Benjamin Fulford (17.5): Ľudská obeta na Chrámovej hore satanistov nezachráni

17/05/2021

Izraelský minister pre kriminalitu Benjamin Netanjahu a jeho spolupracovníci satanisti zinscenovali ľudskú obeť na Chrámovej hore v zúfalej snahe udržať si moc a vyhnúť sa súdnym procesom za vojnové zločiny, tvrdia zdroje z Mossadu. Britské spravodajské služby tiež potvrdzujú, že sa uskutočnila masová vraždiaca akcia, ale podrobnosti o tom, čo presne sa stalo, sú skromné.

Zdroje MI6 tvrdia, že došlo k „nejakému masakru v mešite Al-Aksá na Chrámovej hore. Máme podozrenie, že za všetkým je čisto chazarská mafia, do ktorej sa primiešala aj CIA“.

Už skôr sme informovali, že pôvodný Netanjahu je dávno preč, a tak podľa Mosadu je postava, ktorá teraz predsedá masakru Palestínčanov, „klon Bibi“.

MI6 dodáva, že „veža Jala v Gaze bola napadnutá s cieľom zničiť servery s usvedčujúcimi dôkazmi týkajúcimi sa masového vraždenia Palestínčanov“.

Satanisti stojaci za Netanjahuom, aby sa udržali pri moci a vyhli sa väzeniu, nariadili aj raketové útoky na Izrael a obvinili z nich Palestínčanov. Útoky boli navrhnuté tak, aby spôsobili minimálne alebo žiadne obete. Potom sa začne „odveta“ ako súčasť konečného úsilia o vyhladenie nežidovského obyvateľstva Izraela. Umožňuje tiež vojnový stav, aby on a jeho hrdlorezi mohli zostať pri moci.

Nezabúdajte, že títo ľudia sú náboženskí fanatici, ktorí si myslia, že len čo zmasakrujú všetkých Palestínčanov a etnicky vyčistia Izrael, budú môcť obnoviť svoj chrám a navždy zotročiť ľudstvo.

K zúfalému gambitu na poslednú chvíľu prinútila týchto vrahov skutočnosť, že sa malá väčšina izraelského ľudu prebudila a hlasovala za odstránenie Netanjahuovho zločineckého režimu.

Netanjahua teraz verejne obviňujú aj z vraždy premiéra Jicchaka Rabina

„Netanjahu“ a jeho gang musia byť vypátraní a zabití.

Osobne ako genetický Žid považujem za hlboko zahanbujúce sledovať náboženských Židov, ktorí boli rituálne vykastrovaní (obrezaní), ako sa klaňajú pri múre rímskej pevnosti v pomýlenej pocte svojim zotročovateľom. Ak sa má postaviť tretí chrám, treba ho postaviť inde.

V každom prípade slobodomurári P3 a ďalší tvrdia, že ich trpezlivosť sa vyčerpala a proti Izraelu sa podniknú kroky. Zdroje z Pentagónu tvrdia, že jadrové zariadenia, ktoré Izrael používal na vydieranie zvyšku sveta, boli teraz neutralizované. To znamená, že izraelský ľud si bude musieť vybrať medzi zničením Jeruzalema a odstavením od moci satanistov, ktorí používajú Netanjahua ako svojho avatara.

Existuje ešte jeden dôvod zúfalých masakrov, ktoré sa dejú v Izraeli, a tým je vývoj vo Švajčiarsku, do ktorého je zapojené Prepošstvo Sionu, Maltézski rytieri, Dračia rodina a mnohé ďalšie mocné skupiny. Tieto skupiny sú na pokraji dosiahnutia dohody, ktorá zmení dejiny ľudstva. V rámci najnovšieho vývoja na tomto fronte poslala Dračia rodina západným mocenským skupinám nasledujúci odkaz:

Vážení páni,

Radi by sme sa vám všetkým predstavili.

Zastupujeme čínsku kráľovskú rodinu, takzvanú rodinu Červeného draka, ktorá je uvedená v dokumentácii Svetovej banky všetkých bánk na svete.

Máme prístup k rôznym formám finančných nástrojov, ako sú dlhopisy, bankové záruky a stand-by akreditívy.

Máme tiež prístup k hnuteľným zlatým tehlám a hotovostným vkladom po celom svete.

Máme tiež niekoľko rôznych historických schránok, ktoré sme schopní odkúpiť, ak má niekto z vás prístup k týmto typom nástrojov, aby ich odkúpil.

Budem sa môcť s vami všetkými stretnúť vo Švajčiarsku alebo na akomkoľvek inom mieste, na ktoré je pre vás a pre mňa možné cestovať, vzhľadom na cestovné obmedzenia kvôli Covid-19.

Som vďačný Spoločnosti bieleho draka za to, že nás s vami všetkými zoznámila.

Bol by som vám všetkým vďačný, keby ste sa vrátili s formou finančného nástroja alebo peňažných prostriedkov, s ktorými ste schopní pracovať.

Taktiež máme účty dedičstva, ku ktorým máme plný prístup, ak by sme to mohli nejako zariadiť, aby sme mohli financovať všetky projekty, ktoré tento svet tak veľmi potrebuje.

S pozdravom,

Veľvyslanec rodiny Červeného draka

Zástupca dračej rodiny navrhol, že západným bankovým rodinám by mohli byť odpísané ich dlhy, ktoré sa pohybujú v „kvadriliónoch dolárov“, ak by súhlasili so založením a spoločným financovaním budúcej plánovacej organizácie. Povedal:

„Máme napríklad schránku Versaillskej zmluvy v hodnote 33 biliónov dolárov, ktorú im môžeme prenechať za 1 % nominálnej hodnoty [čo je stále 330 miliárd dolárov] a použiť ju na založenie organizácie.“

Dračia rodina môže ponúknuť aj fyzické zlato, hotovosť alebo niektorý z radu dlhopisov, dodal.

Zástupca mal tiež zaujímavý príbeh o bývalom filipínskom vodcovi a hlave Dračej rodiny Ferdinandovi Marcosovi. „Marcos prežil svoju takzvanú smrť a znovu sa oženil s Číňankou,“ povedal. Marcos mal tiež syna z manželstva s členkou Dračej rodiny menom Emota, čo sa uskutočnilo ešte predtým, ako sa oženil s neslávne známou Imeldou. Tento syn má mnoho majetku, ktorý môže byť tiež použitý, poznamenal zástupca.

Dračia rodina tvrdí, že na Západe bude pôsobiť len prostredníctvom Spoločnosti bieleho draka. Varovali tiež, že ak bude niektorý člen dračej rodiny zabitý, zodpovední ľudia a ich rodiny siahajúce 9 generácií dozadu budú v rámci odvety zabití.

Existuje tiež zhoda v tom, že ak skupiny vo Švajčiarsku odmietnu pristúpiť na dohodu, nebude iná možnosť ako vojenská akcia vrátane jadrových zbraní, zhodujú sa zdroje Dračej rodiny, MI6, Pentagónu a slobodomurárov P3. Loptička je teraz na ich strane.

Uvedomujeme si, že táto skupina prostredníctvom Klausa Schwaba (na obrázku nižšie)

Svetového ekonomického fóra v Davose, ponúka svoj vlastný „veľký reset„.

Ak si prečítate ich slová, znie to väčšinou dobre, plno rečí o znižovaní príjmovej nerovnosti, ochrane životného prostredia atď. Má to však háčik:

„Dáme vám všetky tieto pekné veci, ale najprv sa musíte dať zaočkovať.“

Snažia sa zaočkovať celú populáciu planéty bohvie čím, aby bojovali proti chorobe, ktorej existenciu nevedia ani dokázať.

Takisto je zrejmá degenerácia celého biznisu Covid-19 na frašku. Nasledujúce príbehy sú dobrým príkladom toho, že „Draculov hrad sa bude používať na podávanie vakcín“ a „Čína vyslala vojská na vrchol Mount Everestu, aby zastavili Covid“ a že „Covid sa vám dostane do penisu a urobí vás neplodným“.

700 rokov starý rumunský hrad, ktorý inšpiroval „Draculu“, je teraz bezplatným vakcinačným miestom na covid

Čína na summite Everestu presadzuje s Nepálom novú hranicu, aby zabránila infikovaným horolezcom

Covid nájdený v tkanive penisu môže viesť k erektilnej dysfunkcii

Takisto koľko fajnšmekrov uverí tomuto videu o tom, že si denne zaobstarávajú Covid pas? video

Napriek tomu skutočnosť, že toľko oviec nosí masky a stojí v rade na vakcíny, ukazuje, aká zákerná je v skutočnosti kontrolná sieť chazarskej mafie.

Tu je príklad toho, ako táto skupina ovláda väčšinu tzv. civilných vlád sveta. Minulý týždeň si japonský otrok, premiér Jošihide Suga, prečítal nesprávny scenár, keď mu „opozičný poslanec“ Renho položil nasledujúcu otázku:

„Situácia sa zhoršuje… Takže pán premiér, ak sa budú konať olympijské hry a do nemocnice prídu v rovnakom čase japonskí občania aj olympionici, kto bude mať prednosť?“

Namiesto odpovede na otázku otrocky premiér prečítal scenár o tom, ako bude spoločnosť Pfizer dodávať vakcíny olympijským športovcom, aby to neovplyvnilo dodávky vakcín v Japonsku. Renho potom nahnevane požiadal, aby premiérovi ukázali správnu stranu scenára, z ktorého má čítať.

To potvrdzuje to, čo mi v priebehu rokov povedali mnohé hostesky v baroch, ktoré obsluhujú politikov, a to je, že keď sú opití, politici sa priznávajú, že sú herci platení za to, aby čítali scenár.

Pozrite si, prosím, nasledujúce video, aby ste sa sami presvedčili, aká podvodná je takzvaná demokracia v Japonsku.

To sa netýka len Japonska. To isté teraz platí aj pre USA, Kanadu, Anglicko a mnohé ďalšie krajiny. Demokratické procesy boli skryto rozvrátené chazarskou mafiou.

Tu je to, čo k situácii povedal jeden vysokopostavený európsky kráľovský predstaviteľ:

„Vzali sme na vedomie zasadnutie dolnej komory japonského zákonodarného zboru. Všetky civilné vlády sveta sú predmetom Norimberských protokolov. V Nemecku prebieha výzva na predloženie dôkazov. Iba Nemecko môže poznať z kostí mrazivú spomienku na históriu a tá sa nevyhla ani im, ani nám všetkým, ktorí sme prisahali, že dosť svetovej vojny a jej hrôzam.“

Poznamenávame, že armáda vo Francúzsku, USA, Kanade a inde konečne začína konať proti skrytému únosu vlád satanskou mafiou.

120 generálov vo výslužbe, vojenskí dôstojníci podpisujú listové varovanie pred konfliktom medzi marxizmom a „ústavnou slobodou“

Nové vojenské varovanie pred občianskou vojnou vo Francúzsku získalo viac ako 220 000 podpisov

Napriek tomu, že kanadský premiér Justin Sinclair Castro prepustil na základe falošných obvinení celý rad kanadských vojenských dôstojníkov, pôjde do väzenia, rovnako ako mnoho jeho kolegov gangstrov.

Obvinenia zo zločinov proti ľudskosti proti Justinovi Trudeauovi a ďalším osobám bude prejednávať Najvyšší súd

Vojenské vyšetrovanie sa už začalo.

Gen. Dany Fortin už nebude viesť očkovaciu kampaň pred vojenským vyšetrovaním

V USA sa rúca aj falošná Bidenova administratíva. Ich pokus kúpiť si popularitu rozdávaním peňazí viedol k rekordnému počtu 8,1 milióna neobsadených pracovných miest (načo pracovať, keď môžete dostať peniaze zadarmo?). Okrem toho míňajú o 90 % viac, ako zarobia, čím vytvárajú rekordné obchodné deficity a podnecujú hyperinfláciu.

Zločinecká rodina Rockefellerovcov, ktorá stojí za Bidenovým falošným prezidentstvom, tiež uzatvára plynovody, sabotuje mosty, vytvára nedostatok potravín atď., a to všetko v snahe udržať si moc.

Inšpektor potrubia v šou Alexa Jonesa: „Je to na 100% vytvorený kolaps“

Vysoké ceny pohonných hmôt a ich nedostatok zasiahli odvetvie nákladnej dopravy, keďže národ kriticky potrebuje benzín a tovar

Všimli sme si tiež, že Čína sa vysmieva NASA (Not A Space Agency) kvôli tomu, že oznámila zjavné CG pristátie na Marse.

Možno by nabudúce mohli ukázať pristátie mimozemšťanov na námestí Tien An Men.

Ako hovorí staré príslovie: „Nech žijete v zaujímavých časoch.“

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Operácia Londýnsky Most, projekt Looking Glass, adrenochróm | Tiana Islam & Charlie Ward (1.časť)https://rumble.com/embed/vlzjun/?pub=4 Tiana: Ahoj, mám sa veľmi dobre. Práve teraz sa toho deje veľmi veľa. Som veľmi rada, že sa s vami môžem rozprávať. Už je to nejaký čas, čo sme spolu naposledy hovorili. Charlie: Toľko sa toho deje v zákulisí a teraz sa toho toľko deje na očiach. Myslím, že…
  Tags: a, to, sa, je, že, v, na, update, udalostí
 • 98
  Simon Parkes aktualizácia - 30.01.2022https://youtu.be/KZf14M_nv6U Ešte predtým, ako začneme. Niekto v Spojených štátoch zverejnil video o mne, v ktorom vzniesol vážne obvinenia a neskôr ho stiahol. A táto osoba ma spomenula menom a ja som ho vôbec nespomenul. V skutočnosti som nespomenul nikoho. Je zábavné, že ide o situáciu okolo generála Flynna a ja…
  Tags: to, a, sa, je, že, v, na, update, udalostí
 • 98
  Simon Parkes - aktualizácia 11.2.2022https://youtu.be/3IxNDZrpOlc Ahojte všetci. Ďakujem vám za vašu trpezlivosť. Chcem sa venovať len niekoľkým bodom. Viem, že mnohých ľudí veľmi rozrušilo, keď som povedal, že z Bieleho domu zaznieva dosť hlasný hlas, ktorý sa chce pokúsiť o zmenu jednoduchším spôsobom, ústavnejším spôsobom. Mnohí ľudia boli z toho, myslím, pochopiteľne dosť sklamaní.…
  Tags: a, sa, to, že, je, na, v, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem Daniel.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK