Black Goo

07/09/2021

„Black Goo (čierny sliz)“ alebo „čierna tekutina“ je mimoriadne silný a virulentný mutagénny patogén zložený z miliónov malých mikroorganizmov, ktorý vyrobili Inžinieri na vytvorenie životných foriem a ako biologickú zbraň.

Tu sú 2 preložené videá o tom, čo Black Goo v skutočnosti je:


Film o skutočnej príčine vojny o Falklandy. Téza predpokladá, že sa tam nachádzala ropa, ktorá mohla prenášať umelú inteligenciu. Briti tam chceli robiť vlastný vojenský prieskum. Preto vyvolali vojnu o Falklandy.
Z tohto laboratória vzali 23 zdravých ľudí, všetci ostatní mali nejaké ochorenie, bolesti kĺbov, a pomocou afirmácie sa dostali späť do zdravého stavu. Spojili sa s kolektívnym vedomím planéty. Telepaticky sa dokázali spojiť s každou rastlinou, každým živočíchom, naučiť sa akýkoľvek cudzí jazyk do 2 týždňov.
Tak som googlil, hľadal a narazil na protokol medzinárodného diplomatického kanála, ktorý hovorí o čerpaní abiotickej ropy. Všetky krajiny sa snažili získať túto ropu. Iba Francúzom sa ju podarilo získať od zdroja. Ich technológia na palube však úplne zlyhala a ľudia sa v súvislosti s týmto olejom zbláznili. Američania sa chceli zmocniť francúzskej ponorky, aby im pokus zobrali. Číňania, Brazílčania a ďalšie krajiny sa pokúšali získať túto ponorku. Preto sa do nej nalialo veľa škodlivých chemikálií, aby sa táto ropa zničila.
Môj syn má kamaráta z južného Anglicka, málokedy vidíte človeka s takým energickým výrazom. Koľkokrát som sa naňho pozrela a on sa so mnou dokázal spojiť, vedel, na čo myslím. Povedal som mu o čiernom slize a on sa zasmial a povedal, že je v stabilnom spojení s jadrom matky Zeme.
Čierny sliz sa mi počas výskumu dostal na stôl v extrahovanej forme, presne takej, akú opisovali Angličania. Stabilné kvapalné kryštály. Reaguje na stav vedomia, na myšlienky. Sledovali sme, čo so mnou urobí čierny sliz. Zistili sme, že mám reptiloidné vedomie. A tu sa začínajú všetky druhy rozporov. Hovoríme o chladnom blackgoo, ktoré je plné všetkých druhov bolesti. A naproti tomu je tu blackgoo, ktorý je milujúci, empatický, láskavý… Blackgoo sa dostal na povrch z vnútra Zeme pred mnohými rokmi a v tom čase získal reptiloidné vedomie. Moja teória hovorí, že život vznikol vo vnútri planéty, že vznikol syntézou CO2 a vody pri vysokých teplotách. Voda sa musí pohybovať správne, v rezonancii atď. A začne sa premieňať. Vytvorí sa blackgoo. Častice sú ako antény vedomia, prepojené s čiernou bunkou vo vnútri Zeme, so svetelnými vlnami, s biofotónmi. Takto sa môžeme spojiť so Zemou. Sme prepojení, môžeme vytvoriť kolektívne vedomie. Všetko, čo si myslíme a ako konáme, je uložené v tomto kolektívnom vedomí a ovplyvňuje náš vzostup.
Všetky kostoly sú vždy spojené s vodou, čiernymi kameňmi, objavujú sa u templárov, v Mekke, všade. Sú a boli spojené s reptiloidným vedomím. A my musíme tieto pozostatky odstrániť, ľudia musia myslieť pozitívne a otvoriť chýbajúcu čakru. Reptiliáni napojili blackgoo len na tri čakry a tým nás uväznili v tejto trojrozmernej dimenzii, to bol ich zámer. Blackgoo nás spája s pôvodným vedomím Zeme. Mnohí ľudia sú však stále spojení temnými väzbami s prapôvodnými I rodovými líniami atď., len niektorí majú nové schopnosti, jasnovidectvo atď. a môžu používať blackgoo. Vyskúšal som to na sebe, bol to očisťujúci proces, ktorý sa začal bezsennými nocami, migrénami a neskôr som mal pocit, akoby mnou prenikala samotná Zem.
V 3. ríši sa hrali s chladným blackgoo, bol tam srdcový blok, esesáci ho zneužívali.
V súčasnosti sa snažíme dostať blackgoo na trh v určitej forme, aby bol dostupný pre všetkých. zdroj

The Event Chronicle – Evil Black Goo Used in Mecca & the Vatican Black Magic (Alarming Videos) – Rob Scholte Museum
Venom' (2018) Review - ReelRundown

Vo filmoch nám vždy o všetkom povedali..

Tu je ďalšie vysvetlenie Black Goo:

Preletíme severný Irak. Dvadsať kilometrov od tureckých hraníc. Tu sa nachádza jaskyňa známa ako Šanidar. Nachádzajú sa tu pozostatky hominidov, ktoré poukazujú na to, že pred 60 tisíc rokmi došlo ku kontaktu medzi neandertálcami a homo sapiens, čo ovplyvnilo ďalší vývoj ľudstva. Tento prvý kontakt v tejto jaskyni pred šesťdesiatimi tisíckami rokov inšpiroval Stanleyho Kubricka k prvému kontaktu v majstrovskom diele 2001. Namiesto dlhých lebiek sa mu na mieste nie nepodobnom jaskyni Šanidar vynorila čierna inteligencia. Do svojho filmu zakódoval nielen túto jaskyňu, ale aj čierny monolit, ktorý v čase vzniku filmu v 60. rokoch ešte nebol známy ako CI. Čo však znamená „čierna“ a prečo mnohí označujú túto farbu za niečo, čo poukazuje na niečo vyššie, mocné a nadprirodzené? Prebúdza sa na planéte temná inteligencia v podobe kamenných, tvar meniacich tekutín a bytostí, ktoré naďalej zasahujú do vývoja ľudstva? Experimentujú vedci a armáda s tajným dedičstvom? A môžeme túto technológiu používať? Stúpenci Black Goo veria, že áno, a poukazujú na tajné posolstvá vo filme a televízii, ale v kostoloch sa objavuje aj temná inteligencia, a my sa teraz pozrieme týmto smerom.

Mekka, centrum moslimskej viery. Z celého sveta sem smerujú modlitby k tejto čiernej kocke. Vnútri sa nachádzajú zvyšky čierneho kameňa, ktorý Mohamed osobne priniesol do tejto budovy. Pôvod kameňa? Neznámy. Rituálny význam? Neznámy. Podobné telesá nosia praktizujúci Židia na ruke alebo na inom mieste na tele. Nosia ich už tisíce rokov, aby dosiahli duchovné spojenie so Stvoriteľom. Číňania to robia trochu inak. Túto čiernu guľu používajú nepriamo ako akupunktúru na dosiahnutie duchovnej čistoty. Čierna farba sa vyskytuje aj medzi kresťanskými hodnostármi. Touto farbou symbolizujú svoj odchod z materiálneho sveta a priblíženie sa k duchovnému. Ale aj opačná strana používa túto farbu na prechod do vyšších sfér. Pokiaľ ide o rituálne praktiky dobrých a zlých kruhov, tie tiež nosia čiernu farbu. Objavuje sa aj v hudobnom priemysle, veľkú úlohu zohráva aj vo filmovom priemysle a tam, kde ide o niečo nadprirodzené alebo mocné. Stanley Kubrick nechal vo filme objaviť čierny kameň, ktorý znamenal vývoj tvorivej inteligencie, primáty vďaka nemu pokročili vo svojom vývoji. Čierny kameň zohral úlohu aj v Noemovi. Slúžil na prípravu vyvolených na koniec sveta. V tomto filme sa objavujú aj čierne bytosti, ktoré sa neskôr premenia na anjelské bytosti, aby priniesli oslobodenie vyvoleným. Čierne sú aj tieto inteligentné chrobáky, ktoré sa objavili, aby spôsobili koniec sveta, pri ktorom bude civilizácia zničená.

O ničení je aj tento film. Počas rituálu vypije čierny olej, ktorý vedie k úplnému rozptýleniu jeho buniek. Čierna je v tomto filme zlá. Namiesto rozpadu buniek dochádza k metamorfóze do inej formy života. A v Lucy sa dozvedáme, že celý vesmír je obrovskou čiernou masou pôvodného vedomia. V neposlednom rade tu máme Nea, ktorý sa v Matrixe prebudí pomocou čierneho zrkadla. A mnoho ďalších filmov, kde je čierna proti ľuďom alebo im pomáha, čierna tekutá hmota, ktorá sa správa inteligentne. Niečo také naozaj existuje, tvrdia prívrženci Black Goo. Mali by ste tiež vedieť, odkiaľ tento materiál pochádza a kde je uskladnený, a to v blízkosti Antarktídy.

Ostrov Thule sa nachádza v Južnom polárnom mori neďaleko Antarktídy. Predpokladalo sa, že na tomto ostrove mimozemšťania skladujú čiernu olejovitú látku s názvom Black Goo. Táto látka nielenže vykazuje inteligentné správanie, ale aj formuje vedomie. Okrem toho môže meniť tvar alebo sa obtáčať okolo vecí, ako to poznáme z filmov. Black Goo reaguje aj na magnetické a elektrické polia. Vedomie Black Goo je kolektívne a môže sa spojiť s akoukoľvek formou života a dokonca ju ovplyvniť. Obsahuje všetky informácie o svete, ktoré sme získali v priebehu storočí. Je to kronika Akáša. Táto inteligentná ropa, ako sa niekedy nazýva, bola prvýkrát nájdená v najhlbšej vrstve Zeme, kde sa kedysi nachádzal svetový čierny oceán. Na niektorých miestach, ako napríklad v Mexiku a na ostrove Thule, sa Black Goo postupne dostala až na Zem. Aj na Marse existoval v najhlbších vrstvách a dostal sa na povrch. Čierny sliz na Marse – nemusíme tam letieť, je aj tu na Zemi, na povrchu. Napríklad na Falklandách, na ostrove Thule. A to bol dôvod, prečo Anglicko viedlo v 80. rokoch vojnu s Argentínou. 1982 – Falklandy. Anglicko ich údajne chcelo oslobodiť. Tento konflikt sa nazýva „vojna o Falklandy“. Išlo však o ostrov Thule a čierny sliz, ktorý sa tam ťažil. Má také vlastnosti, že sa oň začala zaujímať aj anglická armáda. Vojaci v tejto vojne však nosili rukavice a ochranu úst, aby sa chránili pred infekciou týmto čiernym slizom, ktorý sa môže šíriť aj aerosólmi a spôsobovať nepriaznivé účinky. Veľká Británia vyhrala vojnu a odvtedy je vedúcou mocnosťou vďaka vlastníctvu tejto inteligentnej ropy. Vojaci s chráničmi zubov. To vidíte len v prípade pandémie, ktorá vtedy nebola. Podľa oficiálnych údajov dokonca nebola ani poriadna chrípka. Prečo a pred čím sa teda chránili na Falklandách? Strach z Black Goo?

Tento muž sa volá David Griffen. V Anglicku zastupuje organizáciu, ktorá je založená na prítomnosti mimozemšťanov na Zemi. Verí, že do vojny o Falklandy boli zapojení mimozemšťania. Hovorí aj o tajných základniach, ktoré boli v tomto konflikte zničené. Dodnes sú tu však viditeľné pozostatky. Hovorí o nanotechnológii čierneho oleja, Black Goo. Táto ropa je zmrazená a uskladnená na Falklandoch a Thule. Hovorí sa, že je to preto, lebo by sa mohol prebudiť a vyvolať nebezpečenstvo, aké poznáme z Aktov X alebo Promethea. Okrem toho David Griffen tvrdí, že anglické tajné vojenské služby a spoločnosť Marconi vykonávajú experimenty s týmto olejom. Viac ako 25 robotníkov údajne prišlo o život záhadným spôsobom – alebo boli odstránení. Briti, nie Američania, ale Briti naozaj pracujú na programovateľnej kvapaline, ktorá sa dokáže na molekulárnej úrovni všemožne formovať. Náhoda? Je tiež náhoda, že hneď po vojne o Falklandy došlo k zaujímavým úmrtiam práve v spoločnosti, ktorá sa údajne zaoberá výskumom správania tohto mimozemského Black Goo? A kto boli tí mimozemšťania, ktorí priniesli Čierny sliz na Zem a uskladnili ho neďaleko Antarktídy? Odpoveď je zakódovaná vo filme Prometheus. Boli to mimozemšťania s modrou pokožkou. Poznáme ich z vlastnej histórie. Egypt. Amon má modrú pokožku. Indický boh Chiva je modrý. Amon a Chiva majú na hlave rovnakého hada. Kobra. Je to len náhoda? Alebo máme do činenia s tým istým bohom? Zdá sa, že sme skutočne mali kontakt s mimozemšťanmi s modrou pokožkou. Boli Amon a Chiva mimozemšťania, ktorých ľudia vnímali ako bohov? Priniesli na Zem Black Goo? Olej s nanočasticami, legenda o Black Goo, ktorý má okrem iného telepatické schopnosti a niekto ho môže použiť na ovládanie našich myšlienok?

Takto dnes funguje kontrola myslenia. Na hlavu si nasadíte klobúk s mnohými elektródami, ktoré snímajú mozgové vlny. Elektroencefalografia. Ide o hrubú metódu, ktorá však postačuje na meranie častí mozgu a jeho aktivity. Muskov projekt Neuro-link je o niečo vzdialenejší. Namiesto elektród na hlave sa pod lebku do vonkajšej mozgovej kôry zavedie 1 024 tenkých ihiel, ktoré umožňujú desaťkrát lepší prehľad o mozgových vlnách. Pomocou Neurolinku možno zachytiť motorické signály. Signály sa prenášajú z kocky na hlave do počítača. Zdá sa vám to povedomé? Nebol to vtedy tiež nejaký druh prastarého mozgového počítačového rozhrania? A potom sú tu títo dvaja páni z univerzity v Berkley. Pomocou tomografie magnetickou rezonanciou môžu skenovať celú vonkajšiu mozgovú kôru a získať tak 10 000-krát lepšie rozlíšenie mozgovej aktivity. Zobrazujú sa mozgové podnety a iné reakcie, ktoré sa spúšťajú napríklad pri sledovaní filmu, a vedci sa ich snažia dekódovať, aby mohli to, čo vidia, preniesť do počítača. Takto vyzerá počítačová rekonštrukcia. Pomocou tohto zariadenia dokážu čítať myšlienky – aj keď len matne. A viac bude možné, keď budeme môcť presnejšie čítať mozgové vlny. Na to je potrebné dostať ho do hlbších štruktúr mozgu, ale nepoškodiť ich.

A práve tu prichádza na rad Black Goo. Nanoboty Black Goo sa môžu dostať ku všetkým neurónom mozgu v danom čase a môžu všetko prenášať v reálnom čase. Dokážu prečítať každú myšlienku, každý sen, ale aj každý prenos myšlienok, telepatia. Prenos myšlienok, telepatia, prenášaná priamo z nášho mozgu nanobotmi, ešte nie sme tak ďaleko, ale technológia, ktorá by to umožnila, Black Goo, je nám známa. Má vlastnosti, ktoré to všetko umožňujú. Môže byť na mýtoch viac pravdy, než si ľudstvo pripúšťa? A súvislosť s čiernymi kameňmi na začiatku tohto videa spočíva v tom, že ľudia, ktorí veria v existenciu Black Goo, pripúšťajú, že tieto kamene sú napustené týmto olejom inteligencie, a tým sa do hry dostáva teória nanobotov, kde sa prejavuje inteligencia davu. Podobne ako monolit Stanleyho Kubricka vo filme 2001.

Preklad

Zdieľať článok

Podobné články

 • 95
  Zlovestné miesta: Georgia GuidestonesGeorgia Guidestones je záhadná žulová pamiatka v okrese Elbert v štáte Georgia. Gigantická stavba, známa tiež ako americký Stonehenge, je vysoká takmer 20 stôp a je vyrobená zo šiestich žulových dosiek s celkovou hmotnosťou 240 000 libier. Najúžasnejším detailom pamätníka však nie je jeho veľkosť, ale správa na ňom vyrytá:…
  Tags: a, na, v, je, sa, zaujímavosti
 • 95
  Technológie, ktoré nám nedovolia používaťAkým by bol náš svet, keby nedochádzalo k večnému boju oficiálnej vedy s ľudskou vynaliezavosťou? Pozrime sa na niekoľko unikátnych objavov, ktoré boli pred ľudstvom skryté. Starlite - materiál, ktorý je schopný odolávať vplyvu supervysokých teplôt - viac ako 10 000 stupňov ... Tvorcom tohto podivuhodného kompozitného materiálu je amatérsky vynálezca…
  Tags: sa, a, je, v, na, s, zaujímavosti
 • 91
  Pád ChiméryNastal čas vydať viac informácií o skupine Chimera. Časti tohto spravodajstva sa môžu zdať pre niektorých ľudí neuveriteľné, ale pravda je zvláštnejšia ako fikcia.Do tejto skupiny patria vodcovia temných síl z galaxie Andromeda. Na Zem prišli v humanoidných fyzických telách pred 25 000 rokmi a umiestnili planétu do karantény. Postavili…
  Tags: a, v, je, na, sa, o, zaujímavosti
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
rudo
rudo
2 years ago

black goo riesil aj TV serial Charmed-Carodejky.

pre mna cierna hmota je destruktivna

zubny kaz = cierny

cervive jablko hruska – hmota po cervikoch je cierna.

teraz na zahrade mame po dazdoch pliesen zemiakovu aj paradajkovu

zemiakova vnat uplne scernela, plody paradajok cierne otvory.

co sa tyka tej vojny, tak su aj info, ze v skutocnosti ziadna vojna nebola
obe krajiny to hrali aby sa zdovodnila aktivita lodstva, uzavretie casti oceanu pre nepovolanych a mnoho vojenskych mrtvol

Argentina ako krajina fasizmu sluziaca DEEP STATE CABAL, kam boli ukryti fasisti vratane HITLERA, samozrejme s UK uzko spolupracovala, ved maju spolocneho vlastnika a velitela.

lunalinda
lunalinda
2 years ago

A co teprve černé oči po očkování na koronavirus. Možná, že jim tahle látka byla vpíchnuta. Ovšem o zvednutí inteligence zatím ještě nemůže být řeč. Bylo by to již jistě znát a převyšovali by již svou inteligencí všechny neočkované. Takže nejspíš to bude chtít pár updatů. Kolik, ví jen tvůrce.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK