Arcibiskup Vigano: Luciferiánski“ globalisti využívajú COVID na „veľký reset“

27/09/2021

Rímskokatolícky arcibiskup Carlo Maria Viganò, bývalý pápežský veľvyslanec v Spojených štátoch, pokračoval v kritike globalistického „veľkého resetu“ a v novom prejave varoval, že skorumpované civilné a cirkevné orgány spojili svoje sily, aby využili pandémiu koronavírusu v snahe posilniť globálnu suverenitu.

Dal jasne najavo, na koho strane sú podľa neho úrady.

Všetko, čo vieme, čo sme zistili a čo chápeme o globálnom sprisahaní, ktoré sa v súčasnosti odohráva, nám ukazuje obrovskú realitu, ktorá je zároveň ostrá a jasne definovaná: existujú dve strany, strana Boha a strana satana, strana detí svetla a strana detí temnoty,“ povedal v prejave, ktorý predniesol 28. augusta v taliančine.

Viganò povedal, že je potrebné „pochopiť, že skorumpovaná časť civilnej moci – deep state (hlboký štát) – a skorumpovaná časť cirkevnej moci – deep church (hlboká cirkev) – sú dve strany tej istej mince, pričom obe napomáhajú nastoleniu Nového svetového poriadku“.

Vigano povedal, že v „spojenectve medzi občianskou a náboženskou mocou“ je duchovný rozmer, ktorý treba chápať „v kontexte vojny, ktorú Lucifer od svojho pádu vedie proti Bohu“.

Táto vojna sa podľa neho blíži ku koncu, čo je dôvod, „prečo sú sily temna v súčasnosti také divoké, také netrpezlivé, aby zrušili meno nášho Pána zo zeme„.

V apríli Vigano obvinil Vatikán, že zradil svoje poslanie, keď usporiadal zdravotnícku konferenciu, na ktorej sa zúčastnili osobnosti podporujúce potraty, ako napríklad Chelsea Clintonová, obhajkyňa kontroly populácie Jane Goodallová, aktivista New Age, doktor Anthony Fauci a vývojári vakcín využívajúcich bunky plodu. V januári Viganò v rozhovore vyhlásil, že väzby praktizujúceho katolíka Joea Bidena na Čínu a jeho globalistická politika by z neho ako prezidenta urobili „nenapraviteľnú katastrofu„.

V októbri minulého roka Vigano napísal otvorený list vtedajšiemu prezidentovi Trumpovi, v ktorom varoval, že prezident je „poslednou garnitúrou“ proti „veľkému resetu„, plánu Svetového ekonomického fóra využiť pandémiu koronavírusu ako príležitosť na presadenie globalizmu.

Vo svojom sobotňajšom prejave označil Veľký reset za „zločinecký plán, ktorý sa koncipoval celé desaťročia a ktorého cieľom je nastolenie univerzálnej diktatúry, v ktorej má menšina nesmierne bohatých a mocných ľudí v úmysle zotročiť a podriadiť celé ľudstvo globalistickej ideológii„.

Obvinenie z ‚teórie sprisahania‘ by možno malo zmysel, keď sprisahanie ešte nebolo zjavné, ale dnes je popieranie toho, čo elita plánovala od 50. rokov minulého storočia, neospravedlniteľné,“ povedal.

Vigano kritizoval „pozastavenie práv občanov“ prostredníctvom „lockdownou, zákazov vychádzania, zatvárania obchodných aktivít (a) obmedzení verejných služieb a vyučovania„, ktoré nedosiahli výsledky sľubované zdravotníckymi orgánmi.

Poukázal na nedávnu štúdiu Oxfordskej univerzity uverejnenú v časopise The Lancet, podľa ktorej je vírusová záťaž variantu delta u plne očkovaných ľudí 251-krát vyššia ako u prvých kmeňov vírusu. CDC teraz pripustilo, že plne očkovaní ľudia sa môžu nakaziť a šíriť vírus.

Veda sa zmenila na „scientizmus“, povedal arcibiskup a tvrdil, že umenie medicíny nie je vedou, ale aplikáciou vedeckých princípov na rôzne prípady.

Náboženstvo vedy“, ktoré sa prejavilo počas pandémie COVID-19, „sa zahalilo do dogmatizmu hraničiaceho s poverčivosťou,“ povedal.

Služobníci tohto kultu sa konštituovali ako kasta nedotknuteľných, oslobodená od akejkoľvek kritiky, aj keď sú ich tvrdenia popreté dôkazmi faktov,“ povedal Vigano.

Zásady medicíny, ktoré sa považujú za všeobecne platné od februára 2020, ustúpili improvizácii až po odporúčanie očkovania v čase vrcholiacej pandémie, zavedenie povinnosti nosiť masky, hoci sú zbytočné, svojvoľné nariaďovanie bizarných vzdialeností, zákaz liečby účinnými liekmi a zavedenie experimentálnych génových terapií v rozpore s bežnými bezpečnostnými protokolmi,“ povedal arcibiskup podľa anglického prekladu.

Nezriedka sa zdá, že aura neomylnosti, ktorá obklopuje virológov a iných viac či menej titulovaných vedcov, nie je spochybňovaná kvôli ich konfliktu záujmov alebo značným finančným výhodám, ktoré dostávajú od farmaceutických spoločností, čo by za normálnych podmienok bolo škandalózne a trestné,“ povedal.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 96
  Aktualizácia útokov Galaktickej federácie na podnikové satelity a Mars ExodusPodľa najnovších spravodajských informácií získaných od zástupcu Galaktickej federácie svetov sa začali stupňvať útoky na odstránenie podnikových zariadení, ktoré sa nedávno presťahovali na Mars. V nedeľu 25. apríla mi Elena Danaan poslala informácie o prebiehajúcej kampani zameranej na oslobodenie Marsu od negatívnych mimozemských a podnikových vplyvov po tom, čo Galaktická federácia…
  Tags: na, a, v, sa, že, čo, je, zo, sveta
 • 94
  Nórska vláda obvinená zo zločinov proti ľudskostiSkupina vedcov z Nórska podala žalobu proti covidovej politike.Nórska vláda je žalovaná za zločiny proti ľudskosti.Správa o tom bola zaslaná na policajnú stanicu v Ålesunde .Kópia správy sa v súčasnosti zašle Medzinárodnému trestnému súdu a potom sa zverejní na internete.Nižšie nájdete preloženú nórsku verziu správy zaslanú polícii.Oficiálny dokument (v nórčine) si môžete stiahnuť tu . (Keď…
  Tags: a, na, sa, v, zo, sveta
 • 92
  Edward Snowden: „Buďte opatrní, pretože niektoré veci, ktoré sa označujú ako konšpirácie, sú pravdivé.“Russell Brand nedávno uskutočnil rozhovor s informátorom NSA Edwardom Snowdenom a zverejnil jeho prvú časť. Snowden v rozhovore spomína niečo, čo platí už niekoľko desaťročí, a to je skutočnosť, že niektoré veci, a podľa mňa veľa vecí, ktoré sa nazývajú konšpiračná teória, sú v skutočnosti pravdivé. Musíme byť opatrní a skutočne využívať…
  Tags: a, v, na, sa, je, že, zo, sveta
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK