Biblické záplavy alebo svetový mier; čo to bude? Vo Švajčiarsku stále prebieha veľké upratovanie – Benjamin Fulford (20.09.2021)

22/09/2021

Minulotýždňová erupcia sopky na ostrove La Palma v Atlantickom oceáne by mohla vyvolať 100-metrové cunami, ktoré by zničili východné pobrežie USA, južné pobrežie Európy a veľké časti pobrežia Afriky a Južnej Ameriky.

Stalo sa tak po tom, čo sa priehrada Tri rokliny v Číne dostala začiatkom tohto leta pod silný tlak „povodne, ktorá sa vyskytne raz za tisíc rokov“. Ak by sa priehrada pretrhla, postihlo by to až 600 miliónov Číňanov a zaznamenali by sme nespočetné množstvo úmrtí.

Nie je náhoda, že k týmto udalostiam dochádza v čase, keď falošná, zločinecká „gumená maska“ administratívy Joea Bidena čelí termínu splatnosti do 30. septembra, ktorý nie je schopná dodržať.

Na prvý pohľad to vyzerá ako geopolitický poker medzi USA a Čínou, v ktorom jedna strana hrozí potopením druhej.

Zdá sa, že tieto hrozby súvisia s finančnou vojnou, ako to vidieť na Západe široko medializovanom hroziacom krachu čínskej spoločnosti Evergrande Group a na správach korporátnej propagandy o „rozpočtovej patovej situácii“ vo vláde USA.

Zdroje CIA odhadujú, že krach skupiny Evegrande, ak sa doň zahrnú aj súvisiace subjekty, by ovplyvnil dlh v hodnote jedného bilióna dolárov a mohol by mať na čínsku ekonomiku takmer rovnaký vplyv, aký by mal na USA bankrot Bidenovho režimu.

Preto mal tento zdroj pôvodne podozrenie, že problémy La Palmy a Troch roklín súvisia s týmto konfliktom medzi USA a Čínou.

Preverovanie faktov z viacerých zdrojov však odhalilo oveľa hlbší konflikt, do ktorého sú zapojené Thule, francúzska slobodomurárska Veľká lóža de L’Orient, švajčiarska skupina Oktagon, talianska slobodomurárska lóža P3 a satanistickí pseudožidia, ktorí ťahajú bábky väčšiny vodcov takzvanej G7. V rôznej miere sa na tom podieľajú aj strany ako čínski lotosoví murári, murári škótskeho obradu, Rusi a iné.

Prekvapujúcim zistením bolo, že podľa MI6 tisíce zemetrasení, po ktorých nasledovala erupcia sopky La Palma, boli spôsobené „systémom HAARP“, ktorý sa nenachádza v Číne, ale práve v Nórsku.

Je to fascinujúce, pretože minulý týždeň bol v Nórsku zavraždený japonský diplomat a nórska polícia podľa zdrojov z rodiny ázijského draka zhabala 2 milióny dolárov v hotovosti. Peniaze mali byť použité na financovanie cestovných a bezpečnostných opatrení pre členov ázijského draka, aby mohli speňažiť historické ázijské dlhopisy. Tieto dlhopisy mali byť následne použité na financovanie rozsiahleho projektu záchrany planéty pod vedením Západu, ktorý by zatienil čínsku iniciatívu modernej Hodvábnej cesty.

Systém HAARP v Nórsku, ktorý bol označený za zdroj hroziacej katastrofy na ostrove La Palma, sa nachádza v okolí tamojšej masívnej podzemnej základne. Táto základňa sa koncom roka 2009 dostala pod dočasnú kontrolu ako zdroj záhadnej „nórskej špirály“.

Inými slovami, zdá sa, že ide o severoeurópsku spoločnosť Thule. Kontaktovali sme zdroj z Thule, ktorý to spojil s udalosťami na leteckej základni Thule v Grónsku a „komplikovaným prepojením medzi Grónskom a tým, čo je pod Ženevským jazerom“.

Pripomeňme si, že skupina Octagon, ktorá ovláda falošnú Bidenovu administratívu, sídli pri Ženevskom jazere vo Švajčiarsku.

Tu sú ďalšie informácie z tohto zdroja:

Prečo si myslíte, že bol ruský prezident Vladimir Putin 16. júna v Ženeve? Stretnúť sa s Bidenom? Nie. V talianskom Janove sa nachádza vstup do 275 kilometrov dlhého podzemného tunela, ktorý umožňuje ponorkám prichádzajúcim z vojenskej základne Thule v Grónsku dostať sa do globálnej centrály CIA pod Ženevským jazerom. Zdá sa, že toto spojenie potvrdzuje skutočnosť, že Ženeva a Janov majú podobné vlajky s červenými krížmi. V znaku Janova je rímsky kríž, podobný vlajke Švajčiarska a zhodný s logom Červeného kríža, ktorý zhodou okolností tiež sídli v Ženeve vo Švajčiarsku.“

Vo Švajčiarsku prebieha čistenie. Okrem zaplavenia DUMBS (podzemných vojenských základní) prebieha masové zatýkanie v ženevskom globálnom sídle CIA, v brlohu chazarskej mafie (Octagon) a na ďalších miestach v oblasti.

Z otvorených zdrojov máme čiastočné potvrdenie, že to všetko nejako súvisí s USA, keďže z Washingtonu DC lieta obrovské množstvo lietadiel na leteckú základňu Thule v Grónsku.

Podľa zdrojov CIA sa týmito letmi prepravujú väzni.

Spojme teraz niekoľko ďalších bodov a pokúsme sa zistiť, o čo ide.

Zdroje z lóže P3, MI6 a Mossadu tvrdia, že útočia na francúzsku vetvu rodiny Rothschildovcov, ktorú kontroluje skupina Oktagon a ich slobodomurárski služobníci z Veľkej lóže Orientu.

To je napríklad to, čo sa skrýva za incidentom s austrálskou ponorkou, o ktorom sa hovorí v korporátnych médiách.

Pripomeňme si, že Komunistickú stranu Číny založili čínski agenti, ktorých vzdelávali francúzski slobodomurári. Nazývajú sa Veľké kolónie Orientu, pretože sa považujú za tajných správcov Ázie.

Členom tejto lóže bol napríklad generál Douglas McArthur, ktorý v Japonsku nastolil povojnový režim.

Čínski komunisti (ČKS) súhlasili s financovaním falošného Bidenovho režimu, pretože francúzski Rothschildovci im podľa zdrojov z rodiny Draka sľúbili kontrolu nad Japonskom, Austráliou, Novým Zélandom a skupinou ASEAN.

Tu sú niektoré základné informácie, ktoré poskytla CIA vo východnej Ázii:

ČKS prevzala austrálsku vládu. Sľúbili im úplatky, aby úplne odstránili britskú vládu na ostrove a aby ju mohla prevziať komunistická Čína.

Takže zradcovská austrálska vláda vzala miliardy dolárov za to, čo robila, a pravdepodobne to preniklo aj do austrálskej polície a armády.

Hovorca čínskeho ministerstva zahraničných vecí Zhao Liyuan označil tajne dojednaný pakt AUKUS (dohoda o ponorkách) za „mimoriadne nezodpovedný“ dvojitý štandard a vyzval členské krajiny, aby „opustili zastaranú mentalitu nulovej studenej vojny a úzkoprsé geopolitické koncepcie“.

Štátom podporovaný denník Global Times zašiel ešte ďalej a tvrdil, že Austrália sa zmenila na protivníka Číny a že „austrálski vojaci sú zároveň najpravdepodobnejšou prvou skupinou západných vojakov, ktorí prišli o život v Juhočínskom mori“.

Prečo by Číňanov tak rozčuľovalo, že Austrálčania kupujú anglické ponorky namiesto francúzskych? Odpoveď je: Briti, Američania a Austrálčania zabránili francúzskemu masonskému sľubu odovzdať Austráliu Číne. Namiesto toho dali Austráliu pod svoj jadrový dáždnik.

Zaujímavé je, že Rusi tiež pomáhajú Rothschildom a ich švajčiarskym pánom z Oktagonu v ich boji proti francúzskym slobodomurárom. Preto boli do Afriky vyslané ruské jednotky, aby podľa zdrojov FSB prerušili krádež zdrojov tohto kontinentu francúzskymi Rothschildovcami.

Práve to sa skrýva za propagandistickými správami korporácií, ktoré odsudzujú prítomnosť ruských „žoldnierov“ v Mali. Pamätajte, že v Mali kradnú francúzski Rothschildovci zlato, aby mohli zaplatiť svoje dlhy Ázijcom.

Videli sme aj webové stránky Alcuin a Flutterby, ktoré sú napojené na britské spravodajské služby a signalizujú britské zbližovanie s Ruskom rozsiahlymi citáciami Putina o zločineckej povahe chazarského mafiánskeho režimu na Ukrajine:

Prečo sa stretnúť s ukrajinským prezidentom Zelenským, keď prijal plnú vonkajšiu kontrolu nad svojou krajinou? O hlavných otázkach fungovania Ukrajiny sa nerozhoduje v Kyjeve, ale vo Washingtone a čiastočne v Berlíne a Paríži. O čom teda hovoriť? Ukrajinské orgány podnikajú úplne nezákonné kroky, ktoré dokonca presahujú ich kompetencie. Disidentov jednoducho zabíjajú na uliciach a po takomto zločine nikto zločinca nehľadá, alebo sú ľudia dokonca upálení zaživa„.

Možno práve tento príklon k Rusku v kombinácii s odstránením nemeckých spiacich agentov z britskej vlády je dôvodom, prečo nám MI6 minulý štvrtok povedala:

Sme pod nejakým komplexným kybernetickým útokom. Je to také zložité, že sme kvôli tomu stratili celý deň a museli sme požiadať veľa ľudí, aby cez noc tvrdo pracovali. Spojenie bolo sabotované vo veľmi skorých ranných hodinách a kybernetický útok bol taký závažný, že sa dostal na mušku národnej bezpečnosti a polície.“

Teraz sa pozrime na niekoľko ďalších udalostí, ktoré sa odohrali na celej planéte počas tohto rušného týždňa.

Azda najväčšou a najnedostatočnejšie medializovanou správou bolo, že Irán bol oficiálne pozvaný do Šanghajskej organizácie pre spoluprácu (SCO) ako jej stály člen.

To by znamenalo, že akýkoľvek ďalší izraelský útok na Irán by viedol k odvetným opatreniam zo strany Ruska, Číny, Indie a Pakistanu, ktoré sú členmi ŠOS. USA a NATO sa nechystajú začať tretiu svetovú vojnu tým, že budú bojovať proti ŠOS na ochranu Izraela, sľubujú zdroje z Pentagónu.

Preto minulý týždeň izraelský minister obrany Benny Gantz prelomil dlhodobý odpor Izraela voči osvieženiu jadrovej diplomacie s Iránom, tvrdia zdroje z Mossadu.

Táto správa v kombinácii s pokračujúcim sťahovaním USA z Blízkeho východu, ktoré sa prejavilo napríklad stiahnutím americkej protiraketovej obrany zo Saudskej Arábie, znamená úplnú zmenu politiky na Blízkom východe. Izrael dúfal, že sa mu podarí presvedčiť Egypt, aby sa postavil na jeho obranu, ale ten to odmietol. Zdá sa, že teraz im nezostáva nič iné, len sa usilovať o trvalý mier so svojimi susedmi.

Medzitým sa v Severnej Amerike začína prebúdzať čoraz viac konzumentov klamlivých správ (akceptorov vakcín). Pomohla tomu aj raperka Nicki Minaj, ktorá desiatkam miliónov svojich priaznivcov povedala pravdu o vakcínach, keď napísala komentáre, ako je tento:

80 % umelcov, ktorých práve sledujete, má na vakcíny rovnaký názor ako ja. A boja sa o tom hovoriť. Ak ma zavraždia a urobia zo mňa blázna alebo hlupáka, hádajte čo? Nikto iný sa nepýta. Nechápete, čo sa deje?

Keď sa falošný Bidenov režim pokúsil 18. septembra zorganizovať ďalšie podujatie pre vlastencov v jednom zapadnutom moteli vo Washingtone, bolo tam oveľa viac policajtov, reportérov a agentov tajnej služby ako demonštrantov. Jediná osoba, ktorú sa im podarilo zatknúť, sa ukázala byť tajným agentom. link

Znamená to, že títo zločinci strácajú schopnosť klamať a chytať vlastencov do pasce.

Medzitým sa v Kalifornii podľa zdrojov z Pentagónu pripravuje vojenská akcia proti režimu guvernéra Gavina Newsoma po tom, čo sa zistilo, že návrh na jeho odvolanie bol satanistickou psychologickou operáciou. Dôkazom toho je jeho 66,6 % „víťazných hlasov“.

Podľa zdrojov sa vojenský útok zameria aj na centrály spoločností Facebook a Google v kalifornskom Palo Alto a dezinformačné centrum CNN a AT&T v Atlante v Georgii.

Dostávame tiež mnoho správ z Kanady, kde sa mandžuský kandidát Justin Castro „Trudeau“ pokúša o komunistický totalitný prevrat. Ukázalo sa, že Castro sfalšoval svoj vlastný certifikát o identifikácii vakcíny, aby Kanaďanov oklamal, že vakcína modifikujúca DNA je potrebná. link

Castro a jeho satanský režim sa tiež podieľajú na útokoch na kanadských kresťanov. Za posledných niekoľko mesiacov bolo na základe falošnej historky o náleze masových hrobov príslušníkov Prvých národov poškodených alebo vypálených viac ako 64 kanadských kostolov. Investigatívni novinári, ktorí sa na miesta skutočne vybrali, aby ich preskúmali, nenašli žiadne dôkazy o masových hroboch.

Kanadská armáda sa musí zobudiť a uvedomiť si, že civilnú vládu ovládli zločinci uctievajúci satana.

V každom prípade sa koncom tohto týždňa stretnú zástupcovia Spoločnosti bieleho draka a čínskych lotosových murárov, aby sa pokúsili ukončiť všetky tieto spory a dúfajme, že dosiahnu riešenie, ktoré bude prospešné pre všetkých obyvateľov planéty.

Preklad

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK