Zatýkanie satanistickej globálnej pedofilnej skupiny americkými špeciálnymi jednotkami – spojenie s Antarktídou

19/08/2021

Článok je z roku 2017 a kto sleduje situáciu vie, že zatýkanie prebieha až dodnes.. Na základe toho si môžeme len domyslieť proti čomu asi svetlé sily stoja a ako veľmi sa toto zlo rozmohlo po Zemi.. Je to neuveriteľné, že sa niečo také podarilo a to všetko bez vedomosti verejnosti a vzniknutých vedľajších škôd..


Podľa vyslúžilého zdroja z FBI a profesionálneho vojenského prostredia americké špeciálne jednotky konajúce pod vedením ministerstva obrany a s ďalšími globálnymi vojenskými orgánmi zatýkajú členov satanistickej pedofilnej skupiny, ktorá sa infiltrovala do viacerých úrovní vlády Spojených štátov, Európskej únie a vlád iných štátov. Počet osôb spojených s globálnou pedofilnou skupinou podľa zdroja, ktorý si želá zostať v anonymite, výrazne prekročil očakávania armády.

Vyslúžilý zdroj z FBI/armády sa podelil o šesťstranovú správu o tom, čo špeciálne jednotky objavili s informátorom o tajnom vesmírnom programe Coreym Goodom. Goode tvrdí, že zdroj pozná od roku 2008, keď sa stretli na niekoľkých kurzoch organizovaných ministerstvom vnútornej bezpečnosti.

V osobnej komunikácii cez skype sa Goode podelil o certifikáty z dvoch kurzov, na ktorých sa podľa jeho slov zúčastnil so zdrojom, ktorý sedel vedľa neho a kde sa „rozprávali o konšpiráciách, ET/UFO/SSP“. Goodeho dlhoročná spolupráca so zdrojom a jeho vojenská/právna minulosť podporuje spoľahlivosť informácií, ktoré Goodeovi odovzdal.


Dňa 9. augusta Goode zverejnil aktuálne informácie o tom, čo mu povedal jeho zdroj z FBI/vojenského prostredia. Na začiatku opisuje históriu svojho vzťahu s FBI/vojenským zdrojom:

Nedávno som sa stretol s vysokopostaveným kontaktom. Stretol som sa s ním v kurze reakcie na hromadné nešťastia FEMA, keď som ešte slúžil v texaskej štátnej garde. Prestal sa so mnou rozprávať, keď som začal s Cosmic Disclosure. Zrazu ma opäť kontaktoval hneď po skončení volieb. Podelil sa so mnou o niekoľko informácií a potom sa opäť odmlčal… Až doteraz.

Goodeho odhalenie tajných vesmírnych programov prostredníctvom jeho relácie Cosmic Disclosure s Davidom Wilcockom, ktorá sa začala v júli 2015, viedlo k tomu, že jeho zdroj z FBI/vojenského prostredia sa od Goodeho stiahol, pravdepodobne pre to, že zdieľal vysoko citlivé vojenské informácie o tajných vesmírnych programoch.

Pre tých, ktorí Goodeho informácie sledovali, uvádza, že začiatkom roka 2016 ho viackrát uniesli pracovníci tajného vesmírneho programu riadeného americkým letectvom, ktorí sa snažili nájsť zdroje, ktoré mu prezrádzali citlivé vojenské informácie.

Program riadený USAF zrejme zistil, že Goodeho informácie sú presné a pochádzajú z mimoplanetárnych zdrojov. Vyšší dôstojník USAF, ktorý viedol Goodeho výsluchy, „Sigmund“, potom začal Goodeho oboznamovať s citlivými informáciami o Antarktíde a zariadil, aby Goode poskytoval brífingy vybraným predstaviteľom vesmírneho programu. Vesmírny program USAF sa na oplátku chcel dozvedieť, čo Goodeovi prezradili jeho zdroje mimo planéty.

Krátko po pozitívnej zmene vo vzťahu s tajným vesmírnym programom USAF sa Goodeho zdroj z FBI/vojenského prostredia začal opäť deliť o informácie. Goode napísal o tom, čo mu jeho zdroj povedal hneď po zvolení prezidenta Donalda Trumpa:

Informoval som, že existujú tímy amerických špeciálnych jednotiek, ktoré vykonávajú domáce sledovanie a vyšetrovanie satanistickej skupiny, ktorá infiltrovala všetky aspekty vládnych agentúr a armády. Tieto tímy špeciálnych síl boli na mieste od polovice volebného cyklu.

Pred týždňom sa zrejme v týchto špeciálnych jednotkách dosiahla nová úroveň zatýkania, pri ktorej bolo potrebné verejne zdieľať to, čo sa dialo. Goode si dal prečítať šesťstranovú správu od svojho zdroja z FBI/vojenského prostredia a napísal:

Túto správu mi dal asi pred týždňom a znovu ma kontaktoval s tým, že je dôležité, aby sa časť z nej dostala na verejnosť. Informoval ma, že tajná správa o tom, aké sú tieto infiltrácie rozšírené, je šokujúcejšia, než sa očakávalo. Je zvláštne, že táto správa obsahovala aj poznámky z niekoľkých tajných veľkých porot, ktoré sú práve teraz aktívne vo Washingtone.

V správe sa uvádza, že do sprisahania je zapojená väčšina vplyvných ľudí v rámci mocenských štruktúr OSN, EÚ, USA, štátu a miestnej (mestskej) moci. Tieto vládne organizácie sú úplne zapletené do toho, čo sa deje. Až po miestne pošty a policajné úrady. Musím vám povedať, že to bola veľmi desivá správa.

Títo vojenskí vyšetrovatelia vyjadrili svojim nadriadeným šok a hnev, ako aj túžbu ich odstrániť. Uvádzajú, že je to také systémové, že nevedia, ako sa týmto ľuďom postaviť a poraziť ich bez vojenského prevratu, do ktorého by boli zapojené americké špeciálne jednotky a dôveryhodní „vojenskí dodávatelia“, ktorí pochádzajú z krajín Aliancie (A v USA už sú).

Goode ďalej odhaľuje, že niektoré špeciálne jednotky súhrnne popravovali niektorých z týchto satanistických pedofilov a boli stiahnuté z vyšetrovania:

Niektorí z týchto vyšetrovateľov špeciálnych jednotiek boli vyradení z vyšetrovania, pretože sú VEĽMI podozriví, že sa podieľali na mučení a zabíjaní niektorých z týchto podozrivých z „Pedo-Gate“ na nízkej úrovni. Rozsah tohto kultového prevzatia vlády je šokujúci aj pre ľudí, ktorí si myslia, že už videli všetko. Nedokážu prísť na to, ako bola vláda infiltrovaná do takej miery.

V našej komunikácii cez skype Goode dodal:

Väčšina týchto tímov SF sa priamo podieľala na vyšetrovaní zločinov proti ľudskosti na miestach, ktoré by sme všetci spoznali…. „Videli to všetko“ v iných krajinách a sú šokovaní tým, čo sa deje na Západe pod ich nosom.“

Goodeho informácie sú dobre podložené výskumom autorov, ako je John DeCamp, ktorý písal o knihe Franklin Cover-up, v ktorej podrobne opísal pedofilné kruhy zneužívajúce deti, ktoré kompromitovali vysokopostavených politikov vo federálnych a štátnych vládach. Nedávno o pedofilných skupinách na vysokej úrovni, ktoré sa infiltrovali do mnohých vlád, hovoril aj Robert David Steele, vyslúžilý pracovník CIA/USMC.

V súvislosti s tým sa Goode v našom skype rozhovore podelil o to, že bol tiež varovaný, aby ustúpil od svojich odhalení o vojenských výskumných a vývojových aktivitách v Antarktíde:

Dostal som ĎALŠIE varovanie pre USA (Všetci, s ktorými spolupracujem), aby som NEPOSKYTOVAL správy o výskumno-vývojových alebo vesmírnych prístavných zariadeniach v Antarktíde…. Informácie o starovekých civilizáciách sú férové, informácie o výskumných a vývojových zariadeniach sa považujú za príliš citlivé na to, aby sa o nich informovalo. Ak budeme pokračovať v podávaní správ na túto tému, budú na nás neúprosne útočiť a znemožnia nám získať akékoľvek iné informácie.

Goode sa tiež podelil o informáciu, že výskumné a vývojové zariadenia na Antarktíde sú obrovského rozsahu a aktivity. Bolo mu povedané, že „príbehy o ‚základni Dulce‘ sú detskými básničkami v porovnaní s tým, čo sa tam deje“. Najviac znepokojujúca je rozsiahla spolupráca s reptiliánskou mimozemskou skupinou nazývanou Drakoniáni na Antarktíde. Povedal:

Drakoniáni pracujú s ľuďmi na základni a dohliadajú na prevádzku základne. Pracujú spolu s ľuďmi na nižších úrovniach, zatiaľ čo ľudia na vyšších úrovniach ich nikdy nevidia ani o nich nepočujú.

V podrobnej správe o základni Dulce v rozsahu 18 000 slov, ktorú som napísal 25. septembra 2003, som sa venoval rozsiahlemu porušovaniu ľudských práv, ku ktorému tam dochádza, a účasti drakoniánskych plazov. Nie je preto až také prekvapujúce, že to isté, hoci v oveľa väčšom meradle, sa deje aj na Antarktíde.

Rozsiahla spolupráca, ku ktorej dochádza v Antarktíde na tajných priemyselných základniach s Drakoniánmi, podčiarkuje dôležitosť riešenia globálnych pedofilných kruhov. Tvrdí sa, že tieto kruhy sú prostriedkom, pomocou ktorého sú deti tajne odvážané na tieto Drakoniánmi kontrolované základne a zneužívané.

© Michael E. Salla, Ph.D.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 92
  Devolúcia časť 2. - Obranná spravodajská služba a prebehlíciObranná spravodajská agentúraDefense Intelligence Agency (DIA) je spravodajská služba armády Spojených štátov. Ich poslaním je "poskytovať spravodajské informácie o zahraničných armádach s cieľom predchádzať vojnám a rozhodne v nich víťaziť". Riaditeľ je "hlavným poradcom ministra obrany". Ich funkčné obdobie je zvyčajne trojročné. Súčasného riaditeľa, generálporučíka Scotta D. Berriera, vymenoval DJT…
  Tags: a, v, je, že, sa, na, to, s, z, o
 • 91
  Devolúcia časť 10 - Tichá vojna (1/4)Musím vás upozorniť, že toto je môj doteraz najdlhší článok. Mám pocit, že niektoré časti tohto článku by som pokojne mohol rozviesť ďalej, ale kvôli stručnosti som to neurobil. Mohol som tento článok rozdeliť na dve alebo dokonca tri časti, ale naozaj som cítil, že je dôležité vytvoriť tento jeden…
  Tags: a, v, na, sa, že, je, s, to, z, q/trump/aliancia
 • 88
  Deep State vs Q: časová vojna a jej galaktické dôsledkyLen niekoľko dní po tom, čo upozornil na "Operáciu Looking Glass", Q práve posunul tento odkaz ďalej v ďalšom príspevku tvrdením, že predvídal plány Deep State. Zdá sa, že Q opäť naráža na výhodu, ktorú má americká vojenská spravodajská komunita oproti Deep State, pokiaľ ide o pokročilé technológie umožňujúce nahliadnuť…
  Tags: a, v, sa, že, na, o, je, z, to, q/trump/aliancia
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK