4. marec

04/03/2021

Veľké nádeje mnohí vkladajú do tohto dátumu. Je verejne známy medzi Anonmi a dokonca aj v mainstreame a to nie je dobré. Príliš veľké očakávania môžu priniesť veľké sklamanie. Ak sa nestane to čo by sme chceli, aby sa stalo, alebo aspoň nie verejne, v mnohých nastane úpadok viery a mainstream sa do toho zahryzne, aby dokázal akí boli všetci sprostí čo tomu verili. Ja osobne nič prevratné nečakám aj keď marec je pre mňa začiatok zmien. Podľa mňa už bol Trump tajne inaugurovaný. Ak sa mýlim, a predsa sa niečo udeje, bude to len dobré, ale tak či onak, prestaňte už čakať na dátumy! Myslím, že všetky tie zachránené deti by boli rady v našej pozícii a miesto tých strašných tunelov by čakali na záchranu z pohodlia domova.
Toto je Božia čistka aká tu ešte nikdy nebola a ktorá mala trvať dlhšie, ale vďaka pomocníkom svetla je táto doba skrátená. Každý prebudený chce byť slobodný, všetci po tom túžime, ale bude to vtedy, keď bude ten správny čas! Taktiež na to musí byť dostatok prebudených ľudí. Sú tu aj takí čo čakajú presne na to, že sa nesplní to čo sa očakávalo, aby si mohli do ostatných kopnúť, že oni sú tí, ktorí čelia realite a my žijeme v sne. Čakajú ako krysy v nore na svoju príležitosť. Neveria naozaj, chcú vidieť potvrdenie na vlastné oči, alebo si dokonca chcú určovať kedy chcú aby sa to stalo!

My vás informujeme, aby ste vedeli, že sa veci dejú, ale nekážeme sa vám fanaticky upínať na každú informáciu. Aj ľudia sa mýlia, alebo zavádzajú, aby zmiatli aj tú druhú stranu. Je to informačná prestrelka a jediná ochrana predtým je pravá viera. Informácií je dostatok na to, aby slúžili k opore viery. Ale stavebný kameň viery má byť viera z duše! Mnou prejde každá správa celkom nezaujato. Žijem svetlom, žijem vo viere bez ohľadu na to či sa deje niečo prevratné, alebo nie. Myslím, že marec je mesiacom, kedy veci začnú naberať spád, aj keď o tom možno bude menej informácií. Rovnako apríl a máj. Sme vo finále. A netreba zabúdať, že jedna vec je USA a druhá Česko, alebo naše prispaté Slovensko, pretože to nie je sranda čo sa tu deje. Všetko zájde len tak ďaleko ako dovolíme, to je prosté.

Prichádza vek svetla! Už sme na pozitívnej časovej línii, na línii svetla. Temnota už nemá palivo, ide z posledného a zrúti sa, keď ju prestaneme živiť. Všetko to zlé už slúži len na to, aby sa ľudia prebrali. A pre nich je to dobré. Je to to, čo v tejto chvíli potrebujú. Zažiť tu starú časovú líniu a čo ich tam čaká. Nie každý sa preberie, mnohí si vyberú starú cestu. Každý sa rozhoduje sám za seba. Nie každý musí poznať nejakého Q a Alianciu, ale každý by si mal uvedomiť, že sa tu odohráva súboj o naše duše.

Boží plán sa plní a MY sme tí, ktorí ho poznajú. MY sme tí, ktorí tu vieru v Boha majú. Pre ostatných sme tí, čo žijú v rozprávke, ale prečo? Lebo veríme v dobro? Veď sme to práve MY, čo poznáme tie najväčšie svinstvá čo tu temná strana páchala a to nie je žiadna rozprávka. MY sme zhltli najviac červených piluliek. MY sme tí, ktorí vieme rozoznať kto je od Boha a kto plní jeho vôľu a plán. MY sme pravde najbližšie. Je veľa táborových názorov a každý z nich verí niečomu inému. Niektorí z nich možno poznajú časť z toho čo sa deje, poznajú časť toho zla, ale nepoznajú širší celok. To MY máme širší obzor a poznanie o veciach.

Udržujte si Božský nadhľad a vieru v duši, prebúdzajte spiace duše, šírte poznanie. Udržujte v sebe iskru nádeje a viery. Nepadajte na duchu, naopak bojujte ďalej a ukotvujte svetelné lúče na Zemi. Plán sa plní, aj keď si možno niekedy pripádate hlúpo, že veríte v spásu a v to, že budeme niekým zachránení. Je to Božie milosrdenstvo, že také pomoci máme, pretože inak by nám neostávalo nič iné, iba sa všetci do jedného postaviť a zmeniť to no to sa vzhľadom na stav prebudenia populácie nestane. Niektorí by sa prebrali až príliš neskoro. Nie je to o tom, že by nás niekto zachraňoval a my pre to nič nerobíme. Je to aj o nás, je to hlavne o nás!

Ďakujte Bohu za to že ste toho súčasťou a vyciťujte čo je správne. Nie ste odkázaní veriť niekomu inému pokiaľ s tým sami vnútri nerezonujete. Neverte ani mne, ani nikomu inému bezhlavo. Každý má v sebe schopnosť vycítiť čo je správne a čo nie. Tak sa to naučte používať a riaďte sa podľa toho! Ak neveríte už v nič iné, verte Bohu.

Občas môže byť ťažké veriť, keď okolo seba vidíte opak toho čomu veríte. Ale to sú hmotné veci. Verte dušou a verte skutočne! Tak nebudete náchylní na to, aby vás to stiahlo do nízkych vibrácií. Vibrujte vysoko. My sme Božia armáda. Vďaka nám sa svetlo ukotvuje na Zemi a vďaka nám sa plní Boží plán.

Neupínajte sa na dátumy, pravá viera nepozná dátumy. Nikto vám nepovie, že v tento dátum sa stane toto a v tento deň svetlo zvíťazí, to nečakajte. Keď nastane ten správny čas svetla tak vedzte, že to príde a vy budete pritom. Boží meč rozsúdi všetko a všetkých a nastolí poriadok!

Podobné články

 • 10000
  Qanon ako spása?Prebieha čistenie zeme od temnoty, prebúdzanie a súčasťou toho sú aj informácie z oboch strán, ktoré nám pomáhajú k rozhodovaniu, nútia nás uvažovať o veciach a tak si vybrať stranu. Qanon je súčasťou týchto informácií a prebudenia. Celý Q-plán je záchranné koleso, bez ktorého by sme sa z tejto zakorenenej…
  Tags: a, to, je, sa, na, v, sme, že, čo, úvahy
 • 10000
  Uverme vo víťazstvo svetla!Svetlo postupne vytláča temnotu, ako na Zemi tak aj v jednotlivých dušiach. Prebieha čistenie, vzostup, po všetkých tých rokoch v područí zla nastane vek svetla. Niekomu je tomu stále zaťažko uveriť, že je to možné. Mnohí neveria, že je možné uniknúť z tohto systému. Doteraz tu vládla temnota a každý…
  Tags: to, a, je, na, v, sa, že, úvahy, boh, svetlo
 • 78
  Prečo to trvá tak dlho?Prečo to trvá tak dlho? Prečo sa neustále posúva termín víťazstva svetla? Prečo sa stále hovorí, že to už bude a nakoniec sa nič neudeje? Mohli už dávno zakročiť? Zavádza naša stránka? Zavádza nás všetkých niekto? Chápeme, že je to hra energií a vstupuje do toho slobodná vôľa ľudstva, že…
  Tags: to, a, sa, na, je, že, správy, úvahy

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here