6 miliárd osobných biometrických údajov ľudí ukradnutých Čínou pre ich vojenský program kvantovej umelej inteligencie

19/02/2021

Čínska komunistická vláda získala viac ako 6 miliárd biometrických údajov ľudí, vrátane údajov o tvári, hlasu a osobnom zdraví, aby sa tak posilnil ich program Kvantová umelá inteligencia určený na vojenské účely. Patria sem takmer všetci obyvatelia Ameriky, Kanady a Európy, ktorí dnes žijú, každá osoba v Číne, menej už zo skupín v Afrike, na Strednom východe a v Južnej Amerike. Nález som spočiatku zverejnil uverejnením objavu v knihe AI, Trump, Čína a Weaponization of Robotics bez uvedenia mien spoločností. Neskôr som nálezy s názvami spoločností zahrnul do aktualizovanej knihy Nebezpečenstvo umelej inteligencie pre ľudstvo. Viac ako 1 000 spoločností AI, robotiky a biometrických spoločností bolo skúmaných s cieľom získať výsledky viac ako 6 miliárd ľudí, ktorým boli biometrické údaje odcudzené alebo prenesené do Číny.

20 čínskych spoločností a 10 spoločností Western Tech dosiahli 6 miliárd

Po preskúmaní viac ako 500 čínskych a 600 západných spoločností som dospel k záveru, že iba 20 najlepších čínskych spoločností a 10 najlepších amerických spoločností umožňuje ukradnutie, zdieľanie, extrakciu, alebo prenos viac ako 6 miliárd biometrických údajov ľudí prostredníctvom spolupráce so západnými technologickými spoločnosťami. Medzi západné spoločnosti patrili údaje z Googlu, Facebooku, Twitteru, Uberu a širokej verejnosti, ktoré sú k dispozícii buď pre verejnú spotrebu, alebo pre krádež IP. Ostatné súkromné ​​údaje, najmä lekárske záznamy, boli ukradnuté špionážou.

Čínske spoločnosti dosahujú viac ako 5 miliárd 

Medzi čínske spoločnosti patrí Didi Chuxing, čo je čínsky Uber, ktorý poskytuje služby v Číne viac ako miliarde ľudí a má základňu v Japonsku, Austrálii, Indii, Čile a Mexiku. Megvii Face ++ je spoločnosť zameraná na rozpoznávanie tváre, 300 000 vývojármi z celého sveta a s prístupom k viac ako 1 miliarde osobných údajov. Spoločnosť Huawei buduje globálny 5G sieťový systém s dosahom služieb pre viac ako 3 miliardy ľudí po celom svete. Baidu je čínsky Google s prístupom k viac ako 1 miliarde ľudí. Fotoaparáty Dehua a Hikvision v Číne, na Taiwane, na Strednom východe, v USA, Austrálii a na celom svete umožnili Číne získať osobné údaje. Spoločnosť DJI (vyrába drony) tiež prenášala citlivé údaje z celého sveta poskytovaním mapových a lokalizačných služieb, ktoré označovali a spájali ľudí prostredníctvom platobných brán a sociálnych sietí na získanie údajov o rozpoznaní tváre, hlasu a tela. Ďalšie spôsoby extrakcie boli z rôznych počítačov vyrobených v Číne, aplikácií ako Tik Tok a „smart“ telefóny, ktoré boli vyrobené v Číne. V závislosti od krajiny, v ktorej boli výrobky a služby prevedené, mali inteligentné telefóny rôzne nastavenia a možnosti ochrany súkromia.

Vaše biometrie pre čínsku kvantovú AI

Vaše biometrické údaje vrátane toho, ako sa formujú vaše neurónové siete, boli získané pri vašej interakcii s produktmi a službami poskytovanými kombináciou produktov a služieb rôznych technologických spoločností prostredníctvom algoritmov umelej inteligencie, rozpoznávania tváre, rozpoznávania hlasu a senzorov priblíženia s vašich telefónov, ktoré zaznamenávajú váš srdcový rytmus, menštruačný cyklus a elektrické pole. Všetky tieto údaje sú cenné pre čínske vojenské ciele týkajúce sa kvantovej AI. Ak sa chcete dozvedieť viac, stiahnite si Nebezpečenstvo umelej inteligencie pre ľudstvo – zdroj1

Článok z 16.02.2020
Copyright, Cyrus A. Parsa, The AI Organization
Zdroj2

Podobné články

  • 85
    A.I. ako Boh? ČKS kradne od Google technológie určené pre vojenskú dominanciuČínska komunistická vláda sa pokúša postaviť "božský" stroj AI ukradnutý z AI Deepmind spoločnosti Google. Dokázali to pomocou špionáže, núteného prenosu technológií, krádeží IP, plagiátorstva a spolupráce so spoločnosťou Google. Ich vedci, výskumníci, vyšetrovatelia poskytli údaje potrebné na militarizáciu týchto technológií pri použití na BRI (tzv. nová hodvábna cesta). Pripojenie…
    Tags: a, na, v, ako, údaje, zo, sveta, cina, umela, inteligencia
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK