Bývalý pilot CIA: „Pravidelne cestujeme na Mars od roku 1966 a počet obyvateľov Marsu je 600 miliónov.“

21/03/2021

V rozhovore s Johnom Learom odhalil pilot CIA vo výslužbe neobyčajné veci, ako napríklad tajné misie na Mesiac od roku 1962, tajné misie na Mars od roku 1966 či NASA, ktorá využíva technológiu havarovanej mimozemskej vesmírnej lode, ktorá havarovala na Zem v roku 1953 (EBE-3)

John Lear bol kapitán letectva Spojených štátov, vyslúžilý pilot CIA, syn vynálezcu lietadla Lear Jet (typ motora). Nalietal viac ako 150 testovacích lietadiel a vytvoril 18 svetových rýchlostných rekordov! Pracoval pre 28 rôznych leteckých spoločností a tiež získal väčšinu ocenení Federálneho úradu pre letectvo ako: Air Travel Rating, letový inštruktor, pozemný inštruktor, letový navigátor, inžinier, mechanická pohonná jednotka a operátorov veží.

V 80. a 90. rokoch začal hovoriť a odhaľovať dôverné informácie.

Tu sú niektoré z údajov, ktoré prispievajú k rozhovoru zverejnenému v rozhlasovej relácii Coast to Coast:

„V roku 1953 sa zrútila kozmická loď ET a bola zachytená pomocou ET (nazývaného EBE 3 – Joe Road, potvrdzuje to aj Dan Burisch), ktorý pomohol americkému vládnemu letectvu postaviť kozmickú loď s mimozemskou technológiou.

V roku 1962 sme mali vozidlá, ktoré nedokázali ísť rýchlejšie ako rýchlosť svetla ako vozidlá ET, ale dosť rýchlo na to, aby sme sa dostali na Mesiac za 60 minút. V roku 1966 mohli robiť pravidelné cesty na Mars, “vysvetľuje Lear.

„Merkúr Apollo a zvyšok ostatných vesmírnych misií boli iba návnadou na rozptýlenie verejnosti a odvrátenie pozornosti verejnosti od toho, čo sme vlastne robili.“ Stavali niekoľko budov na Mesiaci, ale nikto to nemusel vedieť.

Celá armáda a personál podieľajúci sa na misiách na Mesiac a Mars boli a sú klasifikovaní ako prísne tajné vesmírne projekty.

V roku 1966 pristáli USA na Marse a odvtedy preskúmali väčšinu planét našej slnečnej sústavy. Takže zistili, že život veľmi podobný nášmu existuje na iných planétach (ďalšie potvrdzujúce zdroje sú David Wilcock a Henry Deacon).

V 70. rokoch predtým, ako NASA začala rušiť, aby nezanechali stopy po fotografiách urobených Apollom 8, 10 a 11 a publikovaných v roku 1971 v knihe NASA SB2-46, môžete vidieť mesto, vesmírnu základňu, potrubia, cesty, vegetáciu, vzduch, atmosféru, 66% gravitácie vzhľadom na Zem, sú tu svetlá, banské operácie a jadrový reaktor.

K tomu bola nevyhnutná mimozemská spolupráca, pretože veľa budov na Mesiaci tu bolo už pred začiatkom operácií.

Robí sa to 40 rokov. Johnov otec bol zapojený do antigravitačných technologických programov v polovici 50. rokov, dnes prísne tajnej technológie.

Podľa zdroja od Johna Leara urobila americká vláda tri veci:

Na Mesiaci sme od roku 1962.

Populácia Marsu je okolo 600 miliónov.

Pracoval s niektorým ťažobným zariadením, ktoré potreboval na Mesiaci, a povedal: „John, postavili sme ho v Alabame, bolo také veľké, že keď sme dokončili projekt, vzal som malé lietadlo a vznášal som sa nad týmto zariadením, urobte si predstavu, aká to bola veľkosť. „ 

Ešte prekvapivejšie je, že mnoho vojenských a špiónskych odborníkov, expertov na vesmírne letectvo a ostatného personálu potvrdzuje mnohé z týchto neuveriteľných tvrdení, vrátane plukovníka Phil Corso, Davida Wilcocka, Glen Stecklinga, Henryho Deacona, Barra Digregoria a Gilberta Levina.

Niektorí vedci sú presvedčení, že USA a ďalšie svetové mocnosti sú vybavené warpovými kozmickými loďami a cestujú vesmírom.

Národy, ktoré majú vesmírne flotily, vytvorili okolo Mesiaca akýsi holografický štít, aby zabránili komukoľvek vidieť, čo sa skrýva vo vesmíre. Udržiavajú na Zemi ľudských otrokov v akomsi planetárnom väzení. Nikto zo svetovej elity nechce, aby ľudia zistili pravdu o veľkej lži. Postriekali oblohu chemikáliami, aby nikto nevidel, čo sa skrýva na oblohe a vo vesmíre.

Vesmírna flotila projektu SOLAR WARDEN je veľmi reálna a operatívna a jeden z veľkých anglických ufológov, ako to Max Spiers poznal, ale bol bohužiaľ zabitý.

Max Spiers, takzvaný konšpiračný teoretik, pred svojou záhadnou smrťou zvracal tmavú tekutinu.

Max Spiers, britský novinár špecializujúci sa na konšpiračné teórie a paranormálne javy, známy pre vyšetrovanie zjavných pozorovaní UFO a utajovania vlád, zostal spolu s kolegyňou Monikou Duvalovou v poľskej Varšave, keď ochorel v roku 2016. Jeho matka, že smrť jeho syna bola podozrivá a viedla k vyšetrovaniu …

Koľko takto zomrelo, zlikvidovaných za to, že vedeli príliš veľa?

John Lear nám hovorí o jednom zo 6 „tajných vesmírnych programov“ Solar Warden, ale nacistická Temná flotila bola ešte skôr s pristátím na Mesiaci v roku 1942 a na Marse v roku 1945! Jednotlivé programy boli autonómne a ich vykonávatelia automaticky nepoznali ostatné programy! – Filibert

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 92
  Projekt „Looking Glass“, plány tajnej vlády na strojoch času a zariadeniach stargateDr. Dan Burisch má doktorát z mikrobiológie a je bývalým zamestnancom tajných vojenských síl USA. Burisch má znepokojivé skvelé informácie o mimozemšťanoch, strojoch času zvaných „Looking Glass“ (Orion Cube Stargate) a plánoch tajnej vlády. Dan Burisch, narodený v Kalifornii v roku 1964, vyštudoval mikrobiológiu a psychológiu na univerzite v Las Vegas…
  Tags: v, na, a, roku, tajné
 • 86
  Signálny vírus AIV súčasnej dobe na Zemi, bez všeobecných znalostí o programe NAA (negatívna mimozemská agenda), ktorý využíva mnoho foriem umelej inteligencie (AI) na kontrolu mysle a implantáciu publika, existuje veľa kontroverzií, keď sa hovorí o pozitívnych a negatívnych výsledkoch AI. Zneužívanie technológií umelej inteligencie predstavuje rastúcu hrozbu pre planétu, ako aj…
  Tags: a, na, v, tajné
 • 86
  Zem je bojiskom medzi bojujúcimi mimozemskými kultúramiOdhalenia Williama Tompkinsa "Naša planéta bola po tisíce rokov bojiskom bojujúcich cudzích kultúr." Výsledkom boli vojny, ničenie a pokusy brzdiť náš pokrok, “ hovorí William Tompkins, autor knihy „Selected by Extraterrestrials“. V poslednej dobe došlo k veľkému nárastu technických inovácií vďaka pomoci priateľských mimozemšťanov. Verí, že on a mnoho ďalších, mimoriadne talentovaných ľudí,…
  Tags: a, v, na, tajné
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK