Benjamin Fulford – Po tom, čo priorstvo Sionu nereagovalo, bola vyhlásená vojna

25/05/2021

Podľa zdrojov zo Spoločnosti Bieleho draka bola vyhlásená vojna Satanovmu priorstvu po tom, čo odmietlo súhlasiť s kampaňou na záchranu planéty. Bolo však prijaté rozhodnutie odmietnuť ponuku gnostických iluminátov zasiahnuť Ženevské jazero, sídlo NATO a Jeruzalem vodíkovými jadrovými zbraňami 4. generácie, ktoré nespôsobujú dlhodobé rádioaktívne znečistenie. Namiesto toho budú špeciálne jednotky podnikať presné útoky s cieľom eliminovať kľúčové osoby a inštitúcie zapojené do prebiehajúcej falošnej pandémie a súvisiacich vojnových zločinov.

Podľa zdrojov MI6 už bola napadnutá a vyradená z prevádzky podzemná základňa vo Švajčiarsku. Tento útok viedol k tomu, že sa vo Vatikáne konalo mimoriadne stretnutie, ako uvádzajú slobodomurárske zdroje P3. Stretnutie zvolala Rockefellerova nadácia a účasť na stretnutí presne odhalila, koho stále kontrolujú. Odpoveďou je Svetová banka, MMF, Africká únia (nie však jednotlivé africké štáty), Argentína, Francúzsko, Nemecko, Taliansko a Španielsko.

Okrem toho útok prinútil satanistické Svetové ekonomické fórum zrušiť špeciálne výročné stretnutie, ktoré plánovalo na august v Singapure.

Mimoriadne stretnutie, ktoré sa konalo vo Vatikáne, upozornilo P3 aj na skutočnosť, že pápež František bol zabitý a nahradený hercom v gumovej maske, ktorý otvorene vyzýva na zabitie každého jedného človeka na zemi očkovaním. video

Virológ Dr. Luc Montagnier, nositeľ Nobelovej ceny, minulý týždeň povedal, že „neexistuje žiadna nádej a žiadna možná liečba pre tých, ktorí už boli zaočkovaní,“ po tom, čo videl zložky používaných génových liečebných prípravkov na Covid. V podstate sa deje to, že chazarská mafia sa snaží radšej vyvraždiť svoje otrocké národy ako rukojemníkov, než aby sa vzdala moci.

Slobodomurárske zdroje P3 tvrdia, že „vatikánska tajná služba vie o všetkom, pomsta sa začína…Talianskom ako prvým.“ P3 tvrdí, že Covidiotovská „očkovacia“ vražedná kampaň bola organizovaná z Izraela a Švajčiarska.

Podľa zdrojov z Pentagónu budú špeciálne jednotky v USA zasahovať v sídle Rockefellerovej nadácie, ktorá sa nachádza na Piatej avenue 420 v New Yorku. Prepadnuté budú aj všetky ostatné pobočky Rockefellerovej nadácie. Okrem toho sa bude pátrať po všetkých členoch Rockefellerovej rodiny.

Na prípade pracuje aj britská tajná služba. Takto opísal situáciu vysokopostavený zdroj z MI6:

„Odstránili sme [Georgea] Busha [staršieho], aby sme sa dostali k [Benjaminovi] Netanjahuovi a rozbili chazarskú mafiu – hlavnú príčinu svetového terorizmu. Zasiahni zdroj a skoncuj s ním. Všetky svetové armády to vedia. Práve sa to stalo. MI6 nájde a zabije všetkých zainteresovaných; viete ako pracujeme, ako aj všetci ostatní.“

Jeden z vysokopostavených európskych kráľovských predstaviteľov opísal situáciu takto:

„Všetko sa dá do poriadku, ale je toho veľa, s čím sa treba vyrovnať. Norimberské protokoly by sa mali s touto partiou vysporiadať jedným ťahom,“
Norimberský proces 2.0 sa pripravuje: WHO a svetoví lídri budú musieť zodpovedať za „zločiny proti ľudskosti“

„Všetky svetové armády majú oprávnenie legálne zabíjať, ale musí byť preukázané, že zabitie bolo na ochranu. Každý, kto sa podieľa na takzvanej pandémii, je odsúdený na smrť. Celosvetový zatykač podpísal vysokopostavený európsky kráľovský predstaviteľ. Dobre sa zbavte zlého odpadu.“

Zdroje z MI6 tvrdia, že odvtedy sa rozpútala tajná vojna:

„Zistilo sa, že DVD Dachau zabilo – v zmysle zákona zavraždilo – Adnana Sakliho v BIS Bazilej. Bol to pravdepodobne najkritickejší prípad v geopolitike. Všetky aféry Watergate sú pre utajenie horšie ako pôvodný zločin. V tomto prípade sa krytie týkalo udalostí ako 9.11 a Fukušima.“

Čitatelia môžu pomôcť v boji proti týmto masovým vrahom zaslaním konkrétnych informácií o vojnových zločinoch Medzinárodnému trestnému súdu. Kontakty sú nasledovné:

Fadi.El-Abdallah@icc-cpi.int a otp.informationdesk@icc-cpi.int.

Na tomto mieste by sme chceli poslať odkaz generálovi Michaelovi Flynnovi. Generál Flynn hovoril s kresťanskými skupinami o viere. Potrebuje pochopiť, že je to síce správne, ale treba aj pripomenúť, že teraz je čas konať. Každý krok musí byť rozhodný a konečný.

Preto žiadame vlastenecké sily USA, aby prevzali telekomunikačnú infraštruktúru AT&T s cieľom skoncovať s falošnými korporátnymi správami vrátane falošného Bidenovho prezidentovania.

Jednou z kľúčových bitiek bude prevzatie high-tech firiem, ktoré sídlia najmä v kalifornskom Palo Alto, alebo v jeho blízkosti. Tu sa nachádzajú spoločnosti Google a Facebook. Podľa zdrojov CIA sa práve zistilo, že facebookový preverovatelia faktov o vakcínach na Covid sú financovaní spoločnosťami vyrábajúcimi vakcíny. Inými slovami, Facebook, ktorý riadi vnuk Davida Rockefellera Mark Zuckerberg, sa podieľa na masovom vraždení. Jeho ženský klon teraz plní úlohu hovorkyne Jen Psakiovej pre falošné Bidenovo prezidentovanie.

Google tiež aktívne cenzuruje pandemickú pravdu, a preto je označený za nadnárodnú genocídnu organizáciu. Všetci zamestnanci spoločnosti Google, ktorí sa podieľajú na cenzúre vakcín a pandémie, musia byť popravení.

Ďalším miestom, ktoré treba prepadnúť, je podzemná základňa a komunikačné centrum okolo centrály CNN v Atlante v štáte Georgia.

Kým sa s týmito hniezdami zločincov nevysporiadame, cenzúra a lži budú naďalej dominovať väčšine západných obrazoviek a korporátnych médií.

Môžeme tiež potvrdiť, že za vojnové zločiny bol popravený pretlačovateľ vakcín Bill Gates. Microsoft, ako aj Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov sú teraz v rukách bielych klobúkov. Potvrdzujú to aj správy o rozvode Melindy Watsonovej (z rodiny Watsonovcov IBM) a Billa Gatesa. Kampaň na zničenie povesti Billa Gatesa jeho spájaním s Jeffom Epsteinom a ďalšie oplzlosti sú ďalším potvrdením toho, že tento zdroj hovorí pravdu. Keby bol Gates nažive, môžete si byť istí, že by na boj proti tomu použil svoju armádu právnikov a PR agentov.

Ako sa podrobne rozlúštil obraz starostlivo opatrovaného „technologického záchrancu“ Billa Gatesa

Pád Gatesovho domu?

Vieme tiež, že členovia holandskej kráľovskej rodiny boli popravení. Tu je to, čo o svojich holandských príbuzných povedali starší európski kráľovskí predstavitelia:

„Holanďania boli silne satanistickí, posledná kráľovná Beatrix bola postrachom. Krvilačný satanistický kult.“

Zdroj naznačil, že s ľuďmi z Davosu sa tiež vysporiadali, keď povedal: „Videli ste, čo sa stalo s touto bandou bláznov v Davose.“

Medzi ďalších ľudí, ktorí boli alebo čoskoro budú odstránení, patria Justin Castro v Kanade, Henry Kissinger, Heizo Takenaka, David Rockefeller ml. a mnohí ďalších.

Ak ste videli tohtoročné udeľovanie Oscarov, mohli ste si všimnúť, že tam nebola takmer žiadna z obvyklých celebrít. To je dobré znamenie, že čistka tam bola veľmi dôkladná.

Dozvedáme sa tiež, že čistka v americkej armáde, CIA a FBI pokračuje. Zdroje zo CIA nám povedali, že tento týždeň sa začína vojenský tribunál pre bývalého šéfa CIA Johna Brennana.

Zaznamenali sme tiež, že Izrael bol nútený ustúpiť od masakrovania Palestínčanov. Údajne im niekoľko rôznych krajín vrátane Ruska (zdroje FSB potvrdili, že ruskí občania dostali minulý týždeň príkaz evakuovať časti Izraela) povedalo, aby prestali, inak bude Tel Aviv zničený.

Nahnevaní izraelskí občania minulý týždeň demonštrovali aj pred domom bývalého premiéra Benjamina Netanjahua. Zdroje z Mosadu zasa trvajú na tom, že Netanjahu, ktorý sa nedávno objavil na verejnosti, bol „klon“.

Satanisti v Izraeli však naďalej zostávajú nebezpečnými krysami zahnanými do kúta a možno bude potrebné evakuovať všetkých Židov a Palestínčanov z Izraela skôr, ako sa vyhladí celé tamojšie hniezdo.

Napriek pokračujúcemu odporu nemožno pochybovať o tom, že dobrí chlapci víťazia. Potvrdzuje to aj náhly útlm falošnej pandémie v Anglicku, Nemecku a USA.

Vo Veľkej Británii členovia výboru, ktorý radia britskej vláde v otázkach reakcie na pandémiu, minulý týždeň priznali, že „totalitná“ a „neetická“ reakcia Covid-19 využíva strach na manipuláciu správania ľudí.

Britskí vedci tvrdia, že „totalitná“ a „neetická“ reakcia na COVID-19 používala strach na kontrolu správania ľudí

Nasledovalo verejné oznámenie, že celková úmrtnosť v Spojenom kráľovstve je najnižšia od začiatku zbierania takýchto štatistík pred 20 rokmi. Okrem toho percento úmrtí pripísaných Covidu-19 predstavovalo v apríli len 2,4 % z celkového počtu, čo je menej ako štvrtina marcovej úrovne.

Miera úmrtnosti v Anglicku na 20-ročnom minime keď sa pandémia COVID-19 stráca

Aj v Nemecku sa v piatok vo veľkých častiach krajiny uvoľnili ďalšie pandemické obmedzenia, keďže aj tam hlásené počty prudko klesli. Stalo sa tak napriek snahám Angely Hitlerovej zachovať obmedzenia.

Nemecko uvoľňuje ďalšie obmedzenia, Merkelová žiada opatrnosť

Aj v USA sa začínajú objavovať titulky ako napr:

„Nádej rastie, keďže počet prípadov vírusu v USA prudko klesol“.

Podobné poklesy hlásia aj v iných krajinách. Je to znamenie, že obkľúčenie a poprava šíriteľov vakcín a pandémie začínajú účinkovať.

Všimli sme si tiež, že Číňania sa rozhodli prestať podporovať Rockefellerovu falošnú Bidenovu administratívu. Nasledujúci článok z agentúry Reuters je toho dôkazom:

„Americký minister obrany Lloyd Austin zatiaľ nebol schopný hovoriť s najvyšším čínskym generálom napriek viacerým pokusom o nadviazanie rozhovorov, uviedli v piatok predstavitelia americkej obrany.“

„Nerozprávame sa s ním, pretože nemá vplyv na americkú armádu,“ vysvetlil zdroj z ázijskej tajnej spoločnosti. „Naďalej máme priateľské vzťahy so skutočnou americkou armádou na najvyššej úrovni,“ dodal zdroj. Na tejto úrovni americké a čínske vojenské sily bojujú proti spoločnému satanskému nepriateľovi.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 98
  Ďalšie víťazstvo ľudstva - Zástupcovia európskych kráľovských rodín odmietli Rothschildovcov - Benjamin FulfordPodľa zdrojov z MI6 a slobodomurárskej lóže P3 sa v poslednom čase v zákulisí odohrávajú významné udalosti, pretože členovia britskej kráľovskej rodiny a slobodomurári P3 vyhlásili vojnu rodine Rothschildovcov a skupine Octagon so sídlom vo Švajčiarsku. Podľa zdrojov Mossadu sa pripravuje aj oslobodenie židovských občanov, ktorí sú v Izraeli držaní…
  Tags: v, a, na, sa, že, s, ako, je, z, update
 • 95
  Benjamin Fulford - Svetové vojenské a spravodajské agentúry odstránia západné civilné vládyPodľa jedného z vysokopostavených európskych kráľovských predstaviteľov "sa na najvyšších miestach moci rozhodlo, že svet jednoducho nefunguje" a je potrebná rozsiahla zmena. Podľa MI6, CIA a ďalších spravodajských agentúr je najmä prebiehajúca "pandémia výlučne snahou o presadenie drog" a to znamená, že "všetky civilné vlády sveta sú podozrivé z účasti…
  Tags: a, sa, v, že, je, na, ako, update, udalostí
 • 95
  Benjamin Fulford - Odstránenie moci Benjamina Netanjahua mení pravidlá hryFormálne odvolanie izraelského ministra Benjamina Netanjahua z funkcie je geopolitickou zmenou. Netanjahuov odchod znamená, že mesianistickí sionistickí fanatici, ktorí chcú vyvraždiť 90 % ľudstva a vládnuť tým, ktorí prežili z veľkého Izraela, prehrali. "Je to významný moment pre boj proti geopolitike KM (chazarskej mafie)," tvrdia zdroje z MI6. Dodávajú, že…
  Tags: a, sa, v, že, na, ako, je, z, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem Daniel.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK