Benjamin Fulford – Svetové vojenské a spravodajské agentúry odstránia západné civilné vlády

01/06/2021

Podľa jedného z vysokopostavených európskych kráľovských predstaviteľov „sa na najvyšších miestach moci rozhodlo, že svet jednoducho nefunguje“ a je potrebná rozsiahla zmena. Podľa MI6, CIA a ďalších spravodajských agentúr je najmä prebiehajúca „pandémia výlučne snahou o presadenie drog“ a to znamená, že „všetky civilné vlády sveta sú podozrivé z účasti na genocíde„.

Ak to zhrnieme, svetové vojenské a spravodajské agentúry dospeli k záveru, že západné civilné vlády boli unesené satanským kultom a treba ich odstrániť.

Podľa zdrojov Mosadu sa tento proces začal odstránením izraelského premiéra Benyamina Netanjahua. „Táto konkrétna postava je veľmi ťažká a jediný spôsob, ako odstrániť niekoho, ako je on, je riadiť ho,“ povedal zdroj z kráľovskej rodiny. Z toho vyplýva, že Netanjahu disponuje veľkou poistkou proti vydieraniu a výmenou za vzdanie sa moci potrebuje určité záruky. V každom prípade o jeho odstránení teraz informujú dokonca aj propagandistické médiá vlastnené rodinou Rothschildovcov, ako napríklad agentúra AP.

Netanjahu by mohol prísť o post premiéra, keďže súperi sa pokúšajú spojiť sily

Po odstránení de facto najvyššie postaveného úradujúceho vodcu chazarskej mafie sa v lete uskutoční kampaň na očistenie väčšiny civilných vlád, zhodujú sa viaceré zdroje. Samostatný zdroj MI6 nachádzajúci sa v Amerike potvrdil akciu na mieste, keď povedal:

„Teraz sa deje niečo naozaj veľké. Vysokopostavení členovia Cabaly idú ku dnu. Gates je teraz mimo systému. Zmizol. Nepadlo o ňom ani slovo. Teraz je na rade Fauci. Potom, hádajte, kto je na rade, Matt Hancock a po ňom Boris Johnson. Ľudstvo sa prebúdza.

Tieto čistky pripravia pôdu na úplnú reorganizáciu povojnových inštitúcií vrátane OSN a BIS, tvrdia zdroje.

„Medzi svetovými spravodajskými agentúrami došlo k súzvuku, pretože máme spoločného nepriateľa,“ takto opísal situáciu šéf MI6 (skutočný šéf, nie ten verejný). Podľa vysokopostavených zdrojov CIA, ktorá je konzorciom riadeným zo Švajčiarska, s tým súhlasí. Tieto agentúry dospeli k záveru, že ak sa neprijmú naliehavé opatrenia, „do jesene zomrú miliardy ľudí“, uviedli zdroje z MI6 a CIA.

V rámci tejto kampane na odstránenie sa MI6 rozhodla verejne pomenovať osobu, ktorá si objednala vraždu princeznej Diany Spencerovej. Bol to…

Baron Robin Butler, nemecký agent DVD (Deutsches Verteidigungs Dients), ktorý podľa MI6 riadil britskú štátnu službu v rokoch 1988 až 1998.

Kráľovná Alžbeta sa na tom nepodieľala a dala ho odstrániť hneď, ako zistila, že je zodpovedný za vraždu, tvrdí MI6. „Dianini dvaja synovia by nemali byť bez svojej matky,“ povedala kráľovná Alžbeta II.

Okrem toho MI6 tvrdí, že všetci tajomníci kabinetu od druhej svetovej vojny boli dvojitými agentmi vrátane Simona Casea, súčasného tajomníka vlády a jeho predchodca Mark Sedwill.

Podľa MI6 sú títo muži „agentmi DVD a zároveň zradcami Spojeného kráľovstva“. Tieto odhalenia uviedli Downing Street číslo 10 „do stavu slepej paniky“, uviedli zdroje s tým, že ich servery boli nefunkčné.

Zhrnieme to: DVD od druhej svetovej vojny masívne vraždí, čo vyvrcholilo ich uchopením moci v USA počas štátneho prevratu, ktorý nasledoval po 11. septembri. Poprava Georgea Busha staršieho ju pomohla ukončiť, ale bitka sa ešte neskončila. Kým budeme svedkami falošnej Bidenovej prezidentskej šou a pandémie pretláčanej v médiách, musíme bojovať ďalej. Máme dočinenia so sektou, ktorá riadi veľkú časť ľudstva doslova tisícky rokov a neplánuje odísť potichu.

Králičia nora siaha veľmi hlboko. V podstate si však svetové vojenské a spravodajské agentúry konečne uvedomili, že kult sabatistických frankistických Židov sa naozaj snaží zabiť väčšinu svetovej populácie.

Uvedomili si, že prebiehajúca „pandémia“ je „ďalším 9.11 alebo Fukušimou, ktoré uskutočňujú títo genocídni fanatickí šialenci“.

Na otázku, „ako sa v mene Božom títo ľudia zmocnili sveta“, vysokopostavený európsky kráľovský predstaviteľ odpovedal: „Rothschildovci sú mimoriadne nebezpeční ľudia, sú nadovšetko zlí.“

Ako príklad ich mafiánskeho systému kompromitácie a kontroly zdroj opísal incident, pri ktorom boli „krásne deti sťaté pred zhromaždením“ elitných Austrálčanov, ktorí boli všetci zdrogovaní. „Všetky ich tváre boli zaznamenané, takže existuje skladisko vydieračských informácií,“ povedal zdroj. K takýmto udalostiam dochádzalo po celom svete. Aj v Japonsku si tento autor v priebehu rokov všimol, ako sa do mocenských pozícií dostávajú len kompromitovaní politici.

Okrem toho chazarská mafia plánuje dlhodobo, čo je pre normálnych ľudí veľmi ťažké pochopiť. Napríklad „Rockefellerovci zinscenovali rituálne krvavé orgie v základoch pred výstavbou budov Svetového obchodného centra,“ povedal zdroj z kráľovskej rodiny.

Neuveriteľný rozsah, v akom táto sieť vydierania a kompromitovania funguje, je dôvodom, prečo je potrebný proces pravdy a zmierenia pre ľudí, ktorí boli nedobrovoľne vtiahnutí do tohto kultu.

V každom prípade sa Rothschildovcom povie, aby sa stiahli, a BIS bude rozpustená, sľubujú zdroje agentúry.

Prípadom sa zaoberá aj Pentagón. Podľa jedného z vysokých úradníkov:

Gitmo funguje nepretržite a spracováva zadržaných. Sú tu štyri tímy, ktoré pracujú v šesťhodinových zmenách, pričom v tíme JAG (generálni sudcovia) sú tri osoby. V súčasnosti sa vo viacúrovňovom podzemnom väzenskom zariadení neďaleko americkej vesmírnej základne Thule v Grónsku nachádzajú desaťtisíce väzňov; všetci boli presunutí z Gitma. Na zatýkanie členov Cabaly a ich prisluhovačov sa používajú len jednotky špeciálnych operácií a námorná pechota.“

Môžeme potvrdiť, že Pentagón, Britské spoločenstvo národov, Číňania, Vatikán, Čierne slnko, ázijské tajné spoločnosti, Rusi a mnohé ďalšie skupiny sa rozhodli, že už toho bolo dosť. Tím viac ako 1 000 právnikov a viac ako 10 000 lekárskych expertov začal právne konanie proti CDC, WHO & Davos Group za zločiny proti ľudskosti. Majú plnú vojenskú a agentúrnu podporu.

Do procesu je zapojený aj americký prezident Donald Trump a „Trumpov tím operuje z komplexu Cheyenne Mountain, neďaleko Colorado Springs v štáte Colorado. Ide o zariadenie vesmírnych síl a obranný bunker. Prevádzkujú ho Vesmírne sily Spojených štátov. Rovnako ako letecká základňa Thule v Grónsku, ktorú tiež prevádzkujú vesmírne sily USA,“ dodali zdroje z Pentagónu.

Zdroje Pentagónu a CIA tiež tvrdia, že „letecká základňa Thule je nová Oblasť 51„. Tvrdia, že Rusko a Čína súperia s americkými vojenskými bielymi klobúkmi o to, aby tam získali pevnú základňu. Dôvodom sú obrovské podzemné zásoby nerastných surovín, ktoré sa tam nachádzajú, vrátane zlata a prvkov vzácnych zemín.

Príbuzný admirála Byrda známeho z Antarktídy hovorí, že základňa Thule je centrom operácií amerických vesmírnych síl. „Máme prístup k mimozemským technológiám a sme v neustálom kontakte s našou mimozemskou rodinou, ktorá bok po boku pracuje na rozvoji a slobode ľudstva,“ hovorí.

Je zaujímavé, že o vesmíre a UFO v týchto dňoch hovoria aj členovia Templárskych rytierov a Čierneho slnka. Nový šéf Templárskych rytierov Malty uviedol, že prebieha „veľká interná diskusia so spoluprácou pre operáciu s Čiernym slnkom a Templárskymi rytiermi Malty“. Týkalo sa to nielen P3, ale aj „slobodomurárov P4“, tvrdí veliteľ rytierov. „Čierne slnko predbehlo NASA a už teraz môže letieť do vesmíru s vlastnými vesmírnymi loďami,“ hovorí. „Diskutoval som o tomto uhle pohľadu s Jasonovou spoločnosťou, pretože UFO sú základom ich existencie,“ poznamenáva.

Ako zvyčajne pri týchto veciach týkajúcich sa hlbokého vesmíru a UFO, verte tomu, keď to uvidíte, a aj potom zostaňte skeptickí, že môže ísť o psychopédiu Bluebeamu. Napriek tomu je zaujímavé, že aj tu a teraz reálne organizácie ako MI6 venujú v týchto dňoch pozornosť vesmírnym veciam.

Len si však pamätajte, že cabala plánuje nejaký druh vesmírnej psy-opery už od čias, keď Vojna svetov vyvolala paniku, keď ju v roku 1938 odvysielali ako rozhlasovú reláciu.

Medzitým späť na povrchu planéty zaznamenávame pokračujúci úpadok do anarchie v USA. Nižšie uvedené články sú len niekoľkými z nich o desiatkach a desiatkach masových strelieb, ktoré sa tam teraz konajú každý mesiac. Celková miera kriminality tiež prudko rastie.

12 masových strelieb počas víkendu, keď Amerika upadá do chaotického leta

Postpandemický New York je obnažený, bezdomovectvo, duševné choroby a kriminalita sa stupňujú a rozrušený miestni obyvatelia aj turisti veria, že mesto „stratilo svoju podstatu“, zatiaľ čo mestskí cheerlaedery trvajú na tom, že „loď sa obrátila

Dvaja mŕtvi a 25 ďalších postrelených v klube na Floride

Čiastočným dôvodom je hospodársky kolaps. Ceny v USA v súčasnosti rastú najrýchlejším tempom za posledných 30 rokov, zatiaľ čo príjmy zaznamenali najstrmší pokles v histórii.

„Obľúbený“ ukazovateľ inflácie Fedu exploduje najrýchlejšie od roku 1992, keďže príjmy sa rekordne prepadli

Niet divu, že sa všetci obracajú k striebru a iným drahým kovom. To podnietilo americkú mincovňu, aby povedala: „Keďže dopyt po striebre je stále väčší ako ponuka, realita je taká, že nie každý si bude môcť kúpiť mincu.“

Na okraj sme dostali tento záznam z čínskeho mesta Wuhan. Mohlo by ísť len o výbuch podzemného úniku plynu, ale ak niekto pozná významnejšie podrobnosti okolo toho, prosím, uveďte to v komentároch.

Aj keď sa situácia môže zdať pochmúrna, najmä v USA, musíme sa pozrieť aj na všetky dobré správy, ktoré sú vonku. Napríklad ak sa porozprávate s ľuďmi, ktorí sa skutočne zaoberajú smrťou ako biznisom, ako sú pohrebné ústavy a životné poisťovne, zistíte, že napriek všetkej pandemickej hystérii nikto nezomiera viac ako zvyčajne. „Na zemeguľu sa rúti najsmrteľnejšia pandémia za posledné desaťročia so smrteľnými mutáciami, ktoré pripravia o život milióny nevinných ľudí, a životným poisťovniam to môže byť jedno,“ konštatuje Jeff Harris. Znamená to, že došlo k zásadnému obratu a celá hystéria okolo pandémie atď. je prejavom paniky a strachu starej vládnucej triedy, nie reality.

Životné poistenie a Covid-19; niečo nedáva zmysel

Ďalšou vecou je, že sme svedkami oživenia divokej prírody a prírodných ekosystémov na celom svete. Napríklad obrovské riečne vydry, tasmánski čerti, sibírske rysy – všetky tieto druhy v poslednom čase výrazne rozšírili svoje populácie.

Veľké prekvapenie, keď sa objavila obrovská vydra riečna, ktorá sa v Argentíne obávala vyhynutia

Tasmánski diabli sa rodia na austrálskej pevnine v rámci obnovy divočiny

Populácia rysa iberského sa zvýšila na viac ako 1 000 jedincov

Vo väčšom meradle sa za posledných 20 rokov obnovila plocha lesa o veľkosti Francúzska, čím sa vytvorilo množstvo biotopov pre ohrozené druhy, najmä v atlantických lesoch Brazílie.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Reiner Fuellmich o Norimbergu 2.0: "Za 2 až 3 týždne sa začnú veľké súdne procesyMnohí ľudia vkladajú nádej do nemecko-amerického právnika Reinera Fuellmicha, že nás zachráni z pazúrov veľkých korporácií a Svetového hospodárskeho fóra.Nachádzame sa v akejsi tretej svetovej vojne, v ktorej sa ničí stredná trieda a malé a stredné podniky preberajú giganti ako Amazon. Pracujú na tom už viac ako 10 rokov, povedal…
  Tags: sa, a, na, v, že
 • 10000
  Benjamin Fulford - Po tom, čo priorstvo Sionu nereagovalo, bola vyhlásená vojnaPodľa zdrojov zo Spoločnosti Bieleho draka bola vyhlásená vojna Satanovmu priorstvu po tom, čo odmietlo súhlasiť s kampaňou na záchranu planéty. Bolo však prijaté rozhodnutie odmietnuť ponuku gnostických iluminátov zasiahnuť Ženevské jazero, sídlo NATO a Jeruzalem vodíkovými jadrovými zbraňami 4. generácie, ktoré nespôsobujú dlhodobé rádioaktívne znečistenie. Namiesto toho budú špeciálne…
  Tags: sa, a, v, že, na, je, ako, update, udalostí
 • 10000
  Odboj bielych klobúkov vás informujeVšetkým digitálnym vojakom: Toto všetko sa deje bez vášho vedomia, utajené mainstreamovými médiami a diskrétne, aby nevznikla panika medzi obyvateľstvom pod mediálnou hypnózou falošnej pandémie korony. Na celej planéte prebieha rozsiahla vojenská operácia pod vedením americkej armády. Hlavným veliteľom operácie je americký prezident Donald Trump ako vrchný veliteľ Novej globálnej…
  Tags: a, v, sa, na, je
Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
3 years ago

Ďakujem.

Raamil
Raamil
3 years ago

…v priebehu rokov všimol, ako sa do mocenských pozícií dostávajú len kompromitovaní politici.

No to chlapec dosť zle vidí.

Rektori, ich poskoci, dekani, a zasa ich poskoci, vedúci sú ovládaní taj nými službami od WWII. Ak sa to začne riešiť na SVK nezostane jediná funkčná univer zita.

fotbollströjor
2 years ago

JuanSrmn Belgien trøje ElvisBlac

DougFraze Billige Fodboldtrøjer
ChantalHu

This is really interesting, You’re a very skilled blogger.
I have joined your feed and look forward to seeking more of
your great post. Also, I’ve shared your site in my social networks!

Billige fotballdrakter
2 years ago

Selinaskg england trøje MaxieBaug
DominickP Danmark landsholdstrøje TristaLou

I love what you guys are usually up too. Such clever work
and reporting! Keep up the fantastic works guys I’ve you guys to my own blogroll.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK