Benjamin Fulford: Rockefellerov „svetový poriadok založený na pravidlách“ mieri do zániku

05/02/2022

Rockefellerovci, najväčší masoví vrahovia v dejinách ľudstva, konečne čelia spravodlivosti. Masové demonštrácie v okupovanej Európe a teraz aj akcie kamionistov v Severnej Amerike sú znakom toho, že ich satanská vláda sa rúca.

Dnes je 31. január, termín platby, ktorý musia Rockefellerovci splniť. Všetko nasvedčuje tomu, že ich šek prepadol. Teraz majú čas do 18. februára, aby prišli s peniazmi, inak zbankrotujú.

O akých peniazoch hovoríme? Rockefellerov splnomocnený falošný Bidenov režim dosiahol v roku 2021 rekordný obchodný deficit vo výške 1,08 bilióna USD a zvýšil federálny dlh USA o viac ako 2 bilióny USD, čím sa jeho celková výška zvýšila na 30 biliónov USD. To znamená, že musia prísť s 3 biliónmi dolárov, inak sa celý ich falošný režim zrúti.

Nezabúdajte, že ich klan, na čele ktorého stojí zločinec na úteku David Rockefeller mladší, ovláda to, čo nazývajú „svetový poriadok založený na pravidlách“. Čie pravidlá? Ich pravidlá. Ich sluhovia riadia OSN, Svetovú banku, NATO, spoločnosti Fortune 500 atď. Nezabúdajte, že šéfovia týchto organizácií boli vymenovaní, nie zvolení. Takže keď Rockefellerovci zbankrotujú, bude to znamenať, že všetky tieto centrá moci sa vrátia pod kontrolu ľudí.

Aj keby sa im podarilo prinútiť svojich služobníkov z Komunistickej strany Číny, aby im odovzdali peniaze čínskeho ľudu; to ich ešte nezachráni. Je to preto, lebo Čínska komunistická strana, ktorá sa zmieta pod 118 biliónmi dolárov dlhu v hodnote 833 % ich HDP, je tiež v bankrote.

Aj keď používajú fiat peniaze a falošné účtovníctvo, aby predstierali, že sú stále solventní, nepomôže to, pretože sú prenasledovaní. Rockefellerovci zavraždili ruského cára a jeho rodinu po tom, ako im odmietol poskytnúť ropné koncesie. Chazarská mafia potom začala vládu teroru, ktorá zabila viac ako 50 miliónov Rusov. Ruskí vlastenci sa teraz dočkali spravodlivosti a podľa zdrojov FSB začali systematicky loviť celý rošírený klan Rockefellerovcov a ich služobníkov.

Keď už hovoríme o sluhoch, spomeňme si na ich fašisticko-komunistického sluhu Justina Castra z Kanady. Vďaka vlasteneckým kamionistom, ktorí sa zišli do Ottawy, je prvým premiérom v kanadskej histórii, ktorý sa uteká skrývať pred vlastným ľudom.

Toto je odkaz Davidovi McGuintymu, s ktorým som chodil na strednú školu a ktorý stojí na čele kanadských tajných služieb: „Ak nechcete čeliť norimberskému tribunálu za vojnové zločiny, musíte sa spamätať a zatknúť Castra.“ Rovnako ako Adolf Hitler, aj Castro získal len 33 % hlasov voličov, a napriek tomu sa ich snaží využiť na to, aby z Kanady urobil fašistickú diktatúru. Kanadská armáda nezvíťazila pri Vimy ridge len preto, aby Kanadu ovládol brat vraždiaci fašistický zahraničný agent. Tu je moja rada kanadskej armáde: prijmite Castrov blaf a „nasledujte vedu“. Pošlite vojenskú políciu do nemocníc po celej krajine a overte si fakty u lekárov v prvej línii. Zistíte, že Castro a jeho fašistickí/komunistickí agenti využívajú premenované prechladnutie (ktoré je koronavírusom) na zničenie demokracie v Kanade a očkovanie Kanaďanov nebezpečnými látkami. S overovaním faktov môžete začať tu:

„Údaje o vojenskej vakcíne otriasajú Washingtonom: Johnsona“: Katastrofálne zranenia odhalené pri vypočúvaní senátora Johnsona“ link

Pamätajte, že Kanaďania, ktorí podporujú očkovanie, tak robia len preto, že im kontrolované médiá nahovorili lži o takzvanej pandémii. Tiež si položte otázku, prečo boli vaši najvyšší generáli odvolaní na základe lží a narážok a nahradení bábkami. Neverte nikomu, kto osobne nezažil boj. Nech už urobíte čokoľvek, odmietnite konať proti svojim kolegom vlastencom – kamionistom a farmárom, ktorí teraz bojujú za oslobodenie Kanady. Tu je odkaz od jedného z protestujúcich v Ottawe: „Kanada sa práve zobudila!“ Nech žije slobodná Kanada.

Dobre, teraz sa pozrime na to, ako sa na celom svete rúca vláda chazarskej mafie.

Prvá vec, ktorú si všimneme, je, že kamionisti na celom svete teraz napodobňujú Kanadu a pripravujú sa zastaviť hospodársku činnosť, kým nebudú odstránené chazarské zločinecké bábkové režimy. link

V celej Európe sa tiež konajú obrovské, demonštrácie. Tu je len jeden príklad z Belgicka, kde sa v 11-miliónovej krajine koná miliónový protest.

Rozsah protestov znamená, že mnohí bývalí vrcholoví členovia chazarskej mafie sa teraz vzdávajú a súhlasia s mierovým procesom. Napríklad Nathaniel Rothschild nás opäť kontaktoval, že spolupracuje priamo s [prezidentom USA Donaldom] Trumpom. Väčšinu času trávi v americkom vesmírnom centre Thule. Nachádza sa tam obrovská podzemná základňa. (Neďaleko sa nachádza aj podzemná väznica). Nat uzavrel dohodu s Alianciou a odovzdal jej svoj majetok. Už dal 50 miliárd dolárov na použitie v projekte v regióne. Jeho majetok sa odhaduje na niekoľko biliónov dolárov. Presná suma je utajená. Nat sa dištancoval od britskej časti rodiny a takmer ho odstránili, pretože chcel odísť z rodinného podniku. Má dvojníka, ktorý sa zúčastňuje na väčšine stretnutí týkajúcich sa jeho novej spoločnosti Volex. Pozrite si 2 priložené fotografie. Jedna je Nat pred rokom, keď odišiel na Srí Lanku. Druhá fotografia je pomerne aktuálna a je to jeho dvojník.

Francúzska časť rodiny sa volá De Rothschild. Stáli za pokusom o štátny prevrat v Kazachstane. Ich žoldnieri boli zlikvidovaní vďaka ruskému prezidentovi Vladimirovi Putinovi.

Rusko teraz bojuje za oslobodenie Európy spod kontroly Rockefellerovcov a NATO. Boj o Ukrajinu je podľa Rusov a ich britských spojencov v skutočnosti vojnou za oslobodenie Európy.

Viac ako 80 % ruského vývozu plynu do Európy ide cez Ukrajinu. Rockefellerovci a ich francúzski spojenci De Rothschildovci tam dosadili bábkový režim, aby zastavili tok plynu a prinútili Európanov kupovať drahý plyn kontrolovaný Rockefellermi.

Jevgenij Fjodorov, významný ruský politik, vysvetľuje situáciu v rozhovore, na ktorý odkazujeme nižšie. link

Vysvetľuje, že boj Rockefellerovcov za zastavenie prúdenia plynu priamo do Nemecka cez plynovod Nordstream II je bojom za európsku nezávislosť. Ak by Európania kupovali plyn z Ruska, platili by 300 dolárov za meter kubický v rámci dlhodobých a stabilných kontraktov. Namiesto toho sa ich Rockefellerovci snažia prinútiť platiť 1000 dolárov za kubický meter plynu, ktorý majú pod kontrolou.

Teraz, keď sa oslobodzuje Ukrajina, Francúzsko a Nemecko, ktoré ako nezávislé krajiny existovali viac ako 1000 rokov, sa opäť stanú nezávislými, tvrdia zdroje z ruskej FSB.

Podľa Fiodorova Rusko plánuje toto: vrátiť Ukrajinu späť do Ruska, obnoviť Sovietsky zväz, obnoviť Juhosláviu a znárodniť ruskú centrálnu banku. Fjodorov vysvetľuje, že súčasná centrálna banka je dcérskou spoločnosťou MMF.

Podľa zdrojov MI6 a CIA zajatie šéfa švajčiarskej rodiny Rothschildovcov Klausa Schwaba a šéfky centrálnej banky EÚ Christine Lagardeovej znamená, že MMF je teraz pripravený spolupracovať s Ruskom s cieľom nahradiť EÚ 47-člennou Radou Európy.

Takto sa Bielorusko pozerá na falošnú pandémiu.

Biznis so zbraňami, otrokmi a drogami známy ako NATO bude podľa tejto dohody nahradený niečím, čo skutočne zahŕňa európsku bezpečnosť, tvrdia zdroje.

MI6 robí všetko pre to, aby sa tak stalo, a to odstraňovaním agentov chazarskej mafie v Spojenom kráľovstve a zvyšku Európy. Vysokopostavený agent MI6 vysvetľuje, že kľúčové bolo odstránenie Angely Hitlerovej (Merkelovej) od moci v Nemecku. „Ak Merkelová odíde, potom odíde aj [francúzsky prezident Emmanuelle] Macron,“ hovorí zdroj. Preto sa francúzski De Rothschildovci pokúsili vytvoriť si nový domov mimo Francúzska neúspešným pokusom o ovládnutie Kazachstanu.

V Spojenom kráľovstve bol podľa MI6 bývalý hlavný tajomník vlády (a tajný vládca) Simon Case „popravený“. Aj bývalý šéf MI6/Tajnej spravodajskej služby (SIS) John Scarlett „bol minulý týždeň zavraždený“, tvrdí zdroj. „Pokúsili sa o skryté ovládnutie štátu, dopustili sa vlastizrady. Celá záležitosť imploduje sama na seba. Je to trochu ako mať do činenia s amatérskou nacistickou jednotkou,“ vysvetľuje MI6.

„Ide o presadenie osobnej suverenity. Musíte sa postaviť tyranom. Nedovoľte spoločnosti Pfizer, aby okolo vás behala a klamala. Sú to tyrani, sú to platení tyrani,“ pokračujú.

Zásah proti spoločnosti Pfizer a ďalším farmaceutickým chazarským lokajom pokračuje po celom svete, zhodujú sa viaceré zdroje.

Napríklad Anthony Fauci, hlavný pandemický tlačiar v USA, „bol podľa zdrojov CIA popravený na Gitme“. Ten, ktorý sa teraz objavuje, je dvojník, tvrdí zdroj. Nasledujúca fotografia bola zaslaná ako dôkaz.

Keď už hovoríme o CIA, Rockefellerovci vyrukovali s bývalým šéfom CIA Mikeom Pompeom, aby sa vyjadril:

„Čínsky vodca Si Ťin-pching chce globálnu nadvládu – hegemóniu pre Komunistickú stranu Číny.“ Varoval, že vzostup Komunistickej strany Číny (KS Číny) by mohol zničiť medzinárodný poriadok založený na pravidlách, ktorý platí od konca druhej svetovej vojny. link

Problémom je, že tento Pompeo je podľa zdrojov CIA „bezpochyby dvojník“, ako je zrejmé z nižšie uvedených fotografií.

„Dvojník má na sebe topánku (s monitorom GPS). Skutočný Pompeo je úplne mimo radarov. Prijal dohodu o pravde a zmierení od Aliancie. Všetky dátové súbory a USB disky, ktoré získal ako riaditeľ agentúry a ako minister zahraničných vecí, odovzdal Aliancii. V súčasnosti sa nachádza na veľmi bezpečnom mieste, kde pomáha Aliancii,“ uvádza CIA.

Informácie o situácii v ich regióne sme získali aj od austrálskej spravodajskej služby. Najskôr novozélandská premiérka Jacinda Ardern „odišla do sebaizolácie“. „Vyzerá to tak, že úsmev z jej tváre už zmizol. Je čas rozhodnúť sa, či bude spolupracovať, alebo pôjde do Gitma, určite mi to pripadá ako Jackina Ardernová,“ hovorí zdroj. link

Boj o oslobodenie Austrálie tiež zúri. Austrálsky spravodajský zdroj informuje o tamojšej situácii takto:

„Melbourne je hlavou draka pre pedofíliu a obchodovanie s deťmi v Austrálii. Pod mestom sa nachádza veľmi veľká podzemná základňa. S podmorskou základňou, ktorá siaha do mora. Melbourne a Viktóriu stopercentne ovláda satanistická cabala, rovnako ako celú Austráliu. Pod kontrolou cabaly je aj premiér Scott Morrison. Čoskoro odstúpi zo zdravotných dôvodov. Premiér Dan Andrews má teraz dvojníka. Skutočný Andrews je preč.“

Keď už hovoríme o odchode, všímame si tiež, že „popová megahviezda Elton John v utorok odložil dva koncerty v Dallase – súčasť očakávaného dlhého rozlúčkového turné – po tom, čo mal pozitívny test na Covid-19.“ link

„Bol zatknutý. Je známy pedofil,“ vysvetľuje zdroj zo CIA.

Ako vyplýva z tejto správy, prípadom sa zaoberá aj Čína:

PEKING: Čínske úrady si predvolali predstaviteľov spoločnosti AstraZeneca China v súvislosti s vyšetrovaním podozrenia z podvodu so zdravotným poistením, ktorého sa dopustili zamestnanci spoločnosti, uviedol v sobotu (29. januára) Národný úrad pre bezpečnosť zdravotníctva (NHSA)… zamestnanci v južnom meste Šen-čen pozmenili alebo sa podieľali na pozmeňovaní správ o testoch pacientov a boli podozriví z podvodu so zdravotným poistením. link

Podľa zdrojov japonskej policajnej agentúry sa podobná séria zatýkania uskutočnila aj v Japonsku, kde boli zahraniční agenti a ich prisluhovači zatknutí za falšovanie pozitívnych výsledkov testov a vraždy ľudí v nemocniciach.

Poznamenávame tiež, že Rockefellerov zamestnanec a šéf WHO Tedros Ghebreyesus teraz verejne hovorí, že vakcíny sa používajú na zabíjanie detí.

Je zrejmé, že sa zmenil.

Buďte si istí, že je už len otázkou času, kedy budú všetci šíritelia pandémie buď zatknutí, alebo otočení.

Takže po tom, čo im pokus o vytvorenie globálneho fašizmu v podobe pandémie vybuchol do tváre, sa objavujú ďalšie náznaky, že na rade je vesmírna opera. Ako dôkaz uvádzame videá niektorých nedávnych pozorovaní „UFO“.

Projekt Blue Beam plnou parou vpred?

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 95
  Vodcovia cabaly odchádzajú na Antarktídu, aby sa vzdali mimozemšťanom a Pozemskej aliancii (1.časť)Nedávno sa objavili správy o tom, že globálne elity (alias cabala) sa chystajú na tajné stretnutie do Antarktídy. Z verejných tweetov vieme, že Claus Schwab, zakladateľ a výkonný predseda Svetového ekonomického fóra, a Cristina Lagardeová, prezidentka Európskej centrálnej banky, sa zúčastnili na tajnom stretnutí na Antarktíde. Ďalšími dvoma prítomnými boli…
  Tags: sa, a, na, v, že, to, o, je, update, udalostí
 • 95
  Simon Parkes aktualizácia - 30.01.2022https://youtu.be/KZf14M_nv6U Ešte predtým, ako začneme. Niekto v Spojených štátoch zverejnil video o mne, v ktorom vzniesol vážne obvinenia a neskôr ho stiahol. A táto osoba ma spomenula menom a ja som ho vôbec nespomenul. V skutočnosti som nespomenul nikoho. Je zábavné, že ide o situáciu okolo generála Flynna a ja…
  Tags: to, a, sa, je, že, v, na, update, udalostí
 • 94
  Je Mars uprostred vojny o planetárne oslobodenie?30. apríla Elena Danaan, bývalá profesionálna archeologička, ktorej tvrdenia o kontakte s mimozemšťanmi z Galaktickej federácie svetov si získali veľkú pozornosť, predniesla bombovú správu o pokračujúcej sérii vojenských náletov na Mars, ktorých cieľom je zničiť základne rivalskej mimozemskej aliancie: Drakonická ríša a kolektív Orion. Tieto mimozemské základne boli vytvorené na potlačenie domorodej populácie…
  Tags: a, na, sa, že, to, v, je, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Deni
Deni
2 years ago

Dakujem

Daniel
2 years ago

Veľká vďaka za tieto správy! Robíte záslužnú prácu! Pravda a svetlo zvíťazia!

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK