Cabala zahrala svoju poslednú kartu a my vyhrávame ~ Gene Decode (1. časť)

02/11/2021

Veľmi pekne ďakujeme, že ste dnes s nami. Máme veľmi špeciálneho hosťa. Už sme ho tu nejaký čas nemali a máme ho radi.

Gene, je to už nejaký čas, čo sme ťa mali možno mesiac alebo dva, a je to tak úžasné mať ťa späť. Ďakujem, že si tu dnes s nami.

Gene: Ďakujem, že si ma opäť pozvala na svoju neuveriteľnú platformu. Je mi vždy veľkou cťou byť s vami oboma. Ste takí pevní a Boží. A ja som rád tu s tými, ktorí sú pevní a Boží a počúvajú Boží hlas a riadia sa jeho pokynmi.

Je tu veľa akoby mimo ľudí. A toľko ľudí sa nechá, rozptyľovať týmito ľuďmi. Idú inou cestou, ktorou by nemali ísť. Takže ja milujem vaše usmernenie, ktoré dávate našim ľuďom. Stabilitu a Ježiša Krista, nášho Pána a Spasiteľa. Takže to je také silné a je to také kľúčové.

Viete, dnes som chcela skočiť do mnohých vecí. Jedna z nich je, pripomenula som si, že vy aj Alan ste boli v armáde. A pozerám sa na, ani nemôžem povedať, že je generál, pretože nie je v mojich očiach. Pozerám sa na Millieho, je to jednoducho, som zhrozená z toho, že zapredal našu krajinu.

Gene: Viete, je to, je to jednoducho strašné, myslím, je to vlastizrada. Nielen naša krajina, ale všetci tí ľudia pod jeho velením, je to doslova jeho zrada. A je tam veľa veliacich dôstojníkov. Keby som bol ešte v aktívnej službe, som si celkom istý, že by som v tejto chvíli skončil pred vojenským súdom. Ak by som mal veliaceho dôstojníka, ktorý mi nariadil alebo dal rozkaz, tak v tejto chvíli to nie je zákonný rozkaz, aby vám niečo dali do ruky (vakcínu).

Pretože sa stačí opýtať, či je v tom SM 1 0 2 a ak je, je to potratené ľudské fetálne tkanivo a ja vôbec nesúhlasím s tým. Takže by som bol nútený dostať vojenský súd a potom hromadné žaloby a právnikov a všetky ostatné veci, ktoré by boli potrebné na konštatovanie, že porušujete môj prvý dodatok.

Moje právo na uctievanie. A porušujete aj svoju prísahu ústave, ako aj to, že porušujete Norimberský kódex. Porušujete moju životnú slobodu a snahu o šťastie. Začiatkom ústavy sme tieto pravdy považovali za samozrejmé, že všetci máme právo na život, Slobodu a snahu o vyšší život.

Nie je život, to je smrť, čo je tam. A tak ak sa pozriete na zložky, požiadate ich, aby vám ukázali zložky, čo tam sú. Potrebujem to vedieť. Má to SM jeden alebo dva? Má to oxid grafénový? Výrobca oxidu grafénového povedal, že sa môže používať aj na zvieratá.

Idem dole na západ, pretože mám formaldehyd majú tamarskú soľ. To je ortuť, je známa už stáročia. Čo robí ortuť s reprodukciou? V orgánoch, nehovoriac o zvyšku tela zdravie, neurologické zdravie, a tak ďalej. Takže je v tom toľko vecí, že, viete, človek, ktorý vlastne zavolal do centra pre kontrolu otráv a mal zoznam a išiel dole.

Povedal mám sériu otázok, ktoré sa chcem opýtať. Chcela by som vám prečítať zoznam zlúčenín a materiálov. A potom, ak by ste mohli napísať odpoveď týkajúcu sa týchto materiálov a išiel dole zoznamom všetkých vecí, ktoré som spomínal, a polysorbát 80 a viete, všetky druhy vecí, ktoré práve sťahujú HK negát, ktorý je hovädzie fetálne tkanivo a máte glykofosfát, dokonca v malom množstve.

Takže to je dosť dlhý zoznam. Je to celkom jednoduché odpovedať. Väčšina z toho, tie sa nachádzajú v pesticídoch a sú veľa z nich je formaldehyd, ktorý sa používa na konzervovanie tiel a viete, pohrebníctvo, to všetko, ale prečo sa pýtate to všetko je veľmi, väčšina z nich je extrémne toxická. Prečo sa pýtate?

Hovorí, no, ak by ich niekto dával do môjho dieťaťa alebo nariadil môjmu dieťaťu, ako vo vašom prípade s vaším synom, aby to dostal ako veliaci dôstojník alebo niečo podobné, ako by to bolo typizované? A osoba, ktorá povedala, hovoríte, že niekto to skutočne robí v centre pre kontrolu otráv a osoba povedala, áno. Hovorí, no, to by bola genocída, vysoko pravdepodobná genocída, nie genocída ale vražda.

Takže veľa ľudí jednoducho to nevie, takže dôležité je najprv klásť otázky a budeme musieť urobiť, ako, robia v Austrálii a robia po celom svete s pochodmi a vodiči kamiónov v Austrálii, ľudia povedali, že to je falošné. Mám ľudí v Austrálii, ktorí sú overení.

To sú skutoční vodiči kamiónov, ktorí zastavujú na cestách a blokujú cesty a nedovážajú veci na trh a regály sú prázdne, ale viete, môžete žiť mesiace bez potravín, ale tieto veci neprežijete, najmä dve alebo tri kolá. Nebude to dobré.

Bude to naozaj, naozaj problém. A preto sa musíme naozaj vzoprieť a dať dohromady hromadné žaloby a urobiť všetky potrebné veci, aby sme tomu zabránili. Už to zašlo dosť ďaleko. V tejto chvíli by to už nemalo ísť ďalej. A bude potrebné zmierniť protokoly o škodách.

A protokoly budú potrebné na pomoc pre všetky druhy problémov, nehovoriac o MRNA, spike proteínoch, a existujú protokoly pre všetky fyzické zložky. Videl som, keď priložíte EMF skener blízko niekoho, začne pípať merač.

Takže ľudia generujú polia. Sú v tom aj zlúčeniny. Takže napríklad, ak mi dáte šerifovu obrazovku, môžem ukázať, že je tam vec s názvom luciferáza. A tak to je. Ktorú do nej dávajú. A to, čo to robí, je, že im to umožňuje pomocou ultrafialového svetla pozrieť sa na vzorku krvi.

Takže tu môžete vidieť luciferázu, farbivá, vysoko fluorescenčné farbivá na biologické sledovanie. (11:40)

Toto všetko prebieha. Takže je to obrovská vec, ktorej sa musíme postaviť a vyjasniť si to. Je to budúcnosť ľudského rasizmu? Ako povedal sedemnásťročný, hráme casino royale pre celú planétu. Avšak, dobrá časť tejto kartovej hry je, že je to ich posledná karta. Všetky ostatné karty máme v rukách my. Teraz máme všetky karty v balíku, pretože to sú všetko Božie karty a Boh vždy vyhráva.

A on má všetky karty v balíčku. Toto je posledná karta kabaly. Dostaneme ich na túto kartu. Aliancia je vo veľkej kontrole, oni sú diaľkoví pozorovatelia a majú looking glass a všetky tie technológie, ktoré stále používajú. Takže na 9. 11 boli naplánované dve obrovské udalosti.

Mali dvoch ľudí, ktorí sa chystali laxovať s tým, čo je známe v kufríku, ehm, v kufríku bola to, čo je známe o termografickej bombe, čo je ako to, čo použili v libanonských kasárňach v Bejrúte dávno predtým, keď to vytvorilo ten obrovský kráter, a tiež v oklahomskej budove Jakea Murraya. A to je vlastne, keď sa pozriete na tie udalosti, uvidíte dvojitý seizmický malý a potom veľký výbuch.

A ide o to, že máte aktívnu zložku, ktorou je plyn. Je to masívne silné. Niečo veľkosti nábojov CO2 bolo vytvorené pre staré vzduchovky, to je to, čo vytvorilo ten kráter v Bejrúte.

V Rotterdame, keď sa to zastavilo, zastavili dva kontajnery, ktoré boli na ceste na miesto v Nemecku, a boli v nich taktické jadrové zbrane. A tie boli nastavené na 9.11.

Už hovoril o DUMBS, ktorý ide z Vatikánu, ktorý je pod kontrolou Aliancie, do Jeruzalema. Úplne odtiaľ vyprázdnili zlato, keď išli, ten dumb ide hore do Albánska a ide dole cez časti Grécka. Takže tie zemetrasenia v tej hĺbke (10km), všetky v tej jednej strednej oblasti v strede Grécka boli súčasťou čistenia.

A našli odtiaľ tunel, ktorý viedol do Švédska, do Švajčiarska, do Ženevy. A teraz sa pozerajú na to, že je to také dlhé a je to také masívne. Hovoria, že je to v septiliónoch dolárov zlata, ale keď to vyhodili a dostali sa do toho, boli tam mag Lev vlaky. Celá sieť, ktorá ide cez Grécko. Mám ľudí, ktorí ma kontaktovali a povedali, že teraz sú tam gejzíry. Keď príde príliv, uprostred sú gejzíry slanej vody. Keď príde príliv na pobrežie, vidíte gejzíry slanej vody vyvierajúce uprostred Grécka.

Obrovská udalosť, ktorá sa stala, bolo zemetrasenie v Mexiku a mali nejaké zábery, ktoré sú v hlavných médiách A to, čo videli, bolo veľa bleskov bez akéhokoľvek hromu. To sa nikdy nestáva. Vždy máte blesky sprevádzané hromami, ale v tomto prípade ste mali nad Mexikom tony a tony bleskov a vôbec žiadne hromy. Dovoľte mi, aby som sa o to podelil. (17:10)

A ten človek povedal, že, že mi poslal, čo mainstreamové médiá hovoria, že keďže Mexiko je postavené na bažine, že zemetrasenie spôsobilo statický výboj, ktorý sa dostal na oblohu. Povedal, že tam bol pri tom veľkom, pred niekoľkými rokmi, keď museli ísť do niektorých veľkých, obrovských koloseí a podobne, aby identifikovali telá.

A nič také tam nebolo. Ale teraz tam je.

(18:45) Gene ukazuje ďalšie video

Médiá hovoria, že je to vlastne statický výboj. To je najchabejšie vysvetlenie a ľudia tomu uveria.

….

Zdieľať článok

Podobné články

 • 100
  Gene Decode a Nicholas Veniamin: Pozitívne slová prezidenta Trumpa a naše modlitby vytvárajú krásny nový svetPriložený prepis z napínavého videa Gene Decode a Nicholasa Veniamina zaznamenaného 1.3.2021  Zásadnou témou je, že neustále vytvárame nádhernú budúcnosť pozitívnymi slovami, činmi, modlitbami a činmi. Ak som to počul raz, počul som to MILION, TRILIÓN krát od každého Majstra, ktorého som kedy študoval a prečítal som si to v…
  Tags: a, to, je, sa, že, v, na, správy
 • 100
  Juan O Savin o Q-Projekte a Charlie Ward o výstupoch Jima Carreyho ako Joea Bidena (2. časť)NEVEDOMOSŤ NIE JE BLAŽENOSŤ - JE ČAS SA PREBUDIŤ! S DENISE BOLAND, PEPE & CHARLIE WARD 6-15-21 https://www.bitchute.com/video/qX7xQMpz1t9G/ 7:33 Charlie Ward: Bidan, to je pantomíma. Je to prezident korporácie Spojené štáty americké. Korporácia bola v roku 2018 vyhlásená do konkurzu a finalizovaná v roku 2021, teda začiatkom tohto roka. 7:47…
  Tags: to, a, sa, je, na, že, v, správy
 • 100
  Súhrn starších správ (27.08.2021)Tí, ktorým chýba kritické myslenie, sú príliš leniví na to, aby si mohli urobiť vlastný výskum, a nechali sa sociálne skonštruovať do tej miery, že ak im globálny elitný mainstream a sociálne médiá povedia skočiť z útesu, je to módne, nová norma pýtali by sa, kde je útes. Tí, ktorí…
  Tags: a, sa, je, v, to, na, že, správy
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
jirik
jirik
1 year ago

Široké úsměvy, družné hovory, přehlídka mocných se skleničkami v rukách. Na slavnostní recepci v rámci klimatické konference v Glasgow se sešli jak hostící premiér Boris Johnson, tak prezident USA Joe Biden, dosluhující kancléřka Angela Merkelová, členové britské královské rodiny včetně zářící Kate a mnoho dalších. Britská královna Alžběta II., která musela na COP26 zrušit účast po pobytu v nemocnici, poslala družícím se vládcům jasný vzkaz: „Nikdo z nás nebude žít věčně“.
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/694556/rozjareni-mocni-a-osobni-vzkaz-kralovny-okazala-recepce-na-konferenci-o-klimatu-cop26.html
*****
První den kontrol v českých restauracích: Hosté nám nadávají a přejí krach, smutní hospodští
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/694529/prvni-den-kontrol-v-ceskych-restauracich-hoste-nam-nadavaji-a-preji-krach-smutni-hospodsti.html
*****
Krajská hygienická stanice uzavřela 30. října základní školu Za Chlumem v Bílině na Teplicku, mezi dětmi a učiteli se nekontrolovaně šířila nákaza. V souvislosti s ohniskem je v karanténě zhruba 500 až 600 lidí. Testy ve škole zatím potvrdily nákazu u 60 lidí, některé žáky testování čeká.
https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/694569/600-lidi-v-karantene-obri-ohnisko-na-zakladce-v-biline-rodice-tam-posilali-nemocne-deti.html

jirik
jirik
1 year ago

Dr. Judy Mikovitsová – Důrazné varování ohledně covid očkování & O (ne)izolaci viru SARS-CoV-2

Dr. Judy Mikovitsová v tomto rozhovoru s Mikem Adamsem vysvětluje, proč je covid očkování rizikové a proč podle ní zabije spoustu lidí, dále vysvětluje podvod s PCR testy a jak je to vlastně s izolací viru SARS-CoV-2.

Dr. Judy Mikovitsová – Důrazné varování ohledně covid očkování & O (ne)izolaci viru SARS-CoV-2

Mike: Je skvělé, že jste tady s námi. Myslím, že vám dlužím omluvu, protože když jste mi loni prvně řekla některé věci, které jsem tehdy plně nepochopil o podstatě toho, co se skutečně dělo, trvalo mi to déle než mnoha jiným lidem, abych tomu přišel na kloub. Ale co jsem zjistil v poslední době potvrzuje všechno, co jste mi říkala a to je… já vlastním vědeckou laboratoř a kupujeme certifikovaný materiálový standard pro glyfosáty, těžké kovy a mikrobiologii a já nemohu najít jakýkoliv certifikovaný referenční materiál pro virus covid-19, evidentně neexistuje, jak je to možné?

Judy: Správně, protože SARS-CoV-2 nikdy nebyl lidský virus izolovaný z lidských buněk s prokázanou infekčností a přenosem na lidské buňky. Co bylo provedeno, bylo to, že virus SARS-CoV-2 byl vyroben ve vero buněčných liniích opičích ledvin, což je výrobní závod, takže každý obrázek, který se k vám dostane, viru SARS-CoV-2, nebo SARSu, nebo MERSu je doslova vyrobená částice opičího viru. Takže je to opičí virus, ale DNA tohoto opičího viru, jeho sekvence, byly vpíchnuty ve vakcínách proti obrně, v MMR vakcínách, vakcínách proti chřipce a byly v této buněčné linii od poloviny 90. let. Takže tak, jak Dr. David Martin říkal, je to jen hromada sekvencí. To je, co detekuje PCR… sekvence částice viru, ale doslova vyrůstají z buňky hostitele.

Takže pokud by ta infekční RNA byla v krvi nebo v hlenu, nebo v plicní laváži (výplachu) člověka s covidem-19, tak co musíte udělat je, že vezmete plicní laváž (tekutinu) a kultivujete ji v kontinuálně rostoucí linii lidských buněk, která podporuje replikaci SARS-CoV-2. A to se nestalo. Oni to vzali z plicní laváže člověka a já jsem se podívala na každou biologickou laboratoř bezpečnostní úrovně 4, která údajně měla stať, kde tvrdili, že to izolovali. A v každém jednom případě to dali do vero buněčných linií ledvin opic. Nikdy to nebyl lidský virus, který jsem na vás vykašlala, nebo vy jste vykašlali na mě, nebo kdokoliv jiný. Vidím ta prohlášení všech těch doktorů, kteří říkají, že přenos tohoto viru byl vzduchem. Ne, nebyl! Ukažte mi virus! Sekvence není virus!

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK