Bezprostredné víťazstvo dobra vs. zlo – Wayne Miller

17/02/2021

Vždy sme počuli, že to neskončí, kým nezaspieva tučná pani. (príslovie)
Zdá sa, že tučná dáma sa v zákulisí zahrieva, čaká na svoj úvod. Buďte si istý, že to v žiadnom prípade nemá bagatelizovať vážnosť doby, v ktorej teraz žijeme. Je to iba odpoveď na idióm, ktorá má ilustrovať, ako blízko sme sa dostali ku koncu hry, ktorá sa začala nazývať „Plán“.

DS (Čierne klobúky) už stovky rokov pracujú na svojom pláne prevziať kontrolu nad svetom, aby priniesli to, čo oni nazývajú Nový svetový poriadok. Prvýkrát bol tento termín zverejnený v prejave prezidenta Georga H.W. Busha, 11. septembra 1991, presne 10 rokov pod operáciou s falošnou vlajkou 11. septembra 2001.

Bush, bol člen DS , pedofil a veľmi zlý uctievač Satana. Musíme mu poďakovať za drogový problém v našej krajine, ktorý zotročil závislosťou a zabil mnohých našich spoluobčanov. (Môžete získať predstavu o tom, čo si pre nás NWO pripravilo, keď začnete skúmať Agendu 21 a Agendu 2030). Bush, bol tiež súčasťou sprisahania zodpovedného za smrť jedného z našich najväčších prezidentov, JFK. Prezident Kennedy bol prvým prezidentom, ktorý sa postavil proti DS. Týmto sa skrátil život človeka, ktorý mal v úmysle ukončiť Cabal, aka. Illuminati, aka DS.

Plán na zničenie DS sa už desaťročia pripravuje. Donald J. Trump bol mužom vybraným do čela Aliancie s názvom Aliancia bielych klobúkov, najskôr však musel vyhrať prezidentské voľby, čo dosiahol v roku 2016, keď porazil Hillary Clintonovú z Clintonovskej kriminálnej rodiny , a možno jednu z najhorších žien, ktoré kedy chodili po zemi.

Prezident Trump a jeho Aliancia pozostáva zo stoviek renomovaných vojenských generálov a obdivovateľov, ktorí milujú našu krajinu, zo skupiny, ktorá sa stala známou ako „Q“, a zo skupiny vyspelých členov z iných častí nášho vesmíru naklonených nášmu zámeru . Čierne klobúky sú veľmi hrozivým protivníkom, ktorý má na svojej strane diabolské mimozemské bytosti.

Biele klobúky majú nepochybne najlepších vojenských stratégov v krajine a dokonca aj vo svete a posúvajú „umenie vojny“ na novú úroveň. Stačilo by to samo osebe na porazenie Čiernych klobúkov, možno áno a možno nie? Vďakabohu, nikdy sa to nebudeme musieť dozvedieť. Rozdiel a jediný potrebný rozdiel je v tom, že máme Boha na svojej strane. S Bohom na našej strane NIE JE MOŽNÉ prehrať.

Prezidentovi Trumpovi boli voľby ukradnúté masívnym volebným podvodom. Volebné hlasy sa počítali 6. januára a Pence, náš „čierno-klobúkový“ vice prezident predsedal nad počítaním. Rozhodol sa ignorovať námietky proti podvodným voľbám v rozhodujúcich štátoch a nechal za víťaza vyhlásiť „slizkého“ Joe Bidena.
Aj keď výsledky volieb neboli odmietnuté, spoločné zasadanie Kongresu úspešne vypudilo zostávajúcich členov DS. Nakoniec boli močiarne krysy v Kongrese odhalené a teraz sa s nimi dá spraviť poriadok.

Zdá sa mi, že čas je nevyhnutný, aby mohlo začať úplné zverejnenie. Na začiatku bude nepochybne dosť dôvodov, aby bolo možné odvolať sa na zákon o povstaní z roku 1871 a použiť armádu hlavne tam, kde je to potrebné, na rýchle zatknutie bábok DS na federálnej úrovni a všetkých ostatných úrovniach vlády. Zároveň boli a naďalej budú zatýkania takmer vo všetkých krajinách sveta.

Je čas prebudiť tých, ktorí ešte spia v našej krajine tým, že im ukážeme dôkazy o podvodoch, domácich i zahraničných, ktoré boli použité na ukradnutie volieb v roku 2020 a ukážeme mieru zla páchanú satanským DS, ktorý sa vyžíva v znásilňovaní a mučení našich detí, aby produkovali adrenalín v krvi, kedy ich následne zavraždia a krv vypijú. Títo Satanisti sú nad mieru zlí. Ďakujem Bohu, že odstránenie Cabalu je na dosah.

Verím, že tresty za zločiny týchto satanských vyznávačov by mali byť rýchle a spravodlivé, ale ako kresťan sa tiež modlím, aby si veľa z týchto mužov a žien uvedomilo zlo, ktoré spôsobili, činili pokánie a usilovali sa o Božie odpustenie. Ak to urobia, Boh im odpustí a stále budú môcť prežiť a žiť obnovený život pri opúšťaní tohoto sveta.

Pokračujte v modlitbe za nášho prezidenta a jeho rodinu, jeho spojenectvo a náš vojenský personál a personál presadzovania práva.

Vstúpili sme do veku Vodnára a čoskoro uvidíme zmeny, ktoré nás posunú od lží, chamtivosti a klamstva, ktoré sme prežili celý život, a prejdeme do doby pokoja, kde bude láska a láskavosť pre ostatní budú kraľovať. Aké vzrušujúce obdobie byť nažive.

Boh žehnaj Ameriku!

WWG1WGA

Vďaka,

Wayne

Zdroj

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK