Bill Gates pomáha komunistickej Číne pri zbere DNA Američanov na výrobu BIO zbraní špecifikovaných pre rasu

23/03/2021

Ohromujúci vývoj, ktorý pokrýva The National Pulse, ukazuje, že Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov pomohla financovať komunistickú čínsku vojenskú kryciu spoločnosť, ktorá používala „covid testovanie“ ako trik na tajné zbieranie DNA Američanov.

Ako vysvetľuje The National Pulse:

„Gatesova nadácia tiež financovala projekty BGI týkajúce sa sekvenovania genómov spolu s orgánmi čínskej komunistickej strany, ako sú ministerstvo vedy a techniky a akadémia poľnohospodárskych vied.

„Podobne je Dr. Tadataka Yamada, bývalý prezident globálneho programu v oblasti zdravia Bill & Melinda Gates Foundation, predsedom vedeckej poradnej rady BGI.“ Táto bombastická novinka je obsiahnutá v dnešnom Situačnom podcaste spolu s ďalšími aktuálnymi správami o covide, „prebudených“ obchodoch s potravinami, texaskom boji za slobodu slova a oveľa viac.

Tu je obrázok Billa Gatesa, ktorý stojí pod firemným bannerom BGI spolu s ďalšími kľúčovými ľuďmi (pravdepodobne kontinentálnou Čínou). Čínske slová hovoria v podstate „genomika“.

bill gates bgi banner 450

Slová sú napísané v zjednodušenej čínštine, čo je písané písmo kontinentálnej (komunistickej) Číny.
Pod vedením Billa Gatesa sa BGI zamerala na štát Washington a ponúkla spustenie testovacích laboratórií covid v tomto štáte. „Úradníci však nakoniec odmietli ponuku na žiadosť úradu riaditeľa národného spravodajstva pre väzby BGI na čínsku vládu,“ uvádza TNP. Ukázalo sa, že BGI bola iba frontom na zber DNA, ktorý skryto zhromaždil DNA Američanov a tvrdil, že boli „testovaní na covid“.

Prečo by ČKS chcela zbierať DNA Američanov?
Pamätajte, že Bill Gates je hlasným zástancom globálneho vyľudňovania. Strávil desaťročia financovaním programov pre neplodnosť a znižovanie populácie, všetko pod hlavičkou iniciatív „antikoncepcie“ alebo „zdravia žien“.

Je zrejmé, že Gates považuje ľudské bytosti za nepriateľov, ktorí majú byť z veľkej časti vyhladení, aby „sa zachránila planéta“. ČKS mala medzičasom cieľ vyhladiť všetkých Američanov, potom okupovať a vládnuť v Severnej Amerike ako nové územie komunistických Číňanov. Teraz sa zdá, že ciele Billa Gatesa a komunistickej Číny sa pretínajú pod vlajkou genocídy.

Masové zabíjanie Američanov dosahuje cieľ ČKS oslabiť Ameriku a pripraviť ju na vojenskú inváziu do Číny, zatiaľ čo Bill Gates dosahuje časť svojho globálneho cieľa vyľudňovania a zároveň ničí USA ako suverénny národ. Čína, inými slovami, pravdepodobne chce použiť zozbieranú DNA na výrobu biologických zbraní špecifických pre jednotlivé rasy, ktoré sa majú rozpútať proti USA. A ich úsiliu pomohli Fauci, Obama a NIH, ako aj Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov, ktorá pomohla financovať časť výskumu.

Podľa názoru tohto autora je teraz zrejmé, že vlády a globalisti vyhlásili vojnu ľudskej rase a že ľudstvo teraz bojuje o prežitie proti genocídnym, vraždiacim šialeným vedcom a zloduchom, ktorých primárnym cieľom je masové vyhladzovanie.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Lietajúce striekačky - Bill Gates chce vypustiť geneticky modifikované komáre, aby vám injekčne podali vakcínyLietajúce striekačky je fráza, ktorá sa používa na označenie navrhovaného projektu financovaného Billom Gatesom na vytvorenie geneticky modifikovaných komárov, ktorí injekčne podávajú ľuďom vakcíny, keď ich uhryznú. V roku 2008 Nadácia Billa a Melindy Gatesových udelila 100 000 dolárov Hiroyuki Matsuoka z Jichi Medical University v Japonsku na výskum geneticky modifikovaných komárov. Hiroyuki Matsuoka z Jichi…
  Tags: na, v, že, je, bill, gates, sa, a, zo, sveta
 • 10000
  Stovky vedcov v oblasti klímy požadujú okamžité zastavenie projektu genocídneho „slnečného zatmievania“ Billa GatesaJeden z najdôležitejších zdrojov života ľudstva, slnko, je pod útokom genocídneho maniaka Billa Gatesa, ktorý ho chce umelo „stlmiť“ chemickými látkami, aby zastavil „globálne otepľovanie“. Rastúca skupina vedcov však oponuje.Spoločnosť priateľov vedy so sídlom v Calgary vydala tlačovú správu, v ktorej vyzýva Harvardskú univerzitu, aby prestala spolupracovať s Gatesom na…
  Tags: na, v, že, a, je, sa, gates, ako, zo, sveta
 • 10000
  Kanadská vláda žalovaná za násilnú karanténu občanov na tajných miestachPrávna skupina v Kanade plánuje žalovať kanadskú federálnu vládu proti COVID-19 pravidlám pri cestovaní, ktoré sa používa na nútenú karanténu občanov na tajných miestach. Od vzniku pandémie COVID-19 takmer všetky krajiny upravili svoje cestovné pravidlá, najmä pre prisťahovalcov. Podobné cestovné pravidlá COVID-19 presadzovala federálna vláda v Kanade. Jedna z popredných…
  Tags: v, na, a, že, sa, je, zo, sveta
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
2 years ago

a všetci okolo neho sa usmievajú a tešia …… to je fakt hrozné ….

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK