Benjamin Fulford – Bez morálneho kompasu nemôže Západ zvíťaziť

11/05/2021

Západ prehráva vojnu o planétu Zem, pretože už nereprezentuje dobro a v súčasnosti má nekompetentné kriminálne vedenie. Mnohí z nás na Západe vyrastali v zastúpení demokracie, ľudských práv, bohatstva a pokroku. Teraz predstavuje choroby, ekonomickú nerovnosť, vojnu a fašizmus.

Z prieskumu 53 000 ľudí v 53 krajinách, ktorý sponzorovalo NATO, vyplýva, že 44% ľudí na celom svete považuje USA za hrozbu pre svoju demokraciu. Pre porovnanie je to 38% v prípade Číny a 28% v prípade Ruska. Svet považuje USA za podstatne väčšiu hrozbu pre demokraciu ako Rusko a Čínu – prieskum

To znamená, že USA strácajú pozíciu v boji proti mäkkej moci s Áziou.

Západ tiež prehráva hospodársku vojnu s rekordným obchodným a fiškálnym deficitom a hroziacou hyperinfláciou. V marci USA vykázali svoj najväčší obchodný deficit v histórii na úrovni 74,4 miliárd dolárov, čo je nárast oproti predchádzajúcemu rekordu 71,1 miliárd dolárov nastavenému o mesiac skôr. To je možné len pre USA tým, že sa budú čoraz viac zadlžovať Čínou.

HDP Číny v parite kúpnej sily založenej na reálnom svete je 27 biliónov dolárov v porovnaní s 20 biliónmi dolárov pre USA. Čínsky ekonomický rast ďaleko prevyšuje rast USA. Táto medzera sa bude len ďalej zväčšovať a nezmení sa, pokiaľ Západ nezmení svoj systém hospodárskeho riadenia.

Jediné, čo USA zostalo, je vojenská sila a hra vojna za vojnou ukazuje, že prehráva v totálnej vojne proti Číne.

Pokiaľ Západ neobnoví skutočnú demokraciu, právny štát, dodržiavanie ľudských práv a kompetentné hospodárske riadenie, z budúcej generácie sa stanú čínski otroci.

Dôvodom tohto poklesu je, že Západ ovládol satanský kult.

V Japonsku zavraždili premiéra za premiérom a mnohých ďalších v povojnovej ére, aby sa pokúsili dostať túto krajinu pod kontrolu rovnakého kultu. Proces je tu ľahšie pochopiteľný, pretože sa začal relatívne nedávno. Na Západe sa to však začalo prinajmenšom vraždou Ježiša Krista rovnakým kultom. V USA zavraždili Abrahama Lincolna, prezidenta Franklina Roosevelta, generála Georga Pattena, prezidenta Johna F. Kennedyho, Martina Luthera Kinga a mnohých ďalších, aby si upevnili svoju kontrolu.

Táto skupina teraz tlačí na pandémiu a súvisiacu totalitnú vládu. Zoznámte sa so satanskou rodinnou históriou hlavného presadzovača pandémie a vakcín Anthonyho Fauciho a jeho rodinného erbu.

Ich zámocké sídlo je len 25 km od svetového fóra v Davose, ktoré sa usiluje o univerzálne očkovanie ľudí. Boh vie, aký syntetizovaný programovaný jed sa používa na ospravedlnenie vyrobenej pandémie. Anthony fauci: hlavný globalistický hadí olejový pitchman, vedúci biologickej vojny

Teraz sa pozrite na toto video frontmana pandémie Klausa Schwaba, hlavného propagátora pandémie a „veľkého resetu“, ktorý v roku 2016 hovorí švajčiarskej televízii, že všetci ľudia budú mať mikročip zabudovaný buď v mozgu, alebo pod kožou, aby sa pripojili do centralizovanej počítačovej siete. Video

Podľa poľskej spravodajskej služby má Klaus Schwab stretnutie v júli s mocenskými elitami, kde budú rokovať o povinnom ID pre všetkých. Zdroje hovoria:

„Toto bude mať nielen kontrolu nad prístupom k peniazom, ale aj nad prístupom k úplne cenzurovanému internetu. Elity prepadajú panike a posúvajú svoje plány vpred, pretože príliš veľa ľudí si uvedomilo ich existenciu a začalo sa búriť.“

Aj minulý týždeň bol silný tlak zo strany združenia Bieleho draka a ich spojencov na založenie organizácie plánovania založenej na meritokracii, ktorá má pomôcť navigovať ľudstvo k lepšej budúcnosti, vyplaviť mocnú a starodávnu tajnú spoločnosť priamo z románu Dana Browna. Táto spoločnosť nás kontaktovala potom, ako sme sa obrátili na BIS, centrálnu banku centrálnych bánk vo Švajčiarsku. Toto je legendárne…

Priorstvo Sionu, ktoré tvrdí, že pochádza z roku 1099 a odtiaľ do starobylého Babylonu. Majú dokonca aj webovú stránku. Odkaz

Toto je ústredná kontrolná skupina svetového sionizmu a teraz boli vypustení na otvorené priestranstvá.

Tu je niekoľko z nich, čo o sebe hovoria:

Merovejci sú líniou kráľov pochádzajúcich z morskej príšery pripomínajúcej draka. Bol vytvorený mýtus na odovzdanie veľmi základných poznatkov určených na odhalenie starodávneho pôvodu Merovejovcov, ktorý siaha až do starobylého Babylonu.

Morská príšera opísaná v legende je starodávnym zobrazením Nimroda, ktorý postavil babylonskú vežu a vládol Babylonu.

Vládne nad nimi veľmajster, ktorý je a vždy bude najvyššou duchovnou autoritou a zvrchovaným rádom. V tomto neexistuje ŽIADNA pozícia senior a nikdy nebude.

Táto skupina tiež tvrdí, že medzi predchádzajúcich veľkých majstrov patrili Leonardo da Vinci, Isaac Newton, Sandro Filipepi, Robert Boyle a Michel de Nostredame. Aktuálnym „veľmajstrom“ je Marco Rigamonti. Odkaz

Pod veľmajstrom je „Posvätný koncil 13 Rose-Croix [] Posvätného merovejovského rádu Sionského priorstva (Prieuré de Sion).“

Predpokladáme, že táto rada 13 predstavuje 13 pokrvných línií Iluminátov. Tvrdia tiež, že existujú listinné dôkazy z 12. storočia, ktoré identifikujú Svätý grál so skutočnou Ježišovou krvou.

Takže v zásade máme kult, ktorý tvrdí, že má plazí pôvod a pochádza zo starovekého Babylonu a vedú ho potomkovia Ježiša Krista.

Problém je v tom, že tento kult začal dve svetové vojny a zabil nespočetné milióny ľudí, aby si splnil klamný sen, kde „potomok Ježiša Krista“ bude vládnuť celému ľudstvu z Mt. Sion tj Jeruzalem. Boha chrámu, ktorého plánujú postaviť, je pre nás známy ako Baal, Moloch, Set alebo Satan.

Tu je správa, ktorú sme im poslali:

Fr.. Aurelius,

Je dobré počuť konečne priamo z  Prieuré de Sion. Pred viac ako desiatimi rokmi mi japonské vojenské spravodajstvo povedalo, že za pokračujúcimi pokusmi o spustenie Armagedonu a ukončenie doby bol Sionský rád. Ospravedlňujeme sa, že sme sa museli uchýliť k jadrovým hrozbám, aby sme získali vašu pozornosť. Prebiehajúci biologický boj a vakcinačný útok proti ľudstvu, ktorý zmenil gény, sa však kriminalisticky podarilo vysledovať do Švajčiarska a k starším Sionom. Ak nie ste zodpovední, ocenili by sme vašu pomoc pri hľadaní tých, ktorí sú, a pri ich okamžitom zastavení.

Navrhujeme, aby Božie dielo konal iba Boh a aby sa ľudské pokusy umelo priviesť na koniec časov museli zastaviť.

Navrhujeme vytvorenie meritokraticky personálne plánovanej organizácie, ktorá pomôže navigovať ľudstvo a celý život na Zemi k lepšej budúcnosti. Takáto agentúra by fungovala v súlade s existujúcimi organizáciami a nenahrádzala by ich.

Preto sa plánujem stretnúť so zástupcom rodiny Drakov v BIS, aby som speňažil niektoré historické finančné nástroje a použil prostriedky na založenie tejto organizácie. Potrebujeme vedieť, kto bude naša protistrana, keď tam pôjdeme, a mať záruky, že to nebude ďalšia honba za divými husami.

Ja osobne nemám záujem viesť takúto agentúru a chcem len pomôcť s jej zriadením.

Vaše láskavé pochopenie v tejto súvislosti si ceníme.

Benjamin Fulford

Doteraz sme teda nedostali žiadnu odpoveď, preto vojna pokračuje. Vypustenie Benjamina Netanjahua (alebo kohokoľvek, kto ovládal jeho avatara) z moci v Izraeli bolo veľkým víťazstvom ľudstva. Teraz izraelské noviny informujú o svojom tajnom partnerovi pri pokračujúcom pokuse o začatie Armagedonu, alias tretej svetovej vojny, iránsky ajatolláh Khameini zomiera na rakovinu prostaty. Izraelské médiá navrhujú rokovania JCPOA vo Viedni ovplyvnené „zhoršujúcim sa“ zdravím iránskeho Chameneího

Zaznamenali sme tiež nedávny pokus zakryť tajné spojenectvo medzi Izraelom a Iránom. Švajčiarska diplomatka Sylvie Brunnerová, ktorá zastupovala záujmy USA a Izraela v Iráne, minulý týždeň zomrela po tom, čo bola predvolaná do Švajčiarska, aby svedčila o tajných americko-izraelských záujmoch a spojenie s Iránom, podľa amerických námorných spravodajských služieb a ďalších zdrojov.

Zobrali sme tiež na vedomie pokus Hillary Clintonovej alebo kohokoľvek, kto ovláda jej avatara, ospravedlniť falošný Bidenov režim v USA. Hillary Clintonová: „Je potrebné počítať s globálnymi dezinformáciami“

„Hillary“ hovorí o „hrozbe pre demokraciu“ z „alternatívnych realít“. (Predpokladáme, že má na mysli realitu, keď všetci nie sú očkovaní a je im vydaná značka očkovacích pasov pre zvieratá).

Hovorí tiež, že Trumpova administratíva predstavovala „veľkoobchodné odhodenie … hraníc, v rámci ktorých naši vodcovia môžu pôsobiť“. Máme teda „demokraciu“, v rámci ktorej majú vodcovia „hranice“ nastavené kým?

„Hillary“ tiež hovorí:

„Niet pochýb o tom, že Číňania v podstate robia demokraciu chaotickou, veci trvajú príliš dlho, ľudia sú v kancelárii aj mimo nej, a neexistuje kontinuita.“ Nemôžete mať také pevné ciele, ktoré sa dajú posúvať vpred spoločensky súdržným spôsobom, preto si vyberte nás. Čelíme tomuto boju. “

Skutočný boj samozrejme spočíva v tom, že satanský kult, ktorý predstavuje, je zničená západná demokracia a umožnila bezuzdnú chamtivosť ničiť západné ekonomiky.

Pokiaľ Západ neprerobí svoj vodcovský systém, ktorý Čína získa, nemýli sa s tým.

Čína tiež nie je jedinou hrozbou. Na vojnovej ceste je aj Turecko. Jeho vedenie sa snaží zjednotiť islamský svet v ríšu, ktorá vedie od „hĺbky Afriky“ k „hraniciam Číny“ a tvrdí, že Turecko je už „efektívnejšie“ ako EÚ. Turci tvrdia, že globálne hrozby zo strany „Západu“ presahujú spory medzi Tureckom, Egyptom a Saudskou Arábiou.

Médiá schválené tureckou vládou tvrdia:

„Medzi Stredozemím, Červeným morom a Perzským zálivom môže vzniknúť nová a veľmi silná iniciatíva. To sa potom rozšíri až do hlbín Afriky, od Kaukazu po čínske hranice a od Stredomoria po Afriku.“

Poznamenávajú tiež, že z „prebiehajúcej bitky v severnej Sýrii a Iraku je čerstvou iniciatívou, ktorá sa po vojne v Karabachu dostala na čínske hranice od Kaukazu, Turecko.“ Turecko musí rozdeliť stredomorský front a prerušiť obliehanie Západu. Musí normalizovať vzťahy so Saudskou Arábiou, podpísať námornú dohodu s Egyptom. Vnútorné obliehanie vo vnútri sa potom rozbije!

Egypt a Turecko vedú „úprimné“ oficiálne rozhovory, prvé od roku 2013

Pamätajte, že táto diskusia prichádza z krajiny NATO s najväčšou armádou v Európe okrem Ruska. Upozorňujeme, že rovnaká krajina spolupracuje s NATO na Ukrajine proti Rusku. Pamätajte tiež, že rezidentovi Joeovi Bidenovi a jeho pracovníkom bol odmietnutý vstup do Pentagónu, a preto plánujú ísť do centrály NATO. Čo vám to hovorí o vedení NATO?

Tiež si všimneme, že sa zdá, že Cabala mieri na Yellowstone. Dr. Jerzy Żaba je geológ zo Sliezskej univerzity v poľských Katoviciach. Predpovedá, že erupcia Yellowstonskej kaldery podobná výbuchu pred 640 000 rokmi „by zničila väčšinu území USA“. Sopku Yellowstone zasiahlo 43 zemetrasení uprostred obáv, že supervulkán je po termíne erupcie

Sopka Yellowstone šok: Výbuch „môže zabiť 5 MILIÓNOV“ pri ohnivom spade, varuje geológ

Predpokladáme, že ak sa zameriavajú na kalderu v Yellowstone, robia to členovia Cabaly skrývajúci sa buď vo Švajčiarsku alebo v Antarktíde. Nie je čas, aby americká armáda sedela a pripomíname jej členom ich prísahu Ústavnej republike.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Benjamin Fulford - Svetové vojenské a spravodajské agentúry odstránia západné civilné vládyPodľa jedného z vysokopostavených európskych kráľovských predstaviteľov "sa na najvyšších miestach moci rozhodlo, že svet jednoducho nefunguje" a je potrebná rozsiahla zmena. Podľa MI6, CIA a ďalších spravodajských agentúr je najmä prebiehajúca "pandémia výlučne snahou o presadenie drog" a to znamená, že "všetky civilné vlády sveta sú podozrivé z účasti…
  Tags: a, sa, v, že, je, na, update, udalostí
 • 96
  Je Mars uprostred vojny o planetárne oslobodenie?30. apríla Elena Danaan, bývalá profesionálna archeologička, ktorej tvrdenia o kontakte s mimozemšťanmi z Galaktickej federácie svetov si získali veľkú pozornosť, predniesla bombovú správu o pokračujúcej sérii vojenských náletov na Mars, ktorých cieľom je zničiť základne rivalskej mimozemskej aliancie: Drakonická ríša a kolektív Orion. Tieto mimozemské základne boli vytvorené na potlačenie domorodej populácie…
  Tags: a, na, sa, že, v, je, update, udalostí
 • 96
  Benjamin Fulford - Stiahnutie vojsk z Afganistanu signalizuje začiatok novej ofenzívy proti Deep State/CabalePodľa zdrojov Pentagónu je pád americkej vlády v Afganistane začiatkom novej veľkej ofenzívy proti chazarskej mafii. Verejnosti je prezentovaný príbeh o tom, že armáda USA sa sťahuje z Afganistanu a Blízkeho východu, aby sa sústredila na Čínu. Zdroje z Pentagónu však tvrdia, že jednotky sú v skutočnosti presunuté do USA…
  Tags: v, a, že, na, je, sa, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
1 year ago

Ďakujem Daniel.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK