Bol som v iluminátoch a poviem vám všetko

06/09/2021

Keď som mal devätnásť rokov, dostal som sa k nejakým peniazom vďaka známostiam s priateľmi a úspešným investíciám niektorých peňazí, ktoré som zarobil počas svojho detstva. Zapojil som sa do niektorých zákulisných obchodov a videl som, ako moje peniaze začali rásť. Keď som v roku 1964 začal navštevovať vysokú školu na Harvarde, začal som čoraz viac bohatnúť a môj vplyv na akademickej pôde rástol aj vďaka mojej účasti v rôznych kluboch a organizáciách. Ešte počas štúdia na Harvarde sme s niektorými priateľmi začali pôsobiť ako kvázi burzoví makléri. Počas toho roka som zarobil kopec peňazí a bol som veľmi vplyvný a mocný na akademickej pôde.

Raz v noci, keď som sa krátko po polnoci vracal na internát, pristúpili ku mne dvaja muži v čiernych oblekoch. Spočiatku som predpokladal, že idú vyšetrovať moje obchodné aktivity, pretože niektoré z nich neboli práve legálne. Požiadali ma, aby som išiel s nimi, a ja som ich nasledoval do suterénu dvojposchodového domu o pár ulíc ďalej od mojej izby na internáte. Posadili ma za stôl a spýtali sa ma, či som ochotný uzavrieť dohodu. Nepovedali mi, o akú dohodu ide, len sa ma neustále pýtali, či som ochotný uzavrieť dohodu. Napoly som súhlasil, že áno, a vtedy cez dvere nejakej skrine vošiel najväčší muž, akého som kedy videl a sadol si…

Najprv, ak mi neveríte, tak sa ospravedlňujem. Som tu preto, aby som hovoril pravdu, a nič z toho, čo som napísal, nie je falošné zveličovanie ani sci-fi. Tieto informácie sú skutočné, sú pravdivé, sú realitou a je čas, aby sa o nich hovorilo.

Bol som členom Iluminátov 47 rokov. Bol som naverbovaný, keď som mal 19 rokov. V priebehu minulého roka som tu uverejňoval príspevky s prestávkami. (Niektoré príspevky sú moje, iné mojich bratov, väčšinou sú jeho) Informácie, ktoré sa chystám rozviesť, sú veľmi odhaľujúce a veľmi nebezpečné. Som jedným zo siedmich ľudí v histórii iluminátov, ktorí vykonali rituál „Odchodu“. Vedel som, že musím odísť, keď mi bolo na stretnutí v júni 2010 niečo odhalené. Roky som bol v súlade s presvedčením, motívmi a činmi iluminátov, ale nedávno to už bolo pre mňa priveľa a musel som svoju posvätnú zmluvu vyhasiť.

Dôvodom môjho príchodu sem je odhaliť VŠETKO o iluminátoch. Ako sa stanete členom, o čom táto organizácia je, čo robí a aké máme plány do budúcnosti.

Vrátim sa k svojmu prvému príspevku, keď uvidím, že toto vlákno má dostatok pozornosti, aby som mohol pokračovať. Kedykoľvek v blízkej budúcnosti, keď začnem odhaľovať tajomstvá Iluminátov, musím sa uistiť, že je tu dostatok ľudí, ktorí mi venujú pozornosť, aby moje úsilie nevyšlo nazmar.

Keď uvidím, že toto vlákno má značný počet zobrazení a odpovedí, uverejním svoj prvý príspevok.

Tu je náhľad niektorých vecí, ktoré odhalím:

 • Barack Obama nie je členom Iluminátov, je niečím oveľa, oveľa horším.
 • Nové „vesmírne lety“, čo sú lietadlá, ktoré sa môžu nakrátko dostať na obežnú dráhu, nie sú také zábavné, ako sa zdá, sú nástrojom iluminátov.
 • Denver v Colorade je zlé miesto
 • Mimozemšťania sú trochu iní, ako nás učí mainstream
 • Informácie, ktoré mám, sú zásadné!

Strana 69 z vlákna:

Prvou témou, o ktorej budeme diskutovať, budú tieto podzemné bunkre, ktoré som spomínal. V súčasnosti je po Spojených štátoch 57 podzemných základní a bunkrov, ktoré sa používajú na rôzne účely. Na celom svete je 439 bunkrov. VŠETKY tieto bunkre a základne kontrolujú a udržiavajú ilumináti. Najväčší podzemný bunker sa nachádza v Sao Paule v Brazílii. Tento bunker je schopný pojať až 5 000 ľudí na obdobie až desiatich rokov. Osobne som v tomto bunkri bol a je oveľa väčší ako ten, ktorý si ktokoľvek dokáže vôbec predstaviť. Tento bunker je zabezpečený najmä pre udalosti posledných čias. V prípade globálnej termonukleárnej vojny, prírodnej katastrofy alebo akejkoľvek inej formy globálnej katastrofy si v tomto bunkri zabezpečí útočisko 5 000 najbohatších, najbystrejších a najmocnejších ľudí na svete. Nenechajte sa zmiasť. Niekoľko iných bunkrov má schopnosť ubytovať veľký počet ľudí na dlhší čas, ale žiadny iný bunker nie je taký veľký a schopný ako tento. V prípade tretej svetovej vojny sa tu ukryjú všetci svetoví lídri a vlády sveta budú teoretickými zástupnými vládami. Budú tu aj najbohatší ľudia sveta. Ľudia ako Bill Gates, Warren Buffet, ropní magnáti ( títo ropní magnáti však budú počas pobytu v bunkri zavraždení, takže ovládnutie Blízkeho východu bude pre Nový svetový poriadok oveľa jednoduchšie). Neviem presné číslo, ale zo 439 bunkrov na svete by som povedal, že asi 275 z nich je postavených najmä na úkryt a dlhší pobyt. Sám som v jednom z týchto bunkrov býval počas pobytu v Číne v deväťdesiatych rokoch. Sú veľmi pekné, veľmi luxusné. Je to prakticky akoby ste bývali v päťhviezdičkovom hoteli.

Niektorí ľudia, ktorí v týchto bunkroch bývali:

Leon Trockij: Po tom, čo Stalin porazil Trockého a zabezpečil si moc v Sovietskom zväze po Leninovej smrti, bol Trockij premiestnený do podzemného bunkra priamo vo Švajčiarsku. Stalin o tom pôvodne nevedel, pretože ak by sa neriadil príkazmi iluminátov, Trockij mal byť znovu dosadený na post vodcu Sovietskeho zväzu. Bolo dôležité, aby bol Trockij umiestnený v tomto bunkri, pretože v opačnom prípade sa ho Stalin chystal zabiť. Stalin sa nakoniec prispôsobil plánom iluminátov a Trockého popravili, pretože už nebol potrebný.

Abraham Lincoln: Lincolna NEzavraždil John Wilkes Booth. Lincoln bol dosadený do prezidentského úradu ako pešiak. Ilumináti vedeli, že ak bude zvolený, Juh sa odtrhne. Občianska vojna urobila Sever veľmi, veľmi bohatým. To bol jediný dôvod, prečo sa občianska vojna mohla uskutočniť. Keby ilumináti nevideli príležitosť zbohatnúť na vojne, potom by otroctvo bolo stále americkou inštitúciou. Lincoln bol dosadený do úradu len preto, aby začal vojnu. Uzavrel dohodu, že keď sa vojna skončí, bude z úradu odvolaný. O to sa postaral fingovaný atentát a zvyšok života strávil v bunkri v Mexiku.

Saddám Husajn: Husajn bol v Iraku pri moci len preto, aby získal oprávnenie na inváziu Spojených štátov a ďalších krajín. Mnohí z vás už vedia, čo som povedal o plánoch na úplné ovládnutie Blízkeho východu a zabezpečenie ropy, ktorá sa v súčasnosti nevyužíva. Husajn, ktorý bol „obesený“, bol atrapa a video z mobilného telefónu, ktoré bolo zverejnené, malo byť zverejnené ako „dôkaz“. Saddám je v súčasnosti v bunkri niekde v Argentíne. Neviem o žiadnych plánoch s ním do budúcnosti.

Zvyšok bunkrov na svete sa používa na uskladnenie vecí, ktoré sa nedajú skladovať na povrchu zeme. V týchto podzemných bunkroch sa skladujú zásoby jadrových zbraní . V prípade, že sa niektorý národ odchýli od kurzu, ktorý je naplánovaný, budú zlikvidované. Buď zavraždením ich vodcov, alebo jadrovým zničením. Našťastie, jadrové akcie sa ešte nemuseli uskutočniť, avšak nepredpokladajte, že by títo ľudia mohli spôsobiť takéto zničenie.

Všetci viete o konšpirácii so strojom HAARP. Je skutočný. Môžem vás uistiť. Stroj je celý umiestnený v bunkri, ktorý je pod vodou v Tichom oceáne. Tento stroj bol vyvinutý ešte v osemdesiatych rokoch a prvýkrát bol použitý koncom deväťdesiatych rokov. Tento stroj má schopnosť vytvoriť akúkoľvek prírodnú katastrofu, ktorú si ilumináti želajú vytvoriť. Hurikán Katrina bol produktom stroja HAARP. Hurikán bol použitý na odvrátenie pozornosti. Zatiaľ čo v oblasti vládol chaos a pozornosť bola odvrátená všade, inžinieri boli vyslaní dole, aby sa pripravili na únik ropy zo zálivu. Môžem vás uistiť, že ilumináti sú schopní vypustiť do zálivu viac ropy. Ropa, ktorá už bola do zálivu odčerpaná, je len malé množstvo v porovnaní s tým, čo by sa mohlo stať. Už som spomínal, že ropná škvrna bola použitá ako prostriedok na implantáciu mikroorganizmov do mozgov detí v tejto oblasti. Tieto postihnuté deti teraz podliehajú vládnej kontrole, kedykoľvek sa tieto veci aktivujú. Ilumináti tiež využili príležitosť, ktorú im Katrina poskytla, na vybudovanie bunkra, ktorý sa nachádza priamo pod Francúzskou štvrťou. Prečo si ešte myslíte, že FEMA pomaly poskytovala adekvátnu pomoc? Inžinieri potrebovali čas.

Stroj HAARP neovláda žiadna jednotlivá krajina, je riadený a používaný kolektívne. Zemetrasenie na Haiti, tie, ktoré sa stali v posledných dňoch, všetky sú produktom HAARP. Nie všetky udalosti sú relevantné alebo dôležité, niektoré sú len testami, niektoré dokonca omylmi. Buďte si však istí, že akonáhle je potrebná prírodná katastrofa, katastrofa môže byť vytvorená, navrhnutá a riadená a môže mať akýkoľvek potrebný účinok.

Ďalšou vecou, ktorá sa v týchto bunkroch nachádza, sú drogy. Sú tam uskladnené obrovské množstvá kokaínu, marihuany, heroínu a všetkých druhov iných drog. Obchod s drogami a vojna proti drogám sú pre iluminátov nevyhnutné. Keďže sa obchoduje s čoraz väčším množstvom drog a kartely sa stávajú silnejšími, ilumináti sa stávajú bohatšími a mocnejšími. Jedným z hlavných prispievateľov a dobrodincov obchodu s drogami je Warren Buffett. Buffett riadi obchod s drogami na západnej pologuli už dvadsať rokov. Drogové kartely v Mexiku sú v jeho moci. Dôležité je, že ilumináti kontrolujú väčšinu drog v Severnej Amerike. Dáva im to totiž ďalší prostriedok na prepravu technológií, ktoré im umožňujú prevziať kontrolu nad spotrebiteľmi. Ilumináti neustále hľadajú spôsoby, ako sa implantovať do mysle širokej verejnosti, a prirodzene, kontrola obchodu s drogami bola na to ideálnym spôsobom. Buffett si zabezpečil kontrolu nad obchodom s drogami, keď oslovil viaceré drogové kartely a predložil im zmluvy. Odvtedy má všetko pod kontrolou a Ben Bernanke mu pomáha s každodennými operáciami.

Viaceré bunkre sú vybavené tak, aby slúžili aj ako krematóriá. Podobne ako nacisti spaľovali svoje obete, aj ilumináti plánujú spaľovať usmrtené obete. Mnohí špekulovali, že FEMA vybudovala zásoby truhiel, ktoré sa majú použiť na hromadné pochovávanie, ale to nie je pravda. Masové pohreby by si vyžiadali obrovské množstvo času a úsilia. Preto, keď príde čas začať s masovým zabíjaním a popravami, telá budú prevezené na „spálenisko“, kde budú zhodené do týchto bunkrov a premenené na popol. FEMA, ktorá je organizáciou riadenou iluminátmi, sa rozhodla, že toto bude najefektívnejší spôsob likvidácie masového množstva tiel.

Ešte viac týchto bunkrov obsahuje roboty, ktoré sú navrhnuté a pripravené preniknúť na pracoviská v prípade nedostatku pracovnej sily. Scenár, v ktorom budú tieto roboty s najväčšou pravdepodobnosťou použité, nastane vtedy, keď sa začne uplatňovať aspekt ovládania mysle v pláne iluminátov. Roboty budú vyslané, aby vykonávali prácu, ktorú vykonávali títo ľudia, a títo ľudia budú využití na iné udalosti, ako je vojna, propaganda a násilie. Títo roboti sa budú používať aj vtedy, keď začne platiť kontrola populácie.

Alex Jones nie je tým, za koho sa vydáva. Už roky sa snaží odhaľovať tajomstvá iluminátov a Nového svetového poriadku, no napriek tomu je členom prvého a v druhom bude pri moci. Jones bol dosadený do sveta konšpiračných teórií, aby podával falošné informácie a zviedol stopárov zo stopy. Neverte ničomu, čo vám tento človek povie. Všetky informácie, ktoré prezentuje, sú vymyslené iluminátmi, pre iluminátov. Spomeňte si na Josepha Goebbelsa. Alex Jones je dokonalý Joseph Goebbels. AK HO POČÚVATE, PRESTAŇTE HO POČÚVAŤ. Klame vám človek, ktorý dostáva pokyny priamo od iluminátov.

Pristátie na Mesiaci v roku 1969 bolo skutočné, ale sedem rokov predtým došlo k pristátiu na Mesiaci, ktoré bolo prvým skutočným pristátím. V skutočnosti ako prví pristáli na Mesiaci Rusi, tí však misiu ani jej výsledky nezverejnili.

Bolo rozhodnuté, že Amerika vyhrá vesmírne preteky, aby si zabezpečila pocit víťazstva kapitalizmu nad komunizmom. Rusko vypustilo svoju vlastnú raketovú loď smerom k Mesiacu ako skúšobnú prevádzku, aby sa uistilo, že americký pokus bude o sedem rokov neskôr úspešný. Pri ruskom pristátí na Mesiaci išlo všetko perfektne a rovnaká technológia sa potom použila aj pri americkej misii na Mesiac. Počas pobytu na Mesiaci začali americkí astronauti s prvou výstavbou jadrových raketových základní na Mesiaci. Tieto jadrové raketové stanovištia sa v priebehu rokov dopĺňali prostredníctvom ďalších mesačných misií a prác robotov na diaľkové ovládanie. Účelom týchto raketových stanovíšť je možnosť odpaľovať jadrové rakety bez rizika vystopovania rakiet do konkrétnej krajiny. Scenár, v ktorom by sa tieto rakety použili, je útok na krajinu, ktorá nespolupracuje s iluminátmi. Ilumináti by nariadili odpálenie rakiet na daný národ, ale bez toho, aby postihnutý národ mohol vystopovať, odkiaľ presne rakety pochádzajú, by nebol schopný preukázať dôkazy, že by mal vyhlásiť vojnu konkrétnej krajine. Podľa môjho názoru sa tieto rakety nikdy nepoužijú, pretože existuje mnoho iných spôsobov, ako môžu ilumináti zvrhnúť celú vládu, než je atómová bomba. Podľa mojich vedomostí však Mesiac v súčasnosti disponuje 2 plne vybavenými jadrovými raketami, ktoré sa dajú ovládať zo Zeme.

Držíme sa vesmíru….

Vedci pracujúci pre iluminátov našli spôsob, ako môžu „vypnúť“ Slnko. Bola vytvorená zbraň, ktorá vystrelí lúč žiarenia s vysokou hustotou priamo do srdca planéty alebo hviezdy. Tento lúč žiarenia prenikne cez planétu a vytvorí presne v jej strede veľmi veľký valec. Žiarenie, ktoré zostane za ním, začne rozožierať hviezdu alebo planétu a účinky sa šíria ako lesný požiar. Táto technológia bola testovaná na rôznych hviezdach v našej najbližšej slnečnej sústave a je veľmi účinná. Prvá vec, ktorá sa stane hviezde, je, že žiarenie zje dokonalý valec v strede hviezdy, žiarenie, ktoré zostane, začne pracovať smerom von a degeneruje všetko, čo mu stojí v ceste. Žiarenie sa ďalej zväčšuje a šíri. Niektoré hviezdy vydržali, až kým ich žiarenie úplne nezničilo; niektoré hviezdy sa však stali takými nestabilnými, že v určitom bode zhoreli.

Vedci sú presvedčení, že túto technológiu možno použiť na Slnku, ale aj na iných planétach. Podľa jedného odhadu, ktorý som počul, by od počiatočného výstrelu žiarenia trvalo približne deväť rokov, kým by sa celé Slnko úplne spotrebovalo. Účinky žiarenia by sme však začali pozorovať približne za tri a pol roka. Prvými príznakmi by boli kratšie dni a menšie množstvo slnečného svetla počas týchto dní. Približne po siedmich rokoch by sa Slnko začalo stávať nestabilným a začali by sme pozorovať mohutné slnečné erupcie.
Po uplynutí deviatich rokov všetok život na Zemi zanikne.

Od môjho odchodu si vôbec nie som istý, kto sú v tejto chvíli najvyšší, hlavní vodcovia iluminátov, ale uvediem svoj najlepší odhad. Ilumináti sú štruktúrovaní tak, že v každom hlavnom regióne sveta sú jeden až traja hlavní vodcovia; niektoré regióny sú však vynechané, pretože nemajú vhodného vodcu; preto je tam dosadený vodca.

V Severnej Amerike:

Warren Buffett je s najväčšou pravdepodobnosťou vedúcim všetkých operácií iluminátov. Nasleduje Ben Bernanke a po ňom Lloyd Blankfein, ktorý je generálnym riaditeľom Goldman Sachs.

Goldman Sachs je kľúčovým hráčom v severoamerickom sektore iluminátov. Nedávno spoločnosť Goldman Sachs investovala takmer 500 miliónov dolárov do spoločnosti Facebook. Zvyčajne to znamená, že Facebook sa čoskoro dostane pod kontrolu iluminátov, podobne ako Myspace a Twitter.
Ďalšími kľúčovými hráčmi v Severnej Amerike sú Alex Jones, Bill Clinton, Rahm Emmanuel, samozrejme Obama a Timothy Geithner.

Južná Amerika je bez akýchkoľvek skutočných iluminátskych vodcov. S Hugom Chávezom sa v minulosti ťažko spolupracovalo. Zdá sa, že je v súlade s iluminátskou agendou; nemá však rád, keď mu niekto hovorí, čo má robiť. Väčšina severoamerických vodcov ovláda aj Južnú Ameriku.

V Európe:

Nicolas Sarkozy je hlavným mužom. Kontroluje väčšinu operácií v Európe a Afrike. Gordon Brown mal v Iluminátoch veľký vplyv, kým sa nerozhodol začať hrať po svojom; preto bol odvolaný z funkcie. Môj názor je, že je stále kľúčovým hráčom, len už nie takým kľúčovým ako kedysi. Existuje niekoľko afrických obchodníkov so zbraňami, ktorí nedávno získali určitú moc; ich identitu však nepoznám.

Blízky východ z veľkej časti ovláda Benjamin Netanjahu, čo by nemalo byť veľkým prekvapením. Netanjahu však nemá takú kontrolu, ako by ste si mysleli. Ako som už uviedol, Izrael je veľkým bábkovým štátom iluminátov. Urobia absolútne všetko, čo od nich ilumináti chcú, a urobia to najlepšie, ako vedia, bez toho, aby sa čo i len zamysleli. Izrael dostal povolenie strieľať na Irán, kedykoľvek si to bude priať. Kontrola Blízkeho východu je ťažká, pretože je tam veľmi veľa povstaleckých skupín. O Palestínu by sme sa ani nemali obávať. Aj keď ich neovládajú ilumináti, nie sú schopní ničoho. Irán je raz na hranici a inokedy úplne v opozícii. Preto Izrael zničí Irán, aby začal tretiu svetovú vojnu.

Áziu úplne ovláda Vladimír Putin a jeho kumpáni. Putin je veľmi mocný a veľmi inteligentný človek. Veľmi skoro získa späť ľudovú kontrolu nad Ruskom, ale môžete si byť istí, že všetko, čo sa teraz v Rusku deje, ide cez neho. Čína sa rozhodla odovzdať trochu moci iluminátom. Spolupracujú; len sa nechcú príliš angažovať. Podľa môjho názoru je to preto, lebo cítia, že nakoniec budú schopní iluminátov poraziť. Žiaľ, mýlia sa. Nakoniec sa dohodnú a pridajú sa k veľkej scénke, ktorá sa bude volať 3. svetová vojna.

Španielska chrípka z roku 1918, SARS a strašiak H1N1 majú jedno spoločné: všetky boli zosnované iluminátmi. Hoci nič nebolo zavedené v celosvetovom meradle, ilumináti tieto vírusy testujú už roky a konečne odomkli kľúč k vytvoreniu vírusu, ktorý sa veľmi, veľmi rýchlo rozšíri po celom svete a zabije vybraných ľudí. Moja rada: neprijímajte vakcíny. Stanete sa súčasťou testovacej skupiny, ktorú ilumináti využívajú na experimenty. Vírus H1N1 sa začal šíriť, keď zvieratá utiekli z farmy v Brazílii, kde sa vírus testoval. Niekoľko týchto zvierat sa zamiešalo medzi obyvateľov okolitých miest a mnohé z nich boli skonzumované. Obyvatelia okolitých miest boli umiestnení do karantény a tí, ktorí zomreli, boli utajení; istý cestovateľ však nejakým spôsobom preniesol vírus chrípky až do severného Mexika, kde bol vírus prvýkrát zaznamenaný. Ilumináti čoskoro zistili, že vírus je oveľa, oveľa menej účinný, ako si mysleli. V súčasnosti pokračujú vo výskume vírusu, ktorý v priebehu niekoľkých dní vyhladí celú krajinu.

Dúfam, že tento výpis údajov bol pre vás informatívny a nejakým spôsobom prispel k mojej dôveryhodnosti. Mám oveľa, oveľa viac informácií. Len mi trvá, kým si sadnem a otec myšlienky dostatočne dlho, aby som ich sformátoval do ľahko čitateľnej a ucelenej podoby. Toto určite nie je môj posledný príspevok, pretože mám ešte ďalšie informácie, ktoré treba povedať. Posledných pár dní bolo dlhých a únavných a dúfam, že toto je dostatok informácií, aby som si na chvíľu oddýchol.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 94
  Prehľad iluminátskych sietí obchodovania s deťmiŠtruktúra satanskej iluminátskej kontrolnej matrice Existuje päť sietí organizovaného obchodovania s deťmi a ich zneužívania, ktoré riadia rezortné zložky mocenských elít. Štruktúru iluminátov vysvetľuje jeden vyvolený ako matka temnoty. Každá sieť je nastavená inak a funguje samostatne ako bezpečnostná poistka, aby sa tímovo zabezpečili prebiehajúce operácie obchodovania s deťmi v…
  Tags: a, sa, v, sú, je, na, ako, elity/satanizmus
 • 85
  Odhalenie mimozemského faktora v iluminátskej kontrole ZemeDialóg "Neviditeľná ruka" je súbor otázok a odpovedí, ktoré položil zasvätenec, ktorý sa sám označil za ilumináta, a členovia fóra Above Top Secret, ktorý bol nahraný v októbri 2008. Zasvätenec odpovedá na otázky úprimne a dôsledne a odhaľuje cenné informácie o tajných kontrolných mechanizmoch, ktoré používa elitná skupina zasvätencov, ktorú…
  Tags: a, je, v, sa, ako, na, že, elity/satanizmus
 • 81
  Hierarchia ovládajúcich temných sílKabala: všeobecný výraz pre všetkých členov hierarchie Temnej sily, či už samostatne, alebo všetkých spolu. Tu urobíme niekoľko úrovní rozdelenia, aby sme sa všetci mohli naučiť jemné rozdiely temnoty a to, ako nás ovládli. Poznanie je MOC...
  Tags: a, v, na, sa, je, sú, elity/satanizmus
Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Janka
Janka
2 years ago

kazdu chvilu same protichodne informacie v roznych clankoch.
Putinovi a uz ani inym, velmi neverim , uz dlho mam pocit, ze je nutne sa spolahnut na seba a svojich priatelov .

Daniel
Admin
Reply to  Janka
2 years ago

Však je to spoveď od človeka vzhľadom na jeho informácie/skúsenosti/zaujatosti. Áno Putin má toho mnoho pod palcom len s tým rozdielom, že je ten dobrí. Ja osobne očakávam, že ľudia toto vedia a neupínajú sa na všetky informácie s tým, že toto nie je tak ale je to tak, pretože tento človek to povedal.. A samozrejme, že človek musí veriť sebe a hlavne Bohu, ale ak neveríte ani Putinovi, tak je to smutné, pretože človek, ktorý vie aspoň trochu vycítiť to správne musí vedieť, že Putin je človek zo Svetla aj bez toho, aby niečo čítal.

valsodar
valsodar
2 years ago

To mi pripadá ako další Peter insider z Austrálie???

Lekno
Lekno
2 years ago

slnko aj mesiac je dute. slnko je vo vesmire cierne/tmave, svetlo vznika az pri prechode k nam. iluminati su iba poskokovia, aby odviedli pozornost od GP.
h1n1/sars neexistuju, …
mix nepravdy a tzv. pravdy = nepravda. takze cely clanok je nepravda.
asi musel toto spisat, aby sa dostal na dochodok, alebo standard trolovanie od DS

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK