Cabala zahrala svoju poslednú kartu a my vyhrávame ~ Gene Decode (2. časť)

03/11/2021

Chcem povedať, že naozaj našou jedinou nádejou je Ježiš Kristus, náš Pán a Spasiteľ, a mali by sme tráviť s ním čas a dôsledne sa modliť.

Súhlasíš zlato?

Absolútne. Pre mňa je nepochopiteľné, prečo sa nekonajú masové demonštrácie, státisíce ľudí, ktorí by sa ukázali vo Washingtone a povedali, že už si to nenecháme vziať. Mám na mysli hlavné mestá.

Áno

Gene: Všade, lebo to vidíte vo Francúzsku alebo v mnohých, mnohých, mnohých krajinách, nielen v Austrálii, ale je to po celom Francúzsku, kde sú plné ulice.

A potom mainstreamové médiá hovoria, že pár ľudí sa objavilo. Tisíce a tisíce a tisíce zaplnili ulice Afganistanu, keď Taliban prevzal moc. A že aj o tom mainstream úplne klame. Mandátov sa zbavili úplne hneď. A potom sa opäť otvorili obchody.

A potom, samozrejme, kabala priviedla ISIS a kabala priviedla Pakistancov, aby sa pokúsili odstrániť Taliban, pretože Taliban ovládol krajinu. Čo robili predtým? Pestovali mak. Čo to robí? To znamená vypálenie, polí. A znamená to, že posledná obrovská zásobovacia česť pre veľkú farmáciu, kombinácia opioidov vyrobených z maku a frakcionovaných.

Vyrába sa z výroby ropy na palivá. Takže my, ak vezmete tabletku a dáte ju do mikrovlnnej rúry, môžete skutočne, veľa z nich uvidíte, ako z tabletky vyteká ropa. A tak keď im zoberiete tieto zásoby opiátov, ich kabala je poriadne rozrušená. Máte prvú slobodnú krajinu na svete a obchody sú otvorené a bolo to ako, viete, keď spojenci vstúpili.

Musíme sa postaviť a povedať, že už nie, pretože sa na nás pozerali ako na hlupákov. Hovoria nám, čo robia. Ukazujú nám, čo sa chystajú urobiť vo filmoch. A všetko to bolo natočené o týchto veciach, ktoré sa teraz dejú.

Oni jednoducho, viete, myslia si, že sme príliš hlúpi na to, aby sme sa zobudili. Musíme ukázať, že už nie sme takí hlúpi. Prebúdzame sa a potrebujeme, viete, a ľudia sa ma vždy pýtajú, ako to viem. Vezmite Bibliu, otvorte ju a pichnite prstom a averzne a pozrite sa, čo vám Boh hovorí.

Tak to viem. A budete prekvapení, čo vám to odhalí a povie, čo máte robiť. A tak musíme dostať, viete, a ísť hromadné žaloby, urobiť čokoľvek, čo potrebujete. Váš zamestnávateľ vás môže prísť vyhodiť. Ak som zdravotník v armáde, vy ste, viete, bude to brutálne, ale bude to, musíme to urobiť. Je to nesmierne dôležité.

Inak skončíme presne tak, ako chcú, čo je dokument Johna Hopkinsa o pandémii, ktorý som ukázal predtým, kde sme v izolovaných komunitách.

Keď sa predtým začiatkom devätnástych rokov vyskytla tá pandémia. A zistili, že tí, ktorí nosili masky, veľa z nich dostalo, rakovinu pľúc z toho, že stále nosili masky. A myslím si, že história sa opakuje, že? Preto sa musíme postaviť, viete, pozerám sa na Oklahomu, práve dnes čítam niečo o Oklahome. A niektoré ďalšie štáty nasledujú tento príklad, pokiaľ ide o, myslím, vydávanie zákonov, nebudeme mať, viete, mandáty na očkovanie.

Nebudeme mať mandáty na masky, nebudeme to robiť, viete, a niektoré iné štáty to nasledujú. A myslím, že to je to, čo sa musí stať. Musíme sa oddeliť od tejto vlády a každý štát, viete, riadiť svoj štát. To je len môj názor.

Myslím si, že je to správne. Išiel som do obchodu s jablkami. A stojí tam policajt a rozdáva masky, keď sme vošli. A ja som povedal, že si to nedám. 

Je to tak trochu rozdelené na polovicu, že, áno samozrejme, Trump je zodpovedný a armáda. Pomôžte mi s týmto Gene. Je to v poriadku? Takže ak Trump velí aj armáde, mohli by tieto vakcíny byť placebo a nie to, čo je v nich naozaj pre všetkých ostatných ľudí. 

Gene: Tu sa to komplikuje. Takže po prvé, to, čo robí kabala, je štúdia. Takže niektoré z nich sú fyziologické roztoky, celá skupina. To vedia len ľudia, ktorí majú kód. Ale potom ďalšia vec, ktorú máte, sú niektoré veľmi nezvyčajné. Technológia, ktorá bola predložená, ktorú chcela pôvodne získať kabala.

Stalo sa to, ak si pamätáte v roku 2018, bol tu človek menom John, len tak povedzme, ktorý bol vystrašený, pretože išli s loďou k centrálnemu slnku vesmíru a všetky galaxie sa otočili. A oni našli Božie slovo vychádzajúce z toho stredu toho slnka, čo je doslova Boží trón je tam.

A tak sa ho zmocnili a prinášali ho späť, aby ho upravili a obrátili, aby zotročili ľudstvo. Ale na tej lodi bola Aliancia. Urobili vzburu, zmocnili sa lode v Božom slove. Takže to majú. Takže teraz, viete, Rusi sa ukázali. V Rusku sú nejakí ľudia, ktorí ukázali, že môžete hacknúť dark web a vidieť ľudí, ktorí mali prácu, a vidieť ich mozgové vlny.

Vidieť ich polohu, buď pohyby očí, všetko, čo by ste mohli povedať, že videl, že jeho priateľ bol, viete, kde bol. Bol v REM spánku, to všetko. No s tým slovom, viete, čo boli, kabala chcela urobiť, bolo premeniť všetkých na zombie, pripojiť sa na internet, prevziať kontrolu. Ale s Božím slovom to spôsobí, že veľké prebudenie sa masívne urýchli.

A tak to aktivuje a akceleruje to, a to je dôvod, prečo vidíte, že ľudia, ktorí boli vakcínovaní, začnú byť agresívni a to bolo preto, že ako keď dostanete chrípku, váš imunitný systém útočí, čo je infikované. A v tomto prípade to infikuje, aby to mohli spojiť a urobiť z každého ultra.

Ale namiesto toho sa teraz stane to, že to spôsobí, že imunitný systém, ktorý nám dal Boh, zaútočí na to, že ak dostanete niektoré z týchto protokolov a vecí, ktoré vám pomôžu, zaútočí na to.

Trinásť pokrvných línií cabaly. Sú dva druhy ľudí. Takže sa výrazne líšia v určitých aspektoch toho, akí sú. Čím je niekto menej ľudskejší, tým je ľahšie označiť ich ultra a ovládať ich a manipulovať s nimi, tým agresívnejší bývajú. Nehovorím, že ich nemôžete vychovávať a prinútiť, aby naozaj našli ľudí v láske k Bohu a Kristovi a našli to, ale je to ťažšie. Ale s tým, čo to teraz robí, je to, že dostanete protokoly, aby ste prišli k nohám kríža a tak ďalej. A v týchto veľkých krvných líniách to neprežijú.

Ak sú vystavení, musia sa teraz držať v izolácii, pretože ak sú tomu vystavení a potom urobia to, že slovo Božie vyjde von, bude pre nich smrteľné. Takže toto je, viete, toto je dôvod, prečo to Trump hovorí.

Toto je naša posledná karta. Zostala im jedna. To je ona. Zakaždým, keď sa pokúsia použiť svoje, viete, veci, ako 9.11, ktoré som spomínal, tak sa im to stále, stále marí.

Boh tam nebude len tak sedieť a mávať čarovným prútikom za nás

Musíte kráčať v šľapajach jeho jednorodeného syna a robiť to, čo vyžadujú požiadavky prijať zmluvu s Bohom. Buďte láskaví súcitní, ohľaduplní, úctiví, ale buďte silní.

Takže teraz sa nachádzame v tomto čase a toto je čas, keď musíme spoločne povstať. A ak to znamená vystúpiť a tak, ako to robia kamionisti v Austrálii, alebo ľudia v celom Francúzsku a v mnohých, mnohých, mnohých krajinách po celom svete, je potrebné dať dohromady hromadnú žalobu. To je to, čo musíme urobiť. Musíte to na nich vytiahnuť a musíte ich prinútiť, aby ich to bolelo.

Práve teraz máme rozkol časových osí. Sme na knihe Sáry, ktorá sa oddelila od knihy zjavení. Aby mohli mať svoju knihu zjavení a svoj Armagedon a všetky tie veci.

Boh vám ukáže všetky voľby, ale odstránia tie ostatné, aby sme nemohli vidieť výsledok voľby, výsledky veľkého prebudenia, pokročilého postavenia sa poznania pravdy a poznania masívnej zvrátenosti a vecí, ktoré boli takto vykonané.

A my sa musíme postaviť. Aliancia robí, čo môže, s DUMBS a získavaním detí a všetkými tými vecami. Ale musíme to zastaviť, aby sa to ďalej nedialo.

Musíme to naučiť naše deti. Viete, dať im pevné zásady a morálku a dohliadať na ne. A aby neboli v ohrození.

Prezident Trump povedal, že bohužiaľ, ako postupujeme vpred, aby sme odhalili všetko, čo sa deje, mnohí nevinní, bohužiaľ, zaplatia cenu kvôli zlu, ktoré sa deje. Vidíme to pri týchto vakcínach.

Je tu rozkol čo sa týka Afganistanu. Príliš veľa ľudí hovorí, že viete, biele klobúky sú stále súčasťou, toho, čo sa deje. Čo si o tom myslíte? Pretože viem, že, viete, bolo ich 13 alebo možno aj viac, našich vojakov, ktorí zaplatili vysokú cenu obete. A potom máte číslo 13, ktoré sa všeobecne spája s kabalou. Takže je tu veľa otázok.

Gene: To je cabala. To je ISIS, ktorý prišiel. Preto uzavreli hranice a letisko, ale máte ich, ktorí prichádzajú cez hranice. Robia aj domové prehliadky a zhromažďujú ľudí, popravujú ich, ale teraz sú najmilší a likvidujú prvky ISIS a to pokračuje.

Potom, samozrejme, kabala ide do mainstreamových médií, že Taliban robí teroristické útoky a popravujú nevinných ľudí. Nie sú nevinní. Sú to agenti kabaly a sú to agenti ISIS. To isté sa deje s príchodom Palestínčanov.

To všetko preto, že toto je opäť prvá naozaj slobodná krajina na svete, ktorá je bez mandátov. A oni majú svoju ekonomiku rozbehnutú naplno a všetko je, viete, oni nepestujú mak. Teraz sa tam, viete, môžete ísť pozrieť na trhy a podobne.

Na sociálnych sieťach sú tony materiálov, ktoré ukazujú trhy, ktoré ukazujú všetky tieto veci, ktoré sú otvorené a fungujú a otvárajú sa obchody a všetky tieto veci. Takže je to úplne falošné. A toto je časová línia knihy Sarah, kde krajiny začínajú získavať späť skutočnú slobodu a potom sa prebúdzajú do pravdy.

Hovoríme tieto veci, aby sa naši poslucháči mohli tak trochu vrátiť späť a povedať si, áno, pamätám si, že to Trump povedal. Vyhlásenie, ktoré urobil bolo v súvislosti s Talibanom, že s nimi uzavrel dohodu. Verím, že táto dohoda sa odohráva priamo pred našimi očami. Je to tak? 

Gene: Áno. Trump uzavrel dohodu a tá sa teraz Talibanu a tamojším ľuďom vypláca.

A preto verím, že sme v najvzrušujúcejších časoch nášho života, len musíme veriť v otca a v to, aký je jeho plán. A jednoducho ísť správne. To, ale nielen to, niečo v tom robiť, pretože Boh nám dal tú príležitosť byť hlasom na púšti.

Myslím, že to je šialené, ten celý svet, tá vec s populáciou, ale na konci knihy sa hovorí, že vyhráme, Boh hovorí, že vyhráme. Chcem povedať, že s nami počíta ako so silnými a vernými, pretože vedel, že vy všetci, čo počúvate, že všetci to vybojujeme.

On má v nás vieru, tak ako my máme, zachovajte si vieru v neho. Takže bola to jazda Gene, ale viem, že to zvládneme v mene Ježiša.

Takže otče Bože, my ti len ďakujeme za tento spoločný čas s Gene. Ďakujeme ti. Uh, za tento spoločný čas s našou rodinou v éteri Pane otče, a my im len žehnáme. Prosíme ťa, aby si ich viedol skrze Ducha svätého. Ďakujeme ti, že ich ochraňuješ, že udržiavaš ich imunitný systém silný. A modlím sa, aby si vzal to, čo je v tých injekčných striekačkách a obrátil to a oznámil každý škodlivý účinok. 

Aby diabol prehral svoju hru a všetci jeho prisluhovači a ich úklady budú zmarené. A pre tých, ktorí to nevedia. Modlím sa, aby pokľakli, aby len prosili, Pane, otče Bože, aby si vstúpil do ich života. Možno práve teraz všetkému nerozumiem, ale viem, že budem, pretože ma bude viesť tvoj svätý duch. Boh vás žehnaj, vážení.

Zdieľať článok

Podobné články

Subscribe
Notify of
guest
16 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
maria
maria
2 years ago

Najvacsim problemom su masmedia MSM . Pokial sa toto nezmeni a biele klobuky alebo hocikto ini ich kompletne vsetkych neodstavi a nezavrie (aj keby to boli miliony naprogramovanych a podplatenych ludi ) od vysielania „klamlivych, oblbovacich sprav“ na celom svete k zmene nepride rychlo.
To je jedina moznost to zmenit, Nie hladat a zachranovat zlato, drahokami… (s tym nie som stotoznena)

Alebo vypnut vysielanie a zacat vysielat novymi metodami. (aj to tu uz bolo napisane). Ale nic.
Vela ludi internet nema a ani moderne mobily a tak nemaju kde sa dozvediet pravdu.
Deti a mladez su od mala podprahovo programovane.
Jedine odstrihnut vysielanie MSM.
Slovania, ludia obracajte sa k svojim rodom, anjelom straznym a duchovnym sprievodcom a ucitelom – mate ich len Vas to nikto neucil.
Staci len myslienkami.
„Prosim svojich anjelov straznych aby sa spojili s anjelmi straznymi mojej „dcery (meno)“ – (to sa stane) a potom mozete cez anjelov straznych sa porozpravat sa s dusou a „dcery“. Odpustam Ti vsetko, zle myslienky, zle slova, zle ciny, skutky, zle konanie od prvej reinkrenacie co sme spolu. Posielam Ti nepodmienecnu lasku a davam Ti uplnu slobodu. Nie si mi nic viac dlzna. Milujem Ta a prosim Ta odpusti aj Ty mne dusicka ak mozes“ . A celu situaciu odovzdat na liecenie anjelom straznym, nasim ochranym sprievodcom, bytostiam lasky, pravdy a svetla, Kristovi synovi stvoritela (vedomiu Krista), synovi cloveka ,ktorym tu bol Abdrushin (posol pravdy- jeho vedomiu) a Stvoritelovi (kozmickej matke a otcovi) na lieciene tak ako je to v danej chvili mozne.
A tak prebrat cloveka po cloveku a hlavne tych s ktorymi mate stale problemy.
Pokial to dokazete cloveku povedat priamo do oci – je to silnejsie.
Milujem Ta, Ospravedlnujem sa, Odpustam, Prijmam odpustenie, Som Vdacna – rozvezuje to uzliky karmy a vsetko sa cisti, lieci.

Ako sa to mysli je napr. aj tu:
https://www.dobrarada.sk/clanok/ho-oponopono-ako-mat-svoj-zivot-pod-kontrolou.html
Laska je nad vsetkym vo vesmire aj v galaxii. Ale laska neznamena, ze mame byt pokorni a suhlasit s klamstvom a zlom.

tauri
tauri
Reply to  maria
2 years ago

maria:
Ale za vše nemůže MSM a jiná média. Zkrátka je to i o duších, co se sem inkarnuje a zda mají snahu přemýšlet za sebe, nebo jen příjímají vše, co jim kdo řekne, protože si zase myslí, že vše co řeknou oni, bude taky každý přijímat bez přemýšlení..To, co dostanou předžvýkané rovnou spolknou, protože je to snazší..Dneska se málo lidí snaží, ale jen parazituje na tom, co kdo řekne a pak to papouškuje dál, aniž by chápali smysl a pak si říkají duchovní lidi jen proto, že někdo jim něco řekl, nebo byli jednou na přednášce..
Takže je snadné za vše odsoudit média, ale lidi dávají hold energii věcem, které by už dávno měli být mrtvé. Udržují stále nefungující věci jen ze zvyku, protože už odmítají přemýšlet i nad tím, zda mají smysl..Ale ostatní to dělají, je to tradice, tak proč to měnit…
Čím větší bordel tu bude, tím slabší duše to bude přitahovat, protože na sobě musí zapracovat a tohle se jim bude líbit..Dostávat „vše zadarmo“ a přitom pro to nic neudělat…Jako je pozornost druhých, sláva..viz. youtubeři, tiktok, filmové hvězdy..Dnešní žena má několik dětí a čim jednodušší, tim více dětí…Protože je snadné to svést zase na otce, že je takový a makový a třeba i utekl a oni jsou chudáčci…
Jak je možné, že v Africe, kde je chudoba mají několik dětí a normální člověk ví, že si je nemůže dovolit v takovém počtu..
Je normální, že matka nechá děti nosit roušky a nechá je šťourat v nose? Ne..je to o duši, co od života chce a co může nabídnout, když nemůže a nechce nabídnout více, je jasné, že příjme právě takové návyky a chování vlády, protože příjmuli fakt, že víc nabídnout nemohou..
Je to o tom kdo z koho. Zda chci víc, musim chtít pro to víc udělat..Kdo jen parazituje na systému a myšlení druhých, tak jen hraje tuhle hru a záleží na lidech, kdo se přidá..Takže kdo za to může, MSM, nebo lidé..Je jasné, že obě strany..Ale kdyby lidi odmítali tuhle hru a přestanou mít zájem o jedy pro druhé o věčné války, tak ani nebudou hrát hru MSM..
A kdo za to může? Poděkujme rodičům, kteří dětem vše dovolí, poděkujme rodičům, kteří si myslí, že je musí děti pořád poslouchat jak nějaký robot..Pak se nedivme, že tohle vyžadují zase děti od svých děti a vláda od dospělých. Pořád je to o hře, že každý si může dovolit vše a věřit, že se na ně nedostane. Mohou se sem narodit silné duše, může to pro ně být výzva, ale tohle není jejich bordel, tak proč by sem chodili..Hodně duší se sem inkarnuje jen proto, že si chtějí něco dokázat, že tohle zvládnou a že to změní..ale zase je to jen o pýše a egu.
A věřte, že láska neznamená si nechat ubližovat a věčně se omlouvat, vše tolerovat …

deni
deni
2 years ago

Dakujem za clanky!ja verim planu a nikto a nic to nezmeni!!!!

Patrik
Patrik
2 years ago

Rozhodnite sa správne a nezastavte sa pred ničím alebopred nikým, Žiadne drogy,zrodený tabula rasa, čistá duša, boží syn.

lucius
lucius
2 years ago

ahoj, kto pre boha preklada tie clánky? lebo su ako keby ich z angličtiny do slovenciny prekladal mongol

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  lucius
2 years ago

Nikto ťa nenúti to čítať. Choď si zapnúť originál 😉

alan
alan
Reply to  Ivy
2 years ago

Zaujimave, ze takto promptne nereagujes aj na ine veci pod clankami…..
Red October is over so it would be nice to summarize it.

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  alan
2 years ago

Ja na reakcie na komentáre mám málokedy čas.

tauri
tauri
Reply to  Daniel
2 years ago

daniel:
Klobouk dolů, já jsem na nervy jen psát zprávu na tom displeji, který většinou mačká nakonec něco jinýho a ty to datluješ v buse..
Z překladu si nic nedělej, je to cajk.

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  tauri
2 years ago

Ak je podľa mňa niekto taký geniálny, že dokáže posúdiť, že preklad je „ako od mongola do slovenčiny“ tak má bunky na to, aby si to pozrel po anglicky a nefrflal niekomu druhému pod článkom. Aký to má zmysel ten komentár? Žiaden 😀

tauri
tauri
Reply to  Ivy
2 years ago

ivy:
Pokud se někomu něco nelíbí, je dobré napsat proč a jak to popř. udělat jinak a dát návrh, jak to napsat jinak..
Já na tom ale nic neshledávám špatného…

Ivy
Ivy
Admin
Reply to  tauri
2 years ago

Ak sa niekomu niečo nepáči tak to dokáže povedať aj slušným spôsobom nie takto.

Vikra
Vikra
Reply to  lucius
2 years ago

Žeby google?

Milan
Milan
2 years ago

V prvom rade, Ježiš hovoril o našom otcovi na nebesiach. Nie pánovi. Preto aj Ježiš nie je náš pán! Všetci sme deti našeho nebeského otca. Modlite sa k milujúcemu otcovi, ako nás učil Ježiš. Otec vás miluje. Pán vám panuje…

Štefan
Štefan
Reply to  Milan
2 years ago

👍

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK