Cesta vpred je tvoja

06/03/2021

Georgi Alexandrov Stankov, Február 2, 2021

Len pre informáciu: Teraz kráčame obrovskými krokmi k nesmrteľnosti – k večnému životu – v tejto konečnej inkarnácii. Všetko, čo sa medzitým stane, je z širšieho hľadiska absolútne irelevantné. Nezabudnite na to.

Preto si nestavajte závislosť na mojich príspevkoch, pretože toto je starý spôsob uvažovania v súvislosti s ľudskými závislosťami. Cieľom mojich publikácií bolo vždy podnietiť s vami konštruktívne tvorivé diskusie. Ak také príspevky z vašej strany chýbajú, zmení sa to na sterilný monológ. Stáva sa z nej jednosmerná cesta, ktorá nevedie k stúpaniu. Pretože vzostup sa môže udiať iba zvnútra.

Aj keď je vzostup úplne individuálnym procesom, je vždy súčasťou kolektívneho tanca všetkých duší smerom nahor do vyšších dimenzií. Všetci sme v tomto hnutí spolu. Na tango však treba dvoch.

Prosím pochopte, nie som sólový tanečník. Ani ma zvlášť nezaujíma byť vedúcim kruhového tanca. Radšej si užívam spoločnosť rovných. To by znamenalo, že očakávam, že moji rovní budú mať rovnakú tvorivosť ako ja a prinesú výsledky svojich výtvorov. Nikto nevystúpi, keď bude nosený na chrbte na tvorivých pleciach kapitána PAT. To môžem ubezpečiť.

Namiesto toho, aby ste čakali, že budem pravidelne písať, čo sa práve stalo, alebo bude nasledovať, začnite sa vnímať nápadné tichom prebiehajúcej zmeny, ktorá sa dnes a každý deň deje s obrovskými vlnami sťahovania zdrojovej energie, ako to bolo napríklad včera. Ak tieto vlny vzostupu osobne nepociťujete, máte ťažkosti a žiadny príspevok z mojej strany by vám nepomohol. Dúfam, že je to dobre pochopené.

Teraz zvážte nasledujúci fakt: My, teda tieto stúpajúce časové osi, Zem a ľudstvo, sme už nenávratne zanechali starú 3D maticu. Už neexistuje ako energetická entita. Existuje iba ako kolektívna ilúzia vo vykoľajenom vnímaní tých ľudí, ktorí sa jej stále držia a sú úplne uzavretí súčasnému procesu vzostupu. Toto sú agnostické masy a polo prebudení alternatívni myslitelia, ktorí sú stále hypnotizovaní touto rozpadajúcou sa 3D realitou a zveľaďujú svoje náreky (Alexovia Jonesovia dneška); večne sedia s jednou nohou na jednej strane a druhou na druhej, ktorých je v tomto okamihu, bohužiaľ, stále ešte väčšie množstvo ako by som chcel vidieť. Nechajte ich tak.

Aj keď sme všetci unavení, aby sme boli svedkami tejto ťažkej, bezútešnej šediny, ktorá nás obklopuje v geste maskovaných ustráchaných ustráchaných zombie bez mozgu a nefunkčných rozpadajúcich sa spoločenských štruktúr, vedzte, že neviditeľná energetická realita okolo nás už bola transformovaná na nepoznanie. Nová horná matica 4D a 5D, v ktorej teraz sídlime ako jednotlivé bubliny, je pružnejšia a tvárnejšia ako kedykoľvek predtým.

Namiesto desaťročí sa zmeny teraz dejú v dňoch, alebo dokonca vo chvíľach, ako to bolo včera. Od 23. januára sa nachádzame v neustálej špirále nahor stále rafinovanejších energií vzostupu s vyššou frekvenciou a to je teraz zreteľne vnímané mnohými členmi PAT.

Pre tých z vás, ktorí tieto energie nepociťujú, budú mať všetky moje publikácie malý význam, pretože ste potom upriamení na to, čo sa nedeje. Ale toto nie je svet, v ktorom žijem, a môžem vám len odporučiť, aby ste okamžite opustili tento sterilný, iluzórny a rozpadajúci sa svet.

V nasledujúcich dňoch budú tieto posuny k vyšším frekvenčným úrovniam pokračovať v nezmenšenej miere, až kým konečne nedosiahneme hranicu globálneho fázového prechodu. To je to, čo popisujem ako Shift s veľkým písmenom „S“. Ako to môže nastať a čo sa stane potom, je ktokoľvek hádam a vyzývam vás, aby ste aktivovali svoju predstavivosť a vytvorili najvyššiu verziu toho, čím chcete byť na novej Zemi.

Iba tak sa teraz deje vzostup.

Zdroj

Podobné články

 • 94
  1000 rokov mieru; Vývoj z 3D do 5D vedomiaPri všetkom tom strachu a neistote, ktoré visia vo vzduchu, mnohí z nás pociťujú pokoj a optimizmus, pokiaľ ide o budúcnosť. Spočiatku to išlo pomaly, malé posuny v našom vedomí, staré paradigmy prestali vyhovovať. Ťaženie k prijatiu našej duchovnosti a nasledovaniu múdrosti našej duše. Začali sa prebúdzať Hviezdne semienka, Pracovníci…
  Tags: a, v, sa, na, je, to, d, vzostup
 • 86
  Vzostup na 4D / 5D, pohľad do blízkej budúcnosti technológií, fyziky kvantovej ríše a veľmi možných časových línií udalostíNajväčšou vecou na načasovaní udalostí je kolektívny nárast vibrácií. Toto sa tiež nazýva Schumannova rezonancia, ktorá sa za posledných pár rokov, najmä v tomto kalendárnom roku, výrazne zväčšila kvantovými skokmi. Čo to znamená? V podstate priblíženie sa k Bohu božským myslením a svetlom. Áno, vyššia frekvencia, svetlejšie ľahšie telo, menej husté. Toto sa posúva k…
  Tags: a, je, v, na, sa, to, že, s, vzostup
 • 84
  Čo je to 5D Zem a ako sa tam dostanete?Výstup na 5d a prechod na novú Zem je nevyhnutný. Je to nezastaviteľná kozmická udalosť, ktorá sa stane, či už si to uvedomujete, alebo nie. Časy, ktoré prežívame na tejto planéte sú obdobím obrovských zmien. A nemýľte sa, prichádza revolúcia. Cítite to vo vzduchu - je tu zrýchlenie, ktoré nás…
  Tags: je, sa, to, a, d, ako, na, v, vzostup
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments
miloš
miloš
1 year ago

Je to tak.

Czech CS English EN French FR German DE Slovak SK