Benjamin Fulford – Prelomový bod letného slnovratu, keď sa vojensko-priemyselný komplex postaví zdravotníckemu priemyselnému komplexu

22/06/2021

Okolo 21. júna 2021 sa na najvyšších úrovniach svetovej moci odohrala zásadná zmena. Svetové vojenské a spravodajské agentúry sa rozhodli považovať prebiehajúcu falošnú pandémiu zdravotnej pohotovosti za vojnový akt a podľa toho reagovať. Citujem z MI6:

„Vieme, že celá záležitosť s Covidom je lož, podvod na zarábanie peňazí. Civilisti, ktorí uskutočnili nevyhlásený vojnový akt, boli teraz skutočne odhalení. To nám umožňuje, aby sme sa s týmito ľuďmi vojensky právne skutočne vysporiadali.“

Zdroje Mossadu zo svojej strany uvádzajú:

„Vo Švajčiarsku prebieha operácia na vyčistenie skupiny Oktagon. Keďže šéf Mossadu Yossi Cohen k 1. júnu odstúpil, Oktagon už nemá žiadnu ochranu zo strany Mossadu. David Barnea, nový šéf Mosadu, dostal príkaz odstúpiť.“

V rámci toho bol vydaný zatykač na Davida Rockefellera mladšieho. Na fotografii nižšie je so svojimi otrokyňami, tokijskou guvernérkou Koike Juriko a Akie Abeovou manželkou bývalého japonského otrockého premiéra Šinza Abeho (nie sme si istí, kto je tá žena úplne vľavo na fotografii).

V histórii je dobre zdokumentované, že rodina Rockefellerovcov ovládla západnú medicínu tým, že založila a financovala lekárske združenia. Tie potláčali tradičnú medicínu založenú na prírodnej báze v prospech medicíny založenej na rope a chemikáliách. Keďže západná medicína bola dlho štruktúrovaná ako vojenská organizácia, na čele ktorej stáli „generálni chirurgovia“, bolo ľahké kooptovať tento systém ovládnutím jeho veliteľskej štruktúry. Ide o WHO, rôzne lekárske združenia a rôznych „generálnych chirurgov“. Každému lekárovi, ktorý nesúhlasí s touto veliteľskou štruktúrou, bude odobratá lekárska „licencia“, stratí prístup k lukratívnemu platu.

Keďže Rockefeller ml. je v konečnom dôsledku zodpovedný za „pandémiu“ a následnú kampaň na očkovanie všetkých ľudí toxínmi, robí to z neho jedného z najhorších masových vrahov v dejinách ľudstva.

Rockefellera označil bývalý izraelský premiér Benyamin Netanyahu (ktorý je teraz v ochrannej väzbe) za najvyššie postaveného člena genocídnej skupiny Oktagon. Z tohto dôvodu bolo Švajčiarom zaslané varovanie, aby ho buď vydali na vypočúvanie, alebo čelili úplnému zničeniu sídla skupiny Oktagon pri Ženevskom jazere.

Rockefeller mladší zdedil po Davidovi Rockefellerovi staršom nielen kontrolu nad lekárskymi združeniami, ale aj kontrolu nad väčšinou takzvanej mocenskej štruktúry G7 vrátane väčšiny korporácií z rebríčka Fortune 500. Túto skutočnosť označujú ako „[Rockefellerov] svetový poriadok založený na pravidlách“.

Proti pokračujúcej snahe týchto rodín vlastniacich korporácie premeniť planétu Zem na obrovskú zvieraciu farmu sa rozhodli bojovať svetové vojenské organizácie. Nižšie odkazovaný graf ilustruje účinky fašizmu, t. j. keď korporácie ovládnu vládu.

V podstate sa tak mocenská štruktúra mení na obrovský vysávač, ktorý vysáva bohatstvo od obyčajných ľudí a iných živých tvorov do obrovskej čiernej diery oligarchie.

Dostali sme tiež správy od slobodomurárov P3, MI6 a ruskej FSB o minulotýždňovom stretnutí Rockefellerovho avatara amerického prezidenta Joea Bidena a hovorcu ruského prezidenta Vladimira Putina na samite v Ženeve. Na samite „Joe Biden“ navrhol…

novú studenú vojnu proti Číne, zhodujú sa zdroje. Na osladenie dohody prestali blokovať ruský plynovod Nordstream II a ponúkli mnoho ďalších stimulov a úplatkov. Jedným z nich bol prísľub ukončenia hysterickej protiruskej propagandistickej kampane, ktorú vedú ich mainstreamové médiá. Aby to zdôraznili, umožnili Putinovi dlhý necenzurovaný rozhovor v americkej korporátnej televízii.

Dovoľte nám citovať z tohto rozhovoru, aby sme videli, aký je oficiálny ruský názor:

„Za posledné dva roky, keď boli americko-ruské vzťahy obetované v prospech ostrých politických sporov vo vnútri USA…., sme boli obvinení zo všetkých možných vecí: zasahovania do volieb, kybernetických útokov a tak ďalej a tak ďalej. A ani raz, ani raz sa neobťažovali predložiť nejaký dôkaz alebo dôkaz. Len nepodložené obvinenia.“

Putin tiež poznamenal:

„USA sú technologicky vyspelá krajina. NATO vyhlásilo kybernetický priestor za oblasť boja. To znamená, že niečo plánujú. Niečo pripravujú.“

Tu je niekoľko nedávnych dôkazov na podporu jeho tvrdení: link (nefunkčný)

Výpadok elektriny v Portoriku zasiahol 337-tisíc ľudí

Putin tiež dal jasne najavo, že Rusko nemá záujem zapojiť sa do studenej vojny G7 proti Číne, pričom povedal veci ako napr:

„Za posledných niekoľko desaťročí sme medzi Ruskom a Čínou vytvorili strategický partnerský vzťah, aký v histórii našich národov nebol dosiahnutý, vysokú úroveň dôvery a spolupráce vo všetkých oblastiach: v politike, v ekonomike, v oblasti technológií, vo vojenskej a technickej spolupráci. Neveríme, že Čína je pre nás hrozbou… Nevyhlásila nás za nepriateľa, ako to urobili Spojené štáty.“

Rozhovor pre NBC

Toľko oficiálny názor.

Mimo záznam, naše rôzne spravodajské zdroje mali rôzne verzie toho, čo sa skutočne dialo. Slobodomurári P3 aj MI6 tvrdili, že bola dosiahnutá dohoda o založení Svetovej federácie, ktorá má nahradiť alebo posilniť existujúcu medzinárodnú riadiacu infraštruktúru.

Zdroj z ruskej FSB však tvrdili, že tajná vojna o planétu stále zúri. Podľa ich informácií zo Ženevy sú plány skupiny Oktagon nasledovné:

„Hotovosť zrušia približne o dva až päť rokov. Aj všetci bohatí ľudia prídu o všetko, čo majú. Malé podniky skúpia veľké polovládne korporácie. Veľký biznis a vláda sa spoja. V skutočnosti však nebude žiadna vláda, ľudia sa stanú otrokmi.“

FSB navrhla skrytú stratégiu na ukončenie týchto hrozných plánov. Keďže však nechceme nepriateľovi prezradiť, aká je táto protistratégia, nemôžeme o nej našich čitateľov v tejto chvíli informovať. Napriek tomu je zrejmé, že jej súčasťou je úder na hlavu chobotnice namiesto boja s jej rôznymi ramenami.

Pozrime sa teraz na to, ako zúri vojna proti jednotlivým ramenám chobotnice. Ako prvé si všimnime, že „v Európe k 5. júnu zomrelo 13 867 ľudí a 1 354 336 bolo zranených po „vakcíne“ COVID-19″. link

MI6 tvrdí, že väčšina úmrtí na vakcíny nastane o tri až päť rokov, keď prióny, ktoré obsahujú, spôsobia svoje škody.

V každom prípade sa teraz objavujú informácie o tom, že celé zdôvodnenie tejto očkovacej kampane bolo zločinné. Tu je príklad:

„Bývalý šéf CDC Robert Redfield povedal o Svetovej zdravotníckej organizácii (WHO), ktorá „vyšetrovala“ pôvod pandémie, čo nebolo nič iné ako politické divadlo vedené veľmi konfliktnou skupinou – jeden z nich, Peter Deszak z mimovládnej organizácie EcoHealth Alliance, spolupracoval s Wuhanským inštitútom virológie a bol financovaný v hodnote miliónov dolárov z NIH Anthonyho Fauciho.“ link

Netreba dodávať, že veľká časť vedenia čínskej komunistickej strany je v tomto zločine zapletená. Mossad nám poslal túto fotografiu maoistickej čínskej bankovky v hodnote jedného jüanu, na ktorej je zreteľný sionistický symbol. Zdroje z ázijskej tajnej spoločnosti zasa sľubujú, že z čínskej mocenskej štruktúry vyčistia všetky nemanželské deti Davida Rockefellera.

WHO mimochodom uvádza, že v roku 2017 zomrelo 650 000, 1,5 milióna a 2,56 milióna ľudí na chrípku, tuberkulózu a zápal pľúc, čo predstavuje celkovo 4,7 milióna úmrtí. link link

Pre porovnanie, od vypuknutia Covid-19 v roku 2019 údajne zomrelo 3,86 milióna ľudí. Netreba dodávať, že ide o roky, v ktorých úmrtia na zápal pľúc, tuberkulózu a chrípku zázračne zmizli zo štatistík. link

Môžeme potvrdiť, že v Japonsku, keďže lekári a vojenský personál odmietajú očkovať ľudí, povolávajú na podávanie vakcín okrem iných aj zubárov, pracovníkov prvej pomoci a veterinárov. Vakcinátori dostávajú 400 000 jenov (3 640 USD) za každú osobu, ktorú zaočkujú. Môžete si byť istí, že za tieto zločiny bude popravený premiér Jošihide Suga a celý jeho kabinet.

Každopádne, úplná vzbura proti podvodom je v plnom prúde. Tu je skvelý príklad z austrálskej televízie: video

Tu je jeden z britských GB News:

Čo je teraz nepopierateľné, je to, že v správaní našich lídrov sa rozmáha Covidové pokrytectvo vzhľadom na predpisy, ktoré od nás, obyčajných smrteľníkov, očakávajú. Videli sme to jasne a nahlas na samite G7 – mimochodom, teraz už oficiálne superrozsiahlej udalosti pre Cornwall -, kde sa na verejnosti stretávali masky a spoločenské dištancovanie v porovnaní s objatiami bez náhubkov a normálnym spoločenským životom, keď si mysleli, že kamery sú vypnuté. Teraz sa ukazuje, že takéto covidové pokrytectvo sa mohlo diať na Downing Street číslo 10 už mnoho týždňov. link

MI6 založila GB News s cieľom poskytovať verejnosti informácie založené na faktoch po tom, čo vykonala analýzu anglicky hovoriacich korporátnych médií a dospela k záveru, že takmer všetky články boli komerčne sponzorované. link

Rockefellerovci a skupina Oktagon prechádzajú do vlastnej protiofenzívy proti Britom. Jej súčasťou je aj prebiehajúce úsilie o široké zverejnenie pravdy o smrti Diany Spencerovej.

Vidno to na nasledujúcom článku na titulnej strane denníka Daily Mail z 19. júna, o ktorom MI6 tvrdí, že za jeho uverejnenie dostali zaplatené. Nepochybne prídu ďalšie.

V podstate bola zavraždená na príkaz princa Philipa bez vedomia kráľovnej Alžbety, pretože čakala dieťa Dodiho Fayeda a chystala sa konvertovať na islam. Táto chladnokrvná vražda mladej matky je určite zločin a pravda o nej musí vyjsť najavo, ale nie je na rovnakej úrovni ako systematická genocída.

Ďalšou vecou, ktorú má falošná Rockefellerova a Bidenova vláda so sídlom vo Fort McPherson v Atlante v Georgii na svedomí, je ekonomická sabotáž zameraná na posilnenie ziskov ropného priemyslu podľa NSA.

Jim Stone Freelance poznamenal, že mnohé americké priehrady boli zámerne vypustené, aby Američanov pripravili o vodnú energiu.

V každom prípade si všímame, že sabotáž priehrad, jadrových elektrární a iných zariadení prospieva Rockefellerom kontrolovanému ropnému priemyslu.

Hladina vody v Hooverovom jazere Mead je najnižšia od 30. rokov 20. storočia

Najlepší spôsob hodnotenia akejkoľvek politiky v oblasti zelenej energie

Všímame si aj množstvo „článkov“ v korporátnych propagandistických médiách, ktoré rafinovane propagujú ropu. Tu je malý príklad:

„Po celom svete developeri v oblasti energetiky nahrádzajú uhoľné a plynové elektrárne, ktoré vypúšťajú skleníkové plyny, veternými a solárnymi farmami. Nie vždy však pridávajú dostatok batérií alebo majú po ruke dostatok záložných zdrojov energie, aby podporili tieto čisté zdroje energie pre prípad, že slnko zapadne alebo vietor zoslabne.“ link

Môžete si byť istí, že batériové farmy budú hlavným terčom sabotáží, keď budú zriadené.

Na znak toho, že Pentagón sa oddelil od Rockefellerovcov, poznamenávame, že americká armáda sťahuje z Blízkeho východu vojská, lietadlá a protiraketovú obranu. link

Zdá sa teda, že Američanov nahradili Gréci:

„V apríli Grécko vyhlásilo, že požičia batérie Patriot Saudskej Arábii na ochranu jej kritickej energetickej infraštruktúry.“ link

Ako sme si všimli minulý týždeň, aj frontová skupina Oktagon Svetového ekonomického fóra sľubuje veľké kybernetické útoky počas zvyšku tohto roka. To je ďalší dôvod, prečo sa Ženeve číta zákon o výtržnostiach.

Nakoniec tento týždeň uzavrieme surovými spravodajskými informáciami od MI6:

„Prípad Diana bude čoskoro dôležitejší ako táto šialená koronavírusová blbosť… Vyhodili sme neviem koľko sudcov. Všetci naši dôstojníci si začínajú myslieť, panebože, urobili sme chybu; Prihlásili sa nám policajti a ďalší. Celé sa to začína rúcať.

Richard Dearlove a všetci generálni riaditelia, ktorí riadili spravodajské služby, klamali a tieto lži teraz predstavujú trestné činy, takže sú v panike. Všetko naše zlé správanie z minulosti sa zastavilo…

Škandál Libor v podstate priviedol Rothschildovcov k bankrotu, takže sa zamerali na všetko ostatné, čo môžu robiť. Títo ľudia neznášajú dobre, keď prídu o svoje bohatstvo. Toto je ich odplata za používanie lekárskych metód na zabíjanie ľudí…

Rozprávali sme sa s ľuďmi zo spravodajských služieb na celom svete a boli podplatení. Títo ľudia si neuvedomujú, že prehrali, že sú preč. V Izraeli sme vyhodili ich premiéra. Túto skupinu sme odstránili popravou Busha.

Celá záležitosť s Covidom bude musieť prejsť riadnym procesom. Princ William opustil Londýn, kráľovnú nemožno nájsť a na telefonáty sa nebude odpovedať…

Zdá sa, že sa niečo zo dňa na deň zmenilo. Prestali počúvať medicínsko-priemyselný komplex a teraz počúvajú vojensko-priemyselný komplex. Svetové vlády sa začali obracať proti tejto lekárskej tyranii.“

Uvidíme, ako sa veci vyvinú.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 96
  Benjamin Fulford - S blížiacim sa víťazstvom plánujú biele klobúky konferenciu typu JaltaVíťazstvo v boji o planétu Zem je teraz na dosah Bielych klobúkov. Z tohto dôvodu sa podľa viacerých zainteresovaných zdrojov na jeseň tohto roku plánuje konferencia jaltského typu, na ktorej sa presne určí, ako zvládnuť prechod do nového veku. Medzi účastníkmi konferencie budú zástupcovia Dračej rodiny, Hongmenov, Britského spoločenstva národov,…
  Tags: sa, a, v, na, že, o, je, z, update, udalostí
 • 95
  Benjamin Fulford - Stiahnutie vojsk z Afganistanu signalizuje začiatok novej ofenzívy proti Deep State/CabalePodľa zdrojov Pentagónu je pád americkej vlády v Afganistane začiatkom novej veľkej ofenzívy proti chazarskej mafii. Verejnosti je prezentovaný príbeh o tom, že armáda USA sa sťahuje z Afganistanu a Blízkeho východu, aby sa sústredila na Čínu. Zdroje z Pentagónu však tvrdia, že jednotky sú v skutočnosti presunuté do USA…
  Tags: v, a, že, na, je, sa, z, update, udalostí
 • 94
  Benjamin Fulford - Bez morálneho kompasu nemôže Západ zvíťaziťZápad prehráva vojnu o planétu Zem, pretože už nereprezentuje dobro a v súčasnosti má nekompetentné kriminálne vedenie. Mnohí z nás na Západe vyrastali v zastúpení demokracie, ľudských práv, bohatstva a pokroku. Teraz predstavuje choroby, ekonomickú nerovnosť, vojnu a fašizmus. Z prieskumu 53 000 ľudí v 53 krajinách, ktorý sponzorovalo NATO, vyplýva, že…
  Tags: a, v, že, je, sa, na, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK