Benjamin Fulford – Je čas zúčtovania pre Cabalu

21/04/2021

Bitka o planétu Zem sa dostáva do inflexného bodu. Môžeme hlásiť zo zdrojov na vysokej úrovni, že chazarská mafia sa snaží rokovať o prenose moci.

Zdroje od CIA, MI6, ázijských tajných spoločností, FSB, Pentagónu atď. sa zhodujú, že je čas prestať reagovať a začať konať. Musíme pokračovať v útoku na všetkých frontoch, kým skutočne neuvidíme kapituláciu, po ktorej nasleduje kampaň za bilióny dolárov na opravu planéty. O tomto vzdávaní sa sme už počuli a vždy sa ukázalo, že je to spôsob, ako si kúpiť čas, kým sa nestane nejaký hrozný nový incident. Napríklad Cabal nedávno opakovane pohrozili vyhodením do vzduchu priehrady Tri rokliny v Číne. To by zničilo 350 miliónov ľudí žijúcich po jej prúde. 

Výsledkom by boli aj odvetné opatrenia v podobe vyhodenia do povetria ostrov La Palma a zasiahnutia východného pobrežia USA rýchlosťou 100 míľ za hodinu stometrovým tsunami, zničením Floridy atď. 

Z tohto dôvodu je dosiahnutie riešenia prospešného pre obe strany oveľa lepšou voľbou, ako by bolo vzájomné zničenie.

Vieme však, že chazarská mafia plánuje udalosti na desaťročia, ak nie dlhšie, vopred. To znamená, že teraz, keď ich kampaň s plandemickým strachom stráca paru, majú v pláne niečo iné.

Na tomto fronte sme vzali na vedomie turecké televízne vysielanie o tom, prečo loď Evergreen Ever Given zablokovala Suezský prieplav súčasne s nákladným autom Evergreen blokujúcim hlavnú čínsku diaľnicu. Tvrdia, že išlo o zastavenie veľkého a dlho plánovaného „globálneho otepľovania“, udalosti ekologickej katastrofy. To znie pravdivo a dúfame, že televízne vysielanie má pravdu a plánovaná katastrofa bola zastavená. 

Existuje tiež čoraz viac dôkazov o zverejňovaní UFO a mimozemšťanov v korporátnych propagandistických médiách. To môže znamenať, že ich kampaň „Invázia zelených mužíčkov“, na ktorej pracujú minimálne od 30. rokov 20. storočia, sa čoskoro môže dostať na „spravodajskú“ obrazovku vo vašej blízkosti. Dávajte pozor či sa neobjavia hologramy.

Zavedenie týchto kampaní je v skutočnosti znakom zúfalstva chazarskej mafie. Pamätáte si, ako rumunský diktátor Ceausescu neustále stupňoval útlak, až kým neskončil pred popravnou čatou? Zdá sa, že teraz sa to isté deje aj v Kanade. Keď premiér Ontária Doug Ford minulý týždeň volal po totalitnom uzavretí, pričom ako zámienku použil falošnú pandémiu, 39 zo 45 policajných staníc v Ontáriu odmietlo ísť proti ľudu.

Nemalo by to už dlho trvať, kým bratovražedný mandžuský kandidát Justin Castro a jeho chazarská mafiánska lokajka čelia svojej vlastnej obdobe popravnej čaty.

V USA sa medzitým rúti štátny prevrat, ktorý odstránil demokraticky zvoleného prezidenta Donalda Trumpa. Naše zdroje CIA potvrdzujú, že náčelník štábu Mark Milley bol zvrhnutý a velenie prevzal generál námornej pechoty David Berger. Nové velenie sa musí pri oslobodzovaní Severnej Ameriky koordinovať so svojimi kanadskými partnermi. Zdieľané princípy demokracie, vlády zákona, deľby moci a meritokracie by mali byť lepidlom, ktoré zjednocuje čoskoro sa rodiace USA v Severnej Amerike.

Teraz tiež zisťujeme, že puč v USA uskutočnili členovia rovnakého tímu, ktorý pomohol zrútiť Sovietsky zväz, a použili podobné metódy: kombinovali úplatky a vraždy, tvrdia zdroje CIA. Najmä zločinecká rodina Rockefellerovcov a ich lokajovia z Fortune 500 ponúkli úplatky v hodnote 12 biliónov dolárov…

Špičkoví vojenskí generáli a špičkoví oligarchovia zo západného pobrežia uskutočnili puč. Celkovú sumu úplatkov možno odvodiť zo skutočnosti, že ponuka peňazí v USA M1 vyskočila zo 4 biliónov dolárov vo februári 2020 (keď americká spoločnosť skrachovala) na 18,4 biliónov dolárov vo februári 2021. 

Tieto peniaze sa väčšinou prali na burze cenných papierov prostredníctvom niekoľkých vybraných technologicky vyspelých spoločností. Napríklad Tesla Motors má trhovú kapitalizáciu 740 miliárd dolárov, čo je asi 5-násobok trhovej kapitalizácie motorov Toyota, aj keď predala iba 1/16 počtu automobilov. Tesla je tiež mŕtva, posledná v hodnotení spoľahlivosti automobilov JD Powers, zatiaľ čo Toyota je na vrchole.

Potom máme všetky tie rakety Space X Elona Muska (alebo CG rakiet) vypustené do vzduchu. Prečo sa teda hovorí o tom, že sa Tesla stane triliónovou spoločnosťou s trhovým stropom?

Odpoveď musí byť taká, že Federálny rezervný systém vlastnený Rockefellerom perie peniaze vo vojensko-priemyselnom komplexe prostredníctvom takých oligarchov, ako sú Elon Musk, Jeff Bezos, atď. Takto mohli zrušiť účet Twitter amerického prezidenta Donalda Trumpa atď. Sú tiež za cenzúru U-Tube o pravde o pandémii atď.

Čo mýli mnohých je, prečo sa americký dolár nezrúti napriek tomu, že ponuka peňazí sa za rok takmer späťnásobila? Odpoveď samozrejme je, že Rockefeller a jemu podobní môžu tlačiť doláre na použitie v USA, ale nemôžu ich minúť mimo krajiny. Preto ich pumpujú na burzu a rozdávajú šeky bežným občanom v snahe upokojiť ich.

Samozrejme, všetky tie peniaze zadarmo znamenajú, že veľa ľudí nemá motiváciu pracovať, a preto malé a stredné podniky nemôžu nájsť zamestnancov. Pamätajte, že v ZSSR zlyhal komunizmus, pretože tvrdá práca sa nevyplácala, takže nikto tvrdo nepracoval.

Rovnako ako v prípade zlyhania ZSSR, aj v prípade zlyhania USSA dochádza k narastajúcim sociálnym nepokojom a kriminalite. Posledným znepokojujúcim znakom toho bolo, že iba za posledný mesiac došlo k ohromujúcim 54 udalostiam hromadnej streľby. 

Ďalšou zaujímavou vecou, ​​ktorá sa deje, je to, že Američania sa prebúdzajú voči dlhovému otroctvu a odmietajú si požičiavať peniaze prané cez banky FED. Preto majú teraz veľké americké banky vklady so 100%, alebo vyššou hodnotou ako majú pôžičky. Je to známka systémového zlyhania. 

Nasledujúce dva kúsky ekonomických správ z minulého týždňa ilustrujú, čo táto politika robí s mocou USA na medzinárodnej úrovni:

„Americký obchodný deficit vzrástol vo februári na rekordných 71,1 miliárd dolárov, pretože pokles vývozu viac ako vyrovnal mierny pokles dovozu.“

„Čínsky HDP vyrástol v prvom štvrťroku o rekordných 18,3%, pretože vývoz poháňa priemysel“

Číňania skupujú americké vládne dlhopisy na financovanie obchodného deficitu USA, pretože im boli výmenou ponúknuté americké zámorské podiely, vysvetľujú členovia dračej rodiny.

Posledným príkladom je rezident Biden, ktorý sľubuje odstránenie amerických vojakov z Afganistanu, zatiaľ čo Čína navrhuje vyslanie „mierových jednotiek“ do tej istej krajiny. Inými slovami, Rockefellerovci atď. povedali Číňanom „dáme vám náš obchod s afganským heroínom, ak nám pomôžete sa udržať vo velení USA“

Ďalšou vecou samozrejme je, že zahraničná politika USA / Západ je ako pokazená platňa, ktorá opakuje stále tie isté veci:

„Irán sa chystá dostať atómové bomby, musíme zaútočiť!“; „Severná Kórea práve vypálila viac rakiet do oceánu, Japonci musia dokúpiť protiraketovú obranu!“; „Rusko sa chystá napadnúť Ukrajinu, je čas predať viac tankov NATO!“; „Al-Káida, IS, BLM, ANTIFA atď. Spôsobujú teror, čas na viac fašizmu!“ „SARS, EBOLA, BIRD FLU, COVID-19 zabijú všetkých, čas vzdať sa ľudských práv a dať sa zaočkovať!“ atď.

Našťastie sa zdá, že sa na vysokej úrovni uznáva, že to nie je spôsob, ako riadiť planétu. Naše zdroje MI6 tvrdia, že sa organizuje „osobný summit s dynastiou Rothschildovcov“, na ktorom sa bude diskutovať o „zlúčení BIS Bazilej, Svetovej banky, MMF a OSN“.

Švajčiarska pobočka templárskych rytierov, vojenská zložka sionistickej chazarskej frakcie, ktorá chce ovládnuť svet z Jeruzalema, je tiež teraz pripravená rokovať so spoločnosťou Bieleho draka a jej spojencami podľa zdrojov WDS a templárov. 

Ak všetko dobre dopadne, zástupca WDS sa pravdepodobne v máji vydá do Švajčiarska, aby zahájil konkrétny proces založenia organizácie pre budúce plánovanie pre planétu. Základným princípom je, že kontrola nad touto organizáciou by bola rozdelená v pomere 50/50 medzi východ a západ, pričom každá strana by mala právo veta nad druhou. Počiatočné financovanie organizácie sa predpokladá na 100 miliárd dolárov. Akékoľvek ďalšie financovanie by bolo spojené so skutočnými konkrétnymi projektmi, ktoré by sa dostali do súkromného sektoru na účely konkurenčných ponúk. Za predpokladu, že sa nájde dostatok životaschopných projektov, sa očakáva, že ročné financovanie stúpne na veľa biliónov dolárov.

Éra chodu planéty na základe strachu z vyrobených nepriateľov sa čoskoro skončí. Novou paradigmou bude otázka: „Kam chceme teraz ísť a ako sa tam dostaneme?“ Svet sa premení z väzenskej planéty na raj na zemi.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Pohľad Rudolfa Steinera na sprisahanie okultných skupín proti skutočnej budúcej duchovnej úlohe SlovanovVerejnosť je naučená reagovať na slovo "konšpirácia" zo smiechom. Inými slovami, konšpirácia je pre hlupákov a samotárov a nemala by sa brať vážne. Týmto spôsobom, keď médiá spájajú pojem konšpirácie s marginálnymi alebo extrémnymi prvkami, skutoční konšpirátori zostávajú nepovšimnutí.Toto je dôležitý bod… Skutočné sprisahania politikov, FBI, lobistov, tabakových spoločností, Big…
  Tags: a, v, sa, je, že, na, ako, správy
 • 97
  Incunabula: najvyššia úroveň tieňovej vlády svetaNa konci decembra 1997 sa uskutočnil rad mimoriadnych rozhovorov medzi „novinárom“ a „informátorom.“ Nikto nemôže s istotou povedať, kto tento „novinár“ a „informátor“ v skutočnosti bol; riziko vystavenia by bolo určite príliš veľké na to, aby odhalili svoju skutočnú identitu. Niet pochýb o tom, že strhujúce a bezprecedentné dialógy, ktoré viedli, sa…
  Tags: a, sa, na, v, je, že, správy
 • 96
  Správy 14.01.2022Všetci sme toho v poslednom čase veľa prežili. Prednedávnom bola zavraždená CirstenW, patriotka. V správach sa uvádzalo, že mala covid. Môžete vidieť znaky toho, že Deep state chce presadiť naratív a lož, že antivaxeri by sa mýlili a "zomreli by na covid, ak by sa nedali očkovať". Bola známa tým,…
  Tags: a, v, sa, na, že, je, správy
Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem.

Jana
Jana
3 years ago

musím zdieľať🙏
komentár z tadesco:

Tento měsíc se vše rozlouskne. V další zemi v Rusku zrušili dluhy a lidé dostávají na konta velké částky peněz, které kradl z jejich výplaty Vatikán. A obluda s FISCHERRINGEM papež, který byl v čele. Pozoruj SHOW, buď v klidu a pij vodu.
carsten

vladimír
vladimír
3 years ago

poprava nepoprava 🙂 …..dnes není nic jisté

Jana
Jana
Reply to  vladimír
3 years ago

Možno tiež dožili ako Hitler niekde v Argentíne 😱

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK