Benjamin Fulford – Vojna sa zintenzívňuje, pretože cabala sa zameriava na návrat Trumpa

08/06/2021

Chazarská mafia sa v satanský deň 6. júna (66) pokúsila zvrátiť občianske hnutie za odstránenie podvodne dosadeného prezidenta Joea Bidena. Po prejave Donalda Trumpa v priamom prenose GOP v Severnej Karolíne deň predtým, kde vyhlásil, že podvodné voľby boli „zločinom storočia“, sa ho MSM snažili vykresliť ako zlomeného a neschopného. Tým, že rozzúrili Trumpových priaznivcov, dosiahli opačný účinok. Znamená to, že vojna s cieľom vypátrať a zabiť všetkých členov tohto sprisahania sa zintenzívnila, zhodujú sa zdroje z MI6, CIA a Pentagónu.

Vystavený Trump bol ten skutočný a nie jeho dvojník, potvrdzujú zdroje z NSA. Demokraticky zvolený prezident Spojených štátov možno zvažuje vojenskú akciu proti nezákonnému Bidenovmu režimu ako jedinú zostávajúcu možnosť.

Trump sa snažil upokojiť svojich priaznivcov tým, že naznačil, že bude kandidovať v roku 2024. Pozornosť vzbudil aj poznámkami o tom, že sa do Bieleho domu vráti skôr, ako ľudia očakávajú, a v rozhovore odpovedal na otázky o „zaujímavej“ myšlienke zapojiť sa do boja o post predsedu Snemovne reprezentantov v roku 2022 a obžalovať Bidena. Zdá sa, že sprisahanci dúfajú, že akýkoľvek odklad im poskytne čas na trvalé upevnenie ich satanského vplyvu na USA. čoraz viac dôkazov ukazuje, že to chcú dosiahnuť vyvraždením väčšiny Američanov toxickými vakcínami.

Potvrdil to informátor zo spoločnosti Pfizer, ktorý minulý týždeň kontaktoval spravodajskú službu Five eyes a podrobne opísal spôsob, akým je ich vakcína určená na zabíjanie ľudí.

Podľa MI6:

„Odborne preskúmaná klinická štúdia zvnútra spoločnosti Pfizer vyvoláva vážne obavy o distribúciu v celom tele a hromadenie v mnohých orgánoch a mozgu spike proteínov vytvorených očkovaním mRNA. Inokulácia sa dostáva do deltového svalu [ramena], aby sa potom vylúčila miestnym lymfatickým systémom.

Lymfatický systém potom rozširuje zvyšky (tzv. spike proteín) do pľúc, pečene, srdca a mozgu. Je veľmi vysoko toxický a očakáva sa, že spôsobí rozsiahle následky a smrť. Dokument je rozsiahly a veľmi podrobný a odborný. Vyžadovala by si odborný pohľad, ktorý môže spochybniť všetko, čo doteraz vieme.“

„Toto je použiteľná vojenská informácia o príkaze „shoot to kill“ – strieľaj a zabi,“ povedal zdroj z MI6, „už bolo podpísaných sedem zatykačov na smrť a toto je len začiatok.“

„Sledujeme vás už roky, najprv sme vás odmietali ako konšpiračného teoretika, ale teraz máme forenzné dôkazy, ktoré potvrdzujú vaše tvrdenie, že existuje element [vo vládnucej triede], ktorý je genocídny,“ povedala MI6 tomuto autorovi.

Forenzné dôkazy poukazujú na Zvrchovaný vojenský rád Malty, ktorý je vykonávateľom tejto genocídy. Pamätáte si tieto logá vražednej zastrešujúcej korporácie, Rothschildovej krycej spoločnosti v Šanghaji, a ich podobnosť s maltézskym krížom? Odtrhnutí členovia Maltézskych rytierov potvrdzujú, že SMOM pácha masové vraždy. Inými slovami, treba vypátrať a zabiť, alebo podľa možnosti odviesť na výsluch tieto osoby.

Nezabúdajte, že sú to ľudia, ktorí nahradili pápeža Františka podvodníkom s maskou, ktorý vyzýva na očkovanie každého človeka na Zemi. Táto výzva zaznieva napriek tomu, že sa objavilo viacero informátorov, ktorí varovali, že mRNA vakcíny sú nebezpečné. Tieto vakcíny presadzujú aj napriek tomu, že žiadosti o slobodný prístup k informáciám zaslaný 60 príslušným vládnym a medzinárodným agentúram vrátane CDC, WHO a Health Canada odhaľujú, že žiadna z nich nemá dôkaz o tom, že COVID 19, ktorý je dôvodom pre vakcíny, vôbec existuje.

Vojenské orgány dospeli k záveru: „Rôzne civilné vlády v celej tejto záležitosti prejavujú prekvapujúcu naivitu a máme silné podozrenie, že mnohé z nich sú pod nátlakom kompromitácie a kontroly, alebo sú príjemcami podnetov.“ Inými slovami, sú podplácaní, vydieraní alebo zastrašovaní.

„Snaha zbaviť sa týchto vlád je ako trhanie zubov. Spočiatku im je jedno, že sa dopúšťajú vlastizrady. Ľudí, ktorí riadia svetové civilné vlády, treba vytiahnuť na ulicu a zastreliť,“ dodávajú zdroje.

Napriek tomu sa vojenskú a informačnú kampaň proti pandémiovým očkovačom darí vyhrávať. Odhalenia o tom, že Anthony Fauci financoval vytvorenie vírusov spôsobujúcich pandémiu, sa teraz opakujú v celej informačnej ekosfére.

Fauci, Bill Gates, Klaus Schwab a mnohí ďalší zločinci stojaci za touto schémou už boli zatknutí alebo popravení, tvrdia zdroje zo CIA, Mossadu, MI6 a Pentagónu.

Podľa agentúrnych zdrojov boli podpísané zatykače aj na tieto osoby:

Bývalý tajomník britskej vlády a špičkový nemecký agent Mark Sedwill

Súčasný ministerský tajomník Simon Case

Írsky ministerský tajomník Martin Frazer

Victor Ashe, šéf Rady guvernérov pre vysielanie v USA

Ďalšími na zozname sú Justin Trudeau, Chrystia Freelandová, Jack Abramoff, Karl Rove, Adam Schiff, Kamala Harrisová, Doug Emhoff, generálny prokurátor USA Merrick Garland, stúpenci Hillary Clintonovej Lorraine Fineová, Gwendolyn Waymarková a Eva Telekiová.

Podľa zdrojov z Mossadu sa ochrana uvedených osôb skončila z dôvodu odchodu Yossiho Cohena z postu šéfa izraelskej špionážnej agentúry Mossad.

Odvolanie izraelského ministra pre kriminalitu Benjamina Netanjahua je ďalším dôvodom, prečo padá domino, tvrdia zdroje.

Podľa vysokopostaveného zdroja z Mossadu v súčasnosti v jeho agentúre prevláda názor, že „Rothschildova rozvetvená rodina je plná psychopatov… S terorizmom sa nevyjednáva… Židovské obyvateľstvo je ničené touto skupinou, ktorá ich využíva ako ľudský štít“.

Samozrejme, že chazarská mafiánska frakcia, ktorá stojí za týmito čoskoro odstránenými osobami, sa nechystá ísť potichu do noci.

Od 11. do 13. júna zhromažďujú svojich bábkových vodcov z G7, aby ich podporili: Podľa falošného Bidena „Amerika obnovila svoj záväzok voči našim spojencom a partnerom“ a „zmobilizovala svetové demokracie“. Nevadí, že tieto krajiny už nie sú demokratické.

Táto skupina presadzuje novú studenú vojnu s Čínou ako určeným nepriateľom. Dúfajú, že sa k nim v novom džiháde proti Číne pridá aj Recepom Erdoganom oživená Osmanská ríša a Rusko.

Tajná skupina Oktagon, ktorá riadi Bidenove prezidentské psy-ops, bude 16. júna v Ženeve organizovať stretnutie s ruskými lídrami, aby sa ich pokúsila presvedčiť, aby sa pridali na ich stranu. Švajčiarsko môže počas stretnutia dokonca uzavrieť svoj vzdušný priestor kvôli hrozbám, že ich vyhodia do vzduchu.

Aby pomohli prinútiť Rusko pridať sa k nim, zastavili snahy o zablokovanie plynovodu Nordstream II, ktorý bude dodávať ruský plyn do Nemecka.

Rusi na to, samozrejme, neskočia. „Existujúci systém medzinárodných vzťahov a bezpečnostný rámec sa systematicky ničí. Úloha medzinárodných organizácií ako nástrojov kolektívneho rozhodovania v oblasti bezpečnosti sa znižuje,“ takto opisuje situáciu námestník ruského ministra obrany generálplukovník Alexander Frolov.

Rusi už dlho hovoria, že chcú multilaterálny systém a neplánujú byť mladšími partnermi v novej studenej vojne proti Číne, tvrdia zdroje FSB.

Číňania zasa upozorňujú, že Spojené štáty sú jedinou krajinou, ktorá odmieta Dohovor OSN o právach dieťaťa, ako napr:

Život, prežitie a rozvoj

Ochrana pred násilím, zneužívaním alebo zanedbávaním

Vzdelanie, ktoré deťom umožní naplniť ich potenciál

Výchova rodičmi alebo vzťah s nimi

Vyjadriť svoj názor a byť vypočuté.

Upozorňujú tiež, že USA ratifikovali len 14 zo 190 medzinárodných pracovných dohovorov, masakrujú pôvodných obyvateľov Ameriky a pravidelne bombardujú zahraničných civilistov.

Číňania a Rusi si tiež plne uvedomujú, že kontrolóri darebáckeho režimu USA sú tí, ktorí vedú germánsku vojnu proti väčšine ľudstva.

Minulý týždeň hovorca čínskeho ministerstva zahraničných vecí Wang Wenbin podnikol ofenzívu proti korporátnym propagandistickým médiám chazarskej mafiánskej cabaly, keď si vzal na mušku korešpondenta denníka Wall Street Journal pre národnú bezpečnosť Michaela R. Gordona, ktorý poznamenal:

Michael R. Gordon, americký novinár, citujúc takzvanú „predtým nezverejnenú správu amerických tajných služieb“, naznačil [ďalekosiahlu] súvislosť medzi „tromi chorými zamestnancami“ v laboratóriu vo Wuhane a epidémiou Covid-19,“ a potom dodal. „Pred devätnástimi rokmi to bol práve tento reportér, ktorý si vymyslel nepravdivé informácie, pričom citoval nepodložené zdroje o ‚pokuse Iraku získať jadrové zbrane‘, čo priamo viedlo k vojne v Iraku. „

Situácia je taká, že čoraz viac mainstreamových politikov ukazuje vinu na skutočných vinníkov v chazarských mafiánskych rodinách, ako sú Rothschildovci a Rockefellerovci. Tu si môžete pozrieť holandského politika, ktorý v roku 2010 povedal, že to naplánovali Rockefellerovci.

Viac odhalení si môžete pozrieť tu

Keďže snahy chazarskej mafie obviniť Čínu z pandémie a použiť ju ako zámienku na novú studenú vojnu zlyhávajú, môžete si byť istí, že majú iné nekalé plány.

Napríklad v júli Svetové ekonomické fórum – ktoré notoricky nacvičovalo súčasnú „pandémiu“ niekoľko mesiacov pred jej začiatkom – má na júl naplánovanú vojnovú hru s názvom „kyberpolygón“. Táto hra bude „simulovať“ kybernetický útok na životne dôležitú infraštruktúru, ktorý by viedol k zastaveniu globálneho dodávateľského reťazca alebo aspoň dodávateľských reťazcov v rámci určitých krajín. Už sme boli svedkami „kybernetických útokov“, ktoré odstavili ropovody a prerušili dodávky mäsa. Útoky „Ransomware“ tiež „zatvárajú školy, zdržujú chemoterapiu a vykoľajujú každodenný život“.

Máme tiež dôkazy, že vyrábajú nedostatok vody na miestach, ako je Kalifornia.

Môžete si byť istí, že toto je len predzvesť ich plánovanej vydieračskej operácie proti svetovej hospodárskej infraštruktúre.

V korporátnych médiách sa tiež objavuje čoraz agresívnejšia kampaň o UFO mimozemšťanoch z vesmíru, čo je dobrým znamením, že sa pripravujú na spustenie svojej dlho plánovanej „invázie mimozemšťanov“, vesmírnej opery.

Aby sa tomu všetkému zabránilo, rozhodujúci by bol vojenský zásah proti BlackRock, Vanguard a State Street, keďže tieto kabalistické fronty kontrolujú 88 percent korporácií, ktoré sú v súčasnosti zaradené do indexu S&P 500. Prepadnite tieto fondy, získajte mená a adresy ľudí, ktorí ich vlastnia, a môžeme to ukončiť.

V kontraste s dystopickým svetom studenej vojny, chorôb a chaosu, ktorý títo takzvaní vodcovia presadzujú, sa pozrime na to, čo navrhujú biele klobúky.

Vyzývajú na svetový mier a masívnu kampaň na ukončenie chudoby a zastavenie ničenia životného prostredia a ľudia ich počúvajú. Napríklad tu je viditeľný znak toho, že sa pripravuje masívna kampaň na záchranu prírody.

Aj čínsky prezident Si Ťin-pching v sobotu povedal, že „medzinárodné spoločenstvo by malo spolupracovať s nebývalými ambíciami a činmi, aby sa usilovalo o spravodlivý a rozumný systém globálneho riadenia životného prostredia, ktorý by sa vyznačoval obojstranne výhodnou spoluprácou a podporoval udržateľný rozvoj ľudstva.“

Spoločnosť Bieleho draka vydala ešte ambicióznejšie vyhlásenie, v ktorom uviedla:

„Ak ľudstvo ukončí svoje vojnové spôsoby, karanténa na planéte bude zrušená. Potom budeme môcť kolonizovať vesmír, aby sme spustili novú kambrickú explóziu a zvýšili množstvo a rozmanitosť pozemského života kvadriliónkrát. Aj keď sa nám nepodarí odletieť mimo Zeme, pokúsime sa dosiahnuť ekvivalent organickým pestovaním Zeme, ako keď sa zo žaluďa stane dub.“

Návrh, ktorý predložila WDS, spočíva v tom, aby budúca plánovacia organizácia s ročným rozpočtom biliónov dolárov reálne pracovala a pokúsila sa premeniť planétu na raj.

Kľúčom k tomu všetkému je prinútiť tajných vládcov vo Švajčiarsku, aby akceptovali oslobodenie planéty. Ak sa pokúsia zachovať súčasnú svetovú dystopiu, budú zničení.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Benjamin Fulford - Svetové vojenské a spravodajské agentúry odstránia západné civilné vládyPodľa jedného z vysokopostavených európskych kráľovských predstaviteľov "sa na najvyšších miestach moci rozhodlo, že svet jednoducho nefunguje" a je potrebná rozsiahla zmena. Podľa MI6, CIA a ďalších spravodajských agentúr je najmä prebiehajúca "pandémia výlučne snahou o presadenie drog" a to znamená, že "všetky civilné vlády sveta sú podozrivé z účasti…
  Tags: a, sa, v, že, je, na, update, udalostí
 • 10000
  Benjamin Fulford - Po tom, čo priorstvo Sionu nereagovalo, bola vyhlásená vojnaPodľa zdrojov zo Spoločnosti Bieleho draka bola vyhlásená vojna Satanovmu priorstvu po tom, čo odmietlo súhlasiť s kampaňou na záchranu planéty. Bolo však prijaté rozhodnutie odmietnuť ponuku gnostických iluminátov zasiahnuť Ženevské jazero, sídlo NATO a Jeruzalem vodíkovými jadrovými zbraňami 4. generácie, ktoré nespôsobujú dlhodobé rádioaktívne znečistenie. Namiesto toho budú špeciálne…
  Tags: sa, a, v, že, na, je, update, udalostí
 • 10000
  Benjamin Fulford (17.5): Ľudská obeta na Chrámovej hore satanistov nezachrániIzraelský minister pre kriminalitu Benjamin Netanjahu a jeho spolupracovníci satanisti zinscenovali ľudskú obeť na Chrámovej hore v zúfalej snahe udržať si moc a vyhnúť sa súdnym procesom za vojnové zločiny, tvrdia zdroje z Mossadu. Britské spravodajské služby tiež potvrdzujú, že sa uskutočnila masová vraždiaca akcia, ale podrobnosti o tom, čo…
  Tags: a, sa, na, že, v, je, update, udalostí
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
polarexplorer
polarexplorer
1 year ago

Ďakujem Ivy.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK