Ako fungujú bioliečivé postele Tesla?

07/04/2021

Podobne ako bežné automobilové batérie, ktoré obsahujú tekutý „elektrolyt“ na uchovanie elektrického náboja, majú produkty Tesla BioHealing podobný pozitívny náboj aj pri Teslovej Energii. Produkty sú nabité a budú emitovať koncentrované Tesla vlny cez telo, čo umožní bunkám ich zachytiť.

Bunky majú štruktúry schopné zadržať Teslov náboj.  
Všetky živé organizmy majú molekulárne bunky, ktoré majú svoje vlastné elektrárne, ktoré produkujú energiu počas celého života a ktorá sa nazýva jadro. Každá bunka v každom živom organizme obsahuje energiu, ktorú produkuje. Ako naše telá starnú, tieto bunky začnú strácať svoje schopnosti produkovať rovnaké množstvo energie a mnohé z nich začnú zomierať. Čo však v prípade, že by ste mohli nabiť elektrárne svojich buniek a dať im nový život, aby mohli naďalej napájať a opravovať svoje telo?

Už roky je známe, že energetické vlny Tesla majú schopnosť prechádzať cez akýkoľvek pevný predmet vrátane ľudského tela. Mnoho kryštalických štruktúr v každej bunkovej stene je schopných udržať Teslov náboj. Štruktúry tekutých kryštálov v kolagénovej sieti, ktoré zahŕňajú celý priestor medzi bunkami, sú tiež schopné udržať náboj.

Energia Tesla – nevyhnutná pre zdravie a dlhovekosť  
Energia Tesla sa ukázala ako prospešná na molekulárnej, subbunkovej, bunkovej, orgánovej a celotelovej úrovni. Zvyšuje energetickú hladinu každej jednej bunky v tele na ideálny rozsah 70 – 90 milivoltov. Zlepšuje sa priepustnosť bunkovej steny, čím sa uľahčuje príjem živín do každej bunky a eliminácia odpadu z každej bunky.

Pre zápaly a liečenie  Po použití Teslovej vlny sa zlepšuje biopole vyžarujúce mimo telo a vnútorne prestupom telesných tkanív. Tento účinok spôsobuje relaxáciu a rozšírenie periférnych krvných ciev v ľudskom tele. To spôsobuje zvýšenie cirkulácie odbúraním buniek.

Pre rakovinu  Jedným z dôležitých mechanizmov energie Tesla je zvýšenie energetického potenciálu ktorejkoľvek bunky v tele. Pri rakovine energetický potenciál buniek klesá na  15 milivoltov, vlny Tesla môžu zvýšiť energetický potenciál až na optimálnu úroveň  70 milivoltovZvýšenie energetického potenciálu buniek zabraňuje šíreniu rakovinových buniek a pomáha pri liečení rakoviny. Energia Tesla má schopnosti zvyšovať energetický potenciál (transmembránový potenciál) bunky.

Pozn: Podľa výskumného vedca vo výslužbe Ph. D, ktorý absolvoval M.I.T. a študoval Teslu celý svoj život, v literatúre sa o Teslovi nikdy nehovorilo o tom, že vyvinul Teslovu Energiu údajne používanú v Med Beds, ani nemal nič spoločné s vývojom Med Beds.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 87
  Zlovestné miesta: Georgia GuidestonesGeorgia Guidestones je záhadná žulová pamiatka v okrese Elbert v štáte Georgia. Gigantická stavba, známa tiež ako americký Stonehenge, je vysoká takmer 20 stôp a je vyrobená zo šiestich žulových dosiek s celkovou hmotnosťou 240 000 libier. Najúžasnejším detailom pamätníka však nie je jeho veľkosť, ale správa na ňom vyrytá:…
  Tags: a, na, v, je, sa, zaujímavosti
 • 86
  Ley línie - „KĽÚČ“ na odblokovanie matrixuOpäť narazíme na ďalšiu tajomnú prírodnú silu známu ako elektromagnetické polia Zeme, Shumanovu rezonanciu, alebo známejšiu ako Ley línie. Znovuobjavenie ley línií v tomto storočí odhaľuje tajomstvá prírody. Ley línie sú svetielkujúce pramene, za ktoré dnes mnohí tiahnu, a skoro netušia, aké bohatstvo leží na konci týchto jemných svetelných čiar. Všetky línie…
  Tags: a, v, na, je, sa, ako, zaujímavosti
 • 84
  Stratégia kontroly cez symbolyRadi veríme, že sme racionálni, že máme svoj život pod kontrolou a rozhodujeme sa sami. Sme hrdí na svoju nezávislosť a uráža nás, ak niekto naznačí, že sme iracionálni, alebo že naše rozhodnutia nejako ovplyvňuje niekto iný. Bohužiaľ, slobodná vôľa nie je taká dôveryhodná myšlienka, ako sa na prvý pohľad…
  Tags: a, sa, na, v, ako, zaujímavosti

0 Komentárov

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded.