5 typov ľudí: Hľadači pravdy, ľudia s vymytými mozgami, neprebudení, ľudia túžiaci po moci a tí, ktorí predali svoju dušu

05/06/2021

Tí, ktorí hľadajú pravdu

Sú ľudia, ktorí vedia, čo sa deje vo svete, prebudili sa a videli pravdu. Urobili výskum a svoje vedomosti použili na pomoc iným.

Snažia sa prebudiť ostatných, niektorí zasvätili tomuto úsiliu celý svoj život, zatiaľ čo iní robia všetko, čo môžu, aby toto posolstvo šírili široko-ďaleko.

Zvyčajne sú títo ľudia izolovaní, prebúdzajú sa osamote po celom svete, nemôžu hovoriť s rodinou a priateľmi o tom, čo sa dozvedeli.

Skúšali o tom hovoriť s ľuďmi, ale stretávajú sa s hlboko zakoreneným odporom, a tak skúšajú iné metódy, čokoľvek im vyhovuje. Sú to odvážne a statočné ľudské bytosti.

Každý deň sa prebúdza oveľa viac ľudí a pridáva sa k nim.

Neprebudení

Sú ľudia, ktorí stále spia, nemyslia si, že na svete je niečo zlé, do istej miery dôverujú svojim vládam.

Vidia, že vo svete sa dejú hrozné veci, ale majú tendenciu veriť všetkému, čo im povedia mainstreamové médiá.

Sú takí zaneprázdnení prežívaním, výchovou detí, celodennou prácou, že sú príliš unavení na to, aby sa snažili pátrať hlbšie, a aj tak majú málokedy voľný čas.

Svoje deti očkujú, kŕmia ich GMO, pijú fluoridovanú vodu a veria, že chemtrails sú normálne a že 5G je dobrá vec.

Jednoducho nevidia, čo sa okolo nich deje. Dôverujú systému, možno má chyby, ale nejako mu stále veria.

Niekedy vidia v situácii pravdu, ale nedokážu si spojiť jednotlivé body a vidieť celý obraz.

Títo ľudia potrebujú našu pomoc a podporu, jedného dňa sa možno prebudia.

Všetci sme raz boli takí.

Tí, ktorí majú vymytý mozog

Existujú ľudia, ktorí podporujú temnú stranu, ale vôbec si neuvedomujú, čo robia. Vstupujú k slobodomurárov v domnení, že pomáhajú ľuďom, pričom v konečnom dôsledku podporujú temnú stranu.

V zdravotníctve sú ľudia, ktorí si myslia, že nám pomáhajú, keď nás očkujú ortuťou, hliníkom a potratenými plodmi. Podávajú lieky, ktoré neboli riadne testované.

Sú ľudia na vedúcich pozíciách, ktorí skutočne veria tomu, čo robia, ale to nemôže byť ďalej od pravdy. Nejakým spôsobom boli zmanipulovaní bez toho, aby si to uvedomovali.

Týmto ľuďom systém vymyl mozgy.

Tí, ktorí predali svoje duše

Existujú ľudia, ktorí prešli na temnú stranu. Niektorí boli k tomu vydieraní, niektorí za to získali slávu a bohatstvo a niektorí veľkú moc.

Zapredali svoju dušu temnej strane. Nasledujú satanistickú cestu.

Chodia na večierky, kde sú deti zneužívané na sex, majú doma svojich malých sexuálnych otrokov, stratili svoju ľudskosť, svoju empatiu.

Na verejnosti sa tvária milo, normálne, ale vo svojom vnútri si zvolili zlo namiesto dobra.

Ich odmenou je sláva a bohatstvo, mnohí ich milujú, no keby poznali pravda, v okamihu by sa to zmenilo. Zvolili si slávu a bohatstvo namiesto lásky k blížnemu.

Nenarodili sa takí, ale vybrali si tento spôsob života. Ak patríte medzi týchto ľudí, zvážte svoje postavenie, masovo sa prebúdzame, každý deň sa o vás dozvedáme. Vidíme vás takých, akí naozaj ste, nie takých, akých by ste chceli, aby sme vás videli.

Zanechajte temnotu za sebou a vráťte sa na svetlo. Pridajte sa k ľudstvu v našom boji proti zlu.

Každý, kto o tom všetkom vie a nepodľahol, nech sa prihlási a odhalí pravdu. Pomôžte svojim blížnym v našej núdzovej hodine.

Hladní po moci

Existujú ľudia, ktorí ovládli náš svet, celý život sa usilujú o konečnú kontrolu, rovnako ako ich predkovia. Cieľ úplnej moci nad ľudstvom si odovzdávali z generácie na generáciu. Považujú nás za neužitočných požieračov.

Snažia sa nás vyradiť na ovládateľnejšiu úroveň, a to akýmkoľvek spôsobom.

Narodili sa do tohto spôsobu života. Veria v ľudské obete, pedofíliu a kanibalizmus, nasledujú satanistickú cestu. Vyrástli s tým.

Nemajú empatiu ani súcit.

Žijú úplne iný život ako my ostatní. Veria, že si môžu robiť, čo chcú, a aj to robia.

Zhromaždili nepochopiteľné bohatstvo a používajú ho na realizáciu svojich zlých plánov.

Chcú, aby ľudstvo trpelo, chcú, aby sme boli neustále v totálnom stave strachu a úzkosti, takto nás ľahšie ovládajú.

Sú takí zlí, že do nášho sveta pritiahli negatívne interdimenzionálne entity, ktoré spôsobujú ešte viac bolesti a utrpenia.

Až doteraz ich plány vo všeobecnosti zostávali nepovšimnuté. Takmer sa im to podarilo, kým sme sa nezačali prebúdzať.

Niektorým ľuďom, ktorí sa narodili do tohto spôsobu života, sa podarilo vidieť pravdu a všetko to zanechali.

Záver

Hľadači pravdy musia šíriť pravdu akýmkoľvek spôsobom. Snažte sa šíriť lásku, mier a harmóniu po celom svete.

Neprebudení potrebujú našu pomoc a pochopenie.

Tí, ktorí majú vymyté mozgy, tiež potrebujú našu pomoc, aby videli pravdu.

Tí, ktorí predali svoju dušu, potrebujú vedieť, že teraz vidíme, čo robia a robili, že tučná pani bude spievať.

Tí, ktorí túžia po moci, potrebujú prijať, že stratili svoju moc, príliš veľa z nás sa prebudilo a nechceme už takto žiť.

Jediná vec, ktorou si v tomto živote môžeme byť istí, je zmena, nič nezostáva rovnaké.

Veci sa zmenili, teraz je náš čas.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 87
  Nacistov inšpirovala kalifornská eugenikaHitler a jeho prisluhovači spravili obeť z celého kontinentu a vyhladili milióny ľudí v snahe vytvoriť takzvanú nadradenú rasu. Koncept nordickej rasy bielych, svetlovlasých a modrookých Majstrov sa však nezrodil s Hitlerom. Táto myšlienka vznikla v Spojených štátoch a pestovala sa v Kalifornii, desaťročia predtým, ako sa Hitler dostal k…
  Tags: a, v, sa, na, zaujímavosti
 • 84
  Prečo sa strácajú tisíce ľudí?V národných parkoch a lesoch v Spojených štátoch a na celom svete sa vyskytujú tisíce nevyriešených prípadov nezvestných osôb. Jeden z výskumníkov sa touto témou aktívne zaoberá. David Paulides, bývalý príslušník orgánov činných v trestnom konaní a súčasný súkromný detektív, vydal štyri knihy, v ktorých podrobne opisuje tieto znepokojujúce zmiznutia…
  Tags: a, sa, v, že, sú, zaujímavosti
 • 84
  Nemecko a Európa ako energetické centrá Zeme a ich súvislosť s duchovným vedomím ľudstvaNa juhozápade Nemecka sa dejú tajné veci. A nie je to prvýkrát v krátkom čase. Hovorí sa, že Nemecko Rakúsko a Švajčiarsko, t. j. znaky veľké D, veľké A a CH, sú DACH=Srdce a delta sveta a Bodensee je srdcovou čakrou Európy. V tejto oblasti sa stretávajú energie a priťahujú…
  Tags: a, v, sa, že, na, zaujímavosti
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
1 year ago

ja – matka – hľadač pravdy, prebudená už dlhé roky …. moje deti – dospelé – neprebudené ….. som pre nich (škoda reči) …. už si tak veľmi želám, aby pravda vyšla najavo … a pochopili, že nie som „hlúpa, v sekte ….“ ….

Terpentýn Drbohlaf
Terpentýn Drbohlaf
1 year ago

Já se vůbec divím, že se s těmi „spícími“ ještě někdo vybavuje. KDO OPRAVDU CHTĚL VĚDĚT PRAVDU O KOVIDU A VŠEMU TOMU HNUSU OKOLO, DÁVNO UŽ JI VÍ! Je to na síti už od loňského roku. A kdo nechtěl, a ignoroval tyto vstupy, nebo nebyl schopen pochopit, dodnes neví a už ani nebude vědět. Tedy, už pro ně budeme vždy jen konspirační teoretici. Takže hloupé debaty s nějakými „spícími“, resp. snaha jim, či komukoliv jinému něco vysvětlovat nebo zdůvodnit, jsou už nyní v TÉTO DOBĚ jen cvičením v marnosti. Dobrým tak leda pro nafukovací Mesiáše, zahleděné do své „mise na záchranu lidstva“. Ano, jsou tací, co ráááádi poučují.

Já už na jakékoliv pokusy o debatu těmto lidem odpovídám stejně: „Zjisti si to! Je to na síti“. Neutrální, bez ostnů a efektivní, co se týká ukončení debaty hned v zárodku. Stejně jsou to většinou jen provokatéři, které pravda nezajímá. Jen se chtějí hádat a dělat chytrý, protože je to pro ně zábava, a taky prostředek, jak jiné okrádat o energii! Prostě, trolly přes palubu, jak rychle to jde. Ignorujte je, neboť už nepatří do našeho světa. Jak to řekl jeden mudrc?

„Hádat se s hlupákem je jako prát se s prasetem. Všechno je od h0ven, ale praseti se to líbí. Je na chvíli důležitý!“

Tak je to jednoduchý. A jak dál? Možná pomůže tento okřídlený citát:

„Není už čas budit ovce, nyní je čas vzbudit Lvy!“

Váš Terpentýnek

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK