Michael Jaco a Alex Collier rozhovor (28.07.2021)

07/12/2021

Ahoj všetci, tu je Michael Jaco s odhalením tajomstiev intuície a som nadšený, že sa ku mne opäť pripojil Alex Collier.

Viete, všetko, čo vidíme vo svete, je odrazom toho, kým sme vo vnútri. To bola jedna z prvých otázok, ktoré ste položili pred začiatkom vysielania, a myslím, že mnohí z nás sa cítia veľmi neúplne.
Najmä mladí ľudia, pretože sa pozerajú na svet a pýtajú sa, o čom to vlastne je, a myslím, že na intuitívnej úrovni si uvedomujú, že existujú oveľa hlbšie otázky, na ktoré treba odpovedať. A otázky, ktoré môže položiť ktokoľvek, sú také povrchné, že je zbytočné ich klásť, a veľa z toho súvisí s tým, že nám nebola poskytnutá skutočná história.
Myslím si, že na intuitívnej úrovni každý vie, že niečo nie je v poriadku, a my starší sa dostávame do bodu, keď už máme všetky tie skúsenosti, vieme, ako systém funguje, a vieme, že naše chyby sú rovnako dôležité ako naše úspechy. A keď to pochopíme, každý deň sa stane dňom objavovania a nie prežívania plného pochybností o sebe samom, nedostatku sebavedomia… A keď už ste dosť starí na to, aby ste nemohli byť zlým príkladom, zrazu máte všetku tú múdrosť, o ktorú sa môžete podeliť, a viete, že mnohé mladé deti, ktoré prichádzajú do situácie, keď sa deje toľko zmien a deje sa to tak rýchlo, je tam toľko pokrytectva, už nemajú predstavu, čo je skutočné. Vy, ja a ďalší, ktorí sme si tým už miliónkrát prešli, chápeme, že toto všetko je súčasťou hry, ale tieto mladé deti to nechápu. Takže sú v ťažkej situácii, sú v naozaj ťažkej situácii a ja s nimi cítim. Ale s niektorými z nich je naozaj ťažké hovoriť, pretože chodili do štátnych škôl a naozaj si myslia, že vedia všetko, ale nie je to tak.

M: To je pravda, áno, bohužiaľ, stretávam sa s tým dosť často. Keď som bol v jednotke 80 Seal, pracoval som s mladšími ľuďmi, ktorí boli postihnutí. A dostať ich z tohto vplyvu bolo naozaj ťažké. Ale keď sa tento vplyv prelomil a oni začali chápať, že sú oveľa väčší, než si mysleli, dokázali sme formovať neuveriteľne talentovaných ľudí. Teraz je skutočnou výzvou prinútiť ľudí, aby sa otvorili. Ale myslím si, že práve to, že je situácia taká náročná, pomáha ľuďom prebudiť sa. Čo teda spôsobuje utrpenie na planéte, čo môžu ľudia urobiť, aby ho prekonali, koľko z toho je v rukách ľudí a koľko je to vonkajšie. A ak stav nášho bytia závisí výlučne od nás samých, ako sa ľudia môžu naučiť netrpieť?

Odpoveď: Prvá vec je, že ak hľadáte šťastie mimo seba, ste už v háji, pretože nemôžete kontrolovať nič mimo seba. Aby ste pochopili lásku, budete prechádzať bolesťami, chybami a utrpením, a tak si vybudujete základy spomienok a skúseností. A keď ide o lásku, keď ide o zdieľanie lásky, keď ide o lásku k sebe samému, neexistuje nič správne alebo nesprávne, ide jednoducho o to, aby ste zažili ten skutočne hlboký moment milosti. Niekedy trvajú roky, inokedy sú prchavé, ale vždy zanechajú dojem, zanechajú odtlačok na vašej duši, ktorý si navždy ponesiete so sebou. Čím hlbšie ideme do svojho vnútra, aby sme objavili vlastnú sebalásku, tým viac si vážime to, kým sme teraz. Mnohé staroveké učenia vždy zdôrazňovali: miluj najprv seba, nemôžeš milovať iných, ak nemiluješ seba. A myslím si, že skutočným problémom je, že sa tu objavilo toľko vonkajších sľubov, ktoré sú nezmyslami. Vždy to bol spôsob manipulácie, ako získať moc, získať bohatstvo, pretože pokiaľ ide o sebapoznanie a sebaúctu, neexistujú skratky, musíte ísť po tej ceste. Jedným z problémov väčšiny ľudí na tejto planéte je, že nerozumejú svojej vlastnej ceste, zmyslu života.
A otázka vlastne znie: prečo ste sa rozhodli byť tu.

Väčšina dnešných detí neverí, že vôbec existuje nejaký Boh, nejaká vyššia moc. A vysvetliť im to je ťažký oriešok. Preto sa ich snažím nasmerovať na kvantovú fyziku a mladým ľuďom, s ktorými si budujem vzťah, hovorím: „Dobre, chcem, aby ste urobili nejaký výskum a potom mi povedali, čo je to dimenzia. Už vieme, že ich je najmenej 11, takže mi povedzte, ako tieto dimenzie vznikli. Pretože existuje len jeden logický záver, a to, že existuje niečo oveľa väčšie ako my, čo vytvorilo priestor, materializmus a potom čas. A veľa detí to vzdá, že je to príliš ťažké, že to nechcú vedieť, že chcú byť na telefóne a hrať sa so svojou priateľkou alebo čokoľvek iné, počúvať hudbu a fetovať, je to ťažké. A cabala odviedla naozaj dobrú prácu nielen v tom, že rozdelila rodinu, ale rozdelila aj generácie do takej miery, že sa medzi sebou dokážu rozprávať len v obrane. Teraz je veľmi ťažké budovať komunikačné mosty. A pochopil som, že keď je človek starý, ničomu nerozumie. Ani neviete, koľkokrát som počul, že to nechápem, nerozumiem tomu, a potom sa ich spýtate, ako to funguje, a oni tiež nevedia, takže podľa môjho názoru musí existovať nejaká akcia, ktorá upúta pozornosť všetkých, najmä tých mladších. Musia sa dostať na miesto, kde jednoducho pokorne prijmú, že všetko, čo ich učili v školách, ako vidia svet okolo seba prostredníctvom médií, že nič z toho nie je pravda. A ja neviem, ako to urobiť, stále o tom premýšľam, ako prelomiť tú matricu, ktorá bola vytvorená špeciálne na zachytenie týchto detí, pretože mnohé z nich, ako ste práve povedali, sú neuveriteľné duše, sú neuveriteľne talentované, ale sú hnané k podriadeniu sa, na rozdiel od sebapotvrdenia. Myslia si, že majú pravdu, ale jediný spôsob, ako niečo skutočne spoznať, je skúsenosť. Môžete si prečítať knihu o tom, ako plávať, a potom skočiť do vody a utopiť sa, pretože nemáte žiadne skúsenosti. Nemôžete vziať do ruky knihu a naučiť sa plávať vo vode.

… Každá zložka všetkého, čo fyzicky vidíme, má základ v duchovnom vlastníctve, v duchovnom zákone, všetko je to energia. A môžete privolať akúkoľvek energiu s konkrétnym zámerom, ak si jasne uvedomíte, aký je váš zámer. Zámer vytvára gravitačnú váhu, experimentovali s tým a dokázali to v laboratóriách. Modlitba môže tiež vytvoriť gravitačnú vlnu a pritiahnuť k vám to, za čo sa modlíte. Všetko má duchovný základ. Jednou z vecí, o ktorých na tejto planéte vieme najmenej, a to zámerne, je, že sme neuveriteľní generátori energie. Dokázali nás prinútiť myslieť veľmi špecifickým spôsobom, aby sme doslova vytvorili samotné väzenie, v ktorom sa nachádzame. Stačilo, aby nám povedali, že taký je život, a my sme tomu uverili, a presne taký je život. Tak to jednoducho je, stále dokola opakujeme tieto nezmysly a potrebujeme vážnu zmenu paradigmy, aby sme sa zbavili toho, čo nefunguje, a začali sa skutočne sústrediť na to, čo funguje, a potrebujeme pomoc.

M: Existuje niečo také ako 144 000 domorodých duší, ktoré prišli pomôcť ľudstvu prostredníctvom vzostupu? Odpoveď: Áno, myslím, že áno. Neviem, či je toto číslo správne. Nikto s istotou nevie, kto napísal Nový zákon, pretože bol napísaný 200 rokov po tom, čo údajne žil Ježiš. A ak sa pozriete na zvitky od Mŕtveho mora, v mnohých ohľadoch sú v rozpore s tým, ako Nový zákon opisuje Ježišov život, čo je dôvod, prečo Vatikán zašiel do Huntingtonovej knižnice a stiahol prepisované kópie, pretože rozprávali úplne iný príbeh.

M: Muž, ktorého uctievame, bol podľa mňa veľmi neuveriteľný majster, ktorý chodil po zemi. Mali sme majstrov, ktorí prišli prostredníctvom Budhu, Ježiša a tak ďalej. Zdieľali tieto informácie a vždy hovorili, aby ste z toho nerobili náboženstvo. Takže 144 000, ako sme už hovorili, je tu, aby nám pomohlo v procese vzostupu. A: Čo môžu ľudia urobiť, aby bol prechod čo najplynulejší, ako môžu obnoviť rovnováhu vo svojom vedomí a ako môžu uzdraviť seba a následne aj našu planétu? Odpoveď: Všetky štrukturálne systémy, v ktorých sme žili, boli navrhnuté tak, aby oslabili tých, ktorí musia padnúť. A keď padnú, vznikne medzera a vákuum, ktoré na istý čas možno nebude čím zaplniť, ľudia nebudú vedieť, čo majú robiť, pretože nebudú mať zručnosti na prežitie. Takže to je ten problém. Ďalším problémom je, že sme úplne bombardovaní 5g, 4g, satelitným emf, chemtrails a médiami. Stále sa hovorí o výpadkoch. Vítam to, jednoducho umlčte týchto ľudí, umlčte médiá a nechajte všetkých prežiť abstinenciu, ktorú budú mať. Nech sa vrátia späť na zem a uvedomia si, že tu mám rodinu, mám tu priateľov, môj telefón nefunguje, dobre, odložím ho a môžem opäť začať používať svoju predstavivosť alebo sa stretávať a hrať baseball alebo robiť niečo, čo je vonku, čo je zakotvené v prírode, niečo. To by bol dobrý začiatok, pretože ak by každý začal vibrovať na rovnakej úrovni ako Zem, cítiť a počuť jej frekvenciu, boli by sme na polceste. Potom by ľudia začali počuť svoju vlastnú frekvenciu a tým myslím, že by boli v kontakte so svojím telom, nielen so svojím podvedomím. Pretože ak ste tu (v hlave), necítite sa tu (v srdci), nezaoberáte sa svojím telom. A povedzme si pravdu, telo je anténa, ktorá je miestom, kde vnímate, kde cítite intuíciu, kde vyjadrujete a prežívate lásku, kde cítite súcit. Nič z toho necítime v hlave a potrebujeme dostať tieto deti z ich hláv, dokonca aj mnohí dospelí sa potrebujú dostať z ich hláv a viac sa posunúť do celej synchrónnej časti bytia v jednote, bytia nažive.

Myslím si, že svetlo teraz využíva svoje privilégium, aby zabezpečilo, že trajektória ľudstva sa bude uberať dobrým smerom. Je to takmer akoby Boh… Einstein raz povedal, že keď sa niečo stane zázračne, je to Boží spôsob, ako to urobiť bez toho, aby na seba upozornil, keď sa veci jednoducho prejavia, keď sa jednoducho stanú a zdajú sa zázračné, akoby Boh hovoril, dobre, ľudia, tu to máte, a on nás len posunul o stupeň, dva, desať alebo tridsať stupňov od miesta, kde sme boli. A myslím si, že to sa stane, keď sa pozriete na starý svet – svet korporácií, svet armády, všetko sa mení. Na jednej strane vidíte paniku, pretože celá ich agenda bola o kontrole a teraz ju úplne strácajú. A masy sa začínajú prebúdzať a uvedomujú si, že boli veľmi dlho v kóme. Už veľmi dlho sme námesační. Deje sa to a nie je to takmer žiadna námaha, ak vidíte oddelenie týchto dvoch paradigiem. A pre nás, ktorí sme na tejto ceste, je to takmer bez námahy, až na to, že netušíme, kam ideme, pretože sme tam ešte neboli, však? Temná strana stráca rozum, pretože si uvedomuje, že nemá nič, vôbec nič, dokonca nemá na svojej strane ani dobrú karmu. V podstate sa z nich stane troska a oni to vedia. Kde je najväčšia chyba ľudstva? Boli sme naivní, padli sme do pasce a neuvedomili sme si to. Až po mnohých generáciách a storočiach si uvedomíme, že sme uviazli v hroznom systéme. Vidíme kúsky, ale ako to všetko spojiť? Hovorí sa o kvantovom finančnom systéme a o veľkom resete, o med beds, o utópii a úplnej zmene všetkého v ústavnej republike. Ale nič z toho ste ešte nevideli fyzicky prejaviť. Každý sa snaží zistiť, čo sa práve deje. A to je len vonkajšia časť. Vnútorný boj, ktorým každý prechádza, je boj o to, kto som, čo robím, čo chcem, prečo som v tejto situácii, prečo som taký šťastný, mám všetky tie materiálne veci a prečo som taký nešťastný, pretože nikdy nešlo o materiálne veci. Alebo ak som chudobný,prečo som na ulici, čo som urobil, prečo nemám žiadnu hodnotu, ako som potrestaný. Všetky tieto otázky si teraz kladie naozaj každý a nakoniec to všetko smeruje k tomu, že nevieme, kto sme, a nevieme, ako sa posilniť.

… Chcem vám za to poďakovať, za vašu službu ľudstvu, ale aj galaxii. Pretože ideme po strašne zlej ceste a ľudstvo naozaj stojí za záchranu a my všetci to musíme urobiť, všetci sa musíme zachrániť.

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Je Mars uprostred vojny o planetárne oslobodenie?30. apríla Elena Danaan, bývalá profesionálna archeologička, ktorej tvrdenia o kontakte s mimozemšťanmi z Galaktickej federácie svetov si získali veľkú pozornosť, predniesla bombovú správu o pokračujúcej sérii vojenských náletov na Mars, ktorých cieľom je zničiť základne rivalskej mimozemskej aliancie: Drakonická ríša a kolektív Orion. Tieto mimozemské základne boli vytvorené na potlačenie domorodej populácie…
  Tags: a, na, sa, že, to, v, je, update, udalostí
 • 100
  Operácia Londýnsky Most, projekt Looking Glass, adrenochróm | Tiana Islam & Charlie Ward (1.časť)https://rumble.com/embed/vlzjun/?pub=4 Tiana: Ahoj, mám sa veľmi dobre. Práve teraz sa toho deje veľmi veľa. Som veľmi rada, že sa s vami môžem rozprávať. Už je to nejaký čas, čo sme spolu naposledy hovorili. Charlie: Toľko sa toho deje v zákulisí a teraz sa toho toľko deje na očiach. Myslím, že…
  Tags: a, to, sa, je, že, v, na, update, udalostí
 • 100
  Simon Parkes aktualizácia - 30.01.2022https://youtu.be/KZf14M_nv6U Ešte predtým, ako začneme. Niekto v Spojených štátoch zverejnil video o mne, v ktorom vzniesol vážne obvinenia a neskôr ho stiahol. A táto osoba ma spomenula menom a ja som ho vôbec nespomenul. V skutočnosti som nespomenul nikoho. Je zábavné, že ide o situáciu okolo generála Flynna a ja…
  Tags: to, a, sa, je, že, v, na, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Ingrid
Ingrid
1 year ago

Srdečná vďaka 🙏👍👏🍀

Deni
Deni
1 year ago

Dakujem❤prajem Vam krasny den.

jana
jana
1 year ago

Děkuji.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK