Biohacking ľudí s DNA, nanotechnológiami, IoT a 5G

25/03/2021

Je možné, že „vakcíny“, ktoré na nás chcú tlačiť, využívajúc covid pandémiu ako zámienku, sú spojené s akýmsi narušeným transhumanistickým scenárom ? Jeffrey Epstein mal podľa všetkého maniakálny cieľ podať svoju DNA celej ľudskej rase. Ak čítam správne medzi riadkami, splnenie tohto „skutku“ by vyžadovalo vstreknutie jeho genetického kódu do DNA každého človeka. Šírenie jeho genetickej stopy na celé ľudstvo oplodnením skupiny obetí znásilnenia, alebo prostitútok, ako to naznačovali jeho voľné reči, sa však nezdalo reálne.

Je dobre známe, že sa stretával s prominentnými vedcami z Harvardu, MIT atď. Prečo teda tak bohato financoval syntetickú biológiu a genetické inžinierstvo?

Jeffrey Epstein a biotechnologický výskum

Epstein daroval nielen svoje vlastné finančné prostriedky, ale slúžil aj ako „sprostredkovateľ ďalších bohatých darcov a žiadal dary v miliónoch dolárov od jednotlivcov a organizácií, vrátane technológa a filantropa Billa Gatesa a investora Leona Blacka.“ Príjemcovia jeho štedrosti s ním mali celkovo hlbší vzťah k získavaniu finančných prostriedkov, ako boli ochotní pripustiť a snažili sa čo najviac utajiť rozsah svojich kontaktov.

Početní harvardskí genetici, vrátane Georgea Churcha , prijali Epsteinove dary. Odvtedy, rovnako ako mnoho ďalších, sa ospravedlnil . Keď však vieme, čo vieme dnes, nemali by sme brať ani ich úsudok, ani motívy ako platné. Mali by sme tiež vziať na vedomie skutočnosť, že ten istý George Church sa objavil ako člen antikoronového genetického tímu.

V ďalšom príklade vzal harvardský vedec Charles Lieber „veľkorysé“ dary od Epsteina. Rovnaký Charles Lieber bol zatknutý za nezverejnené spojenia Wuhan – Harvard , tj za vytvorenie tajného biotechnologického laboratória v Číne, údajne s cieľom obísť americké predpisy o výskume biologických zbraní. Jeho financovanie zahŕňalo viac ako 15 miliónov dolárov od darcov, ako sú Ministerstvo obrany a Národný inštitút zdravia (NIH). On „sa špecializuje v oblasti nanovedy“ a stal sa „strategický vedec vo Wuhanskej univerzite technológie (WUT)“ ,ktorá ho „ocenila viac ako 1,5 miliónom dolárov, aby si založil výskumné laboratórium na WUT“.

Zaujímavý článok o týchto súvislostiach bol publikovaný na webovej stránke Josepha P. Farrella, ktorá znovu potvrdila, že Lieberov špecializovaný výskum bol v oblasti nanotechnológií zameraných na „detekciu malých vírusových častíc u ľudí“.

Čo ak Epsteinovým dôvodom záujmu o genetickú vedu bol práve plán na nasadenie jeho génov v ľudstve prostredníctvom celosvetového očkovania? Celosvetové povinné očkovanie by si určite vyžadovalo globálnu pandémiu ako zámienku. Tento plán, hoci je to gargantuovský zámer, by bol určite uskutočniteľnejší ako naočkovanie jeho DNA impregnáciou niekoľkých desiatok, alebo stoviek obetí znásilnenia. A čo keby plán zahŕňal biohackovanie ľudí na celom svete pomocou nanotechnologických zariadení?

Inými slovami, čo ak konečný cieľ neznamená iba vytvorenie epsteinovskej chiméry z každého človeka, ale aj kontrolu geneticky modifikovaných ľudí pomocou injekčných nanočastíc prepojených pomocou AI a IoT, rovnako ako sa to už deje na GMO zvieratách ? Je to dôvod, prečo „potrebujeme“ super rýchlu a efektívnu 5G sieť? Vieme, že významné IT korporácie, ako sú IBM a Microsoft , vyvinuli systémy pre biotechnologickú analytiku a s 5G budú mať konečne technickú infraštruktúru na super efektívne pripojenie nekonečného množstva nanozariadení a ich kontrolu v reálnom čase. Z tohto dôvodu musíme vždy dávať pozor na Epsteinovho „filantropa“ Billa Gatesa, ktorý bol (je) dlho Jeffreyho kamarát a prostredníctvom Epsteina poskytoval dary MIT a teraz je na čele globálneho očkovacieho programu .

Do tejto siete globálnych pedofilných a sexuálnych organizácií zneužívajúcich maloletých, podnikov obchodujúcich s ľuďmi, biotechnologického priemyslu a priemyslu biozbraní, revolúcie v oblasti AI a vyľudňovania očkovacieho kartelu bolo zapojených mnoho ďalších špičkových vedcov , z ktorých jeden bol ďalším častým hosťom Epsteinových letov, obvinených tiež zo sexuálneho zneužívania ktoré išli ruka v ruke s vedeckými udalosťami na Epsteinovom súkromnom ostrove. Volá sa Marvin Minsky , renomovaný priekopník umelej inteligencie vzdelaný na Harvarde, vynálezca moderných VR a systémov rozšírenej reality, zakladateľ laboratória umelej inteligencie MIT a priateľ genetika Georgea Churcha.

Medzištátna biotechnologická sieť, strašidelné organizácie a ich opozícia

V roku 2017, Bill Gates spoluzaložil v koalícii pre epidémie pripravenosti inovácie (CEPE) s vládami Nórska, Indie, Japonska a Nemecka spolu s Wellcome Trust, UK. Cieľom organizácie je „urýchliť vývoj vakcín, ktorými budeme potláčať“, budúce epidémie, slovami Gatesa, „využitím pokrokov v genomike na mapovanie DNA a RNA patogénov a výrobu vakcín“. Teraz sa CEPI snaží vyvinúť covid vakcínu.

Bill Gates je tiež jedným z väčších darcov Lucis Trustu , super podozrivej „dobročinnej“ organizácie založenej ezoteričkou Alicou Foster Bailey na začiatku roka 1920, ktorá v tom čase vlastnila „Lucifer Publishing Company“ . Meno Lucis je podľa oficiálnych webových stránok organizácie ezoterickou verziou mena Lucifer, na ktorého „počesť “ (po stopách teozofičky Heleny Blavatskej, ktorá „sa usilovala o hlbšie pochopenie obete, ktorú priniesol Lucifer “, bola pomenovaná. Cieľom trustu Lucis je „implementácia plánu“. Aj keď obsah plánu nebol zverejnený, môžeme ďalej čítať, že máme do činenia s „mužmi dobrej vôle, ktorí spolupracujú (tvoria) súčasť Novej skupiny svetových serverov, ktorá pracuje na implementácii plánu“ . Títo ľudia sa „pokúšajú o záchranu sveta, nastolenie poriadku z chaosu a obranu práva, ako ho vidia“ . Ďalej sa môžeme dozvedieť, že „nová skupina svetových serverov sú ľudia, ktorí budujú nový svetový poriadok“.

Ďalším veľkým darcom v Lucis Trustu bol George Soros, ktorý tiež investoval, aby sa stal akcionárom Wu Xi AppTec Group – čínsko-americká biotech spoločnosť údajne spojená s únikom corona vírusu a teraz skúša vývoj protilátok a vakcín prostredníctvom jednej z jej dcérskych spoločností , ktorá nedávno podpísala dohodu v hodnote 3 miliárd USD na výrobu vakcín. Aj keď oficiálni cenzori Facebooku, orwellovské služby „overovania faktov“ by chceli, aby sme verili, že laboratóriá Wuhan nemajú nič spoločné s vynálezom vírusu covid, že skupina Wu Xi AppTec Group nemá tieto kapacity a že Soros nebol zapojený do týchto laboratórií, už len kritické prečítanie ich textov svedčí o opaku. Prezident Trump opakovane vyjadril presvedčenie, že máme do činenia s vyrobeným vírusom pochádzajúcim z čínskeho laboratória, hoci jeho vojenské a civilné spravodajské služby zjavne nesúhlasia s mnohými ďalšími hlavami štátov. Podľa polooficiálneho odhalenia GRU – ruského vojenského spravodajstva však súhlasia s prezidentom Trumpom a Mikeom Pompeom . Tento druh disonancie v štátnom aparáte USA by nemal byť prekvapujúci, ak si pripomenieme, že jedným z hlavných darcov spojenia medzi USA a Čínou v oblasti biologickej vojny bolo Ministerstvo obrany a ďalšie podobné väzby.

Hackovateľné nanočastice v digitálnych softvérových vakcínach mRNA

George Soros je hlavným prispievateľom do agendy pre Svetové ekonomické fórum, ktoré spustilo CEPI na svojom výročnom stretnutí v Davose v roku 2017. Nadácia Gates a CEPI sú darcami biotechnologickej spoločnosti sídliacej v Cambridge v štáte Massachusetts s názvom Moderna Inc. , ktorá je súčasťou MIT Biotechnology Group , pridruženej tiež k Harvardu a „ teraz pracuje na vakcíne proti koronavírusom “ a je priekopníkom nového typu vakcíny na báze génov .

Spoločnosť Moderna vyrába „vakcíny mRNA“ vkladaním genetických pokynov pre zložku vírusu do nanočastíc, ktoré sa potom môžu vpichnúť osobe. Spoločnosť pridáva genetické kódy pre membránový proteín, ktorý vírus používa na napadnutie ľudských buniek. Ak sa také nanočastice vstreknú do osoby, mohli by spôsobiť imunizáciu tela proti skutočnej nákaze tým, že by vírusu corona nedovolil spájať jeho receptory s membránovými proteínmi. Dobrovoľníci v tejto klinickej skúške boli požiadaní, aby údajne používali antikoncepciu, pretože DNA mohla skončiť v zárodočnej línii , inými slovami v ľudských reprodukčných bunkách, tj v spermiách a vaječných bunkách. Zdá sa, že niekto sa chcel chrániť pred možnosťou narodenia detí z vakcín mRNA. Mohli sa stať novými Epsteínmi?

Pretože technológia mRNA má softvérovú podobu podobnú digitálnej, ktorá funguje veľmi podobne ako operačný systém na počítači, zaslúži si záznam do webového denníka firmy zaoberajúcej sa dodávkami vojenských priemyselných komplexov s názvom Alpine Security veľmi podrobnú analýzu:

Niekoľko dôležitých vecí

„(…) Niektoré nápady v oblasti nanotechnológií zahŕňajú malé zariadenie, ktoré sa vstrekuje do tela ako senzor alebo zdravotnícke zariadenie. (…)

(…) Niektorí odborníci na digitálnu bezpečnosť tvrdia, že by mohla byť napadnutá jedna nanočastica v tele s vlastným procesorom, ale tiež tvrdia, že ak by niekto mal v tele viac ako jednu časticu, čo by si mnoho spôsobov liečby vyžadovalo, hacker by ich teoreticky mohol zmeniť na sieť v tele a na komunikáciu by použil vlastné systémy tela. (…)

(…) Ak by hacker prebral vaše vnútorné nanotechnologické zariadenia, mohol by požadovať výkupné so smrteľnými následkami. Ak nemôžete, alebo nechcete platiť, ľahko by mohli obrátiť vaše telo proti vám a prinajmenšom vás prinútiť trpieť, alebo ochorieť, ak vás nezabijú. (…)

(…) Jednou z najzaujímavejších aplikácií nanotechnológie sú inhalovateľné časticové prášky vyvinuté na priamu liečbu pľúc. Tieto častice môžu spolupracovať na vytvorení umelej bunky, ktorá vykoná určitú prácu. Niektorí sa obávajú, že táto technológia môže byť ľahko použitá v oblasti bioterorizmu nad rámec hackerských rizík. Nakaziť sa niečím môže byť také jednoduché ako dýchanie vzduchu, sprchovanie alebo pravidelné očkovanie od lekára. (…) “

Možnosť, že by niekto mohol doslova riadiť naše telá prostredníctvom siete IoT nanočastíc ovládateľných umelou inteligenciou prevádzkovanou prostredníctvom systému 5G, je mierne povedané šokujúco znepokojujúca. Potenciálne dôsledky zneužitia tejto technológie sú hrozné. Okrem potenciálnych (a pravdepodobne pochybných) výhod existujú aj riziká spojené s neznámymi dlhodobými následkami manipulácie s ľudskou DNA. Tiež radím všetkým, aby si prečítali celý záznam , pretože to znie ako transhumanistický manifest.

Sú títo ľudia zlí?

Keď to zhrnieme, existuje vážna možnosť, že môžeme mať do činenia s rozvetvenou sieťou obchodných oportunistov, vedcov, odborníkov na IT, chamtivých finančníkov, korporátnych dronov, mediálnych „áno“ mužov, zhýralých sexuálnych predátorov, ľudských priekupníkovi, únoscov a širokej škály obyčajných ľudí alebo užitočných tupcov a to všetko riadený skrytou transhumanistickou cabal, ktorá veľmi dobre vie, čo je koniec hry. Môže to byť skutočne národný štát hackujúci súkromnú sieť a čo je dôležitejšie, biohackovanie genetického kódu ľudstva a možno, len možno, využívajú nielen nanotechnológie, ale aj DNA Jeffreyho (a Boh vie, koho iného). Myslím si, že vylúčiť túto hypotézu plošne môže byť veľmi, veľmi naivné.

Myslím si, že všetci títo ľudia konšpirujú vyľudnenie sveta sediac v tmavých miestnostiach okolo orechových stolov? Ako tu napísal Dean W. Arnold :

„Pochybujem.“ (No, Bill možno.) Niekto to asi robí, ale myslím, že Bill a Melinda sú obdivuhodnými zástancami ideológie, ktorá verí, že pomáhajú svetu. A keď narazia na fakty, ktoré spochybňujú ich ideológiu, robia to, čo občas robia mnohí z nás. Popierajú to. Ale niekto tam vonku pripravuje zlo. “

Epstein sa rozčlenil v podzemí

Poďme preskúmať ďalšie spojenia tejto siete s Epsteinom, vďaka čomu je naša hypotéza biohackovania ľudstva skutočne dôveryhodná. Je dôležité mať na pamäti, že modus operandi tohto obrovského komplexu je rozčlenenie. Sieť funguje na princípe potreby vedieť a vo väčšine prípadov operatívci nevidia celkový obraz, ale riadia sa ich jednoduchými cieľmi.

Epstein mal výkonného asistenta menom Cimberly Espinosa, s ktorým zakladateľ spoločnosti Alpine Security zdieľa rovnaké priezvisko . Môže to byť len náhoda, pretože toto priezvisko je v USA úplne bežné, ale možno existujú súvislosti. Spoločnosť Alpine Security sa zameriava na ransomvér a bezpečnosť zdravotnej starostlivosti, konkrétne na „ochranu lekárskych prístrojov pred získaním, atentátom a plánmi nepriateľov“ .

Zakladateľ spoločnosti pochádza bez akýchkoľvek pochybností z vojenského priemyselného komplexu . Pred založením vlastnej spoločnosti pracoval ako senior konzultant pre firmu zameranú na kybernetické technológie s názvom TechGuard , ktorá sa opäť špecializovala na technológiu proti výkupným . Medzi ich vládnych klientov patria Ministerstvo vnútornej bezpečnosti, Ministerstvo obrany, Ministerstvo práce, Agentúra pre obranné informačné systémy USA, MARFORCYBER, USCYBERCOM, FLYCYBERCOM atď. atď.

Whitney Webb napísala o spojeniach Epsteina s CyberReason , ďalšou technologickou firmou, hlboko spojenou s jednotkou 8200 izraelských obranných síl (IDF). Spoločnosť CyberReason založila mimoriadne podozrivá osoba menom Lior Div, bývalý izraelský vojenský hacker, ktorý svoju spoločnosť považuje za „pokračovanie šiestich rokov výcviku a služieb, ktoré strávil prácou s jednotkou izraelskej armády 8200“. Po odchode z IDF „pracoval pre izraelskú vládu ako súkromný dodávateľ hackerských operácií reverzného inžinierstva“ .

Do ich portfólia patrí podobne ochrana proti výkupnému a zdravotná starostlivosť . Takéto výrobky možno zjavne ľahko vyzbrojiť a po ich vývoji, ktokoľvek má také schopnosti, bude len krôčik (jednoduchým obrátením) od toho, aby mohol vydierať takmer kohokoľvek na planéte. Zoznam manažmentu spoločnosti CyberReason znie ako kto je kto je v izraelskej ročenke techspook, vrátane dámy, ktorá „ v IDF „ velila operačnému tímu 20 spravodajských služieb pre citlivé úlohy 24 hodín denne, 7 dní v týždni “. Nerád si predstavujem, čo by mohli byť tieto „citlivé úlohy“.

Je tiež zaujímavé, že Cimberly Espinosa bola predtým súčasťou technologickej firmy s názvom M86 Security, ktorá bola preukázateľne prepojená s Microsoftom a Izraelom prostredníctvom vojenských dodávateľov prostredníctvom spojení s ďalšou technologickou firmou Finjan a Trustwave Holdings , okrem iného aj s iným vojenským dodávateľom . Webová stránka Trustwave označuje za svojich klientov spravodajské agentúry a armádu. Zoznam však zostáva nezverejnený , rovnako ako je tomu v armádnom svete kontraktov. Trustwave je veľmi úzko prepojený s Microsoftom , čo neprekvapuje, už viac ako desať rokov. A tiež nie je prekvapením, že s Izraelom .

Cimberly Espinosa je teraz súčasťou spoločnosti Thales Avionics zameranej na avionickú kybernetickú bezpečnosť, ktorá je, samozrejme, zameraná aj na zakladateľa spoločnosti Alpine Security . Ak sa pozrieme na jeho osobnú prezentačnú stránku na webovej stránke Maryville University, kde predtým učil, nájdeme zaujímavé pasáže, napríklad túto, „niektoré z významných projektov, na ktorých som pracoval, zahŕňali testovanie prieniku komerčných lietadiel – pomôcť zaistiť, aby bolo lietadlo „odolné voči hacknutiu“ počas letu a na zemi “ . Podobné technológie mohli byť zneužité pri únose lietadiel počas akejkoľvek pochybnej katastrofy, ako napríklad zmiznutie letu 370 spoločnosti Malaysian Airlines .

Portfólio klientov, ktoré je pre vojenský priemyselný komplex také typické, nie je k dispozícii na webových stránkach jeho spoločnosti. Môžeme však hádať, že spoločnosť Thales Avionics je súčasťou siete, pretože by sa mohlo zdať, že si na priemyselných veľtrhoch často tlčú lakte. Rovnaká Cimberly Espinosa sa na webe objavuje aj ako kalifornská realitná kancelária , čo je pravdepodobne návnada, ktorý je vydaná tak, aby mal dôležitý operátor regulérnu občiansku identitu. A tu sa blížime takmer k uzavretiu kruhu. S kým je spoločnosť Trustwave úzko spojená? (fanár prosím …) CyberReason, samozrejme ! Je to skutočne malý svet.

Nasledujúce pasáže tiež vyžadujú dôkladné preskúmanie:

„Cybereason je proprietárny dátový analytický modul využívajúci AI a zabudované forenzné funkcie na koreláciu atribútov údajov a správania s potenciálnymi hrozbami. Zvýšená korelácia pomôže pri rýchlom určovaní podozrivých aktivít, ktoré môžu vyžadovať ďalšie vyšetrovanie, alebo zničenie už prebiehajúcich útokov. “

„… Je možné iniciovať hlbšiu analýzu pochybných udalostí a vzájomne na ne odkazovať pomocou najnovších informácií o hrozbách získaných z globálnej siete Trustocent Network of Advanced Security Operation Centers (ASOC) a Trustwave SpiderLabs Fusion Center, ktoré pomáha zabezpečiť okamžité prijatie účinných opatrení proti hrozbám. “

„… lovci hrozieb a digitálne forenzné tímy pridajú do svojho arzenálu novú úroveň behaviorálnej analýzy, aby rozšírili a zväčšili svoje schopnosti pre rýchle nájdenie týchto povestných ihiel v kope sena.“

Biohacking ľudstva je reálna možnosť

Iba s trochou vzdelanej fantázie by táto kybernetická technológia v kombinácii s biotechnológiami mohla viesť k úplnému prevzatiu ľudstva vo vojenskom štýle. Zdá sa, že sme len krôčik od vývoja schopností hľadania a ničenia pomocou AI, 5G, „najmodernejších centier kybernetického velenia“ a „vakcín“ – injektovateľných hackovateľných nanotechnologických zariadení ako forma bioterorizmu a jeden krok od koho? Od slávneho „filantropa“ Jeffreyho Epsteina prostredníctvom jeho vlastných kontaktov s CyberReason a mnohými spomenutými výskumnými organizáciami a poskytovateľmi technológií.

Aj iniciatívy, ako sú implantáty digitálnych ID v kombinácii s vakcínami presadzovanými Billom Gatesom a Rockefellerovou nadáciou, by mohli proces hľadania a ničenia (a na druhej strane hľadania a záchrany) iba urýchliť a uľahčiť. Mali by sme dodať, že Gatesova nadácia financovala štúdium MIT a Chemického ústavu Čínskej akadémie vied v Pekingu na vakcínu podobnej tetovaniu kombinujúcej nanočastice, alebo „kvantové bodky blízkej infračervenej oblasti“ kódujúcich informácie pre „decentralizované ukladanie údajov a biologické snímanie“ kombináciou algoritmov zobrazovania smartfónov in vivo a strojového učenia. Keby sme túto technológiu spojili s implantátmi bezdrôtového sledovania a prenosu údajov z nervov, orgánov a svalov v reálnom čase, plazmové nanoboty, 5G a „najmodernejšie centrá kybernetického velenia“ v biohybridnom DNA ,všetko je hackovateľná sieť na diaľkové ovládanie ľudstva.

Krátky výskum iba poškriabe povrch a v tomto masívne rozvetvenom tajnom technologickom kulte je veľa vecí, ktoré je potrebné preskúmať. To opäť neznamená, že každý agent v sieti pozná cieľ. Naopak, úspech týchto operácií závisí od rozdelenia a utajenia. Je však zrejmé, že tí, ktorí velia, sú v otázke biohackovania ľudstva pekelne presvedčení, aby vytvorili transhumanistickú tyraniu a kto vie, čo ešte. Pravdepodobne plnohodnotná GMO orwellovská živočíšna farma a oveľa, oveľa viac.

Ďalším pavúkom v svetovej sieti

Ďalším pavúkom v sieti, ktorý sa má preskúmať je Boris Nikolic, „imunológ a podnikateľ v oblasti biotechnológií, ktorý predtým pôsobil do roku 2014 ako hlavný vedecký poradca spoločnosti Gatesa“, ktorý „ slúžil ako sprostredkovateľ medzi Epsteinom a Gatesom“, ale teraz „hlboko ľutuje stretnutia s pánom Epsteinom “a„ bol „šokovaný“, keď zistil, že bol Epsteinom vymenovaný za náhradníka (vykonávateľa). “

Nikolic by mal byť dlžný Epsteinovi a nemyslím si, že ho mrzí udalosť, pri ktorej „bol nadšený radou, ktorú Epstein – ktorého fascinoval genetický výskum – dal bankárom o verejnej ponuke génovej spoločnosti, kde Nikolic mal 42 miliónový podiel USD, informovala vtedy agentúra Bloomberg. “

Volajte ma znova akokoľvek, ale nemyslím si, že Jeffrey Epstein je mŕtvy. Proste to nesedí. Možnosť, že bol nahradený dvojníkom a bol vzatý niekam do utajenia, znie pravdepodobnejšie ako kedykoľvek predtým. A mohlo by sa stať, že korona neporiadok v New Yorku je nejako spojený s jeho „zánikom“.

Možno sa vráti z ríše tieňov v akejsi chorej triumfálnej „reinkarnácii“? V každom prípade, aj keď je mŕtvy, jeho duch nie je a jeho DNA určite nie.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Ako vás internet telies (IoB) doslova pripojí k internetuB.N. Frank Odborníci na ochranu súkromia a bezpečnosť varujú pred technológiou Internet of Things (IoT) už mnoho rokov a naďalej to robia (pozri 1, 2,  3, 4). Technológia Internet of Bodies (IoB) spadá pod IoT a v súčasnosti je neregulovaná.Pre tých, ktorí nie sú oboznámení s tým, čo obnáša IoT,…
  Tags: a, sa, ako, na
 • 10000
  Najlepší vedec spoločnosti Moderna v oblasti technológie MRNA v snímkach COVID: „V skutočnosti hackujeme softvér života“Veteránsky investigatívny reportér Leo Hohmann objavil v roku 2017 prezentáciu Ted Talk od Dr. Tal Zaksa, vedúceho lekára spoločnosti Moderna Inc., kde laickým jazykom jasne vysvetľuje, čo technológia mRNA robí vo vakcínach. Ako jasne tvrdí doktor Zaks, „hackujú softvér života“ tým, že vtláčajú ľuďom vlastný genetický kód. To, čoho sme…
  Tags: v, a, že, na, ako, sa, je, zdravie
 • 10000
  Moderna pripúšťa: MRNA vakcíny sú „operačným systémom“ určeným na programovanie ľudíautor: Lance D Johnson Experimentálne injekcie, ktoré zavádzajú spoločnosti Moderna a Pfizer, nie sú ničím podobné tradičným vakcínam. Tieto platformy mRNA sú „operačným systémom“ určeným na programovanie ľudí a premenu ich buniek na efektívne systémy dodávania liekov. Spoločnosť Moderna teraz vychádza na verejnosť so skutočnými zámermi, ktoré stoja za platformou…
  Tags: na, a, sa, v, je, že, ako, zdravie
Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
3 years ago

ĎAkujem … skutočne veľmi zajímavý článok a myslím že pravdivý ….. ste skvelí, koľko úžasných informácií sem dávate …. Máte prehľad, koľko ľudí to tu číta? Je nás aspoň malá hrstka? Lebo je tu tak málo komentárov, že niekedy mám pocit – že som na stránke „duchov“ … prajem všetko dobré, Jana

Daniel
Admin
Reply to  Jana
3 years ago

Ďakujeme, hej to máte pravdu 😂. Nás stálych je tu pár tisíc. Poviem vám tak, že jeden článok od nás mal 50 000 zobrazení a ani jeden komentár 😄. Dosť čudné, no každopádne ja som hlavne rád, že to ľudia čítajú a dúfam, že ich to obohacuje, to je všetko čo chceme 🙂

Daniela
Daniela
3 years ago

A ja som jedna z tých ktorá len číta a nepíše komentáre, dávam na pocity, ktoré mám a potvrdzujú sa mi vašimi článkami, píšete pravdu, ktorú ľudia nechápu, lebo to ich jednoduché žitie počúvať a veriť väčšine je pravdivé, a ja som konšpirátor. Máte krásne spracované články, dobre sa čítajú a obohatia na duchu aj vedomosťami.
PS: pozrela som video Pád Kabaly 2020, kde nájdem part 10, ďakujem

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK