Anthony Fauci porušuje norimberské zákony

12/03/2021

DR. ANTHONY FAUCI PORUŠUJE NORIMBERSKÉ ZÁKONY

Dr. Fauci si je celkom dobre vedomý, že vírus [corona] nebol izolovaný a nebol dokázaný. Tiež vie, že genetické vakcíny, ktoré odporučil, nie sú dokázané ako účinné a sú veľmi pravdepodobne nebezpečné, pretože sa preukázalo, že všetky podobné genetické vakcíny nie sú bezpečné. Nie je to prvýkrát, čo to urobil. Poslednýkrát na podvode s prasacou chrípkou, ktorý sa nikdy nerozbehol, pretože prasacia chrípka neexistovala. Pozri diskusiu o prasacej chrípke nižšie.

CDC teraz hlási Oveľa Menej celkových úmrtí po vakcináciách ako minulý týždeň – Môžeme dôverovať NIEKTORÝM z ich údajov?

Problémom vyššie uvedenej miery úmrtnosti je, že po podaní vakcinácií uplynulo tak málo času. Musíme počkať minimálne päť rokov, aby sme zistili, či je bezpečné prijať vakcínu. Opäť ide o čisto experimentálny a neoverený liek, kým nebude úplne bezpečný najmenej počas piatich rokov. Preto by mal každý pacient podpísať vzdanie sa zodpovednosti za škodu ak si vezme vakcínu a uvedie, že si je vedomý, že z vakcíny môže zomrieť alebo ochorieť a súhlasí s experimentálnou vakcínou. Ak niekto chce riskovať smrť užitím vakcíny a rozpozná riziká, potom je lekár, ktorý ho podáva, bez viny, pokiaľ nevie, že pri podvode s prasacou chrípkou ako Dr. Fauci, že neexistuje žiadna choroba, ktorú adresujú. Potom je vinný z podvodu a nie je zbavený zodpovednosti. Akákoľvek vláda, ktorá núti svoje obyvateľstvo, aby vykonala neoverenú vakcináciu požadovaním vakcinačných pasov, alebo umožnením prepustenia osôb bez vakcinácie zo zamestnania za to, že si ju nenechali podať, je tiež vinná z porušenia norimberských zákonov.

Tony Fauci a prasacia chrípka; zrada dôvery

V mojej aktuálnej sérii článkov som rozobral hoaxy Ebola a Zika.  

Teraz vás pozývam späť do leta 2009, keď CDC a Svetová zdravotnícka organizácia propagovali „smrteľnú pandémiu prasacej chrípky H1N1“. 

Samozrejme tiež vyzývali ľudí, aby si vzali novú vakcínu proti prasacej chrípke. K tejto téme je tu výňatok z Children’s Health Defense Roberta Kennedyho Jr. (27. 3. 20):

„Napríklad Dr. Anthony Fauci kedysi na YouTube propagoval rýchlo vyrobenú vakcínu na vírus chrípky H1N1 („prasacia chrípka“), čo divákov v roku 2009 ubezpečilo, že závažné nežiaduce udalosti boli „veľmi, veľmi, veľmi zriedkavé“. Krátko nato vakcína spôsobila pohromu vo viacerých krajinách, zvýšila riziko potratu u tehotných žien v USA, vyvolala prudký nárast adolescentnej narkolepsie v Škandinávii a spôsobila horúčkovité kŕče u každého zo 110 vakcinovaných detí v Austrálii – čo ho viedlo pozastaviť svoj program vakcinácie chrípky u detí mladších ako päť rokov. “ To je však iba polovica príbehu o prasacej chrípke. Druhá polovica – ktorá zahŕňa ohromujúci podvod – bola určite niečím, o čom Fauci v tom čase vedel. 

Fauci v skutočnosti odporúčal vysoko nebezpečnú vakcínu na ochranu pred EPIDÉMIOU, KTORÁ NEEXISTOVALA VÔBEC. Jeho priatelia a profesionálni kolegovia v CDC vytvárali podvod. 

Dovoľte mi, aby som vám to vysvetlil.    

V lete 2009 CDC tvrdila, že v USA boli tisíce prípadov prasacej chrípky. Za týmito štatistikami sa však skrývalo znepokojujúce tajomstvo. Vážny zločin, vzhľadom na mandát CDC hlásiť pravdu americkému ľudu:

Tajne CDC prestalo počítať prípady prasacej chrípky. Čo? Prečo?

Vyšetrovacia reportérka CBS, Sharyl Attkisson, objavil tajomstvo CDC; a zistil prečo.

Rutinné laboratórne testovanie vzoriek tkaniva od najpravdepodobnejších pacientov s prasacou chrípkou sa v drvivom percente prípadov vracalo s: NULOVÝM ZÁZNAMOM PRASACEJ CHRÍPKY, ALEBO INÝM DRUHOM CHRÍPKY.

Attkissonej o tomto škandále napísal článok, ktorý bol zverejnený na webovej stránke CBS News. Avšak ďalší, väčší krok – uverejnenie príbehu v spravodajstve televízie CBS – bol prekazený. Žiadna dohoda. A CBS ukončila akékoľvek ďalšie vyšetrovanie týkajúce sa tejto témy. Attkissonovej článok bol ututlaný. Žiadna iná významná spravodajská stanica na svete nezobrala jeho článok a „neutiekla s ním hlbšie do králičej nory.“

Toto mi povedala Attkissonová, keď som s ňou robil rozhovor:

Rappoport: V roku 2009 ste sa postavili do čela pokrytia takzvanej pandémie prasacej chrípky. Zistili ste, že v lete 2009 Centra pre kontrolu chorôb ignorujúc ich federálny mandát tajne prestali počítať prípady prasacej chrípky v Amerike. Napriek tomu naďalej vyvolávali strach z „pandémie“, bez toho, aby mali skutočné dopady. Nebolo ukončené ďalšie vaše vyšetrovanie? Nebolo toho viac čo bolo treba zistiť?

Attkisson: Dopady príbehu boli ešte horšie. Vďaka nášmu úsiliu sme zistili, že predtým, ako CDC záhadne prestalo počítať prípady prasacej chrípky, sa dozvedeli, že takmer žiadny z prípadov, ktoré započítali ako prasaciu chrípku, v skutočnosti nebola prasacia chrípka, alebo akýkoľvek druh chrípky! Záujem o príbeh od jedného výkonného riaditeľa [CBS] bol veľmi veľký. Povedal, že to bol „najoriginálnejší príbeh“, aký videl počas celej epidémie prasacej chrípky. Ale iní sa ho snažili zastaviť [po tom, čo to bolo zverejnené na webe CBS News] a nakoniec sa ho nijaké [spravodajstvo z televízie CBS] nechcelo dotknúť. Vysielali sme množstvo príbehov, ktoré načerpali myšlienku epidémie, ale nie toho, ktorý by vrhal originálne a nové svetlo na všetok ten humbuk. Bolo to férové, presné, zákonom schválené a sakra príbeh. Vďaka tomu, že CDC tajila skutočné štatistiky o prasacej chrípke, znamenalo to, že mnoho ľudí si vzalo a dalo svojim deťom experimentálnu vakcínu, ktorá nebola potrebná.

—Koniec výňatku z rozhovoru—

Takže … falošná pandémia, trestné činy CDC a škodlivá vakcína.    

Týmto sa to však ešte neskončilo. CDC chcelo spáchať ďalší zločin. Asi tri týždne po zverejnení Attkissonových zistení na webe CBS News sa CDC, očividne v panike, rozhodli posilniť svoju pozíciu. Ak je odhalená jedna lož, povedzte ďalšiu. Oveľa väčšiu.

Od 12. novembra 2009 je tu článok WebMD reakciou CDC: „Šokujúce je, že 14 až 34 miliónov obyvateľov USA – podľa odhadov CDC je to 22 miliónov – prišlo k prasacej chrípke H1N1 do 17. októbra [2009].“ („22 miliónov prípadov prasacej chrípky v USA“, Daniel J. DeNoon).

Vypadávajú vám očné bulvy? Mali by.

Rýchly posun vpred do roku 2020. Kto by pri dobrej mysli vyzbrojený trochou histórie uveril všetkému, čo CDC hovorí o COVID-19? Objav nového [corona] vírusu. Počet prípadov a úmrtí, presnosť diagnostických testov, potreba odstávok a ekonomická devastácia, bezpečnosť a dôležitosť vakcíny, porno strachu? Kto by niečomu z toho uveril?

A kto by uveril hocičomu čo vyjde z úst doktora Anthonyho Fauciho?

Iba hlupák.

Zdroj

Zdieľať čánok

Podobné články

 • 85
  Sledujte, ako Fauci pripúšťa, že za pokračujúcim lockdownom nie je žiadna „veda“V zriedkavom okamihu pravdy stredy CNN Anthony Fauci pripustil, že neexistuje vedecký dôvod, prečo by ľuďom, ktorí dostali vakcínu COVID, stále obmedzovali slobody. Moderátor CNN John Berman sa Fauciho spýtal: „Aká je veda, za tým, že nie je bezpečné pre ľudí, ktorí boli očkovaní - dostali dve dávky, aby mohli cestovať?“ "Ak…
  Tags: že, fauci, cdc, a, je, na, čo, o, to, covid
 • 84
  Ani inštitút Roberta Kocha a ďalšie zdravotnícke orgány nemôžu predložiť rozhodujúci dôkaz o tom, že nás prenasleduje nový vírus s názvom SARS-CoV-2. To samo osebe premieňa rozhovory o nebezpečných vírusových mutáciách na nezodpovedné obavy zo strachu a takzvané testy SARS-CoV-2 PCR sa rozhodne stávajú bezcennou špekuláciou. V žiadosti o štúdiu,…
  Tags: a, v, že, je, na, sa, to, o, zo, sveta
 • 83
  5G a koronavírusDr. Albert Schweitzer odišiel v roku 1913 do francúzskej Rovníkovej Afriky založiť nemocnicu a sedemnásť rokov do jeho nemocnice neprišiel ani jeden pacient s rakovinou, pretože Afrika nebola sužovaná rakovinou, ale keď prišli západné spracované potraviny, miera rakoviny stúpla na európsku úroveň. Príčinou rakoviny bola teda karcinogénna strava a nie nejaký…
  Tags: a, sa, v, na, že, je, to, zo, sveta, zdravie
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK