z nich je adrenochróm, látka, ktorá omladzuje ľudské bunky, produkovaná telom pri vyvolaní strachu a bolesti. Je to látka, ktorá sa vylučuje z ľudského tela prostredníctvom ihly, ktorú umiestnite do ľavého oka alebo stavca chrbtice. Všetky tieto informácie sú analyzované v inom z mojich predchádzajúcich článkov „Korunovácia a pedofília – Coronation and paedophilia“. (odkaz)

Operácia „KATAIGIDA“ – Búrka


Táto operácia na vyhladenie cabaly sa nazýva „Búrka“ a začala sa približne pred dvoma rokmi (2018), pričom už boli zachránené tisíce detí.

Špeciálne uniformy na ochranu v biologickej vojne

VIDEO TU

Priložili sme 2 videá, aby sme vám ukázali to, o čom tu len stručne píšeme. Po celom svete existuje obrovský systém chodieb a tajných vojenských základní. Celý tento systém využíva nepredstaviteľnú technológiu.

Vchod do podzemnej vojenskej základne

Pre lepšiu predstavu, existujú vlaky, ktoré využívajú technológiu odpruženia a môžu dosiahnuť rýchlosť až 1 200 kilometrov za hodinu. Sú nimi prepojené všetky chodby a všetky základne.

tm komentár: podľa našich údajov najnovšie vlaky jazdia rýchlosťou 17 000 km/h s technológiou skalárneho poľa, ktorá nepozná odpor vzduchu…

Vojdete v New Yorku a vyjdete v Austrálii a odtiaľ do Anglicka. Všetko pod zemou, vo veľkej hĺbke.

To je možné vidieť v luxusnom hoteli. Je to podzemná budova. Míle pod zemou. 48 a viac poschodí.

Cabala používa celý tento systém už roky. Samozrejme, že niektoré základne existovali aj v skorších dobách, ale v priebehu rokov ich neustále pribúdalo. Sú prepojené tunelmi, ktoré sú vytvorené z vlastných dôvodov. To všetko sa zistilo na základe pozorovania zvláštnej seizmickej aktivity v mnohých častiach sveta. Na seizmografoch boli zaznamenané zvláštne zemetrasenia, takže pomocou špeciálneho mapovania a štúdie, ktorú vykonal Trumpov špeciálny tím, boli nájdené tunely a základne.

Program monitorovania a zaznamenávania zemetrasení

Základne používané iluminátmi proti ľudstvu


Za zmienku stojí aj to, že tunely boli vytvorené veľmi pokročilou technológiou pomocou špeciálneho laserového stroja, ktorý dokáže za deň predĺžiť tunel o 7 míľ. Zásoby pre 1 milión ľudí na 150 rokov. Zdroj energie s dvoma reaktormi jadrovej fúzie pripojenými k Teslovmu generátoru voľnej energie. V hĺbke 143 km s ôsmimi mestami, jedno nad druhým.

Všetky tieto základne využívajú bezplatnú energiu, ktorú získali od Teslu. Táto energia sa pred nami dlhé roky skrývala, takže každý z nás má pasáka, ktorému hovoríte poskytovateľ elektriny, ktorý vás odpojí, ak nezaplatíte. Všetko zámerne, aby ľudia zostali v otroctve! Odpojte elektrinu, zomrite a nestarajte sa! Majú svojich prisluhovačov, ktorí rozsievajú strach.

Súbor s údajmi o elektrickej energii je veľký. Tým by sa naše problémy skončili, mali by sme požadovať, aby sme túto technológiu používali. Tesla to vynašiel pre svet. Ukradli to a ukryli. Okrem toho existujú základne, ktoré vykonávajú genetické experimenty, experimenty založené na umelej inteligencii.

Špecializované experimenty, slávne vymývanie mozgov MK Ultra, diaľkovo ovládané energetické zbrane, experimenty s klonovaním ľudí a ďalšie experimenty týkajúce sa genetiky. Dokonca aj laboratóriá jadrových zbraní, najmä lietadlá stealth s tajnou technológiou a samozrejme slávne UFO.

Podzemné vojenské základne, kde stavali lietajúce taniere, špecializujúce sa na túto technológiu. Stále existujú miesta, kde sa vykonávajú ľudské obete a modlia sa k „zlu“, ale aj základne, ktoré odstraňujú duše ľudí (skalpovanie duší) z ich tiel. Tu sa dostávame na ďalšiu úroveň.

Ak chcete aspoň trochu pochopiť, čo sa tam teraz deje, zamyslite sa nad tým, že na základni Dulce, ktorú všetci nazývajú centrom, je mimozemská technológia a žijú tam aj mimozemšťania.

Pozrite si nasledujúce videá, ktoré všetko vysvetľujú. (Titulky je možné zapnúť.)

VIDEO 1, VIDEO 2 Dulce Base

Základňa Dulce


Táto spoločná základňa CIA a mimozemšťanov sa nachádza pod Archuleta Mesa v Dulce v Novom Mexiku. Hora sa nachádza v indiánskom meste Jicarella neďaleko hraníc s Coloradom. Základňa Dulce sa nachádza asi 2,5 míle severozápadne od Dulce, je to americký okres 64 s približne 900-1700 obyvateľmi.

Dulce je malé mestečko s motelom a čerpacou stanicou, ale pod povrchom celej oblasti sa nachádza obrovský komplex, sieť základní a dopravných systémov, ktoré prechádzajú celou krajinou. Dulce je križovatka.

Základňa je technicky známa ako biogenetické laboratórium, ktoré zahŕňa (okrem iného) tieto činnosti: technológia ovládania ľudí, klonovanie, výskum ľudskej mysle, pokročilé ovládanie mysle, hybridizácia zvierat a ľudí, implantácia vizuálnych a zvukových čipov, výživa a odstraňovanie ľudí a detí ….

Schéma podzemia

Ide o druhú najväčšiu základňu reptiliánov a šedých v Severnej Amerike, ktorá je však centrálnym jadrom všetkých podzemných základní. Najväčšia základňa sa nachádza v meste Taos v Novom Mexiku.

Dulce bolo vybudované v hlbokých jaskyniach, ktoré sa tiahnu stovky kilometrov pod zemou. Je známych 7 úrovní základne. Jaskyne sú pod limitom a mimo hraníc, dokonca väčšina úrovní nie je prístupná bez prísnej bezpečnostnej previerky ani pre tých, ktorí spĺňajú požiadavky a podmienky.

Na prvých troch podlažiach sa nachádzajú vládne úrady a garáž na údržbu ciest. Samotná základňa je veľká ako mesto Manhattan. Áno, majú cesty a elektrické vozidlá, na ktorých sa dá jazdiť. Druhé podlažie zahŕňa kancelárie a garáž pre vlaky, autobusy, tunelovacie súpravy a údržbu UFO. Na tretej úrovni sa nachádzajú najmä vládne úrady.

Štvrtá úroveň základne Dulce sa venuje výskumu a experimentom s ľudskou dušou, manipulácii so snami, hypnóze a telepatii. Vykonávajú sa tu aj všetky aspekty plánovania mysle.

Posudky

Na piatom poschodí svedkovia opísali obrovské nádrže s oranžovou tekutinou s časťami ľudských tiel, ktoré neustále mieša robotické rameno. Našli sme aj tisíce klietok obsadených mužmi, ženami a deťmi, ktorí sú v týchto nádržiach umiestnení ako potrava pre cudzincov.

Šiesta úroveň sa nazýva „miesto nočných môr“. Nachádzajú sa tu genetické laboratóriá, v ktorých sa vykonávajú pokusy s krížením ľudí a zvierat. Ľudia údajne videli ryby, vtáky a myši, ktoré boli výrazne zmenené oproti svojej pôvodnej podobe. Sú tu ozbrojení ľudia s mnohými nohami, sedem stôp vysoké ľudské bytosti s krídlami, ktoré vyzerajú ako netopiere.

Na siedmej úrovni sú tisíce a tisíce ľudí vrátane detí v mrazničkách.

(video tu)

Skalpovanie duše

Mimozemšťania vo svojej iracionálnej túžbe mať ľudské telo ako svoje vlastné zdokonalili schopnosť vytrhnúť dušu človeka z jeho tela a umiestniť ju „inde“.

To im umožňuje prístup k ľudskému telu bez duše. Telo bez duše je len schránka, mŕtvola, ktorú môžu ovládnuť, vlastniť a používať pre seba.

Nazýva sa to walk-in. Existujú dva typy vstupov. Mimozemšťania môžu vstúpiť a ovládnuť živé ľudské telo alebo mŕtveho človeka – v tomto prípade živého človeka, ktorému bola odňatá duša a jeho telo potom použil mimozemšťan.

Zoznam podzemných základní v USA

Zdroj Tadesco

Zdieľať článok

Podobné články

 • 91
  Trumpov výkonný príkaz sa zameriava na Deep State a otvára dvere k úplnému odhaleniu21. decembra (2017) sa v USA stalo niečo veľmi zásadné, keď prezident Donald Trump vydal "Výkonný príkaz na zablokovanie majetku osôb zapojených do závažného porušovania ľudských práv alebo korupcie". Príkazom sa vyhlásil stav národnej núdze týkajúci sa ľudských práv a korupcie a vymenovali sa v ňom konkrétne osoby a organizácie,…
  Tags: a, v, sa, na, je, to, q/trump/aliancia
 • 91
  5G veže boli premenené na 432Hz Teslove liečivé vežeOd roku 2019 začali byť americké veže 5G postupne premieňané na 432 Hz Teslove liečivé veže. Pôvodne ich vytvorilo 1 % a Deep State, aby nás ovládali a depopulovali, ale Trump a jeho tím ich premenili na Teslove veže. Rovnako aj mexický múr je Teslova liečivá stena. Keďže tieto 5G…
  Tags: a, sa, na, v, je, q/trump/aliancia
 • 91
  Devolúcia časť 10 - Tichá vojna (1/4)Musím vás upozorniť, že toto je môj doteraz najdlhší článok. Mám pocit, že niektoré časti tohto článku by som pokojne mohol rozviesť ďalej, ale kvôli stručnosti som to neurobil. Mohol som tento článok rozdeliť na dve alebo dokonca tri časti, ale naozaj som cítil, že je dôležité vytvoriť tento jeden…
  Tags: a, v, na, sa, je, s, to, q/trump/aliancia
Subscribe
Notify of
guest
28 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
benetri
benetri
1 year ago

Normálne by si človek myslel, že je to úvodná idea pred písaním scifi románu.

Jana
Jana
1 year ago

Skutočne sa mi dvihol žalúdok priatelia pri čítaní…. Bože nech toto už skončí a ľudia sa dozvedia pravdu, pretože keď to niekomu hovorím tak som za idiota…. Rodina a deti ma už odpísali…

Ičko
Ičko
Reply to  Jana
1 year ago

Podobne 😢

Simona
Simona
Reply to  Ičko
1 year ago

To samé..nemám to ani komu sdělit..všichni kolem mne pod hypnozou .😳
Jen vy neznámí přátelè jsme v tom společně.💖alespoñ nějakâ útěcha..

romy
romy
Reply to  Jana
1 year ago

Veľmi dobre viem ako sa cítite 😏
Vydržte a bude dobre bez všetkého zla 😇

Soldier 17
Soldier 17
1 year ago

Pravda se nedá utajit. Děkuji za váše informace. Je potřeba probudit ostatní, kteří se ženou jen za penězi, očkováním a de facto svojí smrtí aniž by poznali pravdu, o čem to všechno je. Bude to bolet ale přesto vlak nejede. Je třeba oddělit zrno od plev

zuzana.
zuzana.
1 year ago

Velice zajímavé komentáře ohledně zveřejnění pravdy jsou u článku (2. díl) někde z konce minulého roku. Není jisté, že se všem řekne pravda až do takových detailů, jaké jsou v tomto dnešním článku uvedeny. A upřímně, komu se tím asi pomůže? Jen aby už konečně okolí uvěřilo těm, co o tom vykládají…
Nejdůležitější je říct pravdu o tom, v čem jsme VIDITELNĚ žili – pharma mafie – ničení zdraví už od narození, politika – rozdělování a ovládání obyvatel, big tech – sledování a kontrola a hlavně MK ultra, zatajované technologie – svoboda žití, a další a další důležité informace k tomu, aby se lidi dozvěděli to potřebné a dále se už nenechali zmanipulovat.
A samozřejmě důležitá informace, že nejsme ve vesmíru sami, a že jsme vlastně takové batolata v plenkách a ne ředitelé vesmíru. A tam venku je spousta mimozemských bytostí, které jsou ty hodné, pomáhají nám, a když se na lidi vychrlí informace o reptiliánech a šedých v podzemních základnách, tak to akorát vzbudí nedůvěru v ty hodné. Stačí, že jsou lidi nakrmení negativitou z filmů.
Uvidíme, jak lidi zareagují na ty základní pravdy. Sama jsem sakra zvědavá, protože vidím kolem sebe spoustu mk ultra vygumovaných osob. A to mě děsí víc, než informace z tohoto článku.

Anna
Anna
Reply to  zuzana.
1 year ago

Lidem nestačí říci pravdu. Musí se jim ukázat. Do té doby to budou pouze konspirace,sci-fi a výmysly. A tak to beru i já…a tak je to správně, jinak bychom mohli věřit všemu, co si kdo napíše a manipulovatelnost s lidským myšlením by byla velice jednoduchá. Je nutné lidem ukázat hodnověrné důkazy, jinak je to pouze založené na myšlence,že každý si může myslet co chce. A pokud se to má tolerovat, a nemůžeme nic namítat proti něčí myšlence, pak musíme tolerovat vlastně i to, že satan je vlastně pro někoho dobro. A pokud jsou tyto duše na zcestí,naše povinnost je, je hodnověrně přesvědčit, že pravdu nemají, pokud ovšem nesouhlasíme s jejich zabitím…

Jana
Reply to  Anna
1 year ago

Už dlouho jsem měla pocit, že se dějí věci kolem nás, které jsou neslučitelné s životem, který chceme žít a nyní se pravda ukázala. Nejhorší je, už i ve vlastní rodině nevěri všemu a mě je z toho smutno.
Děkuji Alianci za boj proti peklu na Zemi, všem vojákům atd.Donaldu Trumpovi.
Přeji hodně úspěchů v tomto boji za osvobození světa od temnoty. My zde rozšiřujeme vše dál a ukazujeme pravdu…

ANDREA
ANDREA
Reply to  Jana
1 year ago

Podívejte se na skutečný film od Netflixu -Nechutně bohatý….

rudo
rudo
1 year ago

velmi sa mi paci uvodna grafika webky

svetlo zvitazilo, retaze roztrhnute

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  rudo
1 year ago

Ďakujeme!

zuzana.
zuzana.
Reply to  rudo
1 year ago

Naštěstí rozsah ani tempo odhalování není na nás. Věřím, že vše proběhne jak má a souzním s tímto tweetem:
Pamatujte, že odhalení budou postupná a nejde o to, abyste říkáním pravdy vyvolali chaos. Mnozí potřebují čas na zpracování, než se setkají s další informací. Mnozí z vás tam kdysi byli také. Na počátku byla tma a pak ze tmy vyšlo světlo……

Rico
Rico
Reply to  rudo
1 year ago

Bohužel musím připustit, že to vše může být pravda. Koneckonců se o něčem podobném v souvislosti s Sedaky hovoří dlouho. A zase, bohužel jejich přítomnost na Zemi je veřejným tajemstvím.

Vavesion
Vavesion
1 year ago

Ide s toho strach a hroza a je jasne ze vela ludi to nebude vediet stravit.
Pokusy na ludoch a zvieratach,nic nove,staci si pozriet na YT videa SCP,skadial to asi moze byt?

Aki
Aki
Reply to  Vavesion
1 year ago

To jsou postavy ze hry, pokud jsem tomu dobře rozuměla. Ze začátku to bylo super a děsivé, ale čím novější videa pixelorez tvoří tak to je už o takových blbostech. 🙂

robo
robo
1 year ago

Samozrejme, žiadne video na YT nefunguje. Veď ako inak.

Meno *rosi
Meno *rosi
Reply to  robo
1 year ago

Nejde přehrát ani jedno video.
Jsou i někde jinde?

zuzana.
zuzana.
Reply to  robo
1 year ago

Kritizovat je tak snadné, ale dát si čas a něco si vyhledat sám, to už je makačka.
Na YT se videa mažou jak na běžícím pásu. Co mám uložené odkazy, už skoro všechny nejdou dohledat, a to jsou jen rozhovory. Takže nějaké takové třaskavé videa asi dlouho na yt nevydrží, bohužel. Je třeba ještě chvíli vydržet, než to praskne a bude vše jinak.

Sandra
Sandra
1 year ago

Skoda že ani jedno z videí sa nedá pozrieť …asi to vsetko blokli…je iná stránka kde sa tie videá dajú pozrieť ?

Bea
Bea
Reply to  Sandra
1 year ago

Škoda že videa nie sú umiestnené na portáli,ktoré nie sú cenzurovane

Jelka
Jelka
Reply to  Bea
1 year ago

ano, pravda konečne vychádza na povrch! niektorí to vieme už dlho a nebolo možné sa o tom vôbec zmieňovať ( mna chceli dať do blázninca :-))))…) ale posledné roky a vysokofrekvenčná pomoc z vyspelejších galaxií nám pomáhajú vytvoriť energoinformačné atribúty na úplné odhalenie … som vďačná, že sa tomu venujete a šírite tak osvetu pre širokú verejnosť, ktorá čím ďalej tým viacej prejavuje záujem a známky prebudenia sa z nevedomosti a nezáujmu 🙏🙏🙏😇

Jelka
Jelka
1 year ago

ano, pravda konečne vychádza na povrch! niektorí to vieme už dlho a nebolo možné sa o tom vôbec zmieňovať ( mna chceli dať do blázninca :-))))…) ale posledné roky a vysokofrekvenčná pomoc z vyspelejších galaxií nám pomáhajú vytvoriť energoinformačné atribúty na úplné odhalenie … som vďačná, že sa tomu venujete a šírite tak osvetu pre širokú verejnosť, ktorá čím ďalej tým viacej prejavuje záujem a známky prebudenia sa z nevedomosti a nezáujmu 🙏🙏🙏😇

Marek
Marek
1 year ago

Ja tomu moc neverim , o reptilianoch som pocul od Luisi. I taktiez ze amici maju vybudovane zakladne na marse a mesiaci od 50-60.rokov minuleho storocia. Potom ich vypusteny Webbov teleskop je co, nejaky blby podfuk? O existencii sedich som cital v ufo kontaktoch ale takejto teorii moc neverim. o NESARA a GESARA a QFS poznam od Luisi Murattori,z jej prispevkov.

Marek
Marek
Reply to  Marek
1 year ago

Niektorym info verim aj neverim. Je lepsie si ich overit,a to je problem. Nemam kde a od koho.media siria desiformacie alebo taja. Vlady a armada nikdy nic neprezradia.

Pista
Pista
1 year ago

Kde jsou v tomto čase ony zachráněné děti?

35 927 detí zachránených z obrovského termonukleárneho podzemného zariadenia
Q/Trump/Aliancia
04/01/2022

bob
bob
1 year ago

Nejhorší na tom je že ač lidstvo pamatuje hrůzy jaké zažilo ve 2.světové válce a čeho byli ty lidské zrůdy schopny tak nevěří že je toto možné.Jestli jde o nějakou duševní poruchu či způsob obrany nepřipustit si to nevím.Každopádně nic není nemožné a za peníze dnes máte všechno.. morálka neexistuje a psychopati nikdy nevymřeli ani s Hitlerem.

NaNa
NaNa
1 year ago

Veľa ľudí to nespracuje vôbec

inbound7829461108233648087.jpg
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK