Benjamin Bulford – Gnostickí ilumináti sa zameriavajú na pokrvnú líniu elity Ofenzíva 2021 začína

10/03/2021

Gnostickí ilumináti oznámili, že špeciálne sily budú prenasledovať a zatýkať, alebo v prípade potreby popravovať týchto vojnových zločincov: kráľovná Alžbeta II., Pápež František, Aga Khan IV., Dalajláma, iránsky ajatolláh Khameini, David Rockefeller ml., švajčiarska a francúzska vetva rodiny Rothschildovcov, Gianmario Ferramonti zo slobodomurárov P3, Victor Emanuel, bratia Agnelli, Benyamin Netanyahu, barón Jarod Kenneth Wilhelm Thyssen DeCoste a mnohí ďalší.

Títo ľudia boli zaradení na zoznam cieľov, pretože verejne propagovali hromadné injekcie experimentálnych „vakcín“ pre génovú terapiu, ktoré menia funkciu DNA na základe dokázateľne podvodnej pandémie. Ide o pokus o genocídu, ktorý si podľa súčasného medzinárodného práva zasluhuje trest smrti. Súhlasia s tým zdroje MI6, Pentagon, CIA, Ázijská tajná spoločnosť a gnostickí ilumináti.

Títo ľudia sú tiež najvyššie identifikovateľnými členmi politbyra Chazarskej mafie, zhodujú sa zdroje. Ich zatknutím a výsluchom sa dá dosiahnuť jasná cesta k planetárnemu oslobodeniu. Toto je skupina, ktorá ovláda starodávny systém totality známy ako babylonské otroctvo dlhu a je symbolizovaná okom na vrchole pyramídy. Tento systém otroctva sa datuje od skupiny, ktorá odovzdala Mojžišovi desať prikázaní. Ak si prečítate necenzurované verzie Biblie, zistíte, že takzvaný „Boh“, ktorý odovzdával tieto prikázania, hrozil zabitím ľudí šípmi, zavraždil sériu židovských vodcov a požadoval poctu v podobe zlata, strieba, ovčej kože zafarbenej na červeno, aromatického oleja atď. Toto nie je „Boh“, ale veľmi sofistikovaná skupina ľudských otrokárov, ktorú obyčajní ľudia poznajú ako „satana“.

Tento autor má osobné dôvody na to, aby súhlasil s iluminátmi, svetovými spravodajskými agentúrami a tisíckami právnikov, že tento prebiehajúci pandemický podvod musí byť predmetom norimberského tribunálu pre vojnové zločiny. Minulý týždeň som dostal nasledujúci list:

Klub zahraničných korešpondentov v Japonsku

5. marca 2021 Re: Masky v klube

Vážený pán Benjamin S. Fulford. Rada FCCJ by vám chcela pripomenúť, že podľa politiky klubu by mal každý počas pobytu v areáli nosiť masku, s výnimkou jedla a pitia, zatiaľ čo pandémia pokračuje. Vedecké dôkazy naznačujú, že ide o efektívny spôsob znižovania rizika infekcie vírusom, ktorá by inak mohla mať za následok smrť, alebo vážne dlhodobé ochorenie. Výbor bol informovaný, že ste niekedy odmietli splniť túto požiadavku. Aj keď si ceníme vaše príspevky do klubu, je nefér spôsobiť, aby sa ostatní členovia alebo zamestnanci báli o svoje životy alebo zdravie, nech už bude vaše osobné presvedčenie akékoľvek o Covid-19 alebo maskách. Počas pobytu v klube noste masku, ktorá zakrýva nos a ústa. Ak sa vám to nedarí, požiadame vás, aby ste sa počas pandémie vyhýbali návšteve Klubu. Ďakujem za spoluprácu. Rada FCCJ

Tu bola moja odpoveď:

Ak sú ochotní poskytnúť mi vedecké dôkazy, informujte výbor, že by som rád vyhovel. Inak ako novinár, ktorý hľadá pravdu na základe faktov, budem informovať svet, v ktorom konajú, na základe povery. CDC ani WHO neposkytli dôkaz o tom, že vírus existuje. V záujme žurnalistiky ich preto vyzývam na diskusiu o tejto téme založenú na faktoch. Ak odmietnu so mnou diskutovať, nevyhoviem.

Pretože mi neodpovedali, mám podozrenie, že skutočným dôvodom, prečo si chceli vynútiť masku, je ten, že 2. marca som zničil ich pokus vymazať útok hromadnej vraždy z 11. marca 2011 na japonskú Fukušimu. Nechali Kiyoshi Kurokawu, ktorý viedol vyšetrovanie japonského parlamentu o Fukušime, prísť sa pokúsiť zahladiť tento incident tým, že ho obvinia z nekompetentnosti japonskej vlády.

Spýtal som sa však Kurokawy, prečo vŕtala hlbokomorská vrtná loď Chikyu do oceánskeho dna v presnom epicentre zemetrasenia niekoľko týždňov pred katastrofou. Tiež som poukázal na to, že japonské a austrálske vojenské spravodajstvo uviedlo, že na palubu lode bola umiestnená jadrová zbraň. Spýtal som sa tiež, prečo bola izraelská spoločnosť Magna BSP bezprostredne pred katastrofou poverená bezpečnosťou v závode vo Fukušime. To podnietilo Kurokawu, aby sa nečestne správal k svojim manipulátorom slovami: „Japonci neboli chránení vojenskou silou.“ Inými slovami, americká a japonská armáda v ten deň zlyhali vo svojich povinnostiach.

Keď sa vrátime k „pandémii“, je základnou zásadou logiky, že nemôžete dokázať, že niečo neexistuje, ale že môžete dokázať, že niečo existuje. Takže niekto môže povedať: „existuje galaxia vyrobená z fialových špagiet“ a nikto im nemôže dokázať, že sa mýli. Ak však elita chce, aby sa ľudia dusili nehygienickými maskami na „boj proti vírusu“, musia dokázať, že existuje. Zatiaľ ani CDC, ani WHO, ani nikto iný nedokázal vyrobiť jedinú vzorku takzvaného Covid-19 alebo Sars Cov 2, alebo ako to inak nazývajú. Naopak, existuje drvivá väčšina dôkazov o tom, že osoby, ktoré presadzujú očkovanie, používajú poisťovacie podvody a iné prostriedky, aby prinútili lekárov označovať choroby ako chrípka, zápal pľúc, nachladnutie a tuberkulóza ako „Covid-19“.

Preto sa začala vojenská a legálna kampaň proti politbyru chazarskej mafie. MI6 k tejto téme hovorí:

„Dôkazy, ktoré máme k dispozícii, poukazujú na to, že Svetová banka v roku 1975 bola analýzou základných príčin predbežného plánovania [„ pandémie “]. To, čo spôsobilo vojenské znepokojenie, bola SIONICS v tandeme s nanočasticami obsiahnutými vo vakcínach. Potom sa rozpútalo peklo a my sme prešli do útoku cez obranu.
SIONICS znamená Systémy vyvracania povstania a Counter Subversion – v podstate prepínanie vašich politických oponentov alebo potlačovanie povstaní obyvateľstva. Genocída nie je ďaleko od toho, o čo ide, a šialenstvo luciferiánskeho kultu ovládajúceho Organizáciu spojených národov zamerané na znižovanie populácie. “

Minulý týždeň tiež ázijské tajné spoločnosti a spoločnosť Biely drak a ich spojenci kontaktovali Maltézskych rytierov a Západné tajné spoločnosti ohľadom zlepšenia spôsobu fungovania tejto planéty, ktorú všetci zdieľame. Vedúci predstavitelia západných tajných spoločností povedali …

Zdroj

Zdieľať článok

Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
3 years ago

Páči sa mi jeho odpoveď na vymyslený vírus… 👍👍👍👍👍👍

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK