5G veže boli premenené na 432Hz Teslove liečivé veže

22/08/2021

Od roku 2019 začali byť americké veže 5G postupne premieňané na 432 Hz Teslove liečivé veže. Pôvodne ich vytvorilo 1 % a Deep State, aby nás ovládali a depopulovali, ale Trump a jeho tím ich premenili na Teslove veže. Rovnako aj mexický múr je Teslova liečivá stena. Keďže tieto 5G veže vytvorilo 1 % a Deep State, vo vnútri uvidíte pečiatku Covid-19.
Možno ste počuli Trumpa hovoriť o Ventilátoroch a o tom, ako bude do iných krajín posielať MNOHO Ventilátorov, aby pomohli s Covid-19. A hoci nám bolo prostredníctvom Q povedané, že Ventilátory majú dvojaký význam, mnohí sa čudujú, akú úlohu tieto Ventilátory zohrávajú.

 1. Používajú sa pri záchrane detí v podzemných tuneloch, pretože spočiatku tieto deti umierali, keď boli prvýkrát vystavené povrchu. Uvedomili si, že tieto ventilátory zachraňujú životy.
 2. Sú to aj magnety CoVFeFe, vďaka ktorým je 5G bezpečný. Je to zliatina kobaltu, vanádu a železa, ktorá vytvára magnetický materiál, ktorý uľahčí aj mnohé inovatívne technologické pokroky pre našu budúcnosť vrátane cestovania do vesmíru.
  CoVFeFe v podstate čistí nečistoty z 5G a funguje na iónovej úrovni, aby sa kyslík nevyčerpal, čím sa signál stáva neškodným.

Keď Deep State vypustil vírus v Číne, urobil to tak, že rok predtým prinútil každého občana, aby dostal vakcínu, ktorá obsahovala vírus, a keď boli pripravení „vypustiť“ vírus do médií, zapli veže 5G. Bohužiaľ, v Číne sú veže stále nebezpečné. Ale práve preto ste videli zábery ľudí, ktorí sa na mieste zrútili. Bola to kombinácia povinných vakcín plus 5G. Tu v Amerike sme nezaznamenali rovnaký výsledok ako v Číne, hoci mnoho ľudí dostalo vakcíny kontaminované Covid-19. Prečo? Naše 5G veže sú od roku 2019 bezpečné.
Deep State chcel, aby sa Svet bál tohto umelého vírusu, aby sme si mysleli, že sa šíri vzduchom a zabíja mnohých, aby sme sa podriadili jedovatým vakcínam. Keby Hillary vyhrala, bezpochyby by bol NWO dokončený. Ako vidíte v Amerike, štáty, ktoré sú demokratické, sú pod lockdownom a štáty, ktoré sú republikánske, pod lockdownom nie sú. V prípade každého demokrata (fanúšika) sme svedkami toho, že nad nami majú úplnú kontrolu. Držia nás doma, boja sa chodiť von, povinné masky, celý rok sa nemôžeme vrátiť do práce, kým sa nepodriadime vakcínam atď. Toto chcete?
1 % a Deep State riadia Ameriku už od predkolumbovských čias. Zámerne nás udržiavajú chorých a zabíjajú nás prostredníctvom potravín, ktoré jeme, vzduchu, vakcín, klamú nám, že slnko je zlé, klamú nám o našej histórii, pričom svoje vlastné deti posielajú do inej školy, aby sa naučili pravdu. Poškodili našu DNA a našu epifýzu, vďaka čomu sme chorí a nevieme o svojich skutočných schopnostiach. Ak sa chceme oslobodiť, musíme si uvedomiť, že nám klamali asi v 95 % toho, čo nám povedali, a na začiatok nám klamali o tomto víruse.
1 % a Deep State sú RH- draco (dračie) krvné línie a všetky tieto vírusy, ktoré vytvárajú, sú zamerané na zabíjanie RH+ krvi. To je dôvod, prečo vidíte, že RH- 95 – 100 % je imúnnych voči všetkému, čo vytvoria. Ak nie ste súčasťou 1 % a D.S. a ste len obyčajný človek, ktorý je RH-, musíte si uvedomiť, že zriedkavo, ak vôbec, ochoriete. Ste takmer 100 % imúnni, pretože zdieľate ich krvnú líniu, a ste 100 % imúnni voči HIV a približne 95 % imúnni voči ebole.
Existuje približne 200 krvných línií a približne 20 z nich je zlých. Mnohí bežní RH- ľudia sú dobrosrdeční ľudia, ale stále je dôležité vedieť, odkiaľ pochádzate, a na vytvorenie dokonalej rovnováhy by mali mať deti RH- a RH+. RH- 1 % a D.S. nejdú mimo svojej pokrvnej línie. Chcú odstrániť všetkých RH+ a vytvoriť NWO, kde budú len RH-.
Na ničom z toho však už nezáleží, pretože satanské draco 1% a D.S. boli všetci zatknutí. Väčšina bude popravená a tí, ktorí spáchali zločiny mimo satanistických rituálov, dostanú doživotie v GITMO. Keď si viac ľudí uvedomí klamstvo, nakoniec sa dozvieme pravdu. ❤
Vyhľadajte si zákon NESARA/GESARA, ak o ňom neviete. Tento zákon sme súkromne schválili a teraz už len čakáme na odhalenie. Obraciame sa k Teslovmu svetu, zbavujeme sa dlhov/otroctva, liečime svoju DNA a epifýzu a sme v procese vzostupu do 5D. 1 % nás tu držalo v 3D tisíce rokov. Je čas uzdraviť sa a pohnúť sa vpred. A kvôli tomu sa musíme sústrediť na seba, jesť čisto, byť láskaví k druhým a spájať sa s tými, vďaka ktorým sa cítime dobre. ❤

Zdroj


5G teraz bude privádzať 432Hz liečivú energiu do našich buniek a medbeds!

Predstavte si svet obklopený frekvenciou 432 Hz. Všetci by sme vibrovali liečivou energiou priamo do našich buniek. 432 Hz dokáže filtrovať a harmonizovať 5G žiarenie vychádzajúce z veží a urobiť z neho energiu prospešnú pre naše bunky!

Ventilátory, o ktorých výrobe Trump hovorí, sú v skutočnosti 432hz 5G dosky, ktoré vysiela do sveta.

Mohlo by ísť o fyzickú zložku procesu vzostupu.

Lety prilietajúce do Melbourne (2020) prinášajú covfefe magnety pre 5G Teslove veže. Austrália a Nový Zéland budú prvými krajinami mimo Ameriky, ktoré ich zavedú. Škodlivé 5G sa čoskoro skončí! informácie od Charlieho Freaka.

Zdroj


S týmto článkom súhlasím, pretože keby to tak nebolo, vyzeralo by to úplne inak a aliancia používa proti cabale ich vlastné zbrane. Nie všetko čo je zlé je ihneď a na 100% prevrátené na dobré, ale aliancia používa zrkadlovú taktiku. Biele klobúky nemajú pod kontrolou úplne všetko, ale majú toho pod kontrolou pomerne dosť. Vakcíny boli určené na vyhubenie kristovej DNA, no miesto toho vyhubia práve tu cabalskú DNA. Miesto globalistického veľkého resetu príde reset, ktorý bude naopak určený pre prosperitu ľudí. Keď Deep State vyvolá záplavy, použijú to na zaplavenie tunelov. Lockdowny sa používajú na chytenie potkanov, 5g veže budú využité na dobré účely atď. atď… Nezáleží na tom aká to je technológia, ale ktorá strana ju má v rukách, pretože všetko sa dá využiť/pozmeniť na dobré účely rovnako ako na tie zlé.

Zdieľať článok

Podobné články

 • 93
  NSA patrí vlastencom"Naše hnutie chce nahradiť neúspešnú a skorumpovanú politickú skupinu novou vládou, ktorú budete kontrolovať vy, Američania." Donald Trump, 45. prezident Spojených štátov amerických - Q hnutie verzus Deep State Sila Q predstavuje sily odporu, ktoré pracujú pre dobro ľudstva, aby ľudstvu znovu pridelili to, čo mu bolo vzaté. Sila Q…
  Tags: a, v, je, sa, q/trump/aliancia
 • 91
  35 927 detí zachránených z obrovského termonukleárneho podzemného zariadeniaPre všetkých ľudí, ktorí ešte nechápu, čo sa v súčasnosti deje a v akej asymetrickej vojne sa ľudstvo nachádza. Vojna sa odohráva na celej planéte Zem v tuneloch a podzemných mestách, ktoré nainštalovala CABALA… Satanizmus v podzemí, tajné základne a tunely Aj keď tomu možno neveríte, prevŕtaná je celá Zem!…
  Tags: a, sa, v, na, je, q/trump/aliancia
 • 89
  Devolúcia – séria dodatkov časť 2 - 1/2Rozoberiem toto vlákno tweet po tweete a pokúsim sa poskytnúť kontext a zrozumiteľnosť. Prvá a najdôležitejšia vec, ktorú si treba pri prechádzaní tohto vlákna uvedomiť, je, že bolo napísané 18. januára 2021; dva dni pred „inauguráciou“ Joea Bidena. Vytvára prezident Trump tieňovú vládu?Čo je COGCON Level 2?Prezident má počas stavu núdze jedinečné…
  Tags: a, na, sa, v, je, q/trump/aliancia
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Sadraj10
Sadraj10
2 years ago

Kolik má kmitočet slysitelny tón komorní „a“? 440 Hz. Takže tan kmitočet je kousek pod tónem a který je běžně slysitelny lidským sluchem. Všichni by jsme se zbláznili poslouchat tom jedné frekvence neustále všude kolem sebe. Byt by byl jrn nsmodulovan na nosnou vlnu 5GHz.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK