Boli satelity Starlink zničené, aby sa zabránilo zavedeniu kvantovej komunikácie?

20/02/2022

Podľa informácií, ktoré získala Elena Danaan od svojho hlavného mimozemského kontaktu Thora Hana Eredyona, sa veľa špekulovalo o zničení 40 zo 49 mikrosatelitov Starlink 8. februára, ktoré zostrelil hlboký štát. Elena práve nadviazala článkom, ktorý vrhá viac svetla na Starlink.

Elena vo svojom článku vysvetľuje, ako sa prvýkrát stretla s mimozemšťankou severského vzhľadu a jej manželom v decembri 2019 na prezentácii knihy v Írsku a bolo jej povedané, že sú to „Američania“, ktorí pracujú na projektoch pokročilých komunikačných technológií v Los Angeles v Kalifornii. V tom čase Elena o ich skutočnom pôvode nevedela, len pozorovala ich nápadne dobrý vzhľad a ich zvláštnosť. Elena hovorí, že bola veľmi prekvapená, keď jej tá istá žena o dva roky neskôr, 4. januára 2022, zatelefonovala a dohodla si s ňou stretnutie.

Na stretnutí sa severanka predstavila ako osoba pochádzajúca z Alfy Centauri a uviedla, že spolu s ostatnými už nejaký čas žije na Zemi a integrovala sa do ľudskej populácie. V roku 2006 som napísal článok a o rok neskôr som naň nadviazal konferenčnou prezentáciou o mimozemšťanoch, ktorí tajne žijú medzi nami.

Táto história infiltrácie mimozemšťanov do ľudskej spoločnosti siaha prinajmenšom do 50. rokov 20. storočia, keď slávni kontaktéri ako George Adamski a Howard Menger opisovali pomoc mimozemšťanom, ktorí sa nepozorovane dostali do spoločnosti. Približne v tom istom čase sa skupina mimozemšťanov začala zjavovať viac ako 100 Talianom a iným Európanom v takzvanom „prípade priateľstva“. Stretnutie, ktoré opísala Elena, teda nie je vzhľadom na túto tajnú históriu mimozemšťanov žijúcich medzi nami ojedinelé.

Na ich stretnutí v januári 2022, o ktorom Elena hovorí vo svojom článku, mimozemšťania vysvetlili budúci význam Starlinku:

…Povedala, že Starlink sa stane veľmi veľkým a v blízkej budúcnosti prevezme väčšinou všetky komunikačné systémy a že Elon Musk investoval viac finančných prostriedkov do vývoja technológií na nižšej obežnej dráhe. Stále o ňom hovorila, že sa čoskoro stane veľmi dôležitým, pre väčšie dobro ľudstva, v blízkej i vzdialenej budúcnosti. Povedala to takto: „Viem, že to bude pre mňa veľká výzva: „on a ja sme z toho istého miesta“.

Komentár severanky o budúcnosti Starlinku a jeho význame pre dobro ľudstva je veľmi objavný. Ak sú jej poznámky o tom, že Starlink v blízkej budúcnosti prevezme komunikačné systémy, dáva nám to silný náhľad na to, kto by mohol stáť za stratou 40 satelitov Starlink. Vysoko na zozname podozrivých by boli majitelia súčasného globálneho komunikačného systému – Deep State.

Okrem toho poznámka, že Musk je z Alfy Centauri, vyvoláva podobný scenár ako Nikola Tesla, ktorý spolu s niekoľkými svojimi najbližšími spolupracovníkmi veril, že pochádza z Venuše. Arthur Matthews a Margaret Stormová napísali knihy, ktoré opisujú Teslov pôvod z Venuše.

Uniknutý dokument spoločnosti Majestic opisuje, ako mimozemšťania vyzerajúci ako ľudia v minulosti vysadili niektoré zo svojich detí, ktoré mali byť vychovávané ako normálni ľudia, ale mali mať pokročilé schopnosti, ktoré by uľahčili technologický pokrok. Nie je preto ničím výnimočným, že sa ukáže, že nadaný vynálezca, akým je Musk, má mimozemský pôvod.

Severanka v rozhovore s Elenou hovorila o tom, že žil v Kalifornii a pracovala na pokročilých technológiách predtým, ako si kúpila dom v Írsku:

Predtým, ako sme si tu kúpili dom, sme žili neďaleko L. A., ale stále veľa cestujem.

Ja: Čo si tam robila ako prácu? Pamätám si, že si hovorila, že inštaluješ nové technológie v domoch ľudí? Pre ktorú spoločnosť to bolo?

Ona: Mali sme vlastnú súkromnú spoločnosť. Sme vysokokvalifikovaní inžinieri. Bola to nová technológia, veľmi pokročilá, súvisiaca s konektivitou. Niečo ako Wi-Fi, ak chcete, ale na základe kvantovej technológie prenášanej na nižšiu obežnú dráhu pripojenia. To je všetko, čo môžem povedať.

Toto je veľmi dôležitá informácia, pretože naznačuje, že skutočným cieľom projektu Starlink je vytvoriť globálny komunikačný systém Wi-Fi založený na kvantovej technológii, a nie prostredníctvom prenosu elektromagnetických frekvencií (EMF) z nižšej obežnej dráhy Zeme.

Kvantový komunikačný systém je založený na myšlienkach ako „kvantová teleportácia“ a „kvantové previazanie“, ktoré využívajú fotóny, ako vysvetlil vedecký reportér Martin Giles:

Kvantová teleportácia funguje tak, že sa vytvoria páry spletených fotónov a potom sa jeden z každého páru pošle odosielateľovi údajov a druhý príjemcovi. Keď Alica dostane svoj entanglovaný fotón, nechá ho interagovať s „pamäťovým qubitom“, ktorý obsahuje údaje, ktoré chce poslať Bobovi. Táto interakcia zmení stav jej fotónu, a keďže je previazaný s Bobovým fotónom, interakcia okamžite zmení aj stav jeho fotónu.

Zatiaľ čo mnohí sa obávajú, že Muskova spoločnosť Starlink sa chystá vytvoriť systém 5G, ktorý bude vysielať škodlivé frekvencie (60 a 95 GHz), aby udusil a kontroloval ľudstvo na celom svete, severanka naznačuje, že skutočným cieľom je vyvinúť kvantový komunikačný systém, ktorý by nebol založený na EMP.

Zjednodušene povedané, kvantová komunikácia bude využívať zapletené fotóny, čím umožní okamžitú komunikáciu na veľké vzdialenosti, zatiaľ čo konvenčná komunikácia využíva elektróny na generovanie EMP vĺn, ktoré sa šíria rýchlosťou svetla. To výrazne ovplyvňuje užitočnosť komunikácie založenej na EMP pre cestovanie v hlbokom vesmíre a robí ju prakticky nepoužiteľnou pre medzihviezdnych cestovateľov.

Ďalšou veľkou výhodou kvantovej komunikácie je, že „Faradayove klietky“, ktoré blokujú EMP vlny vytvorením kovovej klietky okolo objektov, by tento druh prenosu neblokovali. Kvantový systém by tak mohli používať ponorky – ktorých trupy fungujú ako Faradayove klietky – a v hlbokom vesmíre vesmírne lode na okamžitú komunikáciu. Preto nie je prekvapením, že mimozemšťania používajú kvantovú komunikáciu na medzihviezdne vzdialenosti bez akéhokoľvek oneskorenia alebo škodlivých EMP vĺn a že povzbudzujú vynálezcov, ako je Musk, aby ju zaviedli pre širokú verejnosť.

Práve preto sú tvrdenia, že Musk využíva Starlink na vytvorenie kvantového WiFi systému, také prekvapujúce. Ak sú tvrdenia o Muskovi presné, potom by sa Starlink mohol použiť na oslobodenie, a nie na ďalšie potláčanie ľudstva pomocou novej generácie satelitov obiehajúcich okolo Zeme, ktoré by vytvorili novú generáciu komunikácie.

Podľa všetkého tento druh kvantovej komunikačnej technológie vyvíjali severskí mimozemšťania v Kalifornii už skôr, než zasiahol Deep State, na čo jasne poukazuje nasledujúca výmena názorov:

Ona: Odišli sme, pretože sme prišli o všetko.

Ja: Je mi to ľúto. Takže to je dôvod, prečo ste opustili Kaliforniu. Ako sa to stalo?

Ona: Náš dom zhorel. Vyhorelo celé mesto. Mnohí z nás zahynuli.

Z poznámok severanky je jasné, že kalifornské mesto, o ktorom hovorí, je Paradise, ktoré bolo zničené 8. novembra 2018. Požiar v Paradise zničil celé mesto a prinútil jeho 27 000 obyvateľov utiecť, pričom zahynulo viac ako 80 ľudí. Hlavné mediálne zdroje, ako napríklad NBC News, uvádzali ako príčinu ničivého požiaru, ktorý mesto zachvátil, sucho, silný vietor a chybné elektrické prenosové zariadenie. Alternatívne mediálne zdroje však zistili, že na zničenie mesta boli použité satelitné zbrane s riadenou energiou (DEW). Prečo sa Paradise stal terčom DEW?

Skutočnú príčinu požiaru v Paradise som začal okamžite podozrievať, keď som sa dozvedel info od jedného z jeho obyvateľov, Ralpha Ringa. Poslal e-mail svojim priaznivcom, v ktorom uviedol, že jeho dom v Paradise bol zničený, ale že on a jeho manželka vyviazli bez ujmy.

Ralpha som prvýkrát stretol na Havaji v roku 2007, keď na našej konferencii Transformácia Zeme prednášal o svojej práci na projekte civilného lietajúceho taniera s názvom OTC-XI, ktorý vyvinul vynálezca Otis Carr, ktorý bol chránencom Nikolu Teslu. Ralph zostal v nasledujúcich rokoch v kontakte a informoval svojich priaznivcov, že pracuje na projektoch pokročilej technológie, ktoré by mohli spôsobiť revolúciu na našej planéte. Práve na tom pracoval v Paradise, keď mesto zachvátil požiar.

V tom istom čase poskytol David Wilcock rozhovor o požiari v Paradise, v ktorom uviedol, že jeho zdroje mu v roku 2007 prezradili, že mnohí obyvatelia Paradise boli mimozemšťania z Alfy Centauri“, ktorí pracovali na projektoch pokročilej technológie v podzemných zariadeniach. To znamená, že Paradise bol skutočným ekvivalentom mesta Eureka v populárnom televíznom seriáli Eureka.

Severankino priznanie Elene, že bola jednou z tých, ktorých zasiahol požiar, a že mnohí jej spoločníci zahynuli, znamenalo, že Hlboký štát sa zameral na skryté podzemné zariadenia používané mimozemšťanmi. Požiar na povrchu bol vytvorený ako zámienka na likvidáciu týchto vyspelých technologických zariadení pomocou vesmírnych DEW.

Teraz už vieme, prečo Hlboký štát zničil Pradise a vyvíjané špičkové technologické projekty. Tieto projekty ohrozovali súčasné globálne komunikačné systémy využívajúce škodlivé EMP vysielanie, ktoré výskumníci ako Dr. Joseph Mercola dobre zdokumentovali ako mimoriadne škodlivé pre dlhodobé ľudské zdravie.

Teraz, o štyri roky neskôr, sa podľa komunikácie Thora Hana stal Starlink Elona Muska terčom útoku Deep State pomocou povrchových DEW. Je nepravdepodobné, že strata 40 mikrosatelitov zastaví zavádzanie Starlinku a jeho budúceho globálneho systému WiFi, keďže v súčasnosti je na obežnej dráhe viac ako 1700 satelitov.

Ak je to, čo povedala severanka Elena Danaan, presné, potom je Starlink predurčený na spustenie budúceho komunikačného systému Wi-Fi založeného na kvantovej technológii, ktorý eliminuje škodlivé elektromagnetické polia. To vysvetľuje, prečo sa na Muska a jeho spoločnosti teraz zameriava Deep State, pričom využíva ich zvyšné zdroje v mainstreamových médiách, kompromitované aktíva v alternatívnych médiách a exotické zbrane vyvinuté leteckým priemyslom. Našťastie existuje rastúca Pozemská aliancia vesmírnych národov, ktorá spolupracuje s americkým vesmírnym velením a pozitívnymi mimozemskými skupinami, ktoré podporujú Muskovo úsilie a budú konať na ochranu jeho systému Starlink a revolučného kvantového komunikačného systému, ktorý tieto vytvoria v prospech celého ľudstva.

© Michael E. Salla, PhD.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 88
  Tajná vojna v podzemí sa blíži k záverečnému odpočítavaniuPodľa Vala Neka, vysokého veliteľa Galaktickej federácie svetov, sme vstúpili do záverečného odpočítavania v epickej zákulisnej vojne, ktorá sa odohráva vo vzdialených podzemných zariadeniach roztrúsených po celých Spojených štátoch a zvyšku planéty. Jeho posledné aktualizácie, sprostredkované prostredníctvom jeho kontaktnej osoby Megan Roseovej, poskytujú mnoho podrobností o koordinovaných vojenských kampaniach, ktoré…
  Tags: a, v, na, sa, je, že, o, ako, ktoré, to
 • 87
  Juan O Savin: Všetko je o deťoch, o návrate Ameriky do starých koľají a o jubilejnom rokuV prvom rade je to všetko o deťoch: ich záchrana a vyhnanie strašného démonického satana uctievajúceho moru DS, ktorý infikoval všetky aspekty Ameriky. Potom sa Amerika a planéta vráti do starých koľají. Je to mrzutosť, keď Juan hovorí o deťoch, ale toto je hrozná pravda, ktorej musí svet čeliť. Juan…
  Tags: a, to, sa, v, je, na, o, že, správy
 • 85
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
Subscribe
Notify of
guest
6 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Deni
Deni
1 year ago

Dakujem

lea
lea
1 year ago

teraz konspirujem:
Coked tych 40 zostrelenych satelitov , zakrylo nieco vacsie. Napr.: Zistili zdroj kto ich dokaze ohrozit. A v tom case udialo nieco ovela dolezitejsie…

jana
jana
1 year ago

Super.Dekuji

r178
1 year ago

Vy veríte tomu?

Potter
Potter
1 year ago

Ja by som sa chcel skôr opýtať redakcie, čo si myslíte, čo nás čaká do ďalších týždňov, mesiacov? Viem, ze predpovedať sa nedá, keďže energia sa vždy mení, ale vaša intuícia vám vraví čo? Pád finančného systému? Falošná et invazia? Vojnový konflikt? Nové varianty virusov? Ďakujem za odpoveď

Israismael
Israismael
Reply to  Potter
1 year ago

Tak dnes už vieme ze začal vojenský konflikt RUSKO-UKRAJINA-EUROPA-NATO, pred polnocou dňa 21.2.2022
Dalsia vec súvisí s Amerikou, pretože po 245 rokoch sa im vracia na pozíciu v horoskope na 27 stupeň kozorozca planéta Pluto.. Co sa asi tak môže stať Americkému kontinentu?. Planéta Pluto je rozkladnou a pre Ameriku karmickou planétou…. a zadalsie prúdy duchovna hovoria o tom ze Amerika Severná a južná je potopena… Hrozí obrovské zemetrasenie tento rok a v blízkom čase?.. Alebo pád asteroidu?..

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK