Antarktída: nová area 51 – (1)

24/05/2021

David Wilcock : Dobre. Vitajte v časti „ Kozmické zverejnenie “. Som tvoj hostiteľ, David Wilcock . Som tu s Coreym Goodeom. Corey, vitaj v šou.

Corey Goode: Ďakujem.

David: Všetci hovoria o Antarktíde a vaša informácia je, že tam dole je veľmi zaujímavý nový nález, alebo séria nálezov a čím viac to pokračuje, tým viac ste sa dozvedeli.
Takže nám povedzte, čo je nové v celom tomto príbehu o Antarktíde, ktorému sme sa zatiaľ nevenovali?

Corey: Niektoré z najnovších informácií, ktoré som dostal, sú informácie, ktoré spôsobia, že niektoré z vojensko-priemyselného komplexu budú trochu nervózne.

1 Corey Goode

Ukazuje sa, že v priebehu 50. rokov minulého storočia existoval projekt s názvom Project Ice Worm a v zásade sa nachádzali v ľadových kryptách, ktoré budovali štartovacie silá. Tento konkrétny, z ktorého máme video, sa nachádzal v Grónsku. Teraz je dôležité, že použili túto metódu vytvárania základní pod ľadom po celej Antarktíde.

2 Grónsko pod ľadovou základňou

Vytvorili mini-základne, ale oveľa väčšie, ktoré sa stali základňami pre výskum a vývoj. A práve na týchto výskumných a vývojových základniach spoločnosti ako Lockheed Martin robia reverzné inžinierstvo mnohých technológií, ktoré našli pod ľadom. Aj takto postavili niektoré veľmi skoré základne na Mesiaci a Marse, veľmi podobným spôsobom.

David: Takže hovoríte, že Lockheed Martin a ďalšie skupiny majú základne v Antarktíde, ktoré sú rozsiahlejšie ako to, o čom sme boli presvedčení, alebo o čom ste boli presvedčení v predchádzajúcich brífingoch?

Corey: Správne, ale dôležité je verejne o tom hovoriť, že verím, že v roku 1959, bola podpísaná Antarktická zmluva.

3 Podpis Antarktickej zmluvy
4 Antarktická zmluva

A v tejto zmluve sa uvádzalo, že na tomto kontinente nebudú vyvinuté ani použité žiadne vojnové zbrane.

5 Článok 1

Použil by sa iba na mierové účely.

David: Áno, v skutočnosti existovalo niečo, čo sa volá Medzinárodný geofyzikálny rok 1959, IGY 1959, a vtedy došlo ku kodifikácii všetkých týchto vecí.

Corey: Správne.

David: A to tiež vtedy, keď zmapovali, ako vyzerala Antarktída pod ľadom, a vy ste zistili, že tam dole je kontinent s pevninou.

Corey: Správne, dvojnásobok veľkosti kontinentálnych Spojených štátov.

David: Správne. Ak teda vyvíjajú zbrojné systémy, ktoré sú v rozpore s medzinárodnou zmluvou, ktorá existuje už viac ako 50 rokov, aký to má vplyv na vnímanie týchto dodávateľov obrany ľuďmi, keď to vyjde najavo?

Corey: To je najdesivejšie na tom, že niektoré zo skupín Aliancie. . . Ak sa tieto informácie dostanú na verejnosť, budú mať plný dôvod na blokádu – bola by to obdoba kubánskej raketovej krízy – na blokádu určitej oblasti Antarktídy a pokúsili by sa tieto skupiny prinútiť, aby ukázali, čo sa deje v týchto základniach výskumu a vývoja. Teraz sú ďalšie zaujímavé informácie, že majú to, čomu hovoria ako časť antarktickej oblasti 51.

Existuje tiež veľmi rozsiahla bývalá nacistická základňa, ktorá bola prerobená na vojensko-priemyselný komplexu, ak to chcete povedať, skôr niečo ako tieňová vláda.
A táto bývalá nemecká základňa bola použitá ako prístav tajného vesmírneho programu. Teraz je hlavným prístavom – kozmodromom – pre túto tieňovú vládu.
Používajú ho na neustále lietanie do a z atmosféry. A veľa z týchto lietadiel bude slúžiť niektorým z týchto vesmírnych staníc, alebo lietať ešte ďalej.

David: Týmto sme sa zaoberali v ďalšej epizóde, ale rád by som ťa o to znova požiadal. Aký by bol taktický, alebo strategický význam mať veľký vesmírny prístav v Antarktíde? Zdá sa, že je to nevhodné miesto na cestu.

Corey: Áno, to je, ale elektromagnetizácia, s ktorou sa musíte vyrovnať z atmosféry a gravitačného poľa, je priaznivejšia, aj keď používajú antigravitačné lietadlo.
Veľakrát sa stane, že keď vystrelia rakety, pokúsia sa ich vystreliť blízko rovníka. . .

David: Správne.

Corey: . . . na určité účely. A tiež, ak pravidelne lietate s partiou utajovaných lietadiel do a z atmosféry, viete, oblasť 51, alebo v Nevade či Arizone, tieto miesta to nezvládnu. Budete chcieť miesto, kde budete mať úplnú kontrolu a pre zvedavé oči je veľmi ťažké vidieť, čo sa deje.

David: Keď ste sa zmienili o elektromagnetickom poli Zeme, čo je to s južným pólom, vďaka ktorému je to lepšie pri štarte?

Corey: Myslím, že účinku Van Allenovho pásu je už menej.

David: Dobre. Vysielala sa veľmi zaujímavá epizóda Ancient Aliens a v tejto epizóde mali Lindu Moulton Howe, ktorá má šou o Gaii, ktorá poskytuje veľmi zaujímavé zasvätené svedectvo o mužovi, ktorý bol pilotom, a ktorý letel v obmedzenom priestore a videl gigantickú diera v ľade nad Antarktídou a povedal, že z nej prichádzajú a odchádzajú plavidlá. Čo to musí mať spoločné s tým, čo počujete o dianí v Antarktíde?

Corey: Hovoria mi, že táto oblasť bola veľmi blízko vesmírneho prístavu. Takže, to je veľmi dôležité, ale tiež je dôležité, že letel. . . dôvod, prečo uvidel túto dieru. . . bolo to v obmedzenom vzdušnom priestore. Preletel to, pretože to bola núdza, a oni – už si nepamätám, koľkí – brali vedcov, ktorí zmizli asi na dva týždne. A nezmizneš na dva týždne v Antarktíde a prežiješ, pokiaľ nebudeš mať krytie a zásoby. Takže títo vedci, ktorých vybrali, boli vydesení. Bolo im zjavne povedané, aby sa s nikým nerozprávali. Celý čas, čo leteli späť na miesto, kde sa o nich starali, nepovedali ani slovo.

David: V aktualizáciách ste sa zmienili o tom, že ste nedávno zverejnili, že plyn má niečo spoločné s tým, prečo je tam tento otvor. Mohli by ste teda hovoriť o tom, prečo je v ľade diera a ako to ovplyvňuje vykopávky, ktoré teraz prebiehajú?

Corey: Správne. Existuje viac ako jedna z týchto dier a sú prirodzené. Vyskytovali sa väčšinou prirodzene. Sú to geotermálne prieduchy. Zdá sa, že sa deje to, že kontinent sa ohrieva pod ľadom. Deje sa tu veľa geotermálnej aktivity, ktorá spôsobuje, že sa jazerá pod ľadom výrazne zahrievajú a sám ohrieva ľadový šelf.
Teraz to spôsobuje, že ľad sa začína topiť rýchlejšou rýchlosťou. Takže tieto. . . Je to geotermálny ľadový prieduch a oni ho rozšírili pre svoje účely lietania dovnútra a von a tiež ho používajú ako spôsob odvádzania všetkého tepla, ktoré vytvárajú svojimi vykopávkami.

David: Mohli by použiť tento ohriaty vzduch na to, aby ho potenciálne usmernili, podobne ako by ste riadili rieku so zavlažovacími projektmi?

Corey: Nie. Snažia sa odvádzať čo najviac tepla, pretože destabilizujú tieto ľadové jaskyne, ktoré vytvorili. Musíte pochopiť, že ľad sa pohybuje asi stopou denne. A sú v nehybnom bode pod ľadom. Nielenže teda vykopávajú týmto smerom [Corey pohne rukou jedným smerom von], aby odhalili nové artefakty, ale musia neustále vykopávať týmto smerom [Corey pohne rukou na opačnú stranu], keď dôjde k prúdeniu ľadu. To ešte zhoršuje tepelné problémy, ktoré sa dejú, pretože na výkopy používame rôzne typy tlaku pary, a keď sa topí sneh, spôsobuje to rieky pod ľadom, a to ďalej maže šelf. Existuje teda niekoľko významných problémov, ktoré to môže spôsobiť. Ak budú pokračovať v tom, čo robia, a tento ľadový šelf sa odlomí a spadne do vody, mohlo by to spôsobiť tsunami a ďalšie zjavné problémy.

David: Bolo zaujímavé, že v januári boli zrazu v mainstreamových médiách správy, do ktorých boli všetci títo ľudia evakuovaní z niektorých hlavných základní v Antarktíde, a príbeh bol taký, že došlo k veľkej trhline, a obávali sa, že by sa to mohlo odtrhnúť do mora.

6 Antarktické evakuácie
7 Obrovská trhlina v ľadovom šelfe
8 Crack In Ice Shelf
9 hlbokých trhlín v ľadovom šelfe

Corey: Áno, celý ľadový šelf sa im topí pod povrchom. Teplota sa zvyšuje o jeden stupeň v. . . Nepamätám si časové obdobie, keď sa zvýšil o jeden stupeň, ale jeden stupeň je významný v oceáne a na ľadovom šelfe. Jeden stupeň môže zásadným spôsobom zmeniť rýchlosť topenia.

David: Zdá sa mi to známe, pretože máme ďalšie údaje, ktoré to podporujú: jeden z nich, ktorý predstavuje všetku sopečnú činnosť na svete v rokoch 1875 až 1993, bol zmapovaný a za ten čas došlo k 500% zvýšeniu globálnej sopečnej činnosti. Takže to je to, čo to spôsobuje?

Corey: Áno, a podľa informácií, ktoré mám, tieto energetické zmeny, ktoré sa vyskytujú v našej slnečnej sústave, spôsobujú tento proces zahrievania na našej planéte a tiež na iných planétach.

David: Máme túto myšlienku, o ktorej sme hovorili predtým, a to, že Pete Peterson povedal, že existuje jedna materská loď, ktorú na základe svojich informácií odhadol na 30 kilometrov a mala akýsi pretiahnutý oválny tvar. Potom ste povedali, že boli tri.

Corey: Áno, ale. . .

David: Takže aké sú najnovšie údaje o tom?

Corey: Informácie, ktoré som dostal, boli, že chceli, aby som objasnil, že existuje jedno míle dlhé plavidlo, ktoré má až tri míle a má oválny tvar, a potom existujú dve menšie, myslím, podporné plavidlá, ktoré by boli flotila, ktorá útok prežila a prišla z Mesiaca sem.

David: Takže to bolo niečo, čo považovali za dôležité, aby ste všetkým objasnili – že nie je široký 30 míľ. Je to viac ako tri kilometre široké?

Corey: Správne. Áno, mysleli si, že trochu objasnenia v tomto bolo potrebné.

David: Dobre. Ale to je stále absolútne okázalo veľký objekt.

Corey: Absolútne. A v najväčšom lietadle skutočne bolo umiestnených veľa bytostí a sú to pôvodné bytosti, tuším z Marsu, ktoré sem prišli – pôvodní predadamejci. Väčšina z tých, ktoré sme riešili od tejto veľkej katastrofy, sú akési hybridizované typy predadamitov, ktoré prežili. Je zrejmé, že predadamitská skupina sa predtým, ako sa sem museli presťahovať už zúčastňovala na týchto genetických experimentoch, podľa akýchkoľvek dohôd, ktoré sa s týmito ostatnými skupinami uzavreli.
Prebieha až 22 rôznych genetických programov.

David: Ach, takže predadamiti boli súčasťou iniciatívy genetických farmárov?

Corey: Správne. Zúčastňovali sa, ale vyzeralo to, že majú problém vyjsť s ostatnými skupinami. Boli bojovní. Mali tendenciu štrajkovať najskôr a pýtať sa neskôr.

David: Keď sa zaoberáme touto témou Antarktídy, príde pre mňa niečo veľmi zaujímavé, a to, že jeden z mojich ďalších zasvätených, Daniel, povedal, že na Zemi bola jedna prírodná starodávna hviezdna brána. Povedal mi to pred rokmi a dal som to na internet,. . .

Corey: Chystal som sa k tomu.

Dávid: . . . a že to bolo v Antarktíde.

Corey: Áno.

David: Takže niečo, čo ste povedali nedávno, ešte nie na našej kamere, mi jednoducho vyrazilo dych, pretože je to dokonalá vzájomná korelácia. Mohli by ste o tom hovoriť?

Corey: Jedným z najdôležitejších aspektov tejto technológie Starodávnej staviteľskej rasy, ktorú sa pokúšali ovládať, bolo to, že v Antarktíde je veľmi silná Super brána. A bola postavená touto staviteľskou rasou.

David: Prepáč. Dovoľ mi prerušiť ťa. Aký je rozdiel medzi Super bránou a hviezdnou bránou? Pretože ste nikdy predtým nepovedali „Super brána“.

Corey: Super brána má schopnosť cestovať z jedného konca na druhý kozmickou sieťou bez ohľadu na to, ako ďaleko je – kdekoľvek v našej galaxii, alebo do miestnych galaxií.

David: Správne. Presne tak to opísal Daniel.

Corey: Správne. Teraz, tieto ďalšie uzly, ktoré na našej planéte máme, musíte niekoľkokrát skočiť, aby ste sa dostali na svoje miesto, ak je to veľmi ďaleko.

David: Takže by to bolo ako prestup? Musíte sa zastaviť na jednom mieste, vystúpiť z brány, ísť na iné miesto a potom na iné?

Corey: Musíte počkať, kým sa elektromagnetické lúče správne zoradia medzi rôznymi planétami. . .

David: Och!

Corey: . . . keď sa otáčajú a točia vo svojom lokálnom hviezdnom systéme vo vzťahu k svojej hviezde s tými elektromagnetickými spojeniami medzi ich planétou a ich hviezdou, a potom ich hviezda a naša hviezda majú elektromagnetické spojenie cez túto kozmickú sieť. A tie predstavujú, myslím, elektromagnetické trubice na prechod hmoty z bodu A do bodu B.

David: Majú schopnosť rýchlo zastaviť, keď vykonajú tieto medzipristátia? Majú schopnosť časovej akcelerácie, alebo musia vybudovať malé letoviská, v ktorých by zostali, aby mohli čakať na otvorenie ďalšej brány a zabiť nejaký čas?

Corey: Nie, musia čakať a zabíjať čas.

David: Ako dlho môžu čakať?

Corey: Záleží len na tom, kam cestujú a ako dlho to bude trvať – ​​je to ako veľké hodiny – počkajte, kým sa všetky mechanizmy zoradia správne.

David: Hovoríš, že niektoré z týchto čakaní môžu trvať roky nášho času?

Corey: Som si istý, že to plánujú oveľa lepšie. Áno, majú všetku matematiku na predpovedanie všetkých týchto miest, kam chcú ísť veľmi dobre.

Pokračovanie nabudúce..

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Antarktída: nová area 51 - (2)2. ČASŤ David: Takže hovoríš, že Supergate taký nie je. Supergate ťa vezme kamkoľvek chceš,. . . Corey: Správne. Dávid: . . . kedykoľvek chceš ísť. Corey: Správne, a je to súčasť . . . veľmi podobne ako Stargate Atlantis alebo SG1. Rasa starodávnych staviteľov vybudovala sieť hviezdnych brán, ktoré sú veľmi silné a veľmi spoľahlivé. Môžu byť kedykoľvek zapnuté a použité. Nemusíte čakať na výpočty. . .…
  Tags: a, to, v, corey, je, david, že, sa, z, na
 • 93
  Vládne dátové manipulačné centrum (1. časť)David Wilcock: V tejto epizóde sa budeme venovať vládnym trollom, našim priateľom, ktorých tak radi nenávidíme na internete a ktorí sú vždy tak ochotní podeliť sa o svoje veľmi, veľmi negatívne a skazené názory. Ale sú to naozaj len obyčajní ľudia, alebo sa v tom skrýva niečo viac? Takže Corey,…
  Tags: a, sa, to, je, na, že, corey, david, v, tajné
 • 91
  Tajomstvá života na MesiaciJohn Lear predstavuje informácie týkajúce sa umelého pôvodu nášho Mesiaca a vlny mimozemskej aktivity, ktorá sa rozprestiera na jeho povrchu aj v hĺbkach jeho podložia. V tejto diskusii s Emerym Smithom vysvetľuje, že utajenie tejto aktivity si vyžaduje veľkú časť verejne známeho rozpočtu vesmírnych programov a aktívnych dezinformačných programov. Podľa zasvätených…
  Tags: a, je, na, to, sa, že, v, tajné
Subscribe
Notify of
guest
3 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
1 year ago

boze,to je take strasne zaujimave.
Raz som si omylom kupila knihy-trilogiu od A.G.Riddle TAJOMNY GEN ATLANTIDY, DESIVY MOR ATLANTIDY a ZAZRACNY SVET ATLANTIDY. Najradsej citam historicke knihy,preto som tieto 3 odlozila bokom na „niekedy“. No ked som ich potom po case konecne citala, bolo to zvlastne a strasne zaujimave, putave. Opisuju tam podzemne tunely, tunel po Antarktidou, rychlotunely az do Saudskej Arabie, spojitosti Argentina-Antarktida….vsetko to,co je dnes velmi aktualne.

polarexplorer
polarexplorer
1 year ago

Ďakujem Daniel.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK