Boli satanisti z Deep State zatýkaní pod zámienkou cvičenia Defender Europe 2020?

15/09/2021

Zatiaľ čo veľká časť Európy je uzavretá kvôli pandémii koronavírusu (marec 2020), elitné vojenské sily zo 17 krajín NATO a partnerských krajín využívajú vojenské cvičenia Defender Europe 20 ako zásterku na zatýkanie popredných satanistov z Deep State, ktorí sa usadili v opevnených európskych komplexoch, tvrdí autor bestselleru New York Times.

Vo svojej videoprezentácii David Wilcock obšírne cituje anglický súhrn článku z 15. marca od Manlia Dinucciho, ktorý 3. marca napísal o cvičeniach Defender Europe 20 pre talianske internetové noviny Ill Manifesto. Článok z 15. marca, ktorý je zhrnutím Dinucciho predchádzajúceho článku v taliančine, má názov „30 000 amerických vojakov prichádza do Európy uprostred krízy COVID-19.“

Manlio Dinucci píše v talianskych internetových novinách Il Manifesto 3. marca 2020, že napriek Trumpovmu zákazu cestovania v najbližších dňoch do Európy odcestuje 20 000 amerických vojakov – a pridajú sa tak k 10 000, ktorí tam už sú.

Napriek cestovným odporúčaniam, ktoré vydalo americké ministerstvo zahraničných vecí pre Američanov cestujúcich do severného Talianska a iných častí Európy, Dinucci opäť cituje zo svojho pôvodného článku z 3. marca:

Jedna kategória amerických občanov je však z týchto pravidiel vyňatá: 20 000 vojakov, ktorí začínajú prichádzať zo Spojených štátov do európskych prístavov a na letiská na cvičenie Defender Europe 20, najväčšie nasadenie amerických jednotiek v Európe za posledných 25 rokov. Vrátane už prítomných sa na ňom v apríli a máji zúčastní približne 30 000 amerických vojakov, ktorých bude sprevádzať 7 000 vojakov zo 17 členských a partnerských krajín NATO vrátane Talianska.

Autor článku v anglickom jazyku citujúci Dinucciho, ktorý používa pseudonym Poppalloff, následne upozorňuje:

Žiadny z týchto vojakov nedostal bio/chlórové obleky ani masky, čo sa zdá byť od americkej vlády trochu bezohľadné, ak je COVID-19 naozaj takou hrozbou, ako sa nám tvrdí…

„30 000 amerických vojakov, ktorí sa „rozšíria po európskom regióne“, je v skutočnosti vyňatých z preventívnych predpisov COVID-19, ktoré sa vzťahujú na civilistov. Stačí ubezpečenie, ktoré poskytla americká armáda v Európe, že „monitorujeme koronavírus [COVID-19]“ a že „naše sily sú v dobrom zdravotnom stave“.

Zároveň sa ignoruje vplyv vojenského cvičenia takéhoto rozsahu na životné prostredie. Zúčastnia sa na ňom americké tanky Abrams s hmotnosťou 70 ton a s nábojmi z ochudobneného uránu. Každý tank spotrebuje 400 litrov paliva na 100 km, pričom produkuje veľké znečistenie, aby dosiahol maximálny výkon.“

Popalloff pri zhrnutí Dinucciho poukazuje na podozrivosť toho, že mnohí európski občania sú uzavretí vo svojich domovoch, zatiaľ čo elitné jednotky NATO sa môžu pohybovať bez akýchkoľvek obmedzení. Popalloff svoj článok uzatvára tvrdením, že „pandémia je zjavne zásterkou pre nejakú mocenskú hru 1 %„.

Vyplýva z toho, že pandémia koronavírusu, európske uzávery a cvičenie NATO sa spájajú do nekalého prevratu, ktorý tajne organizuje 1 % (Deep State), a ľudia by sa mali zaujímať o to, čo sa v skutočnosti deje v zákulisí.

Naproti tomu Wilcock rozsiahlo cituje z anglického zhrnutia Dinucciho predchádzajúceho článku z 3. marca z 15. marca a odhaľuje, čo mu povedali jeho vlastné zasvätené zdroje, ktoré hovoria úplne iný príbeh o tom, čo sa v skutočnosti deje v zákulisí:

Z našich informácií sme sa dozvedeli, že ide o cielené úsilie o masové zatýkanie, o ktorom som vám celý čas hovoril. Preto sú tam. Je tam 37 000 vojakov z 18 krajín vrátane USA. … sú to elitní vojaci, ktorí sú veľmi dobre vycvičení. Čo robia? Idú na miesta, kde je Deep State. Infiltrujú sa do ich bášt a zatýkajú ľudí.

Wilcock ďalej hovorí o použití tankov Abrams v rámci cvičenia Defender Europe 20 na účel, ktorý je veľmi odlišný od pripravovaného prevratu, ktorý navrhol Dinucci:

Zúčastnia sa na ňom americké tanky Abrams s hmotnosťou 70 ton a s nábojmi z ochudobneného uránu.“ Dobre, to je divné, načo im sú tanky. Je to vojenské cvičenie, najväčšie za posledných 25 rokov. No možno sa chystajú na to, že pôjdu do pevnosti niektorých ľudí. Niektorí z týchto ľudí, ktorí sú miliardári, sú satanisti. Ak sa o tom začnete dozvedať, tak to je to, čo sa naozaj deje. Musíte vniknúť cez tieto komplexy, musíte dostať týchto ľudí. Musíte ich zatknúť. Dúfajme, že nebudú klásť ozbrojený odpor, to sa im dúfam nepodarí.

Nie je to prevrat, nie je to koniec sveta. Je to záchrana sveta. Títo ľudia sa už pokúsili zabiť planétu. Takže ak si myslíte, že je to prevrat, je to v poriadku, ale oni už vystrelili najlepší výstrel a ja vôbec neverím, že je to koniec sveta.

To je podstata Wilcockovej analýzy súčasných udalostí v Európe, ktoré zahŕňajú bezprecedentné zastavenie pohybu ľudí a podnikania, zatiaľ čo NATO súčasne uskutočňuje svoje najväčšie vojenské cvičenia za posledných 25 rokov. Dobre chránené komplexy predstaviteľov Deep State, z ktorých mnohí sú praktizujúci satanisti, ktorí často vykonávajú detské obete, sú pod zámienkou cvičení NATO prepadávané elitnými vojenskými špeciálnymi jednotkami.

Z dvoch doteraz ponúknutých vysvetlení masívnych cvičení NATO, ktoré sa konajú uprostred pandémie koronavírusu a uzavretia Európy, Dinucciho/Poppalloffových obáv, že ide o zásterku pre prevrat 1 % (Deep State), a Wilcockovho diametrálne odlišného názoru, že predstavitelia Deep State sú zatýkaní pod zámienkou vojenských cvičení, považujem Wilcockovo hodnotenie za oveľa pravdepodobnejšie. A to aj napriek správam, že vedúci predstavitelia NATO zrušili niekoľko cvičení Europe Defender z dôvodu obáv z koronavírusu.

Dôležité je, že Wilcockovo hodnotenie je v súlade s prebiehajúcimi odhaleniami vojenskej spravodajskej skupiny Q, ktorá úzko spolupracuje s Trumpovým Bielym domom, odkedy sa v októbri 2017 prvýkrát ozvala. Vo viacerých článkoch som poukázal na svoje dôvody, na základe ktorých som dospel k záveru, že Q tvoria biele klobúky v americkej armáde, ktoré sú uzavreté v zákulisnej občianskej vojne proti Deep State, ktorého vyššie vedenie tvoria praktizujúci satanisti.

Ak prijmeme to, čo Q odhalil vo viacerých príspevkoch, v ktorých radí čitateľom, aby sa „pripravili na búrku“, a zosadenie vedúcich predstaviteľov Deep State, potom je Wilcockov odhad pravdepodobnejší ako alternatíva, ktorú ponúkajú Dinucci a Poppalloff.

© Michael E. Salla, PhD.

Zdroj


Trojský kôň – Defender 2020 sa mení na SHAEF?

Podľa informácií z médií sa americké vojenské cvičenie „Europe Defender 2020“ konalo od januára do júna 2020. Oficiálne malo cvičenie, na ktorom sa podieľali aj britskí vojaci, slúžiť na nácvik presunu vojenských divízií do východnej Európy. Nemecko malo slúžiť ako „uzol“ pre presun vojsk.

Podľa informácií išlo o najväčší presun vojsk v Spojených štátoch za posledných 25 rokov. Celkovo je teraz asi 40 000 vojakov v Belgicku, Holandsku, Nemecku a Poľsku. Už minulý rok, ale častejšie v januári tohto roku, sa na prepravu, vykládku a distribúciu nespočetného množstva vojenskej techniky do Bremerhavenu používali obrovské nákladné lode.

Podľa informácií z médií bolo cvičenie, ktoré malo trvať do júna 2020, zrušené pre „nebezpečenstvo vzniku a šírenia corony.“ Vojenské cvičenia v Bergene a Grafenwöhri boli zrušené, uviedla nemecká armáda. Vojenské cvičenia v Bergene (Dolné Sasko) a Grafenwöhri (Bavorsko) boli zrušené, uviedla nemecká armáda.

V rozpore s tým, čo sa plánovalo, sa ďalšie transporty vojsk a materiálu na východ nesmú uskutočňovať. Rozhodnutie o ukončení cvičenia padlo zo strany Američanov, uviedol hovorca spolkového ministerstva obrany tlačovej agentúry DPA. „Vírus“ je údajne dôvodom spomalenia najväčšieho vojenského cvičenia USA za posledných 25 rokov.Ads by FatChilli

Môže vírus skutočne zastaviť vojenské cvičenie plánované mesiace, ak nie roky vopred? Vojenské cvičenie, ktoré je údajne najväčšie za posledných 25 rokov? Malo by teraz 40 000 vojakov sedieť v ich táboroch a krútiť palcami? Nie je za ukončením cvičenia niečo úplne iné? Je cvičenie trójskym koňom pre okupáciu Európy?

Vojenské cvičenie malo doteraz vlastné logo s textom „Defender Europe 20“. Od 13. marca však USA Army Europe zmenila svoje logo na Facebooku ( link ). Logo teraz vyzerá presne ako logo SHAEF americkej armády, založené 8. júna 1942. Iba pozadie loga je teraz modré namiesto čiernej. Inak je totožné s logom SHAEF z roku 1942.

Je pravdepodobnejšie, že americké jednotky pristáli v Európe pod názvom „Defender“ a teraz sa oficiálne predstavili ako SHAEF (Supreme Headquarters Allied Expeditionary Force). Tým pádom už nie je americká armáda len kôli cvičeniu v Európe, ale je nasadená ako okupačná mocnosť. Prečo „vedec“ ZDF Harald Lesch hovorí o „okupácii“?

Ak sú tu USA a Briti ako okupačná mocnosť, aký je ich cieľ? Vzhľadom na udalosti v Bruseli a Berlíne možno vyvodiť iba jeden záver: Trumpove jednotky sú tu, aby nás oslobodili od takzvaného „fašistického“ režimu EÚ a Merkelovej.

Nemecká spolková republika, ktorá je podľa právnych vedcov iba administratívnou štruktúrou a nie suverénnym štátom, je rozpustená a neexistuje. Logickým dôsledkom by potom bolo založenie skutočne zvrchovaného nemeckého štátu, právneho nástupcu Nemeckej ríše. Na túto možnosť sme upozorňovali už v niekoľkých článkoch.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 87
  Deep State vs Q: časová vojna a jej galaktické dôsledkyLen niekoľko dní po tom, čo upozornil na "Operáciu Looking Glass", Q práve posunul tento odkaz ďalej v ďalšom príspevku tvrdením, že predvídal plány Deep State. Zdá sa, že Q opäť naráža na výhodu, ktorú má americká vojenská spravodajská komunita oproti Deep State, pokiaľ ide o pokročilé technológie umožňujúce nahliadnuť…
  Tags: a, v, sa, že, na, o, je, z, to, čo
 • 87
  Zatýkanie satanistickej globálnej pedofilnej skupiny americkými špeciálnymi jednotkami - spojenie s AntarktídouPodľa vyslúžilého zdroja z FBI a profesionálneho vojenského prostredia americké špeciálne jednotky konajúce pod vedením ministerstva obrany a s ďalšími globálnymi vojenskými orgánmi zatýkajú členov satanistickej pedofilnej skupiny, ktorá sa infiltrovala do viacerých...
  Tags: sa, a, na, o, že, v, z, sú, to, je
 • 83
  Devolúcia časť 10 - Tichá vojna (1/4)Musím vás upozorniť, že toto je môj doteraz najdlhší článok. Mám pocit, že niektoré časti tohto článku by som pokojne mohol rozviesť ďalej, ale kvôli stručnosti som to neurobil. Mohol som tento článok rozdeliť na dve alebo dokonca tri časti, ale naozaj som cítil, že je dôležité vytvoriť tento jeden…
  Tags: a, v, na, sa, že, je, to, z, q/trump/aliancia
Subscribe
Notify of
guest
7 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Deni
Deni
2 years ago

Dakujem za uzastne video!David Wilcock.qanon ste moje ranajky aj vecera🥰 vzdy si na Vas najdem cas.Sirite poznanie,vedomosti,vieru v seba!💜

Erik
Erik
2 years ago

Takze zostava len a len verit pretoze su tu stale dve moznosti.
My co verime v dobro stale nemame nic v rukach len vieru, ze tie vojska nie su proti nam.
Takze uvidime……

Anonymous
Anonymous
Reply to  Daniel
2 years ago

To je tak jasne, ze som to ani nespomenul.
Ked som hovoril o viere, tak som myslel nieco ako ked sa zena uzdravila po tom ako sa dotkla Jezisa a Jezis jej povedal, ze to nie on, ale jej viera ju uzdravila.

Peace

Erik
Erik
Reply to  Anonymous
2 years ago

Zabudol som sa podpisat

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK