Ak stále veríte mainstreamovému príbehu o covide, odpovedzte na tieto otázky

03/06/2021

Vysvetlite, ako chrípka zmizla, ale bola nahradená niečím, čo má presne tie isté príznaky.

Vysvetlite, prečo znížili kategóriu „Covid-19“ z infekčnej choroby s vysokými následkami niekoľko dní pred vyhlásením pandémie.

Vysvetlite, ako dali dokopy legislatívu o koronavírusoch v roku 2020 za niekoľko dní, napriek tomu, že zákon má niekoľko stoviek strán.

Vysvetlite, prečo úplne zmenili bežnú prax klasifikácie úmrtia na Covid-19 a použili kritériá ako „úmrtie z HOCIJAKÉHO dôvodu do 28 dní od pozitívneho testu“.

Vysvetlite, prečo zakázali pitvy všetkých osôb, ktoré zomreli na Covid-19/ s Covid-19.

Vysvetlite, prečo zmenili zákon tak, aby umožnili každému lekárovi diagnostikovať Covid len na základe pozorovania, aj keď sa to robí prostredníctvom videokonzultácie.

Vysvetlite, prečo pohrebné služby nezaznamenali žiadny rozdiel pri počte pohrebov, alebo kremácií.

Vysvetlite, ako je možné, že úmrtnosť na všetky príčiny je na historicky najnižšej úrovni.

Vysvetlite, ako milióny protestujúcich po celom svete neochoreli na „Covid“.

Vysvetlite, ako je toto jediná kríza, ktorá potrebuje reklamnú kampaň spojenú s neustálym prívalom opakovanej propagandy vymývajúcej mozgy v televízii a na uliciach.

Vysvetlite, ako to, že minulý mesiac popoludní pochodovali ulicami Londýna státisíce ľudí, ale ani raz to neukázali na ŽIADNOM televíznom kanáli a ani raz o tom neinformovala mainstreamová tlač.

Vysvetlite, ako minulú sobotu tisíce ľudí kričali „hanba vám“ pred sídlom BBC v Londýne, Manchestri aj Cardiffe, ale televízia to ani raz neodvysielala?

Vysvetlite, ako je možné, že ľudia, ktorí nosia masky a dodržiavajú pravidlá, sú jediní, ktorí chytajú „COVID“.

Vysvetlite, ako je možné, že tvorca nástroja na amplifikáciu PCR zaznamenal vyhlásenie, že PCR nebol navrhnutý ako test na infekčné choroby.

Vysvetlite, prečo používajú PCR na diagnostiku infekčného ochorenia.

Vysvetlite, prečo sa obava zmenila z úmrtí na Covid na hospitalizácie s Covid, na infekcie Covidom až na „prípady“ Covid .

Vysvetlite, ako sú „antivaxeri“ obviňovaní z nárastu „prípadov“, keď jediní ľudia, ktorí by mohli prispieť k štatistikám, sú ľudia, ktorí si nechávajú urobiť „test“.

Vysvetlite, prečo boli nemocnice počas vrcholu „pandémie“ prázdnejšie ako zvyčajne.

Vysvetlite, prečo informátori hlásia, že nemocnice sa teraz plnia nežiaducimi reakciami na vakcíny, ale MSM o tom neinformuje.

Vysvetlite, prečo treba očkovať deti, keď podľa vašich vlastných definícií Covid nie je pre deti nebezpečný.

Vysvetlite, ak už boli všetci zraniteľní ľudia zaočkovaní, prečo musia byť všetci zdraví ľudia zaočkovaní, ak ste už chránení vlastnou vakcínou a miera uzdravenia bola 99,96 % už bez vakcíny.

Vysvetlite, prečo je priemerný vek úmrtia s vakcínou „Covid“ (82,4 roka) vyšší ako priemerný vek úmrtia bez nej (81,5 roka).

Vysvetlite, ako môžete dostať zákaz vstupu na Facebook a Twitter za zdieľanie oficiálnych vládnych odkazov.

Vysvetlite, prečo prebieha niekoľko hromadných žalôb, v ktorých sa vlády na celom svete obracajú na súd za zločiny proti ľudskosti, ale MSM o nich vôbec neinformuje.

Vysvetlite, prečo väčšina vládnych predstaviteľov číta z rovnakého scenára.

Vysvetlite, ako sa všetky veci, z ktorých ste sa nám minulý rok smiali, že o nich hovoríme, stávajú tento rok realitou, napr. vakcínové pasy a masové sledovanie (aplikácia NHS).

Vysvetlite, prečo my máme všetky odpovede, ale vy nič.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

  • 79
    Správa CDC pripúšťa, že nosenie masky neposkytuje žiadnu skutočnú ochranu pred covidom5. marca vydalo Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) v Spojených štátoch správu, ktorá pripúšťa, že masky na tvár neposkytujú ochranu pred Wuhan koronavírusom (Covid-19) a potenciálne zhoršujú riziko infekcie. Výskum, ktorého autorom je viac ako tucet lekárov, doktorandov a právnikov zistil, že nosenie masky, alebo nenosenie masky vedie k zhruba…
    Tags: že, na, ako, covid, zdravie
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK