5 otázok, ktoré môžete položiť svojim priateľom, ktorí si plánujú pichnúť vakcínu proti Covidu

04/03/2021

Mnoho z nás má priateľov, alebo rodinu, ktorí plánujú ísť sa zavakcínovať. Možno skutočne veria, že sú v ohrození. Možno si myslia, že je lepšie byť v bezpečí ako potom ľutovať. Možno len chcú, aby mohli opäť ísť do krčmy.

Ak poznáte niekoho, kto plánuje očkovanie proti Covid-19, položte mu týchto päť otázok. Uistite sa, že rozumejú presne tomu, čo požadujú.

1.Vedel si, že sme NIKDY úspešne neočkovali proti ŽIADNEMU koronavírusu?

Nikdy nebola vyvinutá úspešná vakcína proti koronavírusu. Vedci sa už roky snažia vyvinúť očkovaciu látku SARS a MERS, pričom nič nevyvinuli. Niektoré zo zlyhaných vakcín SARS v skutočnosti spôsobovali precitlivenosť na vírus SARS. To znamená, že pokusné očkované myši by mohli potenciálne ochorieť ťažšie ako neočkované myši.

Dr. Lee Merritt: V štúdiách na zvieratách všetky zvieratá po injekcii s technológiou mRNA zomreli pri reinfekcii.

2. Vedel si, že úplný vývoj vakcíny zvyčajne trvá 5 – 10 rokov?

Vývoj vakcíny je pomalý a namáhavý proces. Spravidla trvá od vývoja cez testovanie až po konečné schválenie pre verejné použitie mnoho rokov. Rôzne vakcíny pre Covid boli vyvinuté a schválené za menej ako rok. Spoluzakladateľ spoločnosti BioNTech: „Vakcína“ spoločnosti Pfizer COVID-19 bola navrhnutá za pár hodín.

Aj keď médiá rýchlo ponúkajú tony „vysvetlení“, ktoré uvádzajú „predvídavosť, tvrdú prácu a šťastie“ ako dôvod prečo sme dostali vakcínu Covid tak rýchlo. Všetky vynechávajú kľúčové informácie. Totiž, žiadna z vakcín ešte nebola podrobená správnym pokusom. Mnoho z nich úplne preskočilo pokusy v počiatočných štádiách a pokusy na ľuďoch v neskorom štádiu buď neboli podrobené peer review – preskúmaniu zo radov kolegov, nezverejnili svoje údaje, nedokončia sa do roku 2023, alebo boli opustené po „závažných nepriaznivých účinkoch“.

Je dôležité vedieť: Injekcie Covid mRNA NIE sú schválené FDA – úrad pre kontrolu liečiv v USA

3.Vedel si, že „vakcína“ Covid je založená na novej technológii, ktorá ešte nikdy nebola schválená na použitie u ľudí?

Zatiaľ čo tradičné vakcíny fungujú tak, že telo je vystavené oslabenému kmeňu mikroorganizmov zodpovedných za spôsobenie choroby, tieto nové „vakcíny“ Covid sú injekcie mRNA. Dr. David Martin o experimentálnej technológii MRNA: Toto NIE JE vakcína! Je to zdravotnícka pomôcka. Vakcíny COVID-19 mRNA nie sú legálne vakcínami – sú to experimentálne génové terapie.

Technológia MRNA COVID-19 NIE JE vakcína

„Vakcíny“ mRNA (messenger ribonukleová kyselina) teoreticky fungujú tak, že sa vírusová mRNA vstrekuje do tela, kde sa replikuje vo vnútri vašich buniek a povzbudzuje vaše telo k rozpoznaniu a tvorbe antigénov pre „spike proteíny“ vírusu. Boli predmetom výskumu od 90. rokov, ale do roku 2020 nebola nikdy schválená na použitie žiadna mRNA vakcína.

4.Vedel si, že farmaceutické spoločnosti nemôžu byť žalované, ak niekoho vakcína poškodí, alebo zabije?

Na jar 2020 mnoho vlád na celom svete poskytlo výrobcom vakcín imunitu voči občianskoprávnej zodpovednosti, a to buď odvolaním sa na existujúcu legislatívu, alebo vypracovaním nových zákonov. Americký zákon o verejnej pripravenosti a pohotovosti (PREP) poskytuje imunitu minimálne do roku 2024. To isté robí aj zákon EÚ o udeľovaní licencií na výrobky. V zmluvách, ktoré EÚ podpísala s výrobcami vakcín, sú správy o doložkách o dôvernej zodpovednosti.

Spojené kráľovstvo zašlo ešte ďalej a poskytlo vláde a všetkým jej zamestnancom trvalé právne odškodnenie za každú škodu spôsobenú pri liečbe pacienta pre Covid19, alebo „podozrenie na Covid19“.

5.Vedel si, že 99,8% ľudí prežije Covid19?

Pomer smrteľných prípadov infekcie Sars-Cov-2 je kostrou sváru už mesiace, ale je určite oveľa nižší, ako predpovedali všetky pôvodné modely. Pôvodne to bolo masívne nafúknuté, pričom WHO použila číslo 3,4%.

Následné štúdie zistili, že je oveľa nižšia, v niektorých prípadoch dokonca nižšia ako 0,1%. Správa zverejnená v októbri vo vlastnom výskumnom vestníku WHO uvádza CFR 0,23% „alebo možno podstatne nižší“.

To znamená, že aj podľa WHO prežije najmenej 99,77% ľudí infikovaných vírusom.
Dokonca aj tých 0,23% je podvrh

Koľko budeme potrebovať ďalších štúdií, kým pochopíme, že úmrtnosť pre Covid-19 je približne rovnaká ako u sezónnej chrípky? Tu sú niektoré zo štúdií, ktoré to dokazujú:

Gangeltova štúdia (Nemecko),
štúdium na Stanfordskej univerzite v Santa Clare (USA),
štúdia LA County (USA),
štúdia o infekcii Lancetom (Spojené kráľovstvo),
štúdia University of Miami pre okres Miami-Dade (USA),
štátne testovanie v New Yorku (USA),
„Pošta“ uviedla, že podobná úmrtnosť – 0,19% – sa zistila v štúdii obyvateľov v Helsinkách (Fínsko),
štúdia protilátok v Slovinsku zistila úmrtnosť okolo 0,15%.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

  • 83
    17 dôvodov navyše prečo si nenechám aplikovať vakcínu na CovidVeľa ľudí ma požiadalo o aktualizáciu môjho pôvodného článku 18 dôvodov. Mnohí sa ma pýtali, či som zmenil svoj postoj teraz, keď sú očkovacie látky k dispozícii už dlhšie. Chcel by som povedať, že za sedem mesiacov od napísania tohto príspevku ma udalosti vo svete (a účinnosť vakcín) presvedčili, že…
    Tags: sa, a, že, je, na, to, v, ako, o, si
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jiří
Jiří
3 years ago

Jedno je sto procent jisté…nadnárodní korporace vesměs satanistů včetně frau Merkel nám,lidské populaci vyhlásili otevřenou válku a politici místo nás ze zákona chránít a bránít ,dělají pravý opak !!! Žádné jedovaté roušky a účelově lživé testy a neurotoxické vakcíny obohacené o biologický sajrajt který nás má donutít k tomu že se jim podvolíme jako stádo ovec na porážku !!! Asi tolik,no…🤔☝️

Novotny Jaro
Novotny Jaro
3 years ago

To, že se uměle nafukuje kauza Covid 19, neustále se hledají důvody na prodloužení nouzového stavu svědčí o jakémsi vyšším principu Ne mravního. V našem okrese vysloveně rizikovém co se týče skladby obyvatelů- nižší sociální skupiny, velké množství lidí zaměstnaných v cizině a to v nejrizikovějších státech Itálie, Británie, Španělsko, v že žijeme v oblasti s podprůměrnou teplotou v celém ročním období. Přitom chorobnost nepřekročila 2%. A to nám byly započítáváni nemocní na COVID-19 , kteří mají trvalé bydliště v našem okrese, ale byli nakaženi v jiných okresech! To, že na celé“ pandémii“ lze vydělat obrovské prachy vidíme na současném stavu. AstraZeneca se zavázala dodat do EU 100 miliónů vakcín, ale do EU bylo dodáno necelá třetina! Přitom se celá mediální i politické sféra obrátila na znevažování ruské vakcíny SPUTNIK V, která byla vyhodnocena váznamných Britsko- holandským časopisem LANCET jako nejlepší s účinností 91,6% !

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK