Benjamin Bulford- Rockefellerov-Bidenov podvod sa rozpadá, keď ho svet odmieta

29/03/2021

Benjamin Bulford dňa 29.03.2021:
Puč uskutočnený v USA rodinou Rockefellerovcov a ich otrokmi z Rady pre zahraničné vzťahy sa rozpadá, pretože svet sa vyhýba tejto ohavnej zločineckej rodine. Po odchode Donalda Trumpa panuje medzi mocenskou elitou čoraz väčšia zhoda v tom, že sa z falošného prezidentského postu Joea Bidena stane film katastrofy. Preto tretia alternatíva pracuje na najvyšších úrovniach svetovej moci, tvrdia viaceré zdroje tajnej spoločnosti

Za súčasného stavu sa dračia rodina, slobodomurári P3, maltézski rytieri, britské spoločenstvo, slobodomurári, Rusi a ďalšie skupiny zhodli na tom, že je potrebná organizácia budúceho plánovania s meritokraticky personálnymi požiadavkami s finančnými prostriedkami vo výške biliónov dolárov pre planétu. Spoločnosť Thule bola tiež kontaktovaná s cieľom zistiť, či by boli ochotní vyjsť z úkrytu a sprístupniť svoju antigravitáciu a ďalšie technológie ľudstvu ako celku.

Ako uvádza MI6, tieto „spätné kanály sú najdôležitejšou diplomatickou diskusiou na svete v súčasnosti, ak nie v histórii, ak dosiahneme to, čo si predstavujeme.“ Pretože – z bezpečnostných dôvodov – tieto diskusie prebiehajú analógovými prostriedkami, budú akékoľvek verejne viditeľné výsledky trvať najmenej tri týždne, tvrdia tiež zdroje.

Medzitým sa falošné bidenské prezidentské psy-opy naďalej zhoršujú. Teraz môžeme potvrdiť, že žiadny americký veliteľ armády sa nestretol s takzvaným ministrom obrany USA Llyodom Austinom, keď v polovici marca navštívil Japonsko. Môžeme tiež potvrdiť, že juhokórejská vláda sa pri návšteve tejto krajiny po Japonsku vyhýbala Austinovi aj falošnému ministrovi Anthonymu Blinkenovi.

Takzvaný prezident Biden mal tiež to, čo sa počítalo ako jeho prvá tlačová konferencia minulý týždeň. Neuskutočnilo sa to v Bielom dome a neboli tam ani zahraniční reportéri. Nebola tam ani drvivá väčšina Reportérov Bieleho domu z Trumpovej administratívy. Inými slovami, išlo o úplne zinscenovaný incident, v ktorom propagandistickí novinári hádzali softbalové otázky na mentálne postihnutého Bidenovho dvojníka, ktorý sotva čítal jeho teleprompter.

Aj keď táto žalostná šaráda ešte viac dehonestuje obraz USA, zúri ekonomická vojna útokmi rockefellerovej mafie a ich bábkami. Najviditeľnejším znakom toho je, samozrejme, loď Evergreen, ktorá po znaviovaní „strčte sa“ zablokovala Suezský prieplav.

Evergreen je kód tajnej služby pre Hillary Rockefellerovú Clintonovú, čo znamená, že toto blokovanie bolo pre Rockefellerovcov jasnou správou. To je dôvod, prečo korporátne propagačné médiá ako New York Times nazývajú loď „Ever Given – kedy dané“.

Ako už bolo všade inde popísané, veľkú čínsku diaľnicu zablokoval aj nákladný automobil s logom Evergreen.

Správa je jasná, čínska komunistická strana musí s Rockefellerovcami ukončiť dohodu o financovaní ich falošného Bidenovho prezidentského úradu, inak budú blokované čínske obchodné cesty.

Číňania považovali zablokovanie Suezského prieplavu za vojnový akt a reagovali zostrelením dvoch amerických vojenských satelitov, uvádzajú zdroje ázijskej tajnej spoločnosti. Krátke videoklipy nižšie ukazujú ich zničenie, tvrdia zdroje. video video2

Blokovanie Suezského prieplavu a zostrelenie satelitov boli iba najviditeľnejšími nedávnymi znakmi prebiehajúcej hybridnej svetovej vojny. Napríklad automobilový priemysel, ktorý je zostávajúcou pevnosťou priemyselnej sily spoločnosti Rockefeller, je pomaly uškrtený nedostatkom polovodičov.

Spoločnosť NXP Semiconductors a Infineon Technologies, svetový hráč číslo 1 a 3 v automobilových čipoch , vo februári mali svoju produkciu narušenú neprirodzenými búrkami v Texase. Teraz japonský výrobca čipov Renesas Electronics, hráč číslo 2 v automobilových čipoch, tvrdí, že ich závod bol minulý týždeň zničený požiarom. Svetový automobilový priemysel sa teda zastaví. link

Tiež sme svedkami útokov na rafinérie ropy a zemného plynu po celom svete. Opäť ide o kľúčové bašty Rockefellerovej moci. Predovšetkým po škodlivých útokoch na ropné zariadenia Rockefeller v Saudskej Arábii teraz nasledovali útoky na zariadenia v miestach od Mozambiku po Indonéziu.

zdroj1 zdroj2 zdroj3

Taktiež sa chystá nová vlna atentátov a popráv. Tom Heneghan, ktorý zverejnil fotografiu nacistického agenta CIA Mika Cottrella, minulý týždeň krátko informoval, že Cottrell bol zabitý. Táto správa bola odvtedy úplne vymazaná z internetu.

Ďalej uviedol, že právnik spoločnosti Cottrell Al Hodges spolupracoval s bielymi klobúkmi „obracaním vnútornej komunikácie medzi Cottrellom, Danom Wilcoxom z trustu Delmara Timber Trust, vtedajším ministrom financií USA Henrym„ Hankom “Paulsonom a detským násilníkom mladším nacistickým Nemcom Georgeom W. Bushom. “ Toto bolo tiež teraz vydrhnuté z internetu.

Minulý víkend sme sa tiež dozvedeli o smrti gnostického iluminátskeho veľmajstra …Sasha Zarik, alias Alexander Romanov. Zarika vlani v auguste podľa jeho manželky zabil vlak na stanici Hanakoganei v Tokiu. Dozvedeli sme sa o tom iba minulý týždeň, pretože informácie nám zámerne neposkytla skupina gangstrov, ktorá sa ukrývala na druhom poschodí policajnej stanice v Koganei v Tokiu.

Zarik bol agentom austrálskej tajnej spravodajskej služby, ktorý sa infiltroval do operácií pašovania drog do východnej Ázie frakcie CIA zaoberajúcej sa drogami. Svoje krytie odhalil v júni 2010, keď išiel na austrálske veľvyslanectvo v Tokiu varovať, že do Japonska bolo prepašované jadrové zariadenie na použitie pri jadrovom teroristickom útoku. Nasledujúci deň bol austrálsky premiér Kevin Rudd nútený rezignovať „radou Federálneho rezervného systému“, podľa Zarikových kolegov z ASIS po tom, čo Rudd toto varovanie poslal na americké spravodajské služby.

Zarik tiež dostal príkaz navštíviť tohto spisovateľa a oznámiť, že má 70 kilogramov kontrabandu, a že ho musím zoznámiť s japonským
podsvetím Yakuza, inak by ma zabili. Povedal, že ak zariadim toto stretnutie, dostanem asi 10 000 USD mesačne. Namiesto toho som predstavil Zarika japonskému agentovi vojenských spravodajských služieb Takamasuovi Kawasemu, ktorý varoval, že ide o pascu. Ukázalo sa, že kontraband bol previazaný chemikáliami ničiacimi myseľ a Zarik po niekoľkých mesiacoch ich konzumácie prešiel úplnou duševnou degeneráciou.

Zarika požiadali kriminálnici z Koganei o krivú prísahu svedectvom o tom, že som bol strojcom dohody. Odmietol, po čom sa mu jeho bývalí kolegovia z tajnej agentúry začali vyhýbať. Bolo to tiež v tomto období, keď sa britský premiér Tony Blair začal chváliť, že budem čoskoro uväznený pre obvinenia z drog.

Pretože prezradil plánovaný jadrový terorizmus a odmietol spáchať krivú prísahu; Zarikovi boli odobraté pasy a všetky identifikačné dokumenty, ktoré vlastnil, a zostal tak bez štátnej príslušnosti a bakrotovaný.

Môžete si byť istí, že celé koganeiské policajné oddelenie bude označované ako vojnoví zločinci a budú prenasledovaní a zabití, pokiaľ neodovzdajú ľudí, ktorí zavraždili Zarika, vrátane našich zdrojov, ako uvádza Hirofumi Nakasone, syn Yasuhiro Nakasone (ktorý zomrel počas vyšetrovania) na Guantáname.

V širšom kontexte sme s Zarikom narazili na nacistický puč proti západnej moci uskutočnený nemeckými agentmi DVD. Medzi nich patrili George Bush starší a mladší, pápež Ratzinger, Tony Blair, jezuitský generál Peter Hans Kolvenbach, barón Fritz Thysen, bývalý japonský premiér Yasuhiro Nakasone, izraelský predseda vlády Benjamin Netanjahu, Henry (Heinz) Kissinger, prezident Nicolas Sarkozy a habsburská kráľovská rodina, ktoré sa okrem iného skrývajú za Davosovým svetovým fórom.

Zarik sa pripojil k Neilovi Keenanovi, Jane Burgermeisterovej, Christopherovi Storyovi a mnohým ďalším z radov umučených, ktorí podnikli kroky proti týmto genocídnym násilníkom. Oveľa viac zločincov, vrátane väčšiny vyššie spomenutých, však bolo buď zabitých, uväznených alebo odvolaných z funkcie. Kto ešte bude nažive, nebude naživoe oveľa dlhšie. Genocída nie je zločin, z ktorého sa dá ľahko dostať.

Keď už hovoríme o genocíde; zdroj z Mossadu nás informuje o manželov takzvanej viceprezidentky Kamaly Harrisovej, Doug Emhof je členom „zabiť 90% ľudstva a zotročiť zvyšok“ Chabadského kultu smrti.

Tento kult smrti, ktorý nás nedokázal zabiť bio-zbraňami, sa nás teraz pokúša zabiť vakcínami, ako teraz hovorí nespočetné množstvo informátorov. Nasledujúci odkaz a krátky výňatok od bývalého viceprezidenta a vedúceho oddelenia pre vedu spoločnosti Pfizer Dr. Mika Yeadona má jasnú správu:

link

„Som si dobre vedomý globálnych zločinov proti ľudskosti páchaných na veľkej časti svetovej populácie …
Absolútne nepochybujem o tom, že sme v prítomnosti zla (nie odhodlania, ktoré som kedy urobil počas 40-ročnej výskumnej kariéry) a nebezpečných produktov …
… Ak by niekto chcel v najbližších rokoch poškodiť, alebo zabiť významnú časť svetovej populácie, systémy, ktoré sa práve zavádzajú, to umožnia. Podľa môjho názoru je celkom možné, že sa to použije na rozsiahle vyľudňovanie. “

Odkaz

Forenznou stopou k hlave tejto chobotnice, alebo skupiny Octogon zostáva Švajčiarsko. Pamätajte, že keď som bol na návšteve slobodomurárov P2 (teraz P3) v Taliansku, povedali mi, že prepustia talianskeho zlomyseľného pápeža a predsedu vlády Berlusconiho, a to aj urobili. Jeden člen tejto skupiny, Lev Zagami, teraz hovorí, že pápež František (alebo skôr jeho dvojník) „čoskoro rezignuje“. https://leozagami.com/

Zagami a jeho kolegovia tiež uviedli, že prijali rozkazy od „mimozemšťanov vo Švajčiarsku“.

Spoločnosť Bieleho draka ponúkla vyslanie zástupcu na stretnutie s týmito „mimozemšťanmi“ vo Švajčiarsku, aby rokovalo o zmene spôsobu fungovania tejto planéty. Cez rôzne spravodajské agentúry boli do BIS zasielané podrobné návrhy. Ako bolo uvedené vyššie, bola podľa interných zdrojov kontaktovaná aj spoločnosť Thule Society, ktorá operuje z podzemných základní vo Švajčiarsku a Grónsku.
Dračia rodina tiež ponúkla WDS použitie ktoréhokoľvek z nespočetného množstva IOU (dlhopisy s vysokou nominálnou hodnotou atď.), ktoré dostali v priebehu rokov títo švajčiarski „mimozemšťania“, výmenou za ich zlato. Tieto IOU, v dominanciách nespočetných biliónov dolárov, by boli viac než dosť na financovanie masívnych projektov, ktoré by zmenili túto planétu na raj pre všetky živé tvory.

Tvorca kvantového finančného systému, ktorý sa chystá získať svoje práva na systém späť od Rothschildovcov (ktorý mu ho ukradli), tiež ponúkol podporu a kontaktoval BIS. Švajčiari musia týchto „mimozemšťanov“ odovzdať tribunálu v norimberskom štýle. Pamätajte, že títo ľudia sa pokúšali – a stále sa – aktívne pokúšajú zavraždiť väčšinu ľudstva.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Tajná spoločnosť THULE pri vzniku Tajného vesmírneho programuTajná spoločnosť THULE vycvičila Hitlera satanskými rituálmi. Táto okultná organizácia ovplyvnila všetky slobodomurárske lóže a nemecké tajné spoločnosti 20. rokov. 20. storočia. Pri nástupe Hitlera a udalostiach pred druhou svetovou vojnou, ako aj počas nej zohrávali okultné aspekty a čierna mágia veľmi dôležitú úlohu. Aj keď im oficiálne dejiny nepripisujú príliš…
  Tags: a, v, sa, na, s
 • 10000
  Čierna šľachtaAj keď existuje niekoľko rôznych tajných spoločností, existuje aj skupina neznáma sociológom, ktorá má starodávne a hlboké vetvy s iluminátmi. Toto je Čierna šľachta (NN). Čo je zač ? K čiernej šľachte patria najmocnejšie a najbohatšie rodiny v Európe, medzi nimi napríklad veľmi staré rodiny: tie, ktoré v 12. storočí vlastnili mestá…
  Tags: a, v, je, sa, na, z, s
 • 10000
  Benjamin Bulford - Gnostickí ilumináti sa zameriavajú na pokrvnú líniu elity Ofenzíva 2021 začínaGnostickí ilumináti oznámili, že špeciálne sily budú prenasledovať a zatýkať, alebo v prípade potreby popravovať týchto vojnových zločincov: kráľovná Alžbeta II., Pápež František, Aga Khan IV., Dalajláma, iránsky ajatolláh Khameini, David Rockefeller ml., švajčiarska a francúzska vetva rodiny Rothschildovcov, Gianmario Ferramonti zo slobodomurárov P3, Victor Emanuel, bratia Agnelli, Benyamin Netanyahu,…
  Tags: a, že, na, sa, v, o, je, správy
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK