Benjamin Fulford: Nepokoje, vraždy, jadrový teror a chaos, keď sa západný politický systém rozpadá

14/04/2021

V prvom rade chcem, aby ste všetci vedeli, že sme spoločne nad cieľom, pretože naše elektronické systémy utrpeli počas prípravy tejto správy masívny útok. Napriek tomu protiopatrenia boli aktivované a tu je najnovšia informácia, ktorá bola zameraná na to, aby sa k vám nedostala včas.

Séria vrážd na vysokej úrovni, pokus o odpálenie jadrových zbraní na Ukrajine, nepokoje a ďalší chaos naznačujú, že sa súčasný západný politický systém narúša. Hlavným problémom je skupina mesiášskych fanatikov, ktorí si myslia, že musia plniť proroctvá o koncoch sveta napísaných v starých knihách.

Začnime pokusom fanatikov posledných čias začať Armagedon na Ukrajine. Keď sme minulý týždeň sprostredkovali správu ruskej FSB, že americký C-17 nesúci jadrové zbrane dorazil na Ukrajinu, dostali sme nasledujúcu správu od NSA:

„Vďaka vašim tipom boli 3 jadrovky umiestnené smerom na juhovýchodnú Ukrajinu, aby boli na diaľku odpálené … asi za 2 týždne … dúfajme, že ich Rusko vytiahne …………… a 4 zbrane smerujúce do juhozápadného Ruska budú presmerované Ruskom …“ A dúfame, že 4 atómové bomby smerujúce do DC, NYC, Moskvy v júni a možno aj Londýna budú presmerované do hlbín Langley na východ a západ … môžeme len dúfať. “

Zachytené atómové bomby mali zjavne slúžiť na spustenie na Ukrajinu a viniť Rusko, ako vidíme z prebiehajúcej propagandistickej kampane. Napríklad informačná / dezinformačná stránka amerického námorníctva Sorcha Faal a Jane uvádzajú toto:

„Prezident Putin povoľuje použitie jadrových ozbrojených balistických rakiet Iskander, ktoré sú v súčasnosti rozmiestnené v blízkosti hraníc s Ukrajinou.

Potom máme správy o ruských „jadrových mínometoch“ atď. link

Samozrejme, mainstreamové korporátne propagandistické médiá tiež bijú vojnovým bubnom. link

Taktiež máme Izraelčanov a ich iránskych partnerov pokračujúcich v nechutnom divadle typu „Irán sa chystá získať jadrové zbrane“. Posledným z nich je údajný izraelský útok na iránske jadrové zariadenie, po ktorom nasledovali iránske sľuby o „pomste“. Ako obvykle, iba sa snažia dosiahnuť, aby „Gog“ (G7) bojoval s „Magog“ (Šanghajská asociácia pre spoluprácu) a začal tak Armagedon.

Títo fanatici sa jednoducho nevzdajú. Preto gnostickí ilumináti vydali nasledujúce varovanie:

„Ak sa fanatici pokúsia znovu o jadrový teror, bude to mať za následok vyhladenie Jeruzalema.“

Dobre, poďme teraz k oznámeniu o smrti princa Philipa, súvisiacich vraždách a ich súvislosti s pokusmi o jadrový teror. Princ Philip zomrel…pred dvoma rokmi, práve vtedy, keď prepukla súčasná „pandémia“, podľa zdrojov CIA a Mossadu. Pamätáte si na tento jeho neslávny citát z roku 1988:

„V prípade, že by som sa reinkarnoval, rád by som sa vrátil ako smrtiaci vírus, aby som prispel niečím k vyriešeniu preľudnenia.“ link

Možno jeho cabaloví priatelia vykonali celú túto plandémiu ako formu pocty voči nemu. Načasovanie oznámenia o jeho smrti môže súvisieť aj s bojom medzi dvoma cabalovými frakciami, davoským „Veľkým Resetom“ a skupinou Armagedonu. Smrť socialisticko-globalistických spojencov princa Charlesa Sira Richarda Suttona (vražda) a českého miliardára Petra Kellnera (nehoda vrtuľníka) nie sú podľa informačno-dezinformačného webu Sorcha Faala náhodné.

Naše zdroje z Mosadu tvrdia, že veľká skupina pre resetovanie plánuje ukončiť „pandémiu“ toto leto a na jeseň oznámiť smrť kráľovnej Alžbety II. Potom by nasledoval nový vodca výboru 300 (princ William? Charles? Harry?) a sprievodný „veľký reset“. Armagedonova skupina sa zjavne zúfalo snaží zabrániť tomu, aby sa to nestalo, pretože stále verí v tretiu svetovú vojnu a smrť 90% ľudstva je nevyhnutná na príchod ich „Mesiáša“.

Okolo pretrvávajúcej pandémie panuje tiež veľa zmätku. Je to viditeľné vo forme čoraz viac protichodných informácií o Covid-19 a vakcínach; Očkovaní ľudia dostávajú Covid; vakcíny spôsobujú krvné zrazeniny, choroby šialených kráv, smrť atď. Je to takmer ako keby sme boli svedkami kampane prebudenia námesačníkov.

Snáď najdôveryhodnejším dôvodom falošnej plandémie a sprievodnej očkovacej kampane je nasledujúci článok z marca 2020: tu

Pamätajte, že títo fanatici konca sveta veria, že každý musí mať do seba implantované znamenie šelmy, aby mohol priviesť „Mesiáša“. Možno aj preto pápež František nedávno vydal túto výzvu:

„Opakujem svoju výzvu vládnym predstaviteľom, podnikom a medzinárodným organizáciám, aby spolupracovali pri poskytovaní vakcín pre všetkých.“

Spojil to s výzvou na spoločný majetok spojený so sociálnym skóre ľudí. Ak to nie je značka šelmy, neviem, čo to je. link

Je tiež zrejmé, že západné fanatické vedenie spanikári, pretože sa rozpadá celý ich plandemický podvod a hromadné očkovanie sa nevykonáva v rozsahu potrebnom na vyľudnenie. Existuje čoraz viac znakov, že kampaň sa teraz končí. Napríklad vo Veľkej Británii tvrdia, že dosiahli „hranicu imunity stáda proti Covid-19 12.apríla“. link

Prieskumy verejnej mienky tiež ukazujú, že kampaň proti strachu z pandémie zlyháva, keď sa verejnosť začína prebúdzať k realite, že ľudia v skutočnosti neumierajú viac ako pred „pandémiou“.  link

Existuje tiež čoraz viac dôkazov o tom, že pandemická kampaň bola zahájená masívnym elektromagnetickým útokom 5G, ktorý pred demontážou sietí 5G skutočne zabil veľa ľudí. Minulý týždeň napríklad bolo vidieť, že hroby v Čínskom Wuhane sú zaplavené smútiacimi, čo potvrdzuje, že stovky tisíc, ak nie milióny ľudí, boli zabití, keď na konci roku 2019 súčasne v meste spustili 10 000 veží 5G. link

Naprostý teror z odhalenia ako vojnových zločincov robí z chazarskej mafiánskej cabaly nebezpečné krysy v kúte. Patria sem aj funkcionári Čínskej komunistickej strany stojaci za katastrofou vo Wuhane. Mnoho z nich, vrátane Si Ťin-pchinga, už bolo odstránených. Súčasný Si je bratom toho predchádzajúceho, tvrdia zdroje ázijskej tajnej spoločnosti.

Rockefellerova frakcia, ktorá stojí za falošnou americkou vládou Joe Bidena, je obzvlášť vydesená, pretože ich zločiny proti ľudskosti sú oveľa horšie ako jediný útok na Wuhan. Zámerne trávili obyvateľov sveta už viac ako sto rokov chemickými látkami, ktoré spôsobujú rakovinu.

Napríklad štítok na tejto veľkoobchodnej fľaši s vanilkovým olejom varuje, že obsah je karcinogénny, ničí plodnosť, spôsobuje zlyhanie orgánov a napáda centrálny nervový systém.

Rovnaký vanilkový olej sa napriek tomu dá bez varovania nájsť v každom japonskom supermarkete. Táto forma útoku sa opakovala v šampónoch, mydlách, potravinách, kozmetike atď. V celom komerčnom ekosystéme spoločností Fortune 500 kontrolovaných týmto satanským klanom.

Preto, ako varuje bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer, vakcíny používané touto konkrétnou skupinou zabijú všetkých, ktorí ich vezmú. Ďalším dôvodom, prečo chce armagedonová podskupina chazarskej mafie všetkých zabiť, je to, že budú odhalené aj ich zločiny na deťoch. Podľa špičkového zdroja CIA:

Ghislaine Maxwell nie je zadržaná v Brooklyne, ako hovoria MSM. Pred mesiacmi bola odtiaľ odstránená. Všetky rozhovory o jej kaucii a vystúpení na súde sú divadlo. Je pod ochranou vojenského spravodajstva. Maxwellová im odovzdala všetky svoje dokumenty, fotografie, videá, knihy a súbory. Majú teraz dostatok informácií na to, aby zvrhli vysoko postavených členov satanistickej cabaly. Čakajú na nastraženie pasce. Zdá sa, že s tým súvisí aj ohlásená smrť princa Philipa. 

Čakali sme, kým americká armáda začne konať, ale dúfajme, že tentoraz naozaj budú. Rockefellerova skupina sa tiež snaží zvýšiť ceny ropy. Ropné rafinérie a súvisiace zariadenia boli za posledný mesiac zničené v Sýrii, Saudskej Arábii, Mexiku, Mozambiku, Indonézii, Texase atď. Uzavretie hlavného ropovodu a vojnové štvanie na Ukrajine tiež zapadajú do Rockefellerovej príručky. 

Zdroje ázijskej tajnej spoločnosti nám teraz hovoria, že skutočným dôvodom puču v Mjanmarsku, po ktorom nasledovali nedávne nepokoje, je to, že sa Rockefellerovci snažia sabotovať hlavný čínsky ropovod obchádzajúci úzke miesto malackého prielivu.

Rockefellerovci tiež dostali veľa peňazí z komunistickej Číny tým, že im prisľúbili kontrolu nad Japonskom, ASEAN, Austráliou a Novým Zélandom, ako sme už predtým informovali. Z tohto dôvodu boli USA schopné zaplatiť najväčší obchodný deficit v histórii tohto národa, 71,1 miliárd dolárov iba za mesiac február.

Japonské pravicové zdroje blízke cisárovi teraz presne poukázali na to, koho Rockefellerovci používajú na dodržanie svojho prísľubu odovzdať Japonsko komunistickým Číňanom: uchádzačovi o cisársku rodinu menom Fushimonomiya Hiroakio. Je poradcom spoločnosti Mobil Oil, pretože rodina Rockefellerovcov mu peniaze zanáša, hovoria zdroje.

Toto je skupina uvedená v minulotýždňovej správe požadujúcej skutočnú svetovú federáciu náboženstva “a svetové náboženstvo Vatikánu. Inými slovami, je to dobrá stávka, že súčasný avatar pápeža Františka spolu s avatarom Bidenom, avatarom Ben Johnsonom atď. takisto pracujú pre Rockefellerovcov a ich šéfov v skupine Octogon Group vo Švajčiarsku.
https://wrf.jp/index.html

To je pre mňa osobné, pretože títo ľudia zavraždili môjho správcu webu a pravdepodobne moju bývalú priateľku a naše dieťa. Sú tiež napojení na dalajlámu. Ich hlavný nájomný vrah Tenzan Nakai vyšiel z úkrytu, pretože jeho bývalý šéf Hanabusa Goro z gangu Hanabusa zomrel pred niekoľkými týždňami a dúfa, že prevezme kontrolu, tvrdia zdroje. Týchto ľudí treba čo najskôr prenasledovať a zničiť. Mimochodom, minulý týždeň nám povedali, že ide o presné súradnice ústredia skupiny Octogon: 46,4555, 6,60052

Ak vložíte tieto súradnice do aplikácie Google Earth, smerujú priamo do centra Ženevského jazera. Zbavenie týchto ľudí moci je jediný spôsob, ako zachrániť Západ pred čínskou kolóniou. 

Zdá sa, že frakcia JP Morgan chazarskej mafie dospela k rovnakému záveru. Minulý týždeň generálny riaditeľ JP Morgan Jamie Diamond urobil nasledujúce pozorovania:

„Amerika čelila ťažkým obdobiam predtým … Tentokrát to môže byť iné … Číňania vidia Ameriku, ktorá stráca pôdu pod nohami v technológiách, infraštruktúre a vzdelávaní – národ rozvrátený a ochromený politikou, rovnako ako rasová a príjmová nerovnosť – a krajina nedokáže koherentným spôsobom koordinovať vládne politiky (fiškálne, menové, priemyselné, regulačné) s cieľom dosiahnuť národné ciele. Bohužiaľ, v poslednej dobe je na tom veľa pravdy. Ich dlhodobé myslenie a kompetentné a dôsledné vedenie v mnohých ohľadoch zatienili Ameriku.

Takmer všetky inštitúcie – vlády, školy, médiá a podniky – stratili v očiach verejnosti dôveryhodnosť. Američania vedia, že sa niečo strašne pokazilo, a vinia vedenie tejto krajiny:

Potrebujeme komplexný viacročný národný Marshallov plán a musíme sa usilovať o zdravý rast. Správne rozpočtovanie a plánovanie – na viacročnom základe – by sa malo vykonávať na všetkých úrovniach verejnej správy. “ link

S rizikom, že to bude znieť ako zlomený rekord, je nová inštitúcia, tj budúca plánovacia organizácia, spôsobom, ako napraviť Západ a planétu ako celok. Mesiášski fanatici sa tomu snažia zabrániť a musia byť odstránení. Nie je iná možnosť.

Posledná poznámka tento týždeň: v korporátnych médiách vidíme čoraz viac správ o UFO. Tento článok o UFO v tvare pyramídy ma zaujal (článok), pretože dalajláma, ktorý spája vyššie spomenutých ľudí, mi rád ukazoval fotografie takýchto UFO.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
1 year ago

Ďakujem.

morlor
morlor
1 year ago

to „ufo“ je TR-3B trojuholníkového tvaru a vieme, že je pozemskej výroby

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK