Ako vakcína zmení náš energetický status (2. časť)

06/06/2021
 1. časť:

A keďže sme každý iný a máme odlišné energetické systémy, budeme na vakcínu reagovať odlišne. Nižšie môžete vidieť, ako sa mení energetické pole pre rôzne typy energetického systému ľudí.

a) Osoba s narušeným energetickým poľom – 6 mesiacov po očkovaní:

Pôsobenie vakcíny spôsobilo uzavretie čakier. Jediná forma energie, ktorá človeka vyživuje, prúdi cez 1. čakru – hustá, hmotná energia, ktorá je potrebná na udržanie nášho fyzického tela. Ak sa však dostane aj do hornej časti tela, môže „spáliť“ jemné energetické okruhy a spôsobiť ich nefunkčnosť.

Horná časť tela (tretie oko a korunná čakra) je úplne uzavretá – t. j. dochádza k odpojeniu od Zdroja/Boha a k neschopnosti komunikovať s nehmotnými svetmi a bytosťami.

Je pravdepodobné, že takýto typ si vôbec nemusí uvedomovať, že došlo k nejakej zmene – pretože spojenie s Bohom a inými svetmi bolo predtým takmer nefunkčné. Zmena, ktorú by takáto osoba mohla časom zaznamenať, sa pravdepodobne týka len fyzického tela.

b) Ak má očkovaná osoba harmonické energetické pole, vyzerá to takto:

V tomto prípade zostali všetky čakry otvorené, len sa zmenilo ich fungovanie – už energeticky nevyživujú celé fyzické telo. Čakra na temene hlavy nie je úplne uzavretá – zostal v nej malý priestor, cez ktorý by sa mohol obnoviť tok energie zo Zdroja/Boha.

Aj keď je telo zaplavené silnou energiou jang (zápal, vnútorný oheň), existuje možnosť obnoviť pôvodný energetický stav. Otázkou je, či sa všetko časom obnoví samo (potom je logické, že bude snaha očkovanie pravidelne opakovať), alebo bude potrebná nejaká „pomoc“ zvonka.

b) osoba s veľmi silným „duchovne pokročilým“ energetickým poľom po aplikácii vakcíny:

Tu vidíme, že vakcína nemusí mať na určitú časť ľudí taký ničivý účinok. Napriek tomu môžete vidieť, ako sa rozloženie jednotlivých druhov energie zmenilo.

Je zaujímavé, že silné prúdy energie, ktoré prúdia do tela cez 1. a 7. čakru, sú odklonené. Neviem, čo by to mohlo znamenať, ale zdá sa mi, že je tu snaha nejakým spôsobom ovplyvniť, alebo upraviť túto oblasť. Ak má niekto predstavu, čo to môže znamenať, rád sa s nami o ňu podelí.

Je zrejmé, že očkovaná osoba má iné energetické pole ako ostatní. A je jasné, že energetické polia bytostí na seba navzájom pôsobia. Ide len o to, kto je silnejší. Väčšina očkovaných bude mať pravdepodobne podobnú energiu (pravdepodobne závisí od času pred očkovaním, to sa ešte uvidí)

V prípade neočkovaných ľudí záleží na tom, ako vyvážené je ich energetické pole.

Na túto ukážku som sa veľmi tešila. Zdá sa, že na konci tunela je svetlo:

Z predchádzajúcich dvoch možností bolo jasné, že ak sa stretneme s nositeľmi mRNA vakcíny, veľmi pravdepodobne to na nás zanechá nejaký dočasný odtlačok. Ale čo ak je naše energetické pole silnejšie ako to, ktoré nám niekto pripravil?

Ak máme okolo seba silné a rozsiahle pole čistej energie, zdá sa, že sme imúnni voči všetkému, čo by nás malo nejakým spôsobom ovplyvniť. Zdá sa, že ani mocnosť, ktorá dokázala ovládnuť takmer celý svet, nemá silu zmeniť niečo, čo je silnejšie ako ona.

To je veľmi dôležitý poznatok!

Existuje moc, ktorá je ešte mocnejšia!

Cesta k slobode je na dosah. Jediné, čo musíme urobiť, je objaviť v sebe silu, ktorú sme vždy mali, a prestať venovať svoju energiu strachu, ktorý je všade okolo nás.

ZMLUVA S „DIABLOM“

V mojej blízkosti žije človek, ktorý je už dlho očkovaný. Takže môžem sledovať, ako sa postupne mení.

Spočiatku to boli len chvíle, kedy sa „zbláznil“. Vnímal bytosti, ktoré mu chceli ublížiť, posmievali sa mu, ponižovali ho. Jeho stav sa stále zhoršoval, až sa dostal do bodu, keď bolo jasné, že bytosť, ktorá pôvodne obývala jeho telo, zmizla. Jeho miesto zaujalo niečo, čo z neho urobilo šialenca neschopného normálneho života.

Sila tohto nového subjektu je obrovská. Úplne ovládla telo a myseľ.

Necítila som sa na to. Vedela som však, že musím využiť príležitosť a pokúsiť sa zistiť, čo sa deje a či to súvisí s vakcínou, ktorá sa nám tak nevyberavo vnucuje. Kontaktovala som túto bytosť a to, čo mi povedala, bude pre mnohých veľmi šokujúce. Nie som si istá, či je dobrý nápad zverejniť náš rozhovor, ale niečo mi hovorí, že čoskoro príde čas zistiť viac.

ENERGETICKÝ SYSTÉM ČLOVEKA – MOŽNÉ VARIANTY

Existuje nespočetné množstvo možností, ako môže vyzerať náš energetický alebo vibračný systém.

Pozrime sa na niekoľko typických príkladov:

a) narušený, neharmonický energetický systém

Najbežnejší stav energetického poľa:

Väčšina z nás má na svojom energetickom tele mnoho nespracovaných blokov z minulosti, ktoré sa neustále vracajú a pripomínajú sa nám. Ovplyvňujú tak naše pocity, vzťahy s ostatnými, naše presvedčenie a tiež problémy vo fyzickom tele. V dôsledku toho náš energetický systém nemôže správne fungovať a my nemôžeme naplno využiť svoj potenciál.

Ak sa chceme dostať z tohto stavu, musíme začať pracovať na sebe – prevziať zodpovednosť za svoj život a zdravie. Existuje mnoho spôsobov, ako tento stav liečiť. Vždy však musíme mať odvahu nazrieť do svojho vnútra a odhaliť to, čo sme pred sebou dlho skrývali.

b) Harmonické nastavenie pre 3D

c) Ovplyvnenie pomocou mRNA „vakcíny“

deň po očkovaní:

6 mesiacov po očkovaní:

d) harmonické nastavenie pre 5D

Ak sa nám podarí vyliečiť sa z minulosti, čeliť strachu, ktorý v sebe nosíme a stať sa silnou, sebavedomou bytosťou, odrazí sa to v našom energetickom poli. Získame schopnosť vidieť do iných svetov, komunikovať so všetkými druhmi bytostí, liečiť sa prostredníctvom bezpodmienečnej lásky.

Bytosť s takýmto energetickým poľom má schopnosť ovplyvňovať a meniť trojrozmernú realitu. Ak nechce, je imúnna voči všetkému, čo by jej mohlo v 3D svete ublížiť.

VAŠE ZÁŽITKY A POZNÁMKY – čo je Covid, ako sa chrániť, vakcína, stretnutie s očkovanými, …

TU si môžete prečítať, čo o tejto „chorobe“ a jej „liečbe“ zistili iní čitatelia.

Zem sa postupne premieňa a s ňou aj všetko, čo je jej súčasťou. To, čo sa deje, je úplne prirodzené a je súčasťou nášho vývoja. A tento proces nemôže nikto zastaviť.

Bytosti, ktoré chcú ovládať druhých, sa vždy budú snažiť tento vývoj prerušiť, alebo aspoň spomaliť. Ale ako by mohli zastaviť niečo také mocné?

Napriek tomu sa o to budú pokúšať do poslednej chvíle a niektorí z tých, ktorí si ešte nie sú plne vedomí toho, čo sa s nimi deje, im podľahnú a stratia tak možnosť prežiť toto výnimočné obdobie v plnom vedomí a využiť ho pre svoj ďalší vývoj.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 84
  Globálne očkovanie spôsobuje katastrofu. Tu je dôkaz!Článok z 7.12.2017 Vakcíny spôsobujú masové škody a je to zakrývané. Skúsme dať vedľa seba dva výroky agentúry pre verejné zdravie: „Neočkujte oosoby, ktoré majú slabší imunitný systém, pretože by to mohlo mať katastrofické následky.“„Zaočkovali sme 100 miliónov ľudí. Milióny z nich mali slabý obranný resp. imunitný systém. Je to…
  Tags: a, to, sa, že, s, je, ako, čo, na, zdravie
 • 84
  Článok z 1.12.2017 Irina Michailovna Sazonov je lekárka s tridsaťročnými skúsenosťami, autorka kníh "HIV-AIDS: virtuálne vírus alebo provokácia storočia" a "AIDS: rozsudok zrušený", autorka prekladov kníh Dr. Petera H. Duesberga "Vymyslený vírus" (Inventing the AIDS vírus, Regnery Publishing, Inc., Washington, DC) a "Nákazlivý AIDS: všetci sme boli uvedení do omylu?"…
  Tags: a, je, sa, na, že, to, s, zdravie
 • 82
  17 dôvodov navyše prečo si nenechám aplikovať vakcínu na CovidVeľa ľudí ma požiadalo o aktualizáciu môjho pôvodného článku 18 dôvodov. Mnohí sa ma pýtali, či som zmenil svoj postoj teraz, keď sú očkovacie látky k dispozícii už dlhšie. Chcel by som povedať, že za sedem mesiacov od napísania tohto príspevku ma udalosti vo svete (a účinnosť vakcín) presvedčili, že…
  Tags: sa, a, že, je, na, to, ako, zdravie
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Eli
Eli
2 years ago

Můj vjem – energie 1. a 7. čakry může být záměrně odkloněná do temných egregorů, aby je určitým způsobem vyživovala…, možná aby takto lidé „převáděli“ své zkušenosti a Moudrost do temného zdroje.
Ale přichází mi i možnost „zpětného energetického toku“, takže POZOR!!! na ovlivňovýní duchovního člověka zpětnou temnou energií, která ho bude postupně NIČIT a ODPOJOVAT, také ho OVLIVŇOVAT, čili se snažit ho ŘÍDIT!!! jiným směrem, než Vzestupným. Takže ho VYCUCNOUT a pak zničit…

Za vše moc, moc děkuji a přeji pevné zdraví, DRŽME SE!!!!!, než to skončí…

Pokud bych se mohla zeptat, moc ráda bych věděla, odkud jste získali fotku muže v bílém klobouku, který byl v jednom článku společně s M. Trumpovou také v bílém klobouku a bílém oblečení… Znám ho… Za odpověď velice, velice děkuji!!!

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Ivy.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK