Benjamin Fulford – Stiahnutie vojsk z Afganistanu signalizuje začiatok novej ofenzívy proti Deep State/Cabale

24/08/2021

Podľa zdrojov Pentagónu je pád americkej vlády v Afganistane začiatkom novej veľkej ofenzívy proti chazarskej mafii. Verejnosti je prezentovaný príbeh o tom, že armáda USA sa sťahuje z Afganistanu a Blízkeho východu, aby sa sústredila na Čínu.

Zdroje z Pentagónu však tvrdia, že jednotky sú v skutočnosti presunuté do USA a Európy, aby sa vysporiadali s piatou kolónou, ktorá sa zmocnila civilných vlád v krajinách G7. Inými slovami, dlho očakávaná jesenná ofenzíva v roku 2021 sa začala.

Nižšie nájdete fotografiu lietadla štartujúceho z letiska v Kábule. Je na ňom 11. september napísaný odzadu, aby bolo svetu jasné, že americká neokonzervatívna politika invázie na Blízky východ s využitím rozprávky o 11. septembri ako zámienky bola zvrátená.

Ak si pozriete videá štartujúceho lietadla, môžete si všimnúť, že žiadne výfukové plyny z lietadla neohrozujú ľudí, ako by to bolo v skutočnom lietadle. Inými slovami, zdá sa, že celý štart lietadla bol zinscenovaný, aby svet vedel, že sa situácia zmenila.

Ďalším znakom toho, že udalosti v Afganistane nezorganizoval falošný americký režim Joea Bidena, je skutočnosť, že ich takzvaný minister obrany bol nútený nariadiť civilným lietadlám, aby evakuovali drogových dílerov z kábulského letiska po tom, čo to americká armáda odmietla.

Tento výskyt špeciálnych jednotiek Talibanu vycvičených a vybavených Američanmi, ktoré hliadkujú v Kábule, je znakom toho, že americká armáda má situáciu v Afganistane pod kontrolou.

Budeme diskutovať o tom, čo sa stane ďalej, ale najprv sa musíme pozrieť na nepopierateľné dôkazy, že politická trieda vo väčšine západných krajín je skompromitovaná a už viac nereprezentuje demokraciu ani vôľu ľudí.

Situácia v Kanade, s ktorou som sa stretol toto leto, ilustruje zločineckú korupciu civilných vlád vo väčšine krajín G7. Na colnici na letisku vo Vancouveri už nie je napísané Kanaďania a cudzinci, ale očkovaní a neočkovaní.

Keď som colníčke povedal, že nie som očkovaný a že ma nebudú testovať a že sa s nimi stretnem na súde, povedala mi, že nebudem môcť nastúpiť na žiadny vnútroštátny let. Navrhla mi, aby som si nechal urobiť výter z tváre a zaplatil si vládou schválený karanténny hotel, ak chcem mať bezproblémovú dovolenku.

Nakoniec som zaplatil 1500 kanadských dolárov za tri noci v „karanténnom hoteli“! Personál mi povedal, že z 500 dolárov za noc, ktoré som zaplatil, dostal ich hotel len 129 dolárov. Zvyšok išiel rôznym „sprostredkovateľom“ napojeným na vládu. Inými slovami, kanadské colné úrady presadzujú zdražovanie hotelov napojených na vládu, aby financovali vznikajúcu triedu parazitov COVID.

Každopádne, „karanténa“ bola len žart a ja som po jednej noci (ktorú som aj tak potreboval stráviť vo Vancouveri) odišiel bez toho, aby ma niekto zastavil. Nikto mi nedal pokutu, pretože vedeli, že ich dám na súd a požiadam ich, aby dokázali existenciu COVID-19, čo nemôžu.

Bližšie k môjmu cieľu v Britskej Kolumbii v meste Vanderhoof sa nachádza niečo, čo vyzerá ako karanténny tábor.

Ostnatý drôt sa nakláňa dovnútra.

Napriek tomu kanadská vláda možno dokonca predbehla izraelskú vládu v percente zaočkovaných ľudí. Zdá sa však, že nie všetci Kanaďania dostali toxické injekcie. Inými slovami, mohli sme sa dostať do situácie ako v Izraeli, kde mnohým občanom pichali fyziologický roztok, aby ľudia v krajinách tretieho sveta prijali nebezpečné experimentálne injekcie ako „bezpečné“.

Napriek tomu sme kanadskému vojenskému úradu pre styk s verejnosťou poslali nasledujúci list:

Vážení páni a dámy,

Tento list posielame s otázkou, či kanadské ministerstvo obrany nezávisle potvrdilo existenciu SARS-Cov-2. Volali sme na kanadské ministerstvo zdravotníctva, WHO a CDC a nikto z nich nemôže potvrdiť, že má purifikovaný izolát SARS-Cov-2. Viaceré súdy vrátane súdu v Alberte uznali test PCR za vedecky nesprávny.

Ak vláda nemôže dokázať, že SARS-Cov-2 existuje, potom sú všetky očkovania a izolácie zločinom podľa Norimberských kódexov.

Ak teda bude kanadská armáda pokračovať v presadzovaní vojnového stavu a experimentálnej liečby na základe podvodu, jej velitelia budú podľa viacerých právnických organizácií obvinení z vojnových zločinov na Medzinárodnom trestnom súde.

Zopakujem teda svoju otázku: Potvrdila kanadská armáda nezávisle od iných, že SARS-Cov-2 existuje v izolovanej, očistenej vzorke? Ak nie, je jej vedenie pripravené čeliť tribunálu pre vojnové zločiny?

V čase uverejnenia tejto správy sme od nich nedostali žiadnu odpoveď. V každom prípade skutočnosť, že Justin Castro označuje Hillary Clintonovú za vodcu USA, dokazuje to, čo sme už vedeli, že je to mandžuská kandidátka nastrčená chazarskou mafiou. Inými slovami, vie, že Biden je falošný a tvrdí, že Clinton (Rockefeller) je jeho skutočný šéf.

Castro bol nútený vyhlásiť voľby na 20. septembra, aby údajne „využil“ popularitu svojej odpovede na Covid-19. Naše zdroje však tvrdia, že tento Rothschildov/Rockefellerov agent bude odstránený.

Ďalším Rothschildovým agentom, ktorý čoskoro zmizne, je francúzsky prezident Emmanuelle Macron. „Macronova finančná skrýša vo výške 1 miliardy USD, ktorá bola uložená na Kajmanských ostrovoch, bola zhabaná. Zdá sa, že ho čoskoro hodia cez palubu,“ opísal situáciu zdroj z Mossadu.

Čoraz drastickejšie zásahy v Austrálii sú ďalším znakom zúfalstva vlády. Skutočnosť, že rituál vzývajúci Satana bol v Austrálii vysielaný v hlavnom vysielacom čase, je jasným znakom toho, že aj tamojší režim stráca nervy.

Čoraz hysterickejšie výzvy na ďalšie zásahy Covid-19 sú v skutočnosti prejavom slabosti. Zlyhávajú, pretože sú založené na klamstvách.

Tieto tweety „bývalého pracovníka CIA“ (nič také neexistuje) Bryana Deana Wrighta vyjadrujú, ako sa na situáciu pozerajú radoví zamestnanci CIA a Pentagónu:

„Existuje takmer všeobecné presvedčenie, že Amerika a svet čelia jednému z najnebezpečnejších a najpredvídateľnejších období v moderných dejinách. Afganistan ukázal svetu… nepriateľom aj spojencom…, že naše vojenské a spravodajské prostriedky sú zväčša nepodstatné, pretože ich nedokážeme úspešne nasadiť. Na vine je niekoľko prezidentov, generálov, špiónov a Kongres. Američania sú nahnevaní, unavení z COVIDU a rozdelenia. Ak niekedy nastal čas odsunúť americkú hegemóniu, tak je to práve teraz.

Bývalí spravodajskí dôstojníci sú vystrašení a rozhorčení z neúspechu v Afganistane. Amerika je bez kormidla. A svet to teraz vie.“

Tento muž zo CIA by mal pochopiť, že politický systém vo Washingtone je nenapraviteľne skorumpovaný. Je nemožné, aby akýkoľvek prezident „urobil Ameriku opäť veľkou“, keď je v bankrote v hodnote viac ako 200 biliónov dolárov. Teraz tu máme Rockefellerov/Rothschildov režim, ktorý financujú Číňania. Číňania im dávajú peniaze, pretože im na oplátku sľubujú kontrolu nad údajnými spojencami, ako sú Japonsko, Kórea a Austrália.

Z vojenského hľadiska je jasné, čo treba urobiť teraz. V prvom rade je potrebné odstrániť civilné vlády, ktoré páchajú vojnové zločiny na základe lží (t. j. väčšina krajín G7).

Takisto je potrebné čo najskôr ukončiť Rockefellerovu a Rothschildovu kontrolu lekárskych združení a farmaceutických spoločností.

V tomto ohľade poskytuje akčný plán film James Bond „V tajnej službe Jej Veličenstva“. Podľa MI6 sú tieto filmy väčšinou NEfiguratívne, takže poskytujú plán minulých úspechov spravodajských služieb. V tomto filme Bond zabije švajčiarskeho nadnárodného zločinca, ktorý vydieral svet biologickými zbraňami meniacimi gény. Aby ho Bond zabil, nechá zničiť jeho švajčiarske laboratórium na vrchole hory. Teraz musí súčasná generácia Bonda zničiť komplex pod horami na hraniciach Švajčiarska, Rakúska a Lichtenštajnska.

Korporátne médiá musia byť obsadené armádou bielych klobúkov a prinútené informovať o pravde. To znamená obsadenie hi-tech komplexov Google/Facebook/Apple v kalifornskom Palo Alto. Bude to tiež znamenať obsadenie informačného komplexu CNN, AT&T v Atlante v Georgii.

Spravodajská sieť Five Eyes, ktorá zahŕňa USA, Veľkú Britániu, Kanadu, Austráliu a Nový Zéland, sa na jeseň stretne aj so Spoločnosťou bieleho draka a Ázijskou dračou rodinou.

Západné vojenské a spravodajské agentúry však zatiaľ budú pokračovať v stratégii súdnych sporov, v rámci ktorých žiadajú od mocností, aby dokázali, že pandémia je skutočná. To nedokážu, a preto ich lekársky komplot o stannom práve zlyháva.

Nezabudnite však, že satanisti majú moc nahradiť pápeža maskotom propagujúcim očkovanie. To znamená, že na nich musíme nemilosrdne útočiť na najvyšších úrovniach, až kým nedôjde k úplnej kapitulácii a následnému oslobodeniu planéty.

Vidíme blížiaci sa kolaps amerického Deep State a CIA.

Preklad

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 96
  Benjamin Fulford - Bez morálneho kompasu nemôže Západ zvíťaziťZápad prehráva vojnu o planétu Zem, pretože už nereprezentuje dobro a v súčasnosti má nekompetentné kriminálne vedenie. Mnohí z nás na Západe vyrastali v zastúpení demokracie, ľudských práv, bohatstva a pokroku. Teraz predstavuje choroby, ekonomickú nerovnosť, vojnu a fašizmus. Z prieskumu 53 000 ľudí v 53 krajinách, ktorý sponzorovalo NATO, vyplýva, že…
  Tags: a, v, že, je, sa, na, update, udalostí
 • 95
  Benjamin Fulford (17.5): Ľudská obeta na Chrámovej hore satanistov nezachrániIzraelský minister pre kriminalitu Benjamin Netanjahu a jeho spolupracovníci satanisti zinscenovali ľudskú obeť na Chrámovej hore v zúfalej snahe udržať si moc a vyhnúť sa súdnym procesom za vojnové zločiny, tvrdia zdroje z Mossadu. Britské spravodajské služby tiež potvrdzujú, že sa uskutočnila masová vraždiaca akcia, ale podrobnosti o tom, čo…
  Tags: a, sa, na, že, v, je, aby, update, udalostí
 • 95
  Benjamin Fulford - Prelomový bod letného slnovratu, keď sa vojensko-priemyselný komplex postaví zdravotníckemu priemyselnému komplexuOkolo 21. júna 2021 sa na najvyšších úrovniach svetovej moci odohrala zásadná zmena. Svetové vojenské a spravodajské agentúry sa rozhodli považovať prebiehajúcu falošnú pandémiu zdravotnej pohotovosti za vojnový akt a podľa toho reagovať. Citujem z MI6: "Vieme, že celá záležitosť s Covidom je lož, podvod na zarábanie peňazí. Civilisti, ktorí…
  Tags: na, a, v, že, sa, je, z, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Andrej
Andrej
2 years ago

Po G7 by mohla ísť V4

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK