Časové osi je potrebné brať s rezervou

24/03/2021

Aj keď sa od nás žiada, aby sme dôverovali „Plánu“, dostali sme sa do bodu, keď vieme, že časové osi je potrebné brať s rezervou. V minulosti nám boli poskytnuté nielen konkrétne dátumy, ale aj konkrétne časy, kedy sa udalosti mali konať, a keď tento konkrétny čas nastal, udalosť sa nikdy nestala, tj časy, keď sa armáda chystala zničiť mainstreamové médiá a kedy by službu núdzového vysielania využil prezident Trump na vysielanie jeho siedmich správ do sveta.

Až príliš často čítame dáta týkajúce sa toho, čo sa stalo známym ako „Plán“, sme vedľa z používania slov by a mohli by sme. Ak dostanete dátum, kedy by sa niečo malo stať, máte tendenciu očakávať, že sa to stane v tento deň. Ak je však dátum uvedený ako omyl (používa sa ako dezinformácia), slovo „by“ bolo použité správne. Na druhej strane, ak sa predpokladá, že sa v daný deň niečo deje, ale nie je to isté, potom by sa toto slovo malo použiť.

Som si istý, že konkrétne dátumy pozná každý, kto má prístup k operácii Looking Glass, či už na strane dobra (Aliancia Bielych klobúkov), alebo na strane zla (Satanistická Cabal). Keď sa operácia Looking Glass použije na pohľad do budúcnosti, uvidí sa film o tom, čo sa ešte nestalo. Ale neverím, že sa to dá použiť na zmenu akejkoľvek budúcej udalosti. Ak by sa mohla zmeniť budúcnosť, vojna by pokračovala donekonečna, pretože každá strana by presne vedela, čo sa druhá chystá urobiť a podľa toho by reagovala. Bitka by prebiehala tam a späť ako lopta v hre ping pong. Druhým dôvodom, prečo neverím, že operáciu Looking Glass možno použiť na zmenu budúcnosti, je skutočnosť, že na vytvorenie situácie z pohľadu budúcnosti bola použitá slobodná vôľa všetkých obyvateľov sveta. Každý z nás dostal vôľu od nášho Nebeského Otca, Všemohúceho Boha. Naša slobodná vôľa je niečo, čo nám Boh nevezme, takže verím, že neexistuje spôsob, ako by dovolil iným, aby porušili našu slobodnú vôľu, pretože by to bolo potrebné na zmenu budúcnosti.

Či už môžeme dôverovať plánu Aliancie „Plánu“ 100%, nie je nanajvýš dôležité. Je nanajvýš dôležité vedieť, že Boh je na strane dobra, takže môžeme byť 100% istí, že víťazstvo je naše a bitku sme vyhrali z pohľadu budúcnosti. Deep State musí byť zhrozený tým, že vie, že dôverovali nesprávnemu bohu, pretože vedia, že on a ich boh budú zničení a nakoniec neexistuje nič, čo by oni, alebo ich boh mohli urobiť, aby zmenili výsledok.

Aj keď si nemyslím, že môžeme dať platnosť dátumom, ktoré teraz počujeme, vieme, že falošný Biden a falošné prezidentstvo slúžili na to, aby mnohým demokratom ukázali, aké hrozné sú jeho postupy a ako stratili dôveru v neho, čo mnohých vedie k prebudeniu z ich spánku. Poskytlo to tiež príležitosť pre ďalších členov DS, aby zdvihli svoje škaredé hlavy a ukázali sa ako močiarne krysy, ktoré musia byť zložené spolu so zvyškom zlých satanistov. Ľudia na oboch stranách uličky preukázali svoju skutočnú vernosť svojmu zlému bohu.

Keďže 1. apríl je prvým dňom nášho obnoveného fiškálneho roka v republike, zdá sa, že je vhodný čas na vyhlásenie NESARA a odpustenie dlhov. Z rôznych zdrojov nám hovorili, že prezident Trump už bol inaugurovaný ako 19. prezident republiky. Zdá sa, že nový rok by bol vhodný čas na verejné vyhlásenie, že armáda dokázala, že vyhral prezidentské voľby v roku 2020 spravodlivo a nie je dôvod na ďalšie voľby. Falošný Biden by musel byť odstránený pred oznámením, alebo aspoň v súvislosti s oznámením Trumpa, ktorý sa ujme prezidentského úradu.

Videli sme, koľko bolo zatknutých a koľko bolo vynesených rozsudkov popráv a doživotných trestov. Hovorí sa nám, že záchrany detí a ďalších osôb držaných v zajatí v tuneloch sú hotové a že väčšina tunelov bola zničená. Zdá sa, že čas vlády cabaly sa blíži ku koncu. Všetko naznačuje, že by sme sa mali čo najskôr posunúť vpred s NESAROU / GESAROU.

Jediné, čo v tejto chvíli spochybňujem, je, že mi bolo povedané, že Trump sa nedávno objavil vo Fox News (správy nesledujem) a povedal verejnosti, aby sa nechali zaočkovať. Podľa môjho názoru to nesedí. Bol by som rád, keby tam bolo niečo, čo by som mohol vnímať ako pozitívnu vec.

Podľa toho čím si môžem byť istí, sme vstúpili do veku Vodnára. Mnohí veria, že nová doba začala 21. decembra minulého roku. V ten deň sme mali na oblohe vidieť oveľa intenzívnejšie slnko, ktoré sa vyskytovalo tri dni. Rozhodol som sa to skontrolovať a skutočne sa to stalo. Slnko od toho dňa získalo nový vzhľad, vyzerá o niečo menšie. Má belší vzhľad s jasnejším prstencom okolo vonkajšieho okraja a svieti oveľa väčšou intenzitou. Frekvencia Zeme rastie a s tým prichádza aj vyššia úroveň vedomia ľudskej populácie. Zdá sa, že zažívame úsvit veku Vodnára. Čoskoro zažijeme to, čo bude oveľa viac ako Nebo na Zemi. Najprv však treba vylúčiť satana a jeho prisluhovačov. Verím, že sme asi tu. Možno už len pár týždňov.

Pred uzavretím mi zostáva len zaujímavá poznámka a postreh. Čítal som, že na oblohe je zakotvených niekoľko vesmírnych lodí na miestach, kde sme predtým videli hviezdy. Pozrite sa na oblohu za jasnej noci a uvidíte, čo si myslíte, že sú hviezdy. Ak sa však pozriete pozorne, uvidíte, že blikajú svetlá, väčšinou červené alebo zelené, čo znamená, že sú veľmi obrovské, alebo sú veľmi malé blízko k zemi, možno oboje. Myslím si, že sú pripravení, keby sme potrebovali ich pomoc.

Teraz je čas, aby sa naše modlitby zintenzívnili a čas pre väčšiu meditáciu. Čoskoro všetky klamstvá, klam, chamtivosť a túžba po moci budú z tohto sveta vymazané a budú nahradené láskou k našim bratom a sestrám všetkých rás a ľudskou láskavosťou prejavovanou všetkým. V akom skvelom svete budeme žiť!

Modlite sa, prosím, za našich civilných i vojenských vodcov a všetky ich rodiny. Modlite sa, aby sa čoskoro našli všetky deti a všetky mali milujúce domovy a modlite sa za to, aby z tohto sveta boli navždy odstránené hlad a bezdomovectvo.

Nech vás Boh žehná, našu krajinu a náš svet!

WWG1WGA

Ďakujem,

Wayne

Zdroj

Zdieľať článok

Podobné články

 • 10000
  Bezprostredné víťazstvo dobra vs. zlo - Wayne MillerVždy sme počuli, že to neskončí, kým nezaspieva tučná pani. (príslovie) Zdá sa, že tučná dáma sa v zákulisí zahrieva, čaká na svoj úvod. Buďte si istý, že to v žiadnom prípade nemá bagatelizovať vážnosť doby, v ktorej teraz žijeme. Je to iba odpoveď na idióm, ktorá má ilustrovať, ako…
  Tags: a, sa, v, na
 • 10000
  Dvadsaťdva dní je počet dní od dnešného dňa (10.02.2021) do 4. marca 2021. Stále cítim, že tento deň je významný. Prečo? Je to dátum, ktorý naša pôvodná ústava vyhradila ako Inauguračný deň. A prečo si myslím, že je to dôležité, je to preto, lebo teraz čelíme novým voľbám, ktoré nariadila…
  Tags: je, a, sa, v, že, na, trump
 • 10000
  Charlie Ward a David Rodriguez: NESARA / GESARA podpísaná a GCR bude čoskoro uskutočnený!Toto je od Charlieho Warda a Davida Rodrigueza zo 4.3.2021 Prezident Trump podpísal dokumenty pre NESARA / GESARA 3.3. Podľa Charlieho sme veľmi blízko revalvácii, globálnemu resetovaniu meny. Sme dni, ak nie hodiny vzdialení. Ďakujem ti Bože, ďakujem ti GENIUS Q-Team, ďakujem prezidentovi Trumpovi, ďakujem odvážnym vojakom, ktorí zachraňovali deti za…
  Tags: a, sa, je, v, správy, trump, gesara, nesara
Subscribe
Notify of
guest
2 Comments
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
Jana
Jana
3 years ago

Krásne ❤slová 🙏 ďakujem❤😘

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK