A.I. ako Boh? ČKS kradne od Google technológie určené pre vojenskú dominanciu

12/02/2021

Čínska komunistická vláda sa pokúša postaviť „božský“ stroj AI ukradnutý z AI Deepmind spoločnosti Google. Dokázali to pomocou špionáže, núteného prenosu technológií, krádeží IP, plagiátorstva a spolupráce so spoločnosťou Google. Ich vedci, výskumníci, vyšetrovatelia poskytli údaje potrebné na militarizáciu týchto technológií pri použití na BRI (tzv. nová hodvábna cesta).

Pripojenie stroja ako BOH Ako super inteligencia na BRI
Čínska komunistická strana (ČKS) sa pokúša spojiť Blízky východ, Afriku, Ďaleký východ a Európu so svojou iniciatívou Belt and Road Initiative (BRI) v sieti 5G. Týmto spôsobom môže ČKS prepojiť stroj podobný Bohu, ktorý slúži na prevádzkovanie dronov, strojov, robotiky, kyberneticky vylepšených vojakov a militarizovaných iniciatív, so schopnosťami rozpoznávania tváre, hlasu a zamerania na človeka a dominovať tým nad ľudstvom.

Extrakcia spôsobu akým sú vaše neuróny tvorené pre kolonizáciu
Google Deepmind AI extrahuje prostredníctvom spoločnosti Google a ďalších technologických produktov vaše biometrické údaje a súkromné ​​údaje. V skutočnosti to zmapovalo spôsob akým sa tvoria a spájajú vaše neuróny. Prostredníctvom tohto procesu sa pokúša vytvoriť umelú super inteligenciu, alebo systém podobný Bohu na planétový dohľad, ktorý môže kolonizovať všetky ľudské bytosti na príkaz a pod kontrolou tohoto stroja. Všetky tieto zistenia boli zverejnené v knihe AI ,Trump, China and the Weaponization of Robotics on 5G 24. augusta 2019 (možné nájsť knihu online) a boli rozšírené zverejnením diela Artificial Intelligence Dangers to Humanity 20. októbra 2019.

Pracovali sme za blaho vašich rodín
Organizácia AI a ja zverejňujeme šokujúce informácie verejne od 24. augusta 2019, aby sme ľudí poučili o dopade týchto hrozieb na náš svet. Zažili sme však plagiáty, krádeže a ohováranie a kvôli tomu sme mali problém zaisťovať všetky hrozby.
Zoberme si ako príklad biologickú zbraň z Číny. Publikovali sme to v časopise Artificial Intelligence Dangers to Humanity, ale žiadne médiá nám neposkytli platformu na posunutie chápania verejnosti včas na vykonanie potrebných zmien. Toto sa musí čoskoro zmeniť. Pretože naše schopnosti sú neprekonateľné. Tí, ktorí nám nevenujú potrebnú pozornosť, v skutočnosti poškodzujú vyhliadky svojich vlastných rodín. Pozrite sa na svet, mohla by nejaká vláda zastaviť to, čo sa už stalo, alebo čo bude nasledovať?

Článok z augusta 2020
Zdroj

Podobné články

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK