Boli satelity Starlink zostrelené Deep State?

15/02/2022

8. februára 40 zo 49 satelitov Starlink, ktoré vypustila spoločnosť SpaceX Elona Muska pre svoj vesmírny komunikačný systém, nedosiahlo svoju orbitálnu dráhu a v ohnivom počasí sa zrútilo späť na Zem. Spoločnosť SpaceX rýchlo vydala vyhlásenie, že vinníkom bola geomagnetická búrka, hoci búrka, ktorá zasiahla Zem počas vyslania satelitov, bola pomerne slabá. Podľa predstaviteľa Galaktickej federácie svetov však satelity zostrelila frakcia Deep State, ktorá je stále aktívna v Európe.

Od posledného zdieľania informácií od Thora Hana Eredyona, ktoré mi sprostredkovala Elena Danaanová, uplynuli dva mesiace, preto stojí za to zopakovať, prečo považujem jeho informácie za spoľahlivé a hodné zváženia. Po prvé, Elena je bývalá profesionálna archeologička, ktorá 20 rokov pracovala v Egypte aj vo Francúzsku. Elena sa vzdala rešpektovanej profesionálnej kariéry, aby sa mohla venovať témam súvisiacim s ezoterikou a mimozemšťanmi, ktoré majú medzi jej bývalými kolegami malú prestíž. Čistá motivácia a bezúhonnosť sú životne dôležité prvky pre spoľahlivé informácie a Elena ich v komunikácii s Thorom Hanom vykazuje v hojnej miere.

Po druhé, objavilo sa viacero zdrojov, ktoré nezávisle od seba potvrdili kľúčové aspekty Eleniných informácií, pričom s mnohými z nich som robil rozhovory o rôznych témach, o ktorých hovorila prvýkrát. Najmä Alex Collier, James Gilliland a môj zdroj z americkej armády JP potvrdzujú kľúčové aspekty svedectva Thora Hana a Eleny o veľkej flotile vesmírnych lodí zloženej z vysoko vyvinutých mimozemšťanov, ktoré nedávno vstúpili do našej slnečnej sústavy. Okrem toho Elenine informácie o veliteľskom zariadení Aštar na Jupiteri, ktoré slúži na galaktickú diplomaciu, nezávisle potvrdil tím diaľkového pozorovania z inštitútu Farsight.

Napokon som s Elenou úzko spolupracoval pri preverovaní a potvrdzovaní jej informácií pomocou otvorenej vedeckej literatúry. Elena sa neuspokojuje len s tým, že zverejňuje nepodložené príbehy, ale preveruje a potvrdzuje všetky informácie, ktoré dostáva a sprostredkúva verejnosti.

Výborným príkladom je, že Elena ma práve informovala o vedeckom oznámení z 10. februára, ktoré potvrdzuje, že okolo Proximy Centauri, červeného trpaslíka, bola objavená tretia planéta. Vo svojej knihe Dar z hviezd uviedla, že okolo Proximy Centauri obiehajú tri obývané planéty, okolo Alfa Centauri štyri a okolo Beta Centauri šesť, čo znázornila na diagrame.

Tento druh vedeckého potvrdenia je dôležitým dôvodom, prečo s Elenou rád spolupracujem a prečo verím, že jej informácie z Galaktickej federácie sú spoľahlivé a stojí za to ich zvážiť, aby sme získali celkový obraz o tom, čo sa deje na Zemi, v našej slnečnej sústave a mimo nej.

Dňa 10. februára som sa Eleny opýtal na neúspešné satelity Starlink.

Neskôr v ten deň mi Elena poslala odpoveď Thora Hana:

E: A čo týchto 40 satelitov vyradených [z prevádzky] v dôsledku slnečného žiarenia?

TH: Môžem vám povedať, že útok bol zo zeme, nie z vesmíru. Niektoré tajné organizácie na tejto planéte majú vojenský program a hybridné zbrane.

E: Čo sú to hybridné zbrane?

TH: spätne skonštruovaná technológia od nepriateľa, vrátane neterranských častí. Toto nebolo vystrelené z USA, ale z európskeho kontinentu. Existuje mocný temný kult, ktorý vlastní tento typ vybavenia.

E: takže všetci zlí mimozemšťania zo Zeme odišli, ale napriek tomu existujú a fungujú nejaké negatívne ľudské organizácie?

TH: Áno, robíme všetko pre to, aby sme vám pomohli pri ich likvidácii.

Stojí za to zdôrazniť, že Ben Davidson zo Space Weather News urobil analýzu geomagnetickej búrky, ktorá ovplyvnila satelity SpaceX. Poukázal na to, aké slabé boli v porovnaní s prudkým vesmírnym počasím, ktoré môže byť až 1000-krát silnejšie. A čo je najdôležitejšie, potvrdil, že satelity spoločnosti SpaceX prežili geomagnetické podmienky desaťkrát tak rušivé ako tie, ktoré údajne vyradili satelity.

Aby vysvetlil záhadné zlyhanie satelitov, Davidson dospel k záveru, že skutočným vinníkom ich zániku je slabnúce geomagnetické pole Zeme. V podstate sa tak Zem zbavila ochranného štítu pred rušivým vesmírnym počasím.

Je ťažké si predstaviť, že oslabujúce sa geomagnetické pole zrazu spôsobuje, že satelity spoločnosti SpaceX sú zraniteľné voči kozmickému počasiu, ktoré je desaťkrát slabšie ako to, ktoré znášali predtým. Pravdepodobnejší scenár je, že slabé kozmické počasie v dráhe satelitov bolo dočasne zosilnené v rámci maskovaného útoku, ako tvrdí Thor Han.

Je pravdepodobné, že miesto v Európe, ktoré bolo použité pri útoku na Muskove satelity, sa nachádza v severnom Taliansku. O tomto mieste sa už dlho hovorí, že je baštou „čiernej šľachty“ a v 20. rokoch minulého storočia sa tu zrodil taliansky fašizmus. Výskumníci okultizmu, ako napríklad Fritz Springmeier, sa v knihách, ako napríklad Bloodlines of the Illuminati, venujú dlhej histórii a moci čiernej šľachty, ktorá siaha až do stredovekej Európy.

Ďalej špekulujem, že hybridný zbraňový systém a vojenský program použitý pri útoku bol s veľkou pravdepodobnosťou spojený s tým istým dodávateľom leteckej a kozmickej obrany, ktorý sa údajne podieľal na únose federálnych volieb v USA v roku 2020, čo sa všeobecne nazvalo „Italygate“ a viedlo k zúrivým snahám o jeho vyvrátenie zo strany mainstreamových mediálnych zdrojov, ako je napríklad agentúra Reuters. Leonardo SpA je talianska satelitná spoločnosť, ktorá dostáva obranné zákazky od vojenských organizácií na celom svete pri budovaní pokročilých leteckých a vesmírnych technológií.

Informácie Thora Hana naznačujú, že slabá geomagnetická búrka, ktorá zasiahla satelity Starlink, bola v skutočnosti zástierkou pre zbraň so smerovanou energiou, ktorá bola použitá na zvýšenie intenzity búrky v blízkosti satelitov Starlink. Ide o rovnakú metódu, ktorou sa prirodzené hurikány zosilňujú a presmerovávajú pomocou technológií na modifikáciu počasia, ktorých existenciu v roku 1997 priznal minister obrany William Cohen počas vlády Billa Clintona.

To by vysvetľovalo, prečo sa inžinieri a vedci spoločnosti SpaceX domnievali, že za zánik satelitov Starlink môže geomagnetická búrka, keďže technológie Deep State na modifikáciu počasia nie sú všeobecne známe.

Thor Han ďalej opísal úlohu Elona Muska a dôvod, prečo sú jeho satelity teraz terčom útoku frakcie Deep State:

[TH] Počúvajte, pre niektorých ľudí to bude ťažké počuť: Elon Musk je pod našou ochranou, pokiaľ bude dodržiavať dohody o slušnom správaní. Bola mu poskytnutá pomoc pri vývoji pokročilejších technológií pre dobrú budúcnosť tejto planéty. Terrani pracujúci pre službu sebe sa ho všemožne snažia zastaviť.

Je veľmi pravdepodobné, že Muskovi pomáha Galaktická federácia uvoľňovať pokročilejšie technológie, z ktorých mnohé boli desaťročia potláčané. V súčasnosti existuje takmer 6 000 patentových prihlášok, ktoré boli potlačené príkazmi na utajenie, ktoré nariadili spravodajské a obranné komunity prostredníctvom amerického úradu pre patenty a ochranné známky.

V predchádzajúcich článkoch som hovoril o tom, ako „Pozemskej aliancii“ pomáha budovať na Mesiaci pokročilé technológie, ktoré by sa mohli nakoniec zverejniť.

To vyvoláva kritickú otázku: Stane sa Starlink dôležitým nástrojom na pomoc oslobodeniu ľudstva, alebo bude použitý na naše ovládanie pomocou ešte sofistikovanejších technológií? Pri hľadaní odpovede treba mať na pamäti zásadný bod: súčasný globálny komunikačný systém je kontrolovaný aktívami Deep State, ktoré vlastnia mainstreamové médiá a veľké technologické spoločnosti sociálnych médií.

Tieto spoločnosti sa využívajú na cenzúru slobody prejavu na celom svete, rozdúchavajú verejné vášne prostredníctvom vymyslených sociálnych a zdravotníckych kríz a potláčajú Veľké prebudenie, ktoré prebieha na našej planéte. Muskov Starlink by prelomil monopolnú kontrolu Deep State nad globálnou komunikáciou, čo vysvetľuje, prečo sú teraz jeho satelity Starlink terčom útoku.

Hoci dôveryhodné nezávislé zdroje, ako napríklad Ben Davidson, považujú za pravdepodobné, že Muskove satelity Starlink boli zničené slabou geomagnetickou búrkou, ja tomu neverím. Vzhľadom na prístup Deep State k modifikácii počasia a ďalším hybridným technológiám, ktoré dokážu s veľkou presnosťou zosilniť atmosférické a slnečné búrky, považujem vysvetlenie Thora Hana za oveľa pravdepodobnejšie a hodné ďalšieho skúmania.

© Michael E. Salla, PhD.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
lae
lae
2 years ago

tak to neni dobry…

Anna
Anna
2 years ago

Díky za ty dary. Klidně jim můžou sestřelit všechny satelity. Aby na nás ještě z oblohy pršelo 5G, to by bylo opravdu vítězství. A pokud si někdo myslí, že těch desitky tisíc satelitu nám v něčem pomůže, tak akorát to celé doteď nepochopil a není probuzený,jen zmanipulovaný. S tímto pokrytím satelitu se dá ovládat nejenom počasí snadněji,ale i lidská mysl. A proč by měli konkurovat něčemu , co údajně už prohrálo a většina pohlavárů je popravených, nebo ve vězení? Asi fake,že DS přišla o všechny peníze,že Trump bude prezidentem od jara 2021, pak léta, podzimu, zimy a pořád dokola.Pamatujete výtězný rudý říjen? Jak se opět nic neudálo? Pamatujete na ústup od vakcín v létě?jak se psalo,že je to zlom,že BK se dostávají k moci?jak se na zimu,jako už každý rok opět rozjely pandemické opatření?,a nová důraznější vlna očkování? Ještě to opět nechápete? O dvě otáčky se pritáhne šroub, o jednu povolí a lidé jsou šťastní,pak se opět přitáhne o dvě a opět o jednu povolí a další mk ultra,že vítězství je na dosah a opět se přitáhne. Ekonomika se likviduje čím dál více. Co drahý plyn z USA? Místo levného z Ruska? Dopředu několik let se to vědělo,že nám bude USA břidlicový plyn nutit a prodavat. Opravdu vám to ještě nedošlo?

Andrej
Andrej
Reply to  Anna
2 years ago

Úprimne, verím plánu aj chápem tvoj názor 🙂 ale čo sa týka tvojho sklamania ja som bol tiež sklamaný keď písali stále o dátumoch čo sa stane všetko a nakoniec nestalo sa, lenže treba si uvedomiť že tie dátumy nepíše aliancia ale anoni (že vraj). A anoni nevedia nič o pláne. Takže ja sa už neriadim dátumami, jednoducho cítim, že sa niečo stane veľké, pretože tomu covidu aj tak nikto neverí a nepotrebujem vedieť dátumy. Už to je logické, že keby dávali dátumy tak by to vedela aj protistrana, pekný deň ti prajem 🙂😉

jirik
jirik
Reply to  Andrej
2 years ago

znám dost osůbek co na covida věří a nehne s nima nic…..

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK