Bývalý slobodomurár odhaľuje luciferiánstvo ako najstaršie tajné náboženstvo na svete a ich plán na nový svetový poriadok

13/06/2021

Altiyan Childs je bývalý austrálsky rockový hudobník a bývalý slobodomurár. V roku 2010 získal ocenenie v talentovej šou The X Factor, čo posunulo jeho hudobnú kariéru do hviezdneho postavenia.

Slobodomurársky insider odhaľuje luciferiánstvo ako najstaršie tajné náboženstvo na svete a ich plán na nový svetový poriadok

Vo videu, ktoré zverejnil minulý mesiac, oznámil, že teraz dal do stávky svoj život a zriekol sa tajných slobodomurárskych sľubov.

Jeho život sa nedávno zmenil po tom, ako sa prebudil v idúcom aute, ktoré smerovalo priamo do tehlovej steny, pretože vodič zaspal.

Hovorí, že počul šepot v uchu, ktorý ho prebudil z hlbokého spánku, a že sa mu podarilo chytiť volant a vyhnúť sa zrážke.

„Dnes by som tu nemal byť,“ tvrdí.

Trestom za zrieknutie sa sľubov v slobodomurárstve je smrť, ale on cíti povinnosť odhaliť slobodomurárstvo také, aké je: najstaršie náboženstvo na svete.

Podľa Childsa sa takmer každá významná osobnosť, ktorá dnes riadi svet, od politiky cez biznis až po zábavu, dostala na túto pozíciu vďaka slobodomurárstvu.

A jeho vyše päťhodinové video vzniklo preto, aby vás z pohľadu zasvätených presvedčil, že je to pravda, a aby vás varoval pred tým, čo čoskoro príde: zavedenie luciferiánskeho Nového svetového poriadku, ktorého súčasťou je aj výrazné zníženie počtu obyvateľov sveta.

Trvalo mi niekoľko dní, kým som si pozrel celých 5 hodín, a keď som dnes skončil, povedal som to svojmu priateľovi, ktorý mi video odporučil:

„Môj život už nikdy nebude taký istý ako po pozretí tohto filmu. Dnes v noci nebudem spať, kým to nezverejním (v Health Impact News).“

Hoci som v priebehu rokov poznal mnohé z toho, čo je v tejto prezentácii, bolo toho oveľa viac, čo som nevedel a čo som sa z tohto videa dozvedel.

Toto video nie je pre každého.

Budete môcť lepšie pochopiť, prečo môžu byť ľudia takí zlí a vymýšľať veci, ako sú injekcie biologickej zbrane COVID-19, ktoré sú určené na vyvraždenie značnej časti svetovej populácie.

Pre mňa, ktorý sa už viac ako 6 rokov zaoberám našou témou lekárskych únosov vrátane obchodovania s deťmi, toto video spojilo niektoré veci, aby som lepšie pochopil obchodovanie s deťmi.

Garantujem vám, že sa oplatí investovať 5 hodín vášho času. Ak by som mal niečo také vytvoriť ja, ak by som to dokonca dokázal so znalosťou toho, kde tieto zdroje vyhľadať a zozbierať informácie, ktoré NEMÁM, odhadujem, že by mi prezentácia niečoho takého zabrala viac ako 1000 hodín.

A nepochybujem o tom, že výsledný produkt, ktorý má niečo vyše 5 hodín, pravdepodobne Altiyan Childs výrazne upravil, aby bol aj takto krátky.

Len zasvätenec zo sveta slobodomurárstva mohol vytvoriť niečo také a svet je Altiyanovi Childsovi veľmi vďačný za to, že si našiel čas a prezentoval to.

Veľmi dobre ho to môže stáť život (fyzický) a on to vie.

NEpreháňam, keď hovorím, že váš život môže veľmi dobre závisieť od toho, či viete, čo je obsiahnuté v tomto videu, čo sa má stať v našom svete, a či podľa toho konáte.

Každý na svete bol ovplyvnený slobodomurárstvom

bush signing bill for noahide laws


Každý, kto číta tento článok, bol tak či onak ovplyvnený slobodomurárstvom, preto sa oplatí investovať svoj čas a stráviť 5 hodín sledovaním tohto neuveriteľného videa.

V slobodomurárstve existuje 33 zasväcovacích stupňov a ani mnohí v slobodomurárstve, hoci pod trestom smrti prisahali na mlčanlivosť, skutočne nevedia všetko, o čom slobodomurárstvo je, pretože je to „tajná spoločnosť“.

Tí, ktorí dosiahli 33. úroveň, to vedia a práve z tejto skupiny sú vyberaní mnohí svetoví vodcovia.

Dozviete sa, kto postavil Georgia Guidestones a čo toto posolstvo znamená.

georgia guidestones


Približne v 4. hodine a 35. minúte videa prehráva upútavku na film, ktorý nikdy nebol zverejnený, pretože producent filmu bol spolu so svojou rodinou zavraždený skôr, ako mohol byť dokončený.

Overil som si fakty a zistil som, že tento príbeh je pravdivý. Pozri tento článok uverejnený v roku 2015: Filmový tvorca „Gray State“ a jeho rodina boli nájdení mŕtvi pri „zjavnej vražde-samovražde“ v Minnesote.

Trailer z roku 2012 je stále na YouTube a má viac ako 3,5 milióna pozretí.

Pozrite sa, či v upútavke nájdete údajný „skrytý odkaz“, ktorý mohol spôsobiť jeho smrť a smrť jeho rodiny.

Ak nie, preskočte na približne 4 hodiny 35 minút videa Altiyan Childs a zistíte to:

Video Altiyana Childsa je stále na YouTube, kde má zatiaľ viac ako 800 000 pozretí za niečo vyše mesiaca. Som prekvapený, že tam ešte stále je.

Nahrávame ho aj na kanál Rumble a čoskoro by sa malo objaviť aj na našom kanáli Bitchute.

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Čierna šľachtaAj keď existuje niekoľko rôznych tajných spoločností, existuje aj skupina neznáma sociológom, ktorá má starodávne a hlboké vetvy s iluminátmi. Toto je Čierna šľachta (NN). Čo je zač ? K čiernej šľachte patria najmocnejšie a najbohatšie rodiny v Európe, medzi nimi napríklad veľmi staré rodiny: tie, ktoré v 12. storočí vlastnili mestá…
  Tags: a, v, je, sa, na, ako, to
 • 10000
  Spojenie medzi deep state, Vatikánom, Rothschildmi a plazmiTeraz sme pripravení bližšie sa pozrieť na to, čo Q hovorí o spojení Vatikánu, Rothschildovcov a plazov. 3. apríla 2018 zverejnil Q nasledujúci príspevok, ku ktorému pripojil obrázok zverejnený iným anonymným zdrojom s otázkou: Keby satanisti prevzali moc vo Vatikáne, všimli by ste si to? Obrázok predstavoval hľadisko postavené Vatikánom…
  Tags: a, na, v, je, sa, som, že, to
 • 10000
  Tajná spoločnosť THULE pri vzniku Tajného vesmírneho programuTajná spoločnosť THULE vycvičila Hitlera satanskými rituálmi. Táto okultná organizácia ovplyvnila všetky slobodomurárske lóže a nemecké tajné spoločnosti 20. rokov. 20. storočia. Pri nástupe Hitlera a udalostiach pred druhou svetovou vojnou, ako aj počas nej zohrávali okultné aspekty a čierna mágia veľmi dôležitú úlohu. Aj keď im oficiálne dejiny nepripisujú príliš…
  Tags: a, v, sa, na
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Monika
Monika
2 years ago

Dobry den, rada by som pozrela to 5h video, ale nie som taka znala anglictiny. Nebol by niekto taky dobry a nehodil tam svk titulky? Nech sa zvest siri dalej.. Ďakujem

polarexplorer
polarexplorer
2 years ago

Ďakujem.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK