Aktualizácia útokov Galaktickej federácie na podnikové satelity a Mars Exodus

28/04/2021

Podľa najnovších spravodajských informácií získaných od zástupcu Galaktickej federácie svetov sa začali stupňvať útoky na odstránenie podnikových zariadení, ktoré sa nedávno presťahovali na Mars. V nedeľu 25. apríla mi Elena Danaan poslala informácie o prebiehajúcej kampani zameranej na oslobodenie Marsu od negatívnych mimozemských a podnikových vplyvov po tom, čo Galaktická federácia predtým oslobodila Mesiac, ako vysvetlila v našom štvrtom rozhovore.

V mojom treťom rozhovore s Elenou 10. apríla vysvetlila, že Galaktická federácia svetov útočí na negatívne mimozemské a hlboké štátne zariadenia na Zemi, Mesiaci a Marse. To bolo spôsobené tým, že tieto tri miesta boli predtým odhalené ako epicentrum budúcej galaktickej tyranie, ktorú pôvodne oznámila Rada Andromédy v 90. rokoch svojmu kontaktérovi Alexovi Collierovi.

Pri obhajobe posvätnej zeme povedal:

To, čo [Rada Andromedy] prostredníctvom cestovania v čase urobili, je to, že dokázali zistiť, kde došlo k významnému posunu energie, ktorý v našej budúcnosti spôsobí tyraniu 357 rokov. Vypátrali ju späť k našej slnečnej sústave a dokázali ju ďalej sledovať až na Zem, Mesiac Zem a Mars.

Toto je e-mailová aktualizácia, ktorú som od Eleny dostal v nedeľu o aktuálnych udalostiach týkajúcich sa Galaktickej federácie, ktoré vylučujú všetky možnosti vývoja galaktickej tyranie zo Zeme, Mesiaca a Marsu:

Konečne viem od Thora Hana, prečo Galaktická federácia hovorí, že teraz, keď útočia na Mars, môžu tiež zničiť určité skupiny satelitov na obežnej dráhe Zeme (čo sa predtým zdráhali). Nerozumela som celkom prečo, aká bola súvislosť medzi náletmi na Mars a niektorými typmi satelitov na obežnej dráhe Zeme. No, dal mi odpoveď:

Galaktická federácia čakala na to, že niektoré konkrétne veľké korporácie presunuli svoje sídlo na Mars, prenasledované zo Zeme. Tieto špecifické spoločnosti vlastnia tieto satelitné programy, ktoré sú nástrojmi v agende na zotročenie celého ľudstva, ktorej pomáhajú nanotechnológie a všetko, čo vieme o vaxe. Aby mohli tieto satelity zničiť, potrebovali tieto spoločnosti súčasne zneškodniť. Zatiaľ čo ústredie týchto korporácií bolo stále na Zemi, (hlavne v podzemných pevnostiach), nebolo možné viesť ozbrojené útoky, čo by pre Zem a jej civilistov bolo katastrofálne.

Galaktická federácia sa snaží dostať krtov z tunelov, aby ich dokázala vykoreniť. Na Marse sa nájazdy ľahšie dotýkajú cieľov. Uväznili ich. Mnoho elít hľadalo útočisko aj na Marse, čo bude v nadchádzajúcich časoch celkom zaujímavé. 

Už nejaký čas je známe, že veľké korporácie zriadili na Marse veľké priemyselné zariadenia. Podľa informácií od Corey Gooda tieto podnikové zariadenia na Marse obchodovali až s 900 rôznymi mimozemskými civilizáciami. Tieto korporácie boli súčasťou toho, čo označil za medziplanetárny podnikový konglomerát, ktorý obsahoval supervýbor pozostávajúci z generálnych riaditeľov veľkých spoločností, ktoré vytvorili tajný vesmírny program.

Nie je preto veľkým prekvapením, že veľké korporácie by sa rozhodli presunúť personál a zdroje na Mars, pretože agenda Deep State je na pokraji zrútenia na Zemi.

Kolaps je spôsobený zrýchleným „globálnym prebudením“, keď čoraz viac zdravotníckeho personálu odhaľuje pandémiu Covid-19 a reakcie vlád na celom svete ako podvod, a tak sa blíži odhalenie pravdy, že prezidentské voľby v USA v roku 2020 boli skutočne ukradnuté prezidentovi Trumpovi, keď sa očakáva potvrdenie forenzného auditu volebných lístkov okresu Maricopa nariadeného senátom štátu Arizona.

Z mnohých hľadísk sme vo veľmi podobnej situácii ako 10. augusta 1944, keď sa v Štrasburgu stretli špičkoví priemyselníci z nacistického Nemecka, ktorým bolo nariadené premiestniť zdroje, personál a financie na bezpečné miesta v Južnej Amerike, neutrálnych krajinách a Antarktíde, aby unikli hroziacej vojenskej porážke. Rovnaký proces sa teraz na Zemi opakuje, keď sa najvyšší predstavitelia Deep State snažia uniknúť zajatiu a trestu skrytým presídlením na Mars pomocou kozmických lodí z podnikového tajného vesmírneho programu.

Ako Elena zdôrazňuje, podľa jej zdroja Thora Hana premiestnenie najvyšších riadiacich pracovníkov spoločností umožňuje Galaktickej federácii vojensky vyradiť satelitné systémy, ktoré boli zavedené na potlačenie ľudstva. Aj keď Thor Han konkrétne nehovoril o nijakých systémoch, myslím si, že zlyhávajúci satelitný systém Irridium, ktorý vytvorili spoločnosti Motorola a Thales Alenia Space, je najpravdepodobnejším uchádzačom o kolabujúcu agendu Deep State.

To, čo robí Elenine pozoruhodné tvrdenia pravdepodobnými, je to, že v decembri 2020 profesor Haim Eshed, otec izraelského vesmírneho programu v rozhovore odhalil, že Galaktická federácia skutočne hrá veľmi aktívnu úlohu v záležitostiach Zeme a že bola vytvorená spoločná mimozemská základňa USA so sídlom na Marse. To podporuje jej tvrdenia, že v súčasnosti prebieha exodus najvyšších riadiacich pracovníkov spoločností na Marse.

Keď budú k dispozícii, poskytnem viac aktualizácií a informácií a budem sa usilovať o nezávislé potvrdenie týchto pozoruhodných udalostí pri ich vývoji.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 96
  Arcibiskup Vigano: Luciferiánski" globalisti využívajú COVID na "veľký reset"Rímskokatolícky arcibiskup Carlo Maria Viganò, bývalý pápežský veľvyslanec v Spojených štátoch, pokračoval v kritike globalistického "veľkého resetu" a v novom prejave varoval, že skorumpované civilné a cirkevné orgány spojili svoje sily, aby využili pandémiu koronavírusu v snahe posilniť globálnu suverenitu. Dal jasne najavo, na koho strane sú podľa neho úrady.…
  Tags: v, a, sa, je, že, na, čo, zo, sveta
 • 94
  Nórska vláda obvinená zo zločinov proti ľudskostiSkupina vedcov z Nórska podala žalobu proti covidovej politike.Nórska vláda je žalovaná za zločiny proti ľudskosti.Správa o tom bola zaslaná na policajnú stanicu v Ålesunde .Kópia správy sa v súčasnosti zašle Medzinárodnému trestnému súdu a potom sa zverejní na internete.Nižšie nájdete preloženú nórsku verziu správy zaslanú polícii.Oficiálny dokument (v nórčine) si môžete stiahnuť tu . (Keď…
  Tags: a, na, sa, v, zo, sveta
 • 93
  Edward Snowden: „Buďte opatrní, pretože niektoré veci, ktoré sa označujú ako konšpirácie, sú pravdivé.“Russell Brand nedávno uskutočnil rozhovor s informátorom NSA Edwardom Snowdenom a zverejnil jeho prvú časť. Snowden v rozhovore spomína niečo, čo platí už niekoľko desaťročí, a to je skutočnosť, že niektoré veci, a podľa mňa veľa vecí, ktoré sa nazývajú konšpiračná teória, sú v skutočnosti pravdivé. Musíme byť opatrní a skutočne využívať…
  Tags: a, v, na, sa, je, že, zo, sveta
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK