Ako vakcína zmení náš energetický status?

26/05/2021

Urobila som energetické náhľady niekoľkých ľudí, ktorí sa rozhodli chrániť svoje zdravie a kolektívnu imunitu injekčným podaním tejto látky. A zdá sa, že jej účinky sú oveľa hlbšie, než si mnohí myslia…

Vysvetlenie:

 1. Obrázok – pôvodný energetický stav zdravej bytosti, ktorá nemá žiadne zablokované oblasti a prijíma energiu Zeme (červená špirála v spodnej časti tela) aj energiu Boha, Zdroja (žltá špirála na vrchu hlavy). Obe tieto energie prúdia do tela a svojím spojením vytvárajú rôzne vibrácie, ktoré vyživujú rôzne časti tela (čakry).
 2. obrázok – stav 1 deň po aplikácii mRNA vakcíny. Telo sa snaží kompenzovať náhly nedostatok energie zvýšením jej zásob zo zdroja, ktorý zostal dostupný – zo Zeme (táto energia je ťažšia, hustejšia a je potrebná na udržanie hmoty a stvorenia v tomto svete. Má svoje miesto v dolnej časti tela. Ak sa však rozšíri do vyšších častí, ktoré potrebujú jemnejšiu energiu, „spáli“ tieto oblasti (horúčka, zápal, kyslosť).
  Jemné energetické dráhy sa prerušia a telo už nie je schopné viesť cez ne energiu a informácie do všetkých svojich častí.

Čo sa stane počas stretnutia medzi očkovanou a neočkovanou osobou?

Je zrejmé, že očkovaná osoba má iné energetické pole ako ostatní. A je jasné, že energetické polia bytostí na seba navzájom pôsobia. Ide len o to, kto je silnejší. Väčšina očkovaných bude mať pravdepodobne podobnú energiu (pravdepodobne závisí od času pred očkovaním, to sa ešte uvidí)

V prípade neočkovaných ľudí záleží na tom, ako vyvážené je ich energetické pole. Preto je potrebné zvážiť viacero možností interakcií:

(a) ak má neočkovaná osoba normálne, harmonické energetické pole, vyzerá takto:

Na prvom obrázku je očkovaná osoba 30 dní po mRNA vakcíne – jej energia je obmedzená, spojenie so Zdrojom/Bohom na vrchole hlavy je zablokované. Preto nie je schopný prijímať iné informácie ako tie, ktoré je schopný prijímať na tejto energetickej úrovni. Je možné, že sa bude snažiť dostať ostatných na svoju energetickú úroveň, pretože čokoľvek iné by ho rozrušilo.

Na obrázku 2 je znázornená osoba s vyrovnanými energiami, ktorá je schopná prijímať informácie z rôznych zdrojov a spracovávať ich. Táto osoba cíti tlak hustejšej energie, ktorá na ňu pôsobí. Vyvolá to v ňom pocit strachu, alebo ohrozenia. Bude vnímať hnev a paniku vychádzajúce z jeho náprotivku. Je veľmi dôležité nenechať sa vyprovokovať a udržať si neporušený a vyvážený stav energie. Ak je jeho ochrana narušená, energia pochádzajúca od očkovanej osoby ho môže ovplyvniť. Preto je dôležité nenechať sa vyprovokovať a zostať v pokojnom, harmonickom stave. Ak sa nám to podarí, energia by nás nemala nijako ovplyvniť (nižšie popíšem, ako si udržať správny energetický stav).

b) ďalším variantom je situácia, keď má neočkovaná osoba narušené energetické pole:

Najprv sa pozrime na energetický stav očkovanej osoby a neočkovanej osoby, ktorá má narušené energetické pole:

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je ocko-neocko2a-1024x675.jpg.

Obrázok 1 – osoba po prvej dávke mRNA – zablokovaný prístup k Zdroju/Božej energii. Jej telo je teda vyživované len hustou energiou Zeme, ktorá však narúša funkciu vyšších energetických centier (čakier).

Obr. 2 – veľmi často sa stáva, že máme buď dočasne, alebo dlhodobo narušený energetický systém (správne nastavenie je popísané v inej časti tejto stránky). To znamená, že niektoré časti nášho tela sú oslabené alebo nefungujú tak, ako by mali. Nedokážeme odolať vplyvu cudzích vplyvov, veľmi ľahko vpustíme energiu z nášho okolia a potom sa cítime zneužití a slabí.

Ďalší obrázok ukazuje, čo sa deje počas kontaktu medzi týmito dvoma osobami:

Ak máme oslabený, alebo narušený energetický systém, môžeme byť veľmi ľahko ovplyvnení energiou očkovanej osoby. Môžeme začať pociťovať strach, hnev, bezmocnosť, stratu energie. Oslabené miesta na našom tele môžu byť naplnené touto energiou a môžu spôsobiť nepohodlie, bolesť alebo dokonca ochorenie v danej oblasti.

Veľmi záleží na tom, ako veľmi a na akom mieste sme oslabení. Prejavy preto môžu byť veľmi individuálne – od nepohody, depresie, straty energie až po prejavy fyzickej choroby.

Táto cudzia energia v nás môže pretrvávať veľmi dlho – kým sa s ňou naše telo samo nevyrovná, alebo kým my sami, alebo s pomocou niekoho iného, nepokročíme a všetko nezharmonizujeme.

Zdá sa, že nás nemôže ovplyvniť ani natrvalo zmeniť. Záleží len na nás, do akej miery a ako dlho dovolíme, aby na nás táto energia pôsobila.

Z toho vyplýva jedna podstatná vec – v tomto období je nesmierne dôležité naučiť sa vnímať nastavenie nášho tela a pri najmenšej nerovnováhe všetko čo najskôr napraviť a harmonizovať. Potom budeme voči týmto vplyvom imúnni a budeme môcť žiť vedľa tých, ktorí boli očkovaní, bez akéhokoľvek ohrozenia.

Je to veľká výzva, ale aj cesta k našej slobode. Verím, že to dokážeme spoločne.

2. časť

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 91
  Vakcína je zákernejšia, ako si myslíteÚčelom vakcíny je zmeniť vašu DNA. Aj keď existuje veľa škodlivých účinkov vakcíny, najvážnejším je vypnúť časť vašej DNA, ktorá vás spája s Prvým zdrojom / Bohom.  Duchovnosť a DNA sú vzájomne prepojené. Vaša Božská iskra je umiestnená v ľudskom tele. Rozhraním medzi týmito dvoma je vaša DNA. Dlhodobým účelom vakcíny je odpojiť vás…
  Tags: je, a, že, sa, v, to, ako, na, zdravie, covid
 • 78
  Správa CDC pripúšťa, že nosenie masky neposkytuje žiadnu skutočnú ochranu pred covidom5. marca vydalo Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) v Spojených štátoch správu, ktorá pripúšťa, že masky na tvár neposkytujú ochranu pred Wuhan koronavírusom (Covid-19) a potenciálne zhoršujú riziko infekcie. Výskum, ktorého autorom je viac ako tucet lekárov, doktorandov a právnikov zistil, že nosenie masky, alebo nenosenie masky vedie k zhruba…
  Tags: a, že, je, v, na, sa, ako, covid, to, zdravie
 • 77
  17 dôvodov navyše prečo si nenechám aplikovať vakcínu na CovidVeľa ľudí ma požiadalo o aktualizáciu môjho pôvodného článku 18 dôvodov. Mnohí sa ma pýtali, či som zmenil svoj postoj teraz, keď sú očkovacie látky k dispozícii už dlhšie. Chcel by som povedať, že za sedem mesiacov od napísania tohto príspevku ma udalosti vo svete (a účinnosť vakcín) presvedčili, že…
  Tags: sa, a, že, je, na, to, v, ako, zdravie

9 komentárov

 1. polarexplorer

  Ďakujem Ivy.

  Odpovedať
 2. Anonym

  Konečně první zpráva o tom, že budeme moci žít vedle sebe.
  Nelíbí se mi, jak jsou lidé rozděleni na dva tábory.
  Díky.
  Blanka

  Odpovedať
 3. žužu

  Veľká vďaka za výborný článok. Prosím v ktorom článku sa píše ako si sama môžem zharmonizovať a posilniť energetický systém. ďakujem

  Odpovedať
  • Ivy

   Na našej stránke dávame väčšinou len do správ niektoré krátke články, konkrétny článok na to nie je.
   Harmóniu v tele ovplyvňujú hlavne nevyvážené emócie a myšlienky, ktoré vytvárajú poruchy jemnohmotných tiel vo vzťahu k fyzickému telu, a tým menia normálny vibračný vzorec tela.

   Môžeme byť ovplyvňovaní vonkajšími faktormi, s ktorými sme alebo nie sme v rezonancii, t. j. sú pre nás užitočné alebo nie. Patrí sem jedlo, vzduch, životné prostredie, miesta, iní ľudia. Treba si preto dávať pozor na to čím/kým sa obklopujeme, čo do seba vpúšťame a jednoduchými vecami, ktoré intuitívne väčšina z nás asi aj cíti sa to dá napraviť. Pobyt v prírode, cvičenie rôzneho druhu, ktoré rozhýbe stagnujúcu energiu, vhodná hudba, atď. Ak je to vážnejšie, treba sa obrátiť na skutočného odborníka, ktorý pracuje s energiami.
   Poradím taktiež aj voda je očistným prostriedkom, sprcha, kúpeľ, opláchnutie tváre, vlasov všetko pretrháva negatívne vlákna, ktoré za deň zozbierame. Treba aj piť dostatok vody, mať k nej pozitívny prístup, dokážete si ju nastaviť jednoduchou myšlienkou, pozitívnym odkazom, alebo tzv. zamodlením vody.

   Odpovedať
 4. Zdeněk

  Chyba lávky. Soužití jen jako nevyhnutelný a dočasný faktor. Proto jsme byli takto rozděleni. Pokud se očkovaní budou dál chovat jak se chovali před očkováním, není důvod se s nimi stýkat. Proto jsme byli vyššími silami takto rozděleni, aby byl umožněn další duchovně-duševní vývoj na této planetě, ale očkovaní se jej evidentně nechtějí účastnit, jak vyplývá z jejich chování. Oni se očividně nechtějí přizpůsobovat vyšším božským zásadám a energiím, ale neočkovaní, jak se zdá, ano. Proto se také nenechali očkovat. Nepotřebují nějakého vědeckého mazala, aby „vylepšoval“ jejich DNA, protože, jak se píše v bibli, člověk byl stvořen od Boha jako dokonalý. Pokud dokonalost na čas ztratil, určitě mu tuto dokonalost nedodají nějací pseudovědečtí břídilové svými sajrajty ve „vakcínách“, ale spíše by těmi sajrajty očkovaní sami zamořili časem i celou populaci těch neočkovaných např. spike proteiny. Vylepšení může nastat jen duchovní cestou, která ovlivňuje a mění jak ducha, tak následně i tělo, což je známo z toho, že duch člověka může ovlivňovat dokonce i genovou výbavu člověka, ale nedosáhne se toho nějakými chemickými svinstvy, leda tak k horšímu.

  Odpovedať
  • Alice Zilliova

   Plne Souhlasim.

   Odpovedať

Odoslať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

The maximum upload file size: 256 MB. You can upload: image, audio, video, document, spreadsheet, interactive, text, archive, code, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here