Ako rozpustiť Covid EGREGORA ?

17/02/2021

Počas posledného roku bol cielene vytvorený najväčší Egregor za posledné stáročia. Môžme ho nazvať Covid Egregor. Je dennodenne vyživovaný a posilňovaný riadenou a starostlivo koordinovanou aktivitou jeho tvorcov, ktorí na to používajú mentálnu a emočnú zložku osobnosti širokej celosvetovej populácie.

Čo je EGREGOR a ako vzniká?

Egregor je energoinformačná “entita” s určitým stupňom naprogramovanej inteligencie. Je umelo vytvorený cieleným, koordinovaným a opakovaným úsilím uzavretej skupiny jednotlivcov, ktorí iniciujú a programujú jeho tvorbu a účel. Pre energetické nabitie a pravidelnú výživu egregora k tomu ale potrebujú dostatočnú masu neinformovaných jednotlivcov, ktorí slúžia ako zdroj jeho energie.

Stačí k tomu stanoviť funkcie egregora, niečo ako programový kód a naviazať ho na konkrétnu a jasne definovanú a zobraziteľnú formu. Aktuálne zvolenú ako program Covid-19 s jeho svätyňami v podobe denne aktualizovaných čísiel a správ k každom médiu, ktoré sa na tejto výžive egregora synchrónne podieľajú.

Opakuje sa to ako “náboženská mantra a ceremónia” niekoľkokrát denne, to isté stále dokola s cieľom opakovane pútať mentálnu zložku človeka upriamením pozornosti a vybudením určitých hrubších emócií ako strach a hnev, ktoré slúžia ako zdroj energie pre výživu egregora.

Tvorcovia Egregora majú tým možnosť vedome riadiť a používať túto umelo vytvorenú nemateriálnu inteligenciu, existujúci v energoinformačnej rovine na efektívnejšie dosahovanie svojich cieľov v hmotnom svete. Čím je egregor silnejší, tým väčšiu moc v tomto svete má. Čím viac ľudí vyživí egregora, tým väčšiu moc má.

Aký je typický prejav spútania Egregorom?

Človek stráca hlboký kontakt s vlastnou vnútornou podstatou, stráca kontakt so Stvoriteľom, Čistým Univerzálnym Vedomín a Bytím, stráca kontakt s Pravdou a skutočnou realitou. To vedie k tomu, že mentálna zložka (myseľ) človeka nie je riadená “Vyšším princípom” a prijíma program Egregora. Tým Egregor mení myslenie a následne aj správanie človeka s cieľom uvoľniť čo najsilnejšie emočné prejavy v človeku na úrovni primárne strachu a hnevu. To následne vedie k postupnej hlbokej desintegrácii jednotlivca, ktorý sa stáva otrokom Egregora a tým aj nástrojom pre jeho výživu. Egregor tu funguje ako parazit s cieľom brať čo najviac pre vlastnú existenciu.

Ako rozpustiť vytvoreného Egregora?

Veľmi jednoducho. Stačí zastaviť kohútik pre jeho výživu. Egregor bez výživy slabne a postupne zaniká. Takto sa to stalo mnohým veľkým Egregorom starých náboženstiev, politických a iných záujmových zoskupení. Stačilo len ukončiť jeho fanklub 🙂

Každý z nás môžeme začať jednoduchou postupnosťou:
1.) Obnoviť a každodenne vedome a cielene udržiavať kontakt so Stvoriteľom v Láske, Pravde a pevnej Jednote. To je základná ochrana pred podmanením Egregorom.

2.) Svoju mentálnu zložku dennodenne kultivovať. Informácie zdravým rozumom a nezaujato preverovať. Odpútať pozornosť od predkladanej formy Egregora ako je sledovanie jeho čísiel, cielenej propagandy a informácií, ktoré sú v rozpore s prirodzenosťou Života a zdravého rozumu.

3.) Dennodenne premieňať energiu hrubých emócií na energiu cností. Energiu strachu premeňte na Odvahu, hnev na Súcit a milosrdenstvo, obavy na Dôveru.

Egregor bez vašej energie sa postupne rozpustí. Bez egregora záujmové skupiny nemajú dostatok sily na realizáciu svojich cieľov a manipuláciu s vami.

Sila Pravdy a Života je prítomná v každom z nás. Spojte sa s ňou a žite svoj život v Pravde a Sile Života…

D. G. N.

Zdroj

Podobné články

 • 59
  COVID-19 MRNA vakcíny nie sú legálne vakcínami - sú to experimentálne génové terapieVedeli ste, že vakcíny mRNA COVID-19 nie sú vakcínami v lekárskej a legálnej definícii vakcíny? Nebránia vám dostať infekciu, ani nebránia jej rozšíreniu. Sú to skutočne experimentálne génové terapie. O tejto znepokojujúcej skutočnosti som hovoril v nedávnom rozhovore s molekulárnou biológičkou Judy Mikovitsovou, Ph.D. Zatiaľ čo snímky mRNA od spoločností…
  Tags: a, je, na, ako, covid, tyrania, mysel
 • 56
  Médiá, najdôležitejší nástroj Deep State - časť 2Multidimenzionálne vedomie Ak sa rozhodnete byť pri vedomí, odtrhnete sa od programovania ovládania mysle; uniknete z účinkov fyzického, duševného, ​​emocionálneho a duchovného väzenia spôsobených útlakom. Vymanenie sa z programovania mysle a vnucovania ostatných, z multi-dimenzionálneho vedomia, vám umožní uniknúť z dualistických obmedzení hmoty, energie a časopriestoru. Potom sa všetko stane…
  Tags: a, na, je, zaujímavosti, vedomie, mysel
 • 54
  Záhadný Měsíc 2.díl: Nejpodivnější nálezy na jeho povrchuPřed několika lety měl seržant Karl Wolfe projev v Národním novinářském klubu ve Washingtonu a vysvětloval své zkušenosti uvnitř americké vládní agentury NASA (NASA – Národní úřad pro letectví a vesmír je pod kontrolou elity a snaží se lidem předhodit představu, že Měsíc je obyčejné přirozené těleso). Viděl prý věci,…
  Tags: a, na, je, zaujímavosti, vedomie, mysel

4 komentáre

 1. Valdo

  Veľmi pekne, jednoducho a pravdivo zdieľaná informácia aj postup riešenia. Vďaka za tieto slová.

  Odpovedať
 2. MiPe

  Stačí „vyhodiť masmédiá z obloka“ a on sa stratí…..

  Odpovedať
 3. vladimír

  tak tak… je třeba se zaměřit na duchovní hodnoty nikoliv na materialní lákadla a strach vyměnit za „věřím ve Stvořitele“ proto se mi nemůže nikdy stát nic zlého…většina lidí má strach z velmi nepodstatných věcí ( o zaměstnání o auto o reputaci atd. ) místo aby věřili ,že vše nakonec dobře dopadne a pokud to nedopadlo dobře,tak to ještě není konec 🙂 ….díky za info ,hezký den všem

  Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here